NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor most jók vagyunk, vagy csak a Jets ennyire gyalázatos???
Azért annyira nem voltunk áttörőek elől, főleg a 2. és 3. int után balfaszoskodás szomorít el.
De a mondás szerint Defense win champion!😊 Akkor jól állunk, nem???

Remélem, Watkins begyűjtött 52 tockost a.....fodoroli
Utóbbi.
És egyébként kezd nevetségessé válni a run-run-pass kreatív játékhívás, főleg, hogy az OL egy fos, két futás után szinte folyton 3&7-10-et kell megcsinálni. Ekkor meg jön a sack, mert az a stíl, Ortonnak fingani sincs ideje. A vakoldal sem jó, de azt végképp nem értem, hogy mi volt a nagy imádat Hendersonnal kapcsolatban, a csávó jó 3-4 hete annyira gyenge, hogy még csak nem is NFL szint. A zseb 95%-ban rögtön beomlik az oldaláról. Orton nem tud menekülni, de még csak mozogni sem nagyon, álló célpont a pass rushereknek. De ő ilyen, mindig is ilyen volt, tudta mindenki, hogy ez lesz. Manuelnél így is lazán jobb, azt hozzáteszem. 😀
A védelem elképesztő továbbra is.
De ezt az egész csapatot sikeresen kinyírják a fos játékhívásokkal.
Watkins meg egy fasz. 😀 Megérdemelte volna, hogy fumble legyen a szerelésből. 😊

több mint 9 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Akkor most jók vagyunk, vagy csak a Jets ennyire gyalázatos???
Azért annyira nem voltunk áttörőek elől, főleg a 2. és 3. int után balfaszoskodás szomorít el.
De a mondás szerint Defense win champion!😊 Akkor jól állunk, nem???

Remélem, Watkins begyűjtött 52 tockost a.....
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Bills kezd bekavarni ott Keleten, hajrá srácok !
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 997 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sutianap
Watkins ma megmutatta, hogy nem szabad örülni,
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 997 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Srácok! Majd' 3 éve nem szereztünk 40 pontot, és semmi öröm? 😊Hungarian Bill
Mindenki úgy meg van döbbenve, hogy szóhoz se jut.
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Srácok! Majd' 3 éve nem szereztünk 40 pontot, és semmi öröm? 😊
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
ez így nagyon szomorú volt. nincs futásubk, nincs qb-nk. van watkins meg egy valamilyen fal.
Nehéz lesz, de hátha orton elhiszi, hogy ő franchise qbfodoroli
Orton nem hülye, tudja ő, hogy mik a határai.
Személyében most nem is franchise QB-t keresett a Bills, egyszerűen csak Manuelnél tökösebbet. Azt megtalálta. Érdekes lesz a csapatnak a jövőévi FA, hogy találnak-e korrekt QB-t esetleg a piacon, mert Manuel eléggé bust-szagú, míg első körük nincsen drafton.
Kár érte, mert egy jó QB-val durva lehetne az offense, sorra nyerhetnék a meccseket, mert a védelem kurva jó.
Watkins bivaly, ez nem kérdés. Szubjektív, hogy ki szerint érte meg a feltradet. Szerintem megérni megérte, csak igazából a Browns olcsóbban is odaadta volna az első körét.
Mindegy, már megtörtént, eszerint kell folytatni.Stez
Watkins bivaly, ez nem vitás. Mi is szívesen látnánk 😀

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
]Orton nem hülye, tudja ő, hogy mik a határai.
Személyében most nem is franchise QB-t keresett a Bills, egyszerűen csak Manuelnél tökösebbet. Azt megtalálta. Érdekes lesz a csapatnak a jövőévi FA, hogy találnak-e korrekt QB-t esetleg a piacon, mert Manuel eléggé bust-szagú, míg első körük nincsen drafton.
Kár érte, mert egy jó QB-val durva lehetne az offense, sorra nyerhetnék a meccseket, mert a védelem kurva jó.
Watkins bivaly, ez nem kérdés. Szubjektív, hogy ki szerint érte meg a feltradet. Szerintem megérni megérte, csak igazából a Browns olcsóbban is odaadta volna az első körét.
Mindegy, már megtörtént, eszerint kell folytatni.Stez
Az a baj, hogy amíg ez a rezsim lesz itt, addig bízni fognak Manuelben. Annak ellenére mondom ezt, hogy most padoztatják. Még mindig őt gondolják jövőbeli franchise QB-nak, kérdés, hogy ez a padoztatás mennyire lesz rá pozitív hatással. Igazából egy olyan dologban szenved hiányt, ami véleményem szerint nem tanulható, és ez pedig a pontosság. Ez vagy megvan egy QB-ban, vagy nincs.

Orton pedig stop-gap QB, ez nem vitás, a kérdés az, hogy meddig fog tartani ez az időszak. Mert akár évekről is beszélhetünk.

A támadófalban pedig hatalmas gondok vannak. Kouandjio amennyire nagy tehetségnek lett kikiáltva, annyira borzalmas, még a meccskeretbe se fér el. Sokan benne látták a jövőbeli RT-t, most épp RG-szerepkörben próbálkoznak nála.

A defense pedig még pusztítóbb lenne, ha Schwartz kicsit tökösebb lenne, és több blitzet hívna. Különösen a múlt heti NE elleni meccsen volt nagyon szembetűnő, Bradynek mennyi ideje volt a zsebben, volt, hogy három emberes pass-rush volt csak.

Ja, és mégvalami: Dareuson kívül Jerry Hughest is tessék most azonnal megfizetni!!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ez így nagyon szomorú volt. nincs futásubk, nincs qb-nk. van watkins meg egy valamilyen fal.
Nehéz lesz, de hátha orton elhiszi, hogy ő franchise qbfodoroli
Orton nem hülye, tudja ő, hogy mik a határai.
Személyében most nem is franchise QB-t keresett a Bills, egyszerűen csak Manuelnél tökösebbet. Azt megtalálta. Érdekes lesz a csapatnak a jövőévi FA, hogy találnak-e korrekt QB-t esetleg a piacon, mert Manuel eléggé bust-szagú, míg első körük nincsen drafton.
Kár érte, mert egy jó QB-val durva lehetne az offense, sorra nyerhetnék a meccseket, mert a védelem kurva jó.
Watkins bivaly, ez nem kérdés. Szubjektív, hogy ki szerint érte meg a feltradet. Szerintem megérni megérte, csak igazából a Browns olcsóbban is odaadta volna az első körét.
Mindegy, már megtörtént, eszerint kell folytatni.

több mint 9 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
ez így nagyon szomorú volt. nincs futásubk, nincs qb-nk. van watkins meg egy valamilyen fal.
Nehéz lesz, de hátha orton elhiszi, hogy ő franchise qb
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Hát srácok gratula a győzelemért. az utolsó driveotokat úgy hoztátok ahogy kell. Sajnos a mi offenzünk nincs a toppon, de a vereség az vereség. gratula mégegyszer
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Miért mckelvin játszott valaha jól? Ilyen passrush mellett azért elég sokan lehozzák a kötelezőt.Helmut Zimmer
csak mondanod kellett... 😊

Egyébként meg Ortont jól szarráverték, mégis clutch volt a végén 😊 Sammyt meg most azonnal a wall of fame-be!Hungarian Bill
ezért mondtam 😉

úgy látom meg kell néznem a meccset!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Watkins király, csak oda kell dobni. Már az utolsó driveban is volt egy 15-20 yardos passz, ami mögé ment, pedig simán verte a WR-t. Egyre jobb, Ortonnal egész jó páros lehetnek.

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Spiller tradeblockon ....volt!
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Miért mckelvin játszott valaha jól? Ilyen passrush mellett azért elég sokan lehozzák a kötelezőt.Helmut Zimmer
csak mondanod kellett... 😊

Egyébként meg Ortont jól szarráverték, mégis clutch volt a végén 😊 Sammyt meg most azonnal a wall of fame-be!Hungarian Bill
Fenntartom, Deltha O Neilnek volt 4 is, az a ciki, hogy meg kellett néznem a nevét mert elfelejtettem, mert ezen kívül sok nyomot nem hagyott a világban... De azért örülök! Watkins bármit megér. Dareus megtartása kulcs!
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Spiller és Jacksonról van info?ThundersNFL
Spiller kulcscsont-törés, Jackson lágyéksérülés. Jövő héten felkészül Boobie Dixon és Bryce Brown
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
Spiller és Jacksonról van info?ThundersNFL
spiller kulccsonttörés, most műtik elvileg, megy IR-re

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Spiller és Jacksonról van info?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
így kell meccset befejezni!

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Miért mckelvin játszott valaha jól? Ilyen passrush mellett azért elég sokan lehozzák a kötelezőt.Helmut Zimmer
csak mondanod kellett... 😊

Egyébként meg Ortont jól szarráverték, mégis clutch volt a végén 😊 Sammyt meg most azonnal a wall of fame-be!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szomorú nap a mai, Orton többé nem mr. bajusz 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Miért mckelvin játszott valaha jól? Ilyen passrush mellett azért elég sokan lehozzák a kötelezőt.
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Útolag is Boldogat Bill!

Tegnap a sec betlizett, McK val az élen, Orton sztem is jobb lesz de hová tünt a futójáték???
Ennyi turnover ès bünti után csoda hogy majdnem a végéig szoros volt.
Williams meg dumálhat de Hogan qrva jó volt tegnap!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Remélem New Englandbe megy ingyér, és Brady naggyá teszi majd. Igazán megérdemelnénk... Marrone mégis mit gondolt? Ha fősulin nem tudott együtt dolgozni vele, akkor majd most hirtelen kezes bárány lesz? Egyre inkompetesebbnek tűnik ez a FO is, Pegula nem hiába keresi már most a tanácsadókat.