Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gratula a csapatnak. Én nem voltam elájulva Manuelt-től, de most ez is elég volt.
Nagyon kemény ez a def. De legalább fel tudjuk mérni az OL problémákat. Legalább is remélem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
mehet a félmosoly😊 red zoneban viszont kéne valamit alkotni
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Azt kell mondjam, nem vagyunk rosszak 😊 Lehet az edzői stáb is összekapta magát annak érdekében, hogy Pegula ne tegye ki januárban őket?

A mai meccsen egyedül a RZ-ban voltak problémák, bár ott mióta a jelenlegi stáb van, mindig voltak. Manuel véleményem szerint jól játszott, Henderson meg a draft stealje! JPP-t az előszezonban, Allent/Houstont múlt héten, Wake-t meg most nullázta le!

2-0, jövő héten jöhet a San Diego!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
trololol, 2014 AFC East Champions 😊

öröm nézni ezt a csapatot.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
2-0 beszarás mi? 😊

A DEF életben tartott minket, a SEC összeszedte magát, Sammy megmutatta miért is hoztuk ide, Manuel pontatlan de legalább biztosra megy.
CJ meg visszahozta a momentumot, thriller volt megint!

De nyertünk!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 841 — StuG Life
grat srácok, szépen felmostátok velünk a padlót

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
ja első héten csere is volt de most gondolkozok h be tegyem Hakeem Nicks helyett...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amíg Manuel dobál, addig Watkinst nem rakosgatnám be fantasyba. 😀
Az első meccsen is volt egy rakat helyzet, amikor megverte az emberét és Manuel nem dobta oda a labdát, egy deepnél meg túldobta, ami egyébként TD lett volna.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
watkinsal mi a helyzet fantasyba érdmes betenni a kezdöbe?csupi4
Én nem tőle várnám a megváltást az fix. Ilyen átlagos pontszámokat várnék tőle, és ez elsősorban nem miatta van hanem Manuel miatt.
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
watkinsal mi a helyzet fantasyba érdmes betenni a kezdöbe?
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Csúnya is lett volna ha Jon Bon Jovi féle cégcsoport veszi meg. De úgy tűnik nem bírták összeszedni a pénzt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
1.1 milliárd dollár az ár
 www.forbes.com/sites/mikeozanian/2014/09/09/terry-pegula-to-buy-buffalo-bills-for-1-1-billion-sources/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Jeee, Pegula a megmentő! 😊 Szobrot neki most azonnal!Hungarian Bill
Buffalo-i sport rádióban több betelefonáló is sírásban tört ki annyira örülnek 😀
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Jeee, Pegula a megmentő! 😊 Szobrot neki most azonnal!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Terrence Pegula, a Buffalo Sabres (hoki) és Buffalo Bandits (lacrosse) csapatok tulajdonosa lett a Bills tulaja is. A csapat így tutira marad.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A Dolphins három kezdő linebackere nem fog játszani a Bills ellen. Mondjuk ez majdnem csak nekik kedvezőbb 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Megnéztem. Még mindig nem értem, hogy nem a Bears nyert, de nem bánom. Az OL tetszett, Manuel egy erősebb game manager játékot nyújtott de ez pont elég volt. Elkapóktól kicsit többet várnék, Chandlertől meg pláne. A védelem sem volt most olyan átütő erejű, mint tavaly. Cutler sokszor szétszedte a védelmet, kevés volt rajta a nyomás a DL részéről, viszont a secondary helyt állt. Preston Brown kellemes meglepetés volt. Vasárnap a Phins ellen nézzük élőben! Nem mondom, hogy a Bills az esélyes, de simán meg lehet a 2-0 is akár.
több mint 9 éve
gejzi Buffalo Bills 10
személy szerint én is örültem....
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Csak a 2. félidőt láttam de a DEF odatette magát Spikes és Brown is jól nyomta, Bradham-el egész jó kis LB sor lesz ez.
A SEC felemás képet mutat, McK beszopott egy pár passzt de Graham szépet játszott, ha jön Gilmore is csak jobbak lehetünk!

Az OFF még mindig a futásokra támaszkodik,Manuel elég pontatlan de a WR-ek megoldják neki,)



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Végignyomta a meccset, az OL 1 sacket nyelt be összesen! De a macik nem a pass rushról híresek 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Seantrel hogy játszott?

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Azért azt hozzá kell tenni, hogy a Bears-nél már csak a zebrák teljesítménye volt rosszabb. Látott már valaki holdingra dobott zászlót annulálni? Plusz volt egy-két igencsak kérdéses DPI is. Rég találkoztam ilyen gyenge játékvezetéssel Bills-meccsen...

A lényeg a győzelem, lesajnált csapatunknak pedig gratuláció jár! Fred Jackson remélem bölényként vonul vissza, az az ember hihetetlen, miből van.. És külön dicséret az OL-nak, a Bears a holtszezonban nem kímélte a pénzt a pass rush fejlesztésére, de mind Allen, mind Houston nem létező faktor voltak egész meccsen.

Még sose nyert a csapat Chicagóban, megtört a jég 😊
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Én ma pótolom a condensed verziót. De örvendek, csak sokkolt 😀
több mint 9 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Még nem tértünk magunkhoz a sokkból, hogy nyertünk!😊
Amúgy a Macikank soakt köszönhetünk, nem teljesen saját erőből ment. Majd ha a delifneket is meghágjuk, akkor talán egy félmosoly mehet
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én örülök, csak Marokkóban nem sokat láttam a meccsből :p


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!