Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Goodwin elindul az USA atlétikai országos bajnokságán, ami ugye VB-válogató, a VB meg aug végén lesz azaz ha dobogós lesz akk kb. fix h rosteren se lesz hisz kihagy minden létező lényeges eseményt a felkészülés alatt.
 espn.go.com/nfl/story/_/id/13135960/marquise-goodwin-buffalo-bills-participate-united-states-outdoor-track-field-championships


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rex az Rob. Rob az Rex.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fsls6tl3guf66xly9ynf
Rob and Rex Ryan possibly mixed up at birth
There could be a chance the Bills hired Rob Ryan as their head coach and not Rex. The twins' parents open up about their sons possibly being mixed up at the hospital the day they were born.


több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 847 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Yahoo fogja streamelni a londoni Jaguars-Billst októberben.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 847 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jeff Tuel már nem a Bills QBja, hétvégén kiraktátok, mi meg ma lecsaptunk rá waiveren. Kell a belsős infó a londoni meccsre. 😀😀
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Dareus egy héttel tovább pihen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Ryan együtt vacsorázott La'el Collins-szal. Persze ez még önmagában nem jelent semmit, de ha tisztázza magát, akkor egyértelműen rá kellene repülni!Hungarian Bill
már tisztázta magát, ha tovább olvasod a cikket akkor a végén ott van h a rendőrség nem gyanúsítottként hallgatta ki, hanem azért mert volt valami kapcsolata ahhoz a nőhöz aki lelőttek.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/y0unmwb7jfxvy7fhbu9r
La'el Collins meets with Rex Ryan, Dolphins players
After going undrafted this past weekend, LSU offensive tackle La'el Collins had an impromptu dinner meeting with Buffalo Bills coach Rex Ryan on Monday before then meeting with some Dolphins players and ex-LSU teammates, per Ian Rapoport.


több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Ryan együtt vacsorázott La'el Collins-szal. Persze ez még önmagában nem jelent semmit, de ha tisztázza magát, akkor egyértelműen rá kellene repülni!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
DL sok munkaval jó lehet...
Főleg ha lesz aki feldobja a bört nekik

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 271 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a második napról már leírtam a véleményem, a 3. nap elég fura lett, Williams WTF, mondjuk safety-t is játszott egyetemen 😀
Steward jó depth, O'Leary-t bírom, 2. számú simán lehet belőle, Lewis meg PS tölteléknek jó lesz, vagy special teambe...
sok needünk nem volt, nyilván frencsájz kúbét nem most kerestünk, mivel első körösünk nem volt. sokat nem fog játszani idén ez a class, az tuti, max Miller


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Darby szerimtem BPA pick lehet, talán 1-2 év múlva szükségünk lehet rá.
Miller depth-nek jött, futás blokkolásban egész jó.
Williams érthetetlen húzás 4-5. számú RB???
Steward szintén depth
O' Leary egész jó lehet 2. számú TE-nek
Lewis steal lehet, talán befér majd a keretbe

Nem vagyok elégedett, az 1.kör nem volt, a 4. kört elcseréltük ki tudja mire és kédéses a többi húzás is...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
U-


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Sziasztok!
Új vagyok itt az oldalon, segítenétek a draft-tal kapcsoltosan eddig mi történt a csapatnál?
Előre is köszönömCooper
Üdv köreinkben! 😊

Az idei drafton az alábbi prospecteket húztuk:

2. kör: Ronald Darby, CB, Florida State
3. kör: John Miller, G, Louisville
5. kör: Karlos Williams, RB, Florida State
6. kör: Tony Steward, OLB, Clemson
6. kör: Nick O'Leary, TE, Florida State
7. kör: Dezmin Lewis, WR, Central Arkansas

Egyik jövendőbeli játékosunkat se ismerem, valaki értékelje a draftunkat, legyen szíves! 😊Hungarian Bill
Az utolsó kettő egész jó, steal is lehet, Karlos Williamst a franc se érti minek kellett, én Darbyt se, ebbe a CB egységbe 2. körben minek még egy véleményes prospect.
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Sziasztok!
Új vagyok itt az oldalon, segítenétek a draft-tal kapcsoltosan eddig mi történt a csapatnál?
Előre is köszönömCooper
Üdv köreinkben! 😊

Az idei drafton az alábbi prospecteket húztuk:

2. kör: Ronald Darby, CB, Florida State
3. kör: John Miller, G, Louisville
5. kör: Karlos Williams, RB, Florida State
6. kör: Tony Steward, OLB, Clemson
6. kör: Nick O'Leary, TE, Florida State
7. kör: Dezmin Lewis, WR, Central Arkansas

Egyik jövendőbeli játékosunkat se ismerem, valaki értékelje a draftunkat, legyen szíves! 😊
több mint 8 éve
Cooper Buffalo Bills 4
Sziasztok!
Új vagyok itt az oldalon, segítenétek a draft-tal kapcsoltosan eddig mi történt a csapatnál?
Előre is köszönöm
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Kelly jóvót, a pikkeket emésztenem köll


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Már azért megérte fennmaradni, amilyen ovációt Kelly kapott a draft közönségétől. Baromi megható pillanat volt. 😊
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 271 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Darby szerintem nagyon jó pick, BPA, de McKelvin se fiatal már, Gilmorenak meg mindjárt lejár a szerződése. A John Miller pick pedig talán még jobb, needre jött, futásblokkolásban fasza a srác, passzblokkban már kevésbé, szvsz jobb, mint Jamon Brown, akit a Rams vitt pár pickkel előtte. szóval eddig tetszik a draft, várhatóan BPA alapon jönnek a mai választások


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Whaley ma le akar tradelni, a kérdés, hogy talál-e megfelelő partnert hozzá.Hungarian Bill
Ja hát pick kéne, nagyon mert az elfogyott tavaly. Szerintem ma több csere lesz, sok jó játékos benn van még, és secondary runt várok, a 17. hely meg alkalmas lehet a jó üzletre.Shawn84
CB run van, lesz hajtás a megmaratt ötösért...
De sajna az OL is fogy rendesen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Whaley ma le akar tradelni, a kérdés, hogy talál-e megfelelő partnert hozzá.Hungarian Bill
Ja hát pick kéne, nagyon mert az elfogyott tavaly. Szerintem ma több csere lesz, sok jó játékos benn van még, és secondary runt várok, a 17. hely meg alkalmas lehet a jó üzletre.
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Whaley ma le akar tradelni, a kérdés, hogy talál-e megfelelő partnert hozzá.
több mint 9 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
11-5 lesz ebből
jó hogy a cinci, indi, texans jön és a gyengébbekhez megyünk
Az erősítések legalább már egy MNF-hez jó voltak!😊
két biztos tv-s meccs, a névnapomra. ez igen
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 271 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
idei menetrend


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Húztam mock játékban, várom kritikákat, véleményeket, majd hét első felében indoklom, hogy miért őket.

2/50 AJ Cann, OG
3/81 Ramik Wilson, ILB
5/155 Zach Hodges, OLB
6/188 Leterrius Walton, DT
6/194 Cody Fajardo, QB
7/234 Chaz Green, OL
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
ÜHHH


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Kezd tetszeni rajta az új szín és csapatnév 😊



De itt vannak a többiek is.







Casselnek most szólnak, hogy öreg te vagy a kezdő.