NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

24 feliratkozó

több mint 9 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 6 581 — StuG Life
eheti termés
http://nfl.hu/podcast/bowlhuafceast3.mp3

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha nyernénk is, akkor meg pont rosszkor jönne a bye-week... Persze mint minden Bills-szurkoló, én is remélem, hogy végre elindulunk felfelé, vagy legalább megtesszük az első lépcsőfokot felfele vezető irányba, hogy aztán két hét múlva a Ravens ellen vissza is lépjünk a földre...

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:Hungarian Bill
Fene tudja. 1 győzelem, az még nem "sorozatgyőzelem", hogy W esetén arról beszélhessünk, hogy "ejj, de rosszkor jön a bye week, lendületben a csapat."
Szerintem ha nyernénk+lenne egy hét pihenő, rendbe lehetne tenni a fejeket.

A Jaguars esélyesebb, ez nem is kérdés, de hátha meglepetés lesz.

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 011 — Playoff-bound since 2017
Én szoros vereségre számítok, valami hasonlóra, mint tavaly Jacksonville-ben. Papíron könnyebbnek tűnik a Jaguars az előző négy ellenfélnél, de nem hiszem, hogy most törne meg a rossz sorozatunk. Ha nyernénk is, akkor meg pont rosszkor jönne a bye-week... Persze mint minden Bills-szurkoló, én is remélem, hogy végre elindulunk felfelé, vagy legalább megtesszük az első lépcsőfokot felfele vezető irányba, hogy aztán két hét múlva a Ravens ellen vissza is lépjünk a földre...

Jacksontól várok kiugró teljesítményt, és merem remélni, hogy nem Fitz lesz ismét a leading rusher. A Defense-től pedig jelentős javulást várok, mert eddig csak a Miami ellen emlékeztettek nyomaiban a tavalyi egységre.

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday!

A jövőhéten bye week-en vagyunk, nagyon nem lenne jó 0-5-el "nekifutni" a pihenőhétnek, de akármi is lesz a mai meccs eredménye, nagyon jól fog jönni a pihenőhét a csapatnak...

Elnézve a bye week utáni sorsolást, hááááát. :rolleyes:
Nagyon jól jönne az első győzelem.

(A bye week utáni Ravens elleni meccsen úgy döntök, hogy kívül maradok, akármi lesz annak a meccsnek az eredménye, örülni fogok. 😊 😀 )

Nem tudom ki mit vár a mai meccstől.
Én szoros győzelmet. 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 54 069 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Hivatalos: a Bills-Jaguars meccs blackoutos lett.
http://www.buffalorumblings.com/2010/10/7/1736746/bills-vs-jaguars-game-to-be-blacked-out
Asszem 2004 óta ez az első eset. Idén ez a második meccsünk; és a második idegenbeli blackoutunk; ami két dologra enged következtetni:
1: Nem sokan kiváncsiak ránk 😕 2: Idén exportáltjuk a blackoutot a liga többi részére....iktriad
szerintem a marketingesek hibáztak, egy "BATTLE for LA" szlogen simán nézőcsalogató lett volnaJJ Tiller
Azt a Minnesota nyerheti meg meccs nélkül; hacsak nem talának valakit fél éven belül; aki finanszirozza az új stadiont. 😛
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Appalachian State Mountaineers 47 585 — No es importante
http://www.buffalorumblings.com/2010/10/7/1736746/bills-vs-jaguars-game-to-be-blacked-out
Asszem 2004 óta ez az első eset. Idén ez a második meccsünk; és a második idegenbeli blackoutunk; ami két dologra enged következtetni:
1: Nem sokan kiváncsiak ránk 😕 2: Idén exportáltjuk a blackoutot a liga többi részére....iktriad
szerintem a marketingesek hibáztak, egy "BATTLE for LA" szlogen simán nézőcsalogató lett volna

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 54 069 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
1: Nem sokan kiváncsiak ránk 😕 2: Idén exportáltjuk a blackoutot a liga többi részére....
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Lynch 😕

Most fog igazán kiderülni mit is tud Spiller.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 3 406 — 25 év alatt Te is tudtál volna jó QB-t draftolni a Billshez
A háromfejű szörny létezik!
Wilson Jr.- Nix- Gailey

Let us build dystopia
több mint 9 éve
az egyetlen erőfutónkat tradeltünk, ki tudja mennyiért...

BillsFan
4. kör + 2012-es conditional pick... Bad Luck Buddies... :/Witchdoctor
Azért hozzá kell tenni, hogy jövőre ígyis-úgyis ment volna, nem akart volna szerződést hosszabbítani, valamint egy baklövésnyire volt egy egyéves eltiltástól, szóval nem igazán kérhettük meg sajnos az árát.
több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 320 — Patriots fan

BillsFan
4. kör + 2012-es conditional pick... Bad Luck Buddies... :/

több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 962 — Bills & Dawgs fan
na igen... nálunk a futók nem töltenek el sok időt 😊 Travis Henry,McGahee,Lynch 3 évente váltották egymást!
most biztos többet ért mint az off seasonban 😊

sok beast módot kivánok neki a Seattle-ben!!

NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Na, hát ennyit a háromfejű szörnyről. Szerintem momentán a legjobb RB-nket cseréltük el, sok sikert Marshawn-nak Seattle-ben! 2008-ban ő is hatalmasat játszott, ráadásul még akkor is, miután elúszott a hajó... Hát itt a lehetőség a CJ-Fred duónak, hogy bizonyítsanak.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@RossTuckerNFL: Remember when Trent Edwards & Marshawn Lynch were going to lead Bills to new era of success? Feel bad for Bills fans.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Appalachian State Mountaineers 47 585 — No es importante
DOM van ennél keserűbb pirula úgy hívják, hogy Maybin...
De várom a percet, amikor beismerik, hogy Lee Evans NEM képes tisztára játszani magát...Helmut Zimmer
A Gailey-korszak előttre nem akartam visszamenni, mégis vele akart tiszta lappal kezdeni a vezetőség, és jó irányba fordítani a hajót. Úgy elszúrni az első draftot, ahogy ők tették, még Matt Millen becsületére is vált volna.DoM
Lynch eladásával Spiller tulajdonképp hiányposztra jött 😊 😛

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
A Jaguars divízión kívüli ellenféllel szemben mindig lazsál, és lélektelen játékot nyújt. Különösen egy ilyen nagy győzelem után nagyon meglepő lenne, ha komolyan vennék a találkozót pont a lesajnált Bills ellen.

Ezen a hétvégén is volt hasonló helyzetre példa a Falcons meccsén.DoM
Edwards személyében azért nem kis információforrásunk van a Billsről; ezt ne felejtsd el.
Nem számítok könnyű meccsre; de ha kikapunk a Billstől (minden tisztetelet mellett); redukáljuk a Colts W-t. Szerintem az lesz mint tavaly; nagyon szoros egy TD vagy azon belüli Jags W.iktriad
Ez mind igaz. Csak arra próbáltam utalni, hogy a Colts meccs alapján azért nem kell a Buffalonak megsemmisítő vereségre, és ordas nagy zakóra számítani. A Bills játéka miatt persze akár ez is könnyen előfordulhat, de az akkor "független" az ellenfél személyétől.DoM
Igen; a Bills kábé anyira elkeseredett és elszánt lehet (pláéne hogy bye week jön nekik) hogy mindent be fog vetni a W-ért.
Egy szerencsénk van; ott erősek ahol a mi D-nk is (Futójáték); és ami nekünk a legjobban megy (futás) ott van a talán legnyagyobb problémájuk(32.-ik futás elleni védelem)
több mint 9 éve
DoM Northwestern Wildcats 5 156 — vaccpáör fan
Hétvégén a feltüzelt Jaguars ellen egy újabb zakó következhet, és 0-5-tel megyünk a bye weeknek. Még Dickie idejében sem kezdtünk ilyen szarul.Hungarian Bill
A Jaguars divízión kívüli ellenféllel szemben mindig lazsál, és lélektelen játékot nyújt. Különösen egy ilyen nagy győzelem után nagyon meglepő lenne, ha komolyan vennék a találkozót pont a lesajnált Bills ellen.

Edwards személyében azért nem kis információforrásunk van a Billsről; ezt ne felejtsd el.
Nem számítok könnyű meccsre; de ha (minden tisztetelet mellett) ha kikapunk a Billstől; redukéljuk a Colts W-t. Szerintem az lesz mint tavaly; nagyon szoros egy TD vagy azon belüli Jags W.iktriad
Ez mind igaz. Csak arra próbáltam utalni, hogy a Colts meccs alapján azért nem kell a Buffalonak megsemmisítő vereségre, és ordas nagy zakóra számítani. A Bills játéka miatt persze akár ez is könnyen előfordulhat, de az akkor "független" az ellenfél személyétől.

Attribution (CC-BY-3.0) Nevezd meg! Creative Commons 3.0 licenc; a fórumszabályzat harmadik pontjában említett jogok fenntartására.

...Dzsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
több mint 9 éve
Hétvégén a feltüzelt Jaguars ellen egy újabb zakó következhet, és 0-5-tel megyünk a bye weeknek. Még Dickie idejében sem kezdtünk ilyen szarul.Hungarian Bill

Nem számítok könnyű meccsre; de ha (minden tisztetelet mellett) kikapunk a Billstől; redukáljuk a Colts W-t. Szerintem az lesz mint tavaly; nagyon szoros egy TD vagy azon belüli Jags W.
több mint 9 éve

Ezen a hétvégén is volt hasonló helyzetre példa a Falcons meccsén.

Attribution (CC-BY-3.0) Nevezd meg! Creative Commons 3.0 licenc; a fórumszabályzat harmadik pontjában említett jogok fenntartására.

több mint 9 éve
Én meg pont Maybint ásnám el, minden támadó falember álma egy ilyen taggal találkozni... Semmit sem mutatott eddig, remélem, hamarosan talál magának a Subway-ben munkát, ott legalább a gyorsaságát tudja kamatoztatni.

Hétvégén a feltüzelt Jaguars ellen egy újabb zakó következhet, és 0-5-tel megyünk a bye weeknek. Még Dickie idejében sem kezdtünk ilyen szarul.

Szerk.: Ja, Meredith cut. Mansfield Wrotto a helyén. Championship!
több mint 9 éve
De várom a percet, amikor beismerik, hogy Lee Evans NEM képes tisztára játszani magát...Helmut Zimmer
A Gailey-korszak előttre nem akartam visszamenni, mégis vele akart tiszta lappal kezdeni a vezetőség, és jó irányba fordítani a hajót. Úgy elszúrni az első draftot, ahogy ők tették, még Matt Millen becsületére is vált volna.

több mint 9 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 6 581 — StuG Life
tim graham a napokban sorolta fel az elmúlt 8 év első körös bills pickjeit, elkeserítő névsor.
maybint én már a draftkor kritizáltam (nem mintha akkora szakértő lenné), de őt még nem ásnám el

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 3 406 — 25 év alatt Te is tudtál volna jó QB-t draftolni a Billshez
De várom a percet, amikor beismerik, hogy Lee Evans NEM képes tisztára játszani magát...

Let us build dystopia
több mint 9 éve
én csak azt nem értem, h most miért csodálkozik az FO?
mit vártak? de komolyan...briareos
A "legszebb" stat, hogy Spiller négy meccsen 26 alkalommal találkozott a labdával a returnökön felül. Az másodlagos, hogy ebből 94 yardot sikerült összehozni (alig 3 és feles átlag). Az ő kihasználása az eddigi négy meccsen tökéletes beismerése annak, hogy mi a francért húztunk arra az egyetlen posztra játékost 1/9-cel, ahol nem volt gond.

Év elején beszéltük itt, hogy vajon milyen számokat kell ahhoz produkálnia, vagy hány meccset kell eldöntenie pozitív irányba a játékával Spillernek, hogy azt lehessen mondani: megérte a pick.

Jelenleg döntő fölény.

Új HC = új franchise QB. Nem a bukott edző bukott irányítóiban kell reménykedni. A támadófal, LT poszt meg annyira evidens, hogy kár ragozni.

több mint 9 éve
Láttátok tegnap a Giants védelmet? Idén először éreztem magam büszkének! 😊 Perry azért a mi srácunk marad mindig 😊
Eszembe jutott a 2 évvel ezelőtti Broncos meccs, amikor a vadlovak rajtunk csúsztak le a PO-ról, magamban mosolyogtam, hogy Cutler még mindig nem olvassa az átmozgó Cover2-t..
Bocs az OFFért 😊

Let us build dystopia