Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 9 éve
gejzi Buffalo Bills 10
Remélem duplán boldog lesz😊
több mint 9 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Boldog Szülinapot! Én azért nem látom ennyire pesszimistán a helyzetet, jó lenne nyerni, de nem biztos, hogy a Pats ellen kell hozni a győzelmet. Ha nem tévedek, akkor mi vagyunk az egyetlen csapat, amelyik ebben az évezredben nem jutott még be a rájátszásba.
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Peguláékat hivatalosan is elfogadta tulajnak a többi tulajdonos, vasárnap a Pats ellen teltház lesz, születésnapom is lesz, papíron minden adott egy jó naphoz 😊

Persze aki Bills-drukker, az tudja, hogy ilyenkor szoktunk nagyot koppanni 😊
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Boom Baby! Mèg KàWill fölèpül....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nézd már.... ha valaki tud passzot dobni jó helyre egyből nyerünk 😊BillsFan
Köszi Henery 😀
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Nézd már.... ha valaki tud passzot dobni jó helyre egyből nyerünk 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
#saviourorton #elitedefense
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért az sokat elmond, hogy Manuel padoztatása után kb. a komplett WR sor azt nyilatkozta, hogy jobb lesz a támadójáték, felgyorsul és egyébként Manuelnek fogalma sincs a védelmek olvasásáról és nehezen kezd velük.Stez
Azért én nem lennék boldog ha a csapatomnál Orton lenne a nagy megmentő. Benne van a pakliban, hogy nyer a Bills ellenünk de a hosszútávú dolgokat nézve igencsak szarban van a csapat.
Első körös pick nélkül franchise QB-t találni (FA-n sem lesz nagy név) borzasztó nehéz lesz.
Watkinsék meg mit mondtak volna? Hogy Orton öreg, rozsdás? Nyilván kiállnak mellette. 😊Bazzani
Ha nem így gondolják, nem nyilatkoznak. De az, hogy konkrétan mindenki nyilatkozata burkoltam arról szólt, hogy Manuel nem valami jó, az mindent elárul.
Orton pedig nem megmentő, nyilván a Bills szarban van, de nem miatta. Az ő hülyeségük, hogy elhitték, hogy Manuel franchise QB, hát most megszopják, így jártak. Egy évig vagy FA, vagy későbbi körös QB pick, ez van. De ideiglenes megoldásnak Orton is jó lehet. Nem az, hogy jó, de Manuelnél jobb, a Billsnek pedig most ez is sokat számít, miután nyerhető meccseket buknak el, és Manuel gyengeségei elképesztően kijöttek már most, az első négy hét alatt.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért az sokat elmond, hogy Manuel padoztatása után kb. a komplett WR sor azt nyilatkozta, hogy jobb lesz a támadójáték, felgyorsul és egyébként Manuelnek fogalma sincs a védelmek olvasásáról és nehezen kezd velük.Stez
Azért én nem lennék boldog ha a csapatomnál Orton lenne a nagy megmentő. Benne van a pakliban, hogy nyer a Bills ellenünk de a hosszútávú dolgokat nézve igencsak szarban van a csapat.
Első körös pick nélkül franchise QB-t találni (FA-n sem lesz nagy név) borzasztó nehéz lesz.
Watkinsék meg mit mondtak volna? Hogy Orton öreg, rozsdás? Nyilván kiállnak mellette. 😊

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért az sokat elmond, hogy Manuel padoztatása után kb. a komplett WR sor azt nyilatkozta, hogy jobb lesz a támadójáték, felgyorsul és egyébként Manuelnek fogalma sincs a védelmek olvasásáról és nehezen kezd velük.

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Nem tudom, hogy ettől majd megindulunk-e felfelé. De ha Orton feleannyira pontos lesz, mint EJ, akkor talán előre is fogunk majd haladni a pályán!Hungarian Bill
Kérdés, hogy mennyire lesz rozsdás. Mert a Lions DL ellen azért mozgékonynak is kell lenni.

Más: McKelvin hogy játszik?Bazzani
Hát Orton prototípusa a pocket passer QB-nek, szóval ha a fal nem javul, akkor tökmindegy, ki van mögötte, agyonütik ígyis-úgyis. Hozzá kell mondjuk tenni, hogy két újonc is kezdett a támadófalban hétvégén. Ha nem változik a helyzet, akkor a Lions DL is megeszi az irányítónkat.

McKelvin egyébként jól játszik, a hétvégén volt egy nagyon szép interceptionje, de azért benne van a hiba még mindig sajnos. 😕 ő hordja a puntokat is vissza, több-kevesebb, de egyelőre inkább kevesebb sikerrel.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Ha fele olyan jól játszik Orton, mint tavaly az utolsó fordulóban ellenünk, akkor már előrébb van a Bills vele, mint Manuál nővérrel.

több mint 9 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Indul a buli. Orton jó játékos, Ő mentálisan nincs ott, de ha oda tudja dobni a srácoknak a labdát, már előrébb vagyunk! Mondjuk a meccenkénti egy INT garantált, de az talán belefér. Jönnek a big playek!!!!
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Minden kívánságom így teljesüljön 😊

Hogy jobb lesz-e azt nem tudom, de hogy más az tuti 😊

Azt hiszem ,mégis csak nézek meccset Vasárnap.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom, hogy ettől majd megindulunk-e felfelé. De ha Orton feleannyira pontos lesz, mint EJ, akkor talán előre is fogunk majd haladni a pályán!Hungarian Bill
Kérdés, hogy mennyire lesz rozsdás. Mert a Lions DL ellen azért mozgékonynak is kell lenni.

Más: McKelvin hogy játszik?

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hú megnyugodtam, EJ nek így lesz ideje mentorálni...
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ortonnal sima meccs lehetett volna. Cserélni kell, de le merem fogadni, hogy Marrone nem fog. Na meg a playhívások, te jó ég. Andy Reid megirigyelné.Shawn84
Beszarok van benne kurázsi:
Joe Buscaglia ‏@JoeBuscaglia 34 s
The #Bills have benched EJ Manuel. Kyle Orton starting at QB this weekShawn84
Ez nem kurázsi, menteni akarja az állását Marrone.
Mivel a 2015-ös 1. körüket is elbaszták, így még visszakerülhet Manuel akár idén, akár jövőre, de az edzőt nem biztos, hogy megvárják, hogy "kiteljesedjen".Höri
Gyanítom ez is kevés lesz hozzá.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ortonnal sima meccs lehetett volna. Cserélni kell, de le merem fogadni, hogy Marrone nem fog. Na meg a playhívások, te jó ég. Andy Reid megirigyelné.Shawn84
Beszarok van benne kurázsi:
Joe Buscaglia ‏@JoeBuscaglia 34 s
The #Bills have benched EJ Manuel. Kyle Orton starting at QB this weekShawn84
Ez nem kurázsi, menteni akarja az állását Marrone.
Mivel a 2015-ös 1. körüket is elbaszták, így még visszakerülhet Manuel akár idén, akár jövőre, de az edzőt nem biztos, hogy megvárják, hogy "kiteljesedjen".

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
Ortonnal sima meccs lehetett volna. Cserélni kell, de le merem fogadni, hogy Marrone nem fog. Na meg a playhívások, te jó ég. Andy Reid megirigyelné.Shawn84
Beszarok van benne kurázsi:
Joe Buscaglia ‏@JoeBuscaglia 34 s
The #Bills have benched EJ Manuel. Kyle Orton starting at QB this weekShawn84
szar pick.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Nem tudom, hogy ettől majd megindulunk-e felfelé. De ha Orton feleannyira pontos lesz, mint EJ, akkor talán előre is fogunk majd haladni a pályán!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ortontime! :cool:


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ortonnal sima meccs lehetett volna. Cserélni kell, de le merem fogadni, hogy Marrone nem fog. Na meg a playhívások, te jó ég. Andy Reid megirigyelné.Shawn84
Beszarok van benne kurázsi:
Joe Buscaglia ‏@JoeBuscaglia 34 s
The #Bills have benched EJ Manuel. Kyle Orton starting at QB this week
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 388 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalja:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000402863/article/ej-manuel-mentoring-fsu-qb-jameis-winstonHelmut Zimmer
Összenő ami összetartozik 😛?
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ortonnal sima meccs lehetett volna. Cserélni kell, de le merem fogadni, hogy Marrone nem fog. Na meg a playhívások, te jó ég. Andy Reid megirigyelné.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Legalja:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/si4xwntee7volhkixaxc
EJ Manuel mentoring FSU QB Jameis Winston
Troubled Florida State quarterback Jameis Winston, who is drawing more and more questions about his character, is getting regular guidance from Buffalo Bills quarterback EJ Manuel.