Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Az mondjuk komolyan érdekelne, hogy kiért lennének hajlandóak feltrédelni Whaley-ék? Mert az utóbbi időben eléggé erőteljes az a pletyka, mely szerint az első 5-be felmennénk...
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én első körben mindenképp egy OT-t szeretnék.
A TE és WR class az elmúlt 10 év legmélyebbike, így oda később is található érték bőven.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Mokkoljuk vagymàr mokkoltunk?
Lewan/ZakkMartin
Fannojjj/Amaro/Suafijú
Fiderovicc/Savage/Borland/Yenkee


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Ahhoz képest nem kapott túl nagy hypeot
Sebii
Egy szituációs játékosról van szó. Kétségkívül kellett hozzá ő is, de inkább ezek a statok Pettine zsenialitásában, és rendszerében keresendőek. Hughes volt az egyik olyan játékos, akit gyakorlatilag bármely oldalra felpakolhatott snap előtt, kicsit megkavarva ezzel az ellenfelek támadófalait. Ne legyen igazam, de mivel Schwartz rendszere kötöttebb, nem fog ilyen jó statokat produkálni 😕
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Ahhoz képest nem kapott túl nagy hypeot
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nem rossz ez egyáltalán. Persze ha gyenge a csapat akkor minden sorsolás nehéz. Én azért elég bizakodó vagyok. Főleg, hogy rákattantam a John Murphy Show-ra, és újra felvettem a fonalat a csapattal kapcsolatban. A draftos beszélgetésektől mondjuk nem esek hanyatt. Egyik szaki sem említett OL játékost az első körre, akikkel a műsorban beszélgetek. csak a WR meg a TE.Szerintem előbbi Mike W. érkezésével meg van.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
6-10


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Közzétették az alapszakasz menetrendjét. Az ellenfelek kilétét már régebb óta tudjuk, lássuk, mikor is játszunk velük:

Szeptember 7., vasárnap, 19:00: @ Bears
Szeptember 14., vasárnap, 19:00: Dolphins
Szeptember 21., vasárnap, 19:00: Chargers
Szeptember 28., vasárnap, 19:00: @ Texans
Október 5., vasárnap, 19:00: @ Lions
Október 12., vasárnap, 19:00: Patriots
Október 19., vasárnap, 19:00: Vikings
Október 26., vasárnap, 18:00: @ Jets
Bye
November 9., vasárnap, 19:00: Chiefs
November 14., péntek, 2:25: @ Dolphins
November 23., vasárnap, 19:00: Jets
November 30., vasárnap, 19:00: Browns
December 7., vasárnap, 22:05: @ Broncos
December 14., vasárnap, 19:00: Packers
December 21., vasárnap, 22:25: @ Raiders
December 28., vasárnap, 19:00: @ Patriots

Az ötödik meccstől kezdődően azonban változhatnak az időpontok, ugyanis az NFL idén először már korábban alkalmazza az úgynevezett "flexible scheduling" rendszert, ami azt jelenti, hogy akár mi is játszhatunk majd kinti idő szerint főműsoridőben vasárnap. Bár őszintén szólva erre igencsak kevés esélyt látok. Lehet esélyeket latolgatni 😊
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Trump már megint kavarja a szart. Remélem csak egy újabb önreklám és nem adják el neki a csapatot!

 www.usatoday.com/story/sports/nfl/bills/2014/04/15/donald-trump-buffalo-ownership/7736031/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valószínűleg Lions-Bills lesz a Hálaadás napi meccs. Schwartz a Lions ellen.

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Előszezon-menetrend:

HOF Game: New York Giants (@ Canton)
1. @ Panthers
2. @ Steelers
3. Buccaneers
4. Lions

Az időbeosztásról később lesz fejlemény.
több mint 9 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
ezt sikerült összehozni a bowlhu-s mock drafton:
1/9 Taylor Lewan, OT
2/9 Austin Seferian-Jenkins, TE
3/9 Cyril Richardson, OG
4/9 Kenny Ladler, FS
5/9 Devin Street, WR
7/9 Aaron Lynch, DE/OLB

nekem tetszik, főleg az eleje, a hátsókörös prospecteket annyira nem vágom.Dexxter Tailor
helyből aláírnám
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ezt sikerült összehozni a bowlhu-s mock drafton:
1/9 Taylor Lewan, OT
2/9 Austin Seferian-Jenkins, TE
3/9 Cyril Richardson, OG
4/9 Kenny Ladler, FS
5/9 Devin Street, WR
7/9 Aaron Lynch, DE/OLB

nekem tetszik, főleg az eleje, a hátsókörös prospecteket annyira nem vágom.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
vicces ez mert Marrone volt aki kirúgta a Syracuseból Mike Williamst anno 😕)

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Kiváló trade, ennyiért meg főleg! Az elmúlt években a 6. körös húzásainkat rendre lehúzhattuk a WC-n, valószínűleg ez is oka lehetett annak, hogy megtörtént az üzlet. Plusz buffalói is, úgyhogy nem fog sokáig tartani a beilleszkedés. Nem hiszem, hogy nálunk balhézna, ha jól tudom, 2015-re kapja a relatíve nagy pénzt a mostani szerződése alapján, ahhoz meg előbb jól kell játszani, és kussolni, hogy ezt megkapja.

Pacsi a FO-nak!
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nagyon jól jártatok vele.
nem egy óriás, de 1-1 ellen dominálni tud, vonal mellett tök ügyesen topog a lábujjain...
a mostani balhés ügyeiből sok volt, de nevetséges súlyúak mind.

mindegy, ilyenkor mindig arra gondolok, hogy Lovie biztos jobban ért hozzá, de azért jó lenne nem elzavarni a csapattól mindenkit, akinek szeretem a játékát...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Wuffannó Wilz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Lassan mindenki Williams lesz a Billsnél.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ennyiert steal

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Bills acquire WR Mike Williams in trade with Bucs
 www.buffalobills.com/news/article-2/Bills-acquire-WR-Mike-Williams-in-trade-with-Bucs/a46429c8-cee7-4113-aec1-24c3234d7318
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Mindenképp jó hír, hogy nem a tröszt-felállás valósul meg. Mrs. Wilson tulajdonképpen csak formálisan a franchise tulajdonosa, az eladási procedúrát megkönnyítendő. Optimisták lehetünk, állítólag van jópár jelentkező a csapatra, köztük a már korábban Helmut által is említett ingatlanmágnás, Donald Trump is nyíltan kijelentette, hogy érdekelné a csapat. Akár már októberre szavazás lehet az új tulajdonos személyéről!

Továbbá egy bizottság is megalakult, mely egy új stadion építésében működik közre, és a héten tartotta első ülését. Remélhetőleg maradunk Buffalóban, legalábbis a jelek erre utalnak 😊
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Neue! Mary! DaBoss!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Carrington a Ramshez igazolt.

Jobban utánaolvasva ennek a stadionbérleti szerződésnek, az alábbi cikket találtam:

 blogs.canoe.ca/krykslants/nfl/bills-cannot-be-relocated-before-2020-the-long-reported-400m-buyout-option-does-not-exist/

Ez alapján pedig elmondható, hogy a Bills egyszerűen 2019-ig NEM költözhet más városba, nem létezik a 400 millió dolláros kötbér!

Továbbá a 2019-es szezon végén lehet aprópénzért felmondani a szerződést, 28,4 millió dollárért, és más városba költöztetni a csapatot. Amennyiben nem élnek ezzel az opcióval, a csapat 2022-ig, a szerződés lejártáig biztosan Buffalóban marad.

Úgyhogy aggódni nem kell, mert ezt a szerződést az esetleges új tulajdonos nem mondhatja fel!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Bilz-Stírölz inter-practice squad lesz inda summer


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Ugyan idős volt már, de némiképp váratlanul jött ez a hír... Sajnos beárnyékolja a Bayern bajnoki címét Ralph Wilson halálhíre.

Lehetett rá sokmindent mondani, hogy garasoskodó volt, hogy nem akart annyira nyerő csapatot csinálni, hogy rendkívül rosszul választott edzőket, GM-eket. Sajnálom, hogy a csapat egy Super Bowlt se nyert, igazán megérdemelte volna az öreg, hogy legalább egy gyűrűt szállítsanak neki Kellyék.

Egyvalamit nem lehet viszont tőle elvenni: egyrészt hatalmas szerepe van abban, hogy anno az AFL és az NFL rivalizálásának vége lett, és egyesült a két bajnokság. Másodsorban pedig abban is hatalmas szerepe van, hogy a franchise Buffalóban maradt, és hallani se akart a költözésről. Remélem, hogy olyan kezekbe kerül a franchise, amely lát jövőt ebben a városban, mert az biztos, hogy a fanbase a liga egyik legjobbja.

Isten nyugasztalja, Ralph Wilson Jr.! 😕Hungarian Bill
igen, sajnossajnossajnos
May you Rest In Peace, Ralphie 😕

Mi lesz most szerintetek? Jön a trónörökös, vagy keresnek valami külsős embert?toam
Ezzel még nagyon korai foglalkozni. Több verzió is van; olyat is olvastam, hogy trösztté alakul a csapat, míg nem lesz olyan tulajdonos, olyat is, hogy az a cég, amelyben Jim Kellynek is részesedése van, átvenné a csapatot, volt a Sabres korábbi tulajdonosáról is szó, hogy megvenné a csapatot. Sajnos Kellynek most nagyobb gondja is van ennél, kiújult a szájrákja, amely tavaly ilyenkor lépett fel nála. Mindenképp kitartást neki, és erőt, hogy legyőzze ezt a betegséget, amit már egyszer legyőzött!

Az mindenesetre biztos, hogy a csapat eladása nem fog egyhamar végbemenni. Továbbá a stadiont további 7 évig bérli a csapat, biztosan fel lehet valahogy mondani, de nem hinném, hogy sor kerülne erre a szerződés lejártáig.Hungarian Bill
igen sajnos Kelly sincs jól


Aki nem hiszi, annak utánajárnak