Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Néztem fél szemmel a meccseteket, iszonyat szimpatikus banda, tele playmekerekkel csak egy legalább egy közepes qb lenne itt valahogy....peach
Én is sajnálom ezt a bandát, mert Manuál nővér sajnos nem NFL szint... 😕

#Trade4Foles

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Néztem fél szemmel a meccseteket, iszonyat szimpatikus banda, tele playmekerekkel csak egy legalább egy közepes qb lenne itt valahogy....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Azt hiszem mindent elmondtatok, az eredménykövető topikban mindent leírtam.

A DEF megint nagyot játszott ,de ha a fakezű nem tud élni a 3 turnoverrel már régen rossz..

A 4. negyedet már nem is néztem 😛

QB cserét, minél hamarabb!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Az egész meccs szóra sem érdemes....
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
A mai meccsről csak ennyit: EJamarcus Manuel
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Helm!

Mi a véleményed a defense-ről? Perpill azt látom, hogy Schwartz kevésbé blitzel, és nincsenek olyan egzotikus blitz-csomagok, mint Pettine-nél, mégis jobban tetszik nekem az, hogy nincs kismillió zacsink, de a futás elleni védekezésünk jelentősen javult, plusz kevesebb big playt nyel(t)ünk be a SD elleni meccsig. Őszintén szólva én többre tartok egy ilyen védelmet.Hungarian Bill
Nem, nem igazán lelkesedem érte. A blitz csomagok hiánya egy ilyen tehetségű gárdánál nem akkora gáz. Nagyobb gáz, hogy nincsen kész minden csomag. Wide 9 nekem nem a világom. A sgp vel nincs bajom.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Manuel nem csak Watkinstól van elmaradva, hanem szinte mindenkitől. 😊
Igazából rosszul vagyok, ha látom játszani. 😊 Idegesít nagyon, mert Watkins baromi jó lehetne és baromi nagyot dobhatna magán Manuelen is egy ilyen kvalitású elkapó, de Manuel ezt meg sem próbálja kihasználni. Mind a három meccset láttam és végig egyaránt beszari Manuel. Nem csak nyomásban, hanem akkor is, amikor 5-6 másodperce van. Totojázik, nem meri eldobni a labdákat, igazából magára húzza a védőket. Ha valakit érez a közelében, azonnal összefossa magát és elkezd kifelé futni. Én több olyan szitut is láttam, ahol Watkins, vagy Woods megverte az emberét, de Manuel ezek után sem merte odadobni. A zsebet nem érzi, rosszul mozog, rossz döntéseket hoz.
A másik, hogy annyira pontatlan, hogy az már elképesztő. Eddig mindegyik meccsen volt vagy 3-4 olyan kórházpassza, ahol a WR-t lazán IR-re küldhette volna, ha nincs szerencséje. Amikor nincs nyomás, akkor is pontatlan igazából.
Remek példa a második meccsen, amikor EZ-ben Watkins felé dobott egy lasztit, úgy 3-4 yarddal mellé, ami egyébként sima TD lett volna. Watkins wide open volt, Manuelen nyomás se nagyon volt, egyszerűen megijedt és simán eldobta a fenébe.
És a baj az, hogy nem látom, hogy ezen bármit is segítene a bizalom Watkins felé. Nem lesz pontosabb, nem érzi jobban a zsebet. Watkinsnak jobb lenne nyilván, mert elkezdené ledolgozni az árát és megmutatná, hogy nagyon jó elkapó, de Manuelben én nem látok semmivel sem többet egy sima backup QB-nál. És ezt elég hamar meg fogják unni, mert az egész offseason arról szólt, hogy Manuel annyira pontatlan a TC-ben is, mindenhol, hogy az már felháborító és edzéseken is minden napos volt a kórházpassza, amit külön kiemelt mindenki, aki hozzáértő és megnézte az edzést. És lám, PS 2. hetén össze is törette Watkinst, mert az is egy teljesen pontatlan passz volt.
De az elmúlt hetekben mindegyik WR-nek dobott 2-3 olyan lasztit, ami sima kórházpassz.
És eléggé nagy gáz lesz ez, mert a Bills a szezon után rá lesz kényszerítve arra, hogy cseréljen QB-ért, vagy FA-zzon valakit, mert első kör híján baromi nehéz lesz felmenni valami biztosabb QB-ért.
És az a vicc, hogy amúgy ez nagyon pofás kis csapat, mondom ezt annak ellenére, hogy a Bears meccset is inkább a Chicago vesztette el. De hiányzik a védelem egyik kulcsembere, még így is elmebeteg az egység, és az offense se lenne rossz abszolút, ha egy kicsit tökösebb QB dobálna, na meg egy kicsit jobb lenne a játékhívás, mert sokszor nagyon kiszámítható.
Csak elég nehéz a védelem dolga, hogy ha a meccsek 2/3-ában pályán kell lenniük a jövőben is.
Egy kicsit jobb QB-val egyébként szerintem simán wild cardozhatna is a Bills.

több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Nekem az idei DEF jobban tetszik, Kiko azért hiányzik....

Manuel pontatlansága sajnos sérülésekhez fog vezetni, főleg a WR gárdában. Én itt látom a problémát, és 9-10 meccsnél pedig már mindegy lesz...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Helm!

Mi a véleményed a defense-ről? Perpill azt látom, hogy Schwartz kevésbé blitzel, és nincsenek olyan egzotikus blitz-csomagok, mint Pettine-nél, mégis jobban tetszik nekem az, hogy nincs kismillió zacsink, de a futás elleni védekezésünk jelentősen javult, plusz kevesebb big playt nyel(t)ünk be a SD elleni meccsig. Őszintén szólva én többre tartok egy ilyen védelmet.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Baromi korszerűtlen támadójátékot játszik a csapat. Manuel nem fejlődik, továbbra is bizonytalan, határozatlan, nem láta pályán, sír a foci. Van egy -két tehetséges playmaker, a nyakigszart megoldják...Helmut Zimmer
sajnos nem fogok meglepődni ha manuellel (meg marroneval) nem sikerül 2-3 év alatt 8-8-nál jobb mérleget összehozni...Dexxter Tailor
Tele van playmakerrel a csapat, egy ok edzővel ilyen közepesen gyenge csoportban zúzni kéne.
Épp most könnyeztem meg Steviet a Niners topicban.

Watkins nem fog segíteni Mauelen, mert Manuel két gondolattal Watkins mögött jár. Sajnos ez olyan mint az omega, 2 tempo van, az egyik Benkő Laci bácsié, a másik a zenekaré. Watkins teljesen más tempoban játszik, ezen kicsit segít a bizalom elkapó, és irányító közt, lehet csiszolni is, hogy kialakuljon az összhang, de nagyot nem. 😕

Most azt gondolom, hogy 9-10. Meccs körül jön el az Orton time.
Marrone meg nem a szívem csücske, de nem is utálom, olyan se hús se hal... gomba leginkább.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Baromi korszerűtlen támadójátékot játszik a csapat. Manuel nem fejlődik, továbbra is bizonytalan, határozatlan, nem láta pályán, sír a foci. Van egy -két tehetséges playmaker, a nyakigszart megoldják...Helmut Zimmer
sajnos nem fogok meglepődni ha manuellel (meg marroneval) nem sikerül 2-3 év alatt 8-8-nál jobb mérleget összehozni...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Baromi korszerűtlen támadójátékot játszik a csapat. Manuel nem fejlődik, továbbra is bizonytalan, határozatlan, nem láta pályán, sír a foci. Van egy -két tehetséges playmaker, a nyakigszart megoldják...
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
watkins játszik ma?csupi4
Persze


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
watkins játszik ma?
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Welcome back, a törzstagoknak! 😊BillsFan
Üdv Nektek is,

Csempiöncsip!
Manuel lassúságáról a régi vicc jut eszembe, lassan haladunk, de nem baj, mert rossz irányba haladunk.
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Mit etettek a bölényekkel? 😊 Jó lenne látni ismét egy jó Bills-t. Grat csak így tovább
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Welcome back, a törzstagoknak! 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Visszatértem! Láttam a tegnapi meccset, Manuel kifejezetten lassú, még szerencse, hogy jól védték (vagy gyengén támadták?), a def. viszont iszonyatosan tetszett! Az előmérkőzések után rosszabbra számítottam. (Bár indultunk már 5-0-val is.)Buffalo Bill
😊
több mint 9 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Visszatértem! Láttam a tegnapi meccset, Manuel kifejezetten lassú, még szerencse, hogy jól védték (vagy gyengén támadták?), a def. viszont iszonyatosan tetszett! Az előmérkőzések után rosszabbra számítottam. (Bár indultunk már 5-0-val is.)
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Manuel nekem most sem tetszett különösen, néha kapkodónak éreztem, igaz néha meg szépen osztogatott.A védelem nyerte meg ezt a meccset. TOP 5 D# lesz ez szezon végére, Jó volt nézni. Remélem sokáig tart még a lendület, és a támadó egység javulgat folyamatosan, plusz Marroneék is kreatívabban hívják a playeket, mert akkor egy szép szezon is lehet ez.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gratula a csapatnak. Én nem voltam elájulva Manuelt-től, de most ez is elég volt.
Nagyon kemény ez a def. De legalább fel tudjuk mérni az OL problémákat. Legalább is remélem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
mehet a félmosoly😊 red zoneban viszont kéne valamit alkotni
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Azt kell mondjam, nem vagyunk rosszak 😊 Lehet az edzői stáb is összekapta magát annak érdekében, hogy Pegula ne tegye ki januárban őket?

A mai meccsen egyedül a RZ-ban voltak problémák, bár ott mióta a jelenlegi stáb van, mindig voltak. Manuel véleményem szerint jól játszott, Henderson meg a draft stealje! JPP-t az előszezonban, Allent/Houstont múlt héten, Wake-t meg most nullázta le!

2-0, jövő héten jöhet a San Diego!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
trololol, 2014 AFC East Champions 😊

öröm nézni ezt a csapatot.

Mindig jövőre