NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Inkább azon kell rohadt mód itt agyalni, hogyan lesz manuelből qb jövőre, vagy ha cut lesz azonnal repülni cutlerre. Ez a D egyértelműen contender, "csak" egy irányító kéne...peach
Helmut ki is térne a hitéből, ha Cutler idekerülne. Viszont Orton egy game manager QB, aki ritkán ad el meccsenként 1-nél több labdát, ellentétben mondjuk Cutlerral, de az ég világon semmit nem tesz hozzá. Márpedig itt egy QB plusszal nagy dolgok lehetnének. Manuelt el kell felejteni, attól még, hogy első kör volt. Egy jobb QB-t kell hozni, aki tud meccseket nyerni. Hát a piacon nagyon nem lesz ilyen. Drafton meg ninsc első köre a Billsnek.

Egy kis Bears off: Cutler amúgy nem lesz cut. Vagy marad vagy trade.tüsi91
Szeretem Cutlert! Jó helyen van, ahol van. A véleményemet leírtam pár éve, amikor gerinsérülést szenvedett valamelyik elkapótok. A helyzet szerintem azóta lényegében változatlan.
Ide mindenekelőtt egy megfelelő O szakember kell,a ki tudja, hogy mit kell tenni.

Boldogsággal tölt el a tudat, hogy műlödik a hendikepp rendszer!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem akarok hülyeséget beszélni, de egy trade esetén a Bears 12,5 milliót spórolna Cutleren csak 2015-ben, s benyelné a 4x1 milliós signing bonust, mint dead moneyt.
 sportsglory.com/nfl/report-bears-save-12-5-million-trade-jay-cutler/30696
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Van iylenről szó Chicagoban is?Vagy ez most ,hogy kezdődött?
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Én a Bears-re gondoltam, hogy ennyi pénzt nem biztos, hogy veszni hagynának, ha kivágnák Cutlert. És tradelni csak úgy érdemes érte Bills-szempontból, hogyha hajlandó lenne újratárgyalni ezt a gigaszerződést, mert azért valljuk be, nem a szerződéséhez mérten játszik.. Neki természetesen mindegy, hogy kitől kapja a lóvét, és simán kinézem belőle, hogy eljönne Buffalóba.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Grat!
Már csak egy QB kéne nektek! 😉
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Hungarian Bill
Nem értek hozzá, de minek hagyna itt egy elit Dt amit összerakott egy olyan romhalmazért ami nálunk van? ( mondjuk szvsz nem a talent levellel van a gond nálunk )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha van hely rá, és megtehetik, akkor én a Bills FO helyében lehet megpróbálnám Cutlert.Stez
Cutlerrel elsősorban a szerződése a baj. Nem hiszem, hogy ő hajlandó lenne újratárgyalni ezt a szerződést, amit szinte ő íratott alá a Bears-szel, és nem fordítva. Ha cut lenne, én már küldeném is érte a gépet, de ennyi pénzt nem fognak veszni hagyni, az biztos.

Azért ne felejtsük el, hogy ez a DL-t, ha egyben tartjuk, akkor majdnem a fizetési sapkánk 40%-át teszik majd ki. Dareus szerződése csak 2016-ban jár le, de vele most hosszabbítani akarnak. Hughest jövőre FA, de őt szintén megtartanám, igaz nem csillagászati összegért. Mario meg kb 16 millát fog vinni jövőre... Kb olyan helyzetben leszünk, mint a Seattle secondaryje, a fizetési sapka egy jelentős hányada mehet egy csapatrészre. Márpedig ebbe egy olyan zsíros irányító-szerződés nem fér bele, mint a Cutleré.

Visszatérve a defense-hez, belegondolva, hogy Byrd elment, Kiko meg sérült, "egész jól" muzsikálunk 😊 Schwartz nagyon nagy koponya, remélem nem viszi el az Atlanta, ahogy azt odakinn rebesgetik...Hungarian Bill
Schefter írta valamelyik nap, hogy azt hiszem 139-141 millióra várják a capet jövőre, ami majdnem 10 milliós növekedés, ismét. Ez sokat segíthet.
Cutlerrel kapcsolatosan nem értelek. Mit kéne neki feladnia? Semmit sem. Ő a pénzét ugyanúgy megkapja, csak ha csere lesz, akkor a nem garantált fizetése onnantól a Bills terhe. Ami évi 16-19 millió között van. Ez starter QB pénz, ha megnézed, nem brutális azért. Tehát a Bills kockázatot nem vállal vele, és Cutler is megkapja a pénzét ugyanúgy.

Ami véleményes, az már a Bears. Ők ugyanis elég sok büntetést benyelnének, ha eladják Cutlert. De ugye ez szerintem téged nem érdekel Bills fanként, és most ugye én úgy indultam ki a dologból, hogy a Bears háza táján egyre több a Cutler-traderől szóló pletyka, tehát lehet van valami alapja, és lehet elgondolkozott rajta a vezetőség. Akkor pedig ők is tisztában vannak a vonzataival, mint az abból adódó büntetés. És nekem úgy tűnik, hogy cap hit ide vagy oda, de a Bears már nem ragaszkodik annyira Cutlerhez.
Egy próbát megérne ilyen fizetéssel is szvsz.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cutler tényleg még a jó megoldások között lehetne, de nem igazán reális. Ahogy tüsi írja, most kapott szerződést, cutolni nem fogják, trade-hez meg túl kiköltekezett már a Bills. Úgyhogy vagy sikerül egy nagy steal-el hozni valakit alsóbb körökből, a'la Wilson, vagy pedig Orton szinttel kell beérni, mert nem nagyon látok a horizonton most jobb alternatívát.

Mondjuk amilyen jó ez a Bills defense, szerintem egy offensive filozófia váltással a jelenlegiből is ki lehetne hozni többet. Nyilván egy Chip Kelly se terem csak úgy a piacon, szóval OC-t se könnyű ehhez találni, de talán ebben a pillanatban még ez a könnyebb, mint egy nyerni tudó franchise QB beszerzése. Van futás, vannak elkapók, nem is akármilyenek, meg lehetne próbálni valami non-kommersz stílust - akármi is az, read option, wildcat, lemásolni Kelly-t, stb -, hozni hozzá egy fiatal QB-t aztán hátha bejön. Ilyen Bridgewater, Kaepernick, stb. típusúra gondolok, akik bár nem egy Luck v. Mariota talentek (bár Mariota is még kérdőjel amig nem bizonyít), de azért jobbak, mint Manuel. Hátha.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Ha van hely rá, és megtehetik, akkor én a Bills FO helyében lehet megpróbálnám Cutlert.Stez
Cutlerrel elsősorban a szerződése a baj. Nem hiszem, hogy ő hajlandó lenne újratárgyalni ezt a szerződést, amit szinte ő íratott alá a Bears-szel, és nem fordítva. Ha cut lenne, én már küldeném is érte a gépet, de ennyi pénzt nem fognak veszni hagyni, az biztos.

Azért ne felejtsük el, hogy ez a DL-t, ha egyben tartjuk, akkor majdnem a fizetési sapkánk 40%-át teszik majd ki. Dareus szerződése csak 2016-ban jár le, de vele most hosszabbítani akarnak. Hughest jövőre FA, de őt szintén megtartanám, igaz nem csillagászati összegért. Mario meg kb 16 millát fog vinni jövőre... Kb olyan helyzetben leszünk, mint a Seattle secondaryje, a fizetési sapka egy jelentős hányada mehet egy csapatrészre. Márpedig ebbe egy olyan zsíros irányító-szerződés nem fér bele, mint a Cutleré.

Visszatérve a defense-hez, belegondolva, hogy Byrd elment, Kiko meg sérült, "egész jól" muzsikálunk 😊 Schwartz nagyon nagy koponya, remélem nem viszi el az Atlanta, ahogy azt odakinn rebesgetik...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Cutler pont, hogy hozzá tudna tenni ehhez az offensehez. Amiben Orton és Manuel szar, hogy sokáig tartogatják a labdát, nem találják meg a célpontot, és totojáznak, abban Cutler pont erős. Gyorsan tud szabadulni a labdától, és ami benne pozitív, hogy nála azért lehet félni hosszú passzoktól is, a másik kettő esetében ez szinte ki is van lőve.

Cutler gambler, és megdobja a nehezebb passzokat is, amikor a WR-en ott a ember, Orton és Manuel nem. Lehet, hogy Orton nem is dob ezáltal 15 picket egy szezonban, viszont a játékában nincs is ott 1-2 kivétellel, hogy megnyeri a meccset. Tény, hogy Cutler döntései időnként elég érdekesek, vannak hatalmas hibái, de ezt sokszor ellensúlyozhatja, és teszem hozzá, Orton és Manuel sem jók döntéshozatalban, csak sokkal kevesebbet kockáztatnak és vállalnak be, de így nem is nagyon haladnak előre.

Cutler sem egy jó QB, vagyis nem top10-es, de Ortonhoz képest tutira előrelépés lenne. A Billsnek most van egy nagyon vad védelme, és lehet, hogy ezt nem szabadna kihagyni, mint lehetőséget, mert a QB-k visszavetik az offenset. Első köre viszont nem lesz a Billsnek, így marad az a lehetőség, hogy cserében hoznak valakit. Ha van hely rá, és megtehetik, akkor én a Bills FO helyében lehet megpróbálnám Cutlert.
De hogy Manuelből normális QB-t nem tudnak csinálni, az is biztos, Ortonnal meg ez a maximum, benne ennyi van. Ezt mindenki tudta már akkor, amikor idejött.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Inkább azon kell rohadt mód itt agyalni, hogyan lesz manuelből qb jövőre, vagy ha cut lesz azonnal repülni cutlerre. Ez a D egyértelműen contender, "csak" egy irányító kéne...peach
Helmut ki is térne a hitéből, ha Cutler idekerülne. Viszont Orton egy game manager QB, aki ritkán ad el meccsenként 1-nél több labdát, ellentétben mondjuk Cutlerral, de az ég világon semmit nem tesz hozzá. Márpedig itt egy QB plusszal nagy dolgok lehetnének. Manuelt el kell felejteni, attól még, hogy első kör volt. Egy jobb QB-t kell hozni, aki tud meccseket nyerni. Hát a piacon nagyon nem lesz ilyen. Drafton meg ninsc első köre a Billsnek.

Egy kis Bears off: Cutler amúgy nem lesz cut. Vagy marad vagy trade.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Meg egy picit jobb o-line


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Inkább azon kell rohadt mód itt agyalni, hogyan lesz manuelből qb jövőre, vagy ha cut lesz azonnal repülni cutlerre. Ez a D egyértelműen contender, "csak" egy irányító kéne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
nézegetem , playoffpicturét. sztem 10-6 tal meglenne. wc, Mi ez borulátás.
??
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jövőre egy jó QB-val ez egy nagyon jó csapat lehet. Amúgy itt és most megtippelem, hogy jövőre Hoyer Buffalo Bill lesz. Csak egy tipp 😊
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Game ballt vágják ketté, és adják a defensenek és a ST-nek! A támadósorunk továbbra is borzasztó, koordinátorral és irányítóval az élen!

Vegyesek az érzéseim, most vertük meg a jelenlegi legjobb formában levő csapatot, valamiért mégse tudok ennek annyira felhőtlenül örülni, mert főleg az offense töketlenkedése miatt nagyon borúlátó vagyok a következő két meccsre 😕

Ami pozitívum, hogy negatív mérlegünk már nem lesz, és minden bizonnyal Marrone is maradni fog, de remélem rászánja magát egy támadó koordinátorváltásra, mert a támadókat nézni idén felér egy kínzással, kivéve a futóinkat!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Ez komoly volt D részről, minden elismerés. 358 yard 0 TD 4 int-->Rodgers&Manning
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Én aztán nem szoktam bírózni, megvan a zebrák mai ténykedéséről a véleményem, a hab meg legyen ez a tortán:



Hozzáteszem, az offense-nek sem a végén kellene elkezdeni játszani. Még talán nem szálltunk el a wild cardért vívott harcban.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mario Williams lett a hónap védőjátékosa az AFC-ben 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nincs többé torontói mérkőzésbaggio
helyette jöhet az évi 1 detroiti?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
nincs többé torontói mérkőzés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
2008ban volt utoljára 7-9 😊Helmut Zimmer
de 10 évnek tűnik 😉

a pozitív mérlegre gondoltam, csak késő volt már...😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
2008ban volt utoljára 7-9 😊Helmut Zimmer
Dick Jauron, és a legendás 7-9-es szezonjai ugye 😊
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
2008ban volt utoljára 7-9 😊Helmut Zimmer
és 2004-ben volt utoljára 9-7... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
2008ban volt utoljára 7-9 😊