Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sziasztok! Grat a győzelemhez! Egy kicsit off fantasy kérdést feltennék, ha nem haragszotok meg: Mario Williams teljesítménye érdekelne. Híreket nem találtam, a meccset nem néztem, de a statok alapján kezdő volt, mégis fantasyben 0.0 a teljesítménye. Játszik egyáltalán és mi várható tőle az idei szezonban?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Lám-lám, mire képes egy normális edzői stáb.. Ahol nem a főedző a mindenes, illetve ahol az OC a játékosokhoz szabja a playeket, és nem fordítva. Asszem Roman itt is megtalálta a Kapernickjét.

Picit tartottam attól, hogy a defense picit vissza fog esni, és a tavalyitól már nem nagyon van fentebb, de Darbyval úgy látszik, az utolsó puzzle is a helyére került. Safety-poszton viszont kicsit vékonykák vagyunk, sajnos.

Valamiért a mai meccset biztosan a zsebben éreztem. Ugyanígy vagyok a jövő heti Pats-meccsel olyan tekintetben, hogy ott el lesz kenve a szánk. 😊 De ne legyen igazam.

Rex immáron 6-1 a nyitómeccseken. Persze van még további 15.

Így tovább!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Minek nektek Shady, megy nélküle is. Grat.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Örülök, hogy nyertetek, sokat várok tőletek idén 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Én annak örülök hogy az új tulaj hajlandó fizetni a jó játékosainknak! Régen a rookie contract után sokan eligazoltak pl Lynch,Poz stb...

Tényleg, ki mit vár az első két fordulótól? A 0-2 se lenne meglepetés de akármi történhet nem? 😊
BillsFan
0-2
Helmut
1-0 😉
BillsFan
Közted és köztem az is a különbség, hogy én leírtam mit gondolok. 😉
Sokkal jobban játszott a csapat, mint vártam, az Indyről meg azt gondoltam, jó csapat.
Ma nem voltak azok.
több mint 8 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Én annak örülök hogy az új tulaj hajlandó fizetni a jó játékosainknak! Régen a rookie contract után sokan eligazoltak pl Lynch,Poz stb...

Tényleg, ki mit vár az első két fordulótól? A 0-2 se lenne meglepetés de akármi történhet nem? 😊
BillsFan
0-2
Helmut
1-0 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Én annak örülök hogy az új tulaj hajlandó fizetni a jó játékosainknak! Régen a rookie contract után sokan eligazoltak pl Lynch,Poz stb...

Tényleg, ki mit vár az első két fordulótól? A 0-2 se lenne meglepetés de akármi történhet nem? 😊
BillsFan
0-2
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Én annak örülök hogy az új tulaj hajlandó fizetni a jó játékosainknak! Régen a rookie contract után sokan eligazoltak pl Lynch,Poz stb...

Tényleg, ki mit vár az első két fordulótól? A 0-2 se lenne meglepetés de akármi történhet nem? 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jó, én nagyon szeretem Dareust, és tényleg utoljára a csúcson lévő Ted Washington tolt rá az irányítóra 900 fontnyi OLment, de azért ez sok....
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak 96 millio az a 108, igy mar mindjart apropenz.
Szoval szar az ugynoke. 😀

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem itt az ideje, hogy valaki mélyen Suh szemébe nézzen, és azt modja, "Figyelj, Téged nem becsülnek, nem tisztelnek eléggé..."
Helmut
En mar eleve nem mernek melyen Suh szemebe nezni es barmifele rossz hirt kozolni.
ulpianus
Eltartottak,...akarom mondani a tágabb családból valaki...bár, szerintem már megtették... de ha mégsem, akkor....

Mindegy is Ndamukong úgyis megértené, hiszen ő is tudja, hogy Dareus a jobb játékos...
Helmut
Majd úgy kezeli, hogy a max nagyobb, és úgyis megkapja az egészet 😀
Inkább Watt kezd olcsó lenni

több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szerintem itt az ideje, hogy valaki mélyen Suh szemébe nézzen, és azt modja, "Figyelj, Téged nem becsülnek, nem tisztelnek eléggé..."
Helmut
En mar eleve nem mernek melyen Suh szemebe nezni es barmifele rossz hirt kozolni.
ulpianus
Eltartottak,...akarom mondani a tágabb családból valaki...bár, szerintem már megtették... de ha mégsem, akkor....

Mindegy is Ndamukong úgyis megértené, hiszen ő is tudja, hogy Dareus a jobb játékos...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Szerintem itt az ideje, hogy valaki mélyen Suh szemébe nézzen, és azt modja, "Figyelj, Téged nem becsülnek, nem tisztelnek eléggé..."
Helmut
En mar eleve nem mernek melyen Suh szemebe nezni es barmifele rossz hirt kozolni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szerintem itt az ideje, hogy valaki mélyen Suh szemébe nézzen, és azt modja, "Figyelj, Téged nem becsülnek, nem tisztelnek eléggé..."
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ő okosabb volt, már egyből az eltiltással kezdte

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És vajon kinél vannak a kokós képek Dareusról?
Borbinho
Én rá tippelek.

iktriad
Ő nem Dariusz Michalchewsi papa

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
És vajon kinél vannak a kokós képek Dareusról?
Borbinho
Erre gondolsz?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És vajon kinél vannak a kokós képek Dareusról?
Borbinho
Én rá tippelek.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
És vajon kinél vannak a kokós képek Dareusról?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Akkor a Dallasi szerződés még sem jött össze neki 😕

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Dareus 6 év, 108 millió $, 60m garantált!!!

minden idők legtöbb garantáltja nemQB-nak.

wow
Höri
Jó az ügynöke!


Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Dareus 6 év, 108 millió $, 60m garantált!!!

minden idők legtöbb garantáltja nemQB-nak.

wow
Höri
Hoppácska

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dareus 6 év, 108 millió $, 60m garantált!!!

minden idők legtöbb garantáltja nemQB-nak.

wow

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Matt Cassel visszajött, ráadásul 2. számú QBnak. Csak azért vágtátok ki, hogy ne kelljen neki 4 milliót fizetni.