Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Chipet kiutálja Rózsi tőlünk, és megy Buffaloba. Kisebb de legalább nyugisabb és talán hálásabb hely.....dande
Oké, hozhatja magával Folest is! 😊

Egyébként a hálásabban nem vagyok annyira biztos, lévén odakinn elég sokan megszabadultak volna Marrone-tól a 9-7 ellenére is, és itt is Helm nem épp nagy fanatikusa 😊 Nekem semmi bajom nem volt vele, én túlságosan örültem ennek a pozitív szezonnak, persze ha valóban szerződéshosszabbítás miatt próbálkozott be a tulajnál, akkor érthető, hogy elhajtotta a búsba. De így is jól járt, kapott 4 millát, és mivel elég sok most a piacon a védekező felfogású edző, a kereslet is nagy lehet rá. Szerintem a Jets komolyan gondolja a szerződtetését, és ő is haza akar menni Jerseybe, ahol OL-edző is volt anno.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ez most eléggé meglepett, nem gondoltam volna, hogy kihasználja ezt az opciót Dougie... Mindenesetre Urbik és EJ percekkel a hír után tweetelték az újévi jókívánságokat mindenkinek (nem véletlen, hogy pont ők 😊 )

Fogalmam nincs, hogy ki lenne itt jó HC-nek, én maradnék a támadó felfogású edzőknél, de ezt a defenset meg egyszerűen nem akarom, hogy szétszedjék... Schwartz meg csak abban az egy esetben hiszem, hogy maradna, ha ő lenne a főedző. Egy interjút mindenesetre mindenképp megérdemel.

Reich még tapasztalatlan, hiába alumni, ide mindenképp egy tapasztalt, bizonyított HC kell mindenképp! Ja, és egy QB is!Hungarian Bill
Chipet kiutálja Rózsi tőlünk, és megy Buffaloba. Kisebb de legalább nyugisabb és talán hálásabb hely.....
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Hát ez most eléggé meglepett, nem gondoltam volna, hogy kihasználja ezt az opciót Dougie... Mindenesetre Urbik és EJ percekkel a hír után tweetelték az újévi jókívánságokat mindenkinek (nem véletlen, hogy pont ők 😊 )

Fogalmam nincs, hogy ki lenne itt jó HC-nek, én maradnék a támadó felfogású edzőknél, de ezt a defenset meg egyszerűen nem akarom, hogy szétszedjék... Schwartz meg csak abban az egy esetben hiszem, hogy maradna, ha ő lenne a főedző. Egy interjút mindenesetre mindenképp megérdemel.

Reich még tapasztalatlan, hiába alumni, ide mindenképp egy tapasztalt, bizonyított HC kell mindenképp! Ja, és egy QB is!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 42 p42 perccel ezelőtt
So the Bills announce that Doug Marrone has left the team via his out clause. Expect Frank Reich to emerge quickly there...
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kár, pedig remek munkát végzett az O lineal, a futójátékkal, és QB téren is nagyot léptünk. Ja nem, de akkor meg a D... Ja azt Pettine, meg Shorts rakta össze...

BUÉK!!!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Itt is érdekes lesz az offseason. 😊


Adam Schefter @AdamSchefter
Doug Marrone has opted out of his contract as the Buffalo Bills coach and is now a free agent to pursue other jobs, per @mortreport and me.
12:08 AM - 1 Jan 2015

Chris Mortensen @mortreport
Interesting nugget on Marrone’s opt-out is he walks with his 2015 pay of $4 million & no offset if he signs with another team, per sources

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy jó QB-t kivánok minden Bills drukkernek!!

BUÉK!!!BillsFan
Csutler!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Egy jó QB-t kivánok minden Bills drukkernek!!

BUÉK!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Orton visszavonul... Azért korrekt tőle, hogy azelőtt teszi, mielőtt felvette volna az 5,5 milliós fizuját, ami a következő évre illette meg. Ha jól tudom, Dallasban nem volt ennyire jófej, szóval tartozunk neki egy köszönettel ezért. Másért sajnos lehet hipotéziseket gyártani, hogy mi lett volna, ha ő kezdi a szezont, de felesleges. Stop-gap QB-nak ideális volt, sajnos PO-ba nem tudott minket vezetni, és a győztes szezont se neki köszönném elsősorban, hanem a védelemnek, és a speciális egységnek. Sok sikert a civil életben!

Marrone szerződésében van egy opt-out clause, ami az elkövetkezendő 3 napra vonatkozik. Kétlem, hogy ezt kihasználná, de sose lehet tudni...

Jerry Hughes pedig elröhögte magát a "hometown discount" kifejezésen, mivel ilyen szerinte nem létezik az üzleti világban. Hozzáteszem, szerintem se 😊 Mindenesetre szeretne Buffalóban maradni, a szurkolók is alighanem nagyon szívesen látnák viszont őt 2015-ben!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Bills announced: QB Kyle Orton has informed the team of his plans to retire.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
SZvsz a legrosszabb szcenãrió, hogy Marrone marad, hogy Whaley az is szar, és még tetėzhető egy Cutler traddel, bár úgy sincs mit adni érte...
9-7 ellenére nem jó ez a csapat.
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Azért jobb szájízzel vonulhat így mindenki pihenőre, hogy először sikerült nyerni New Englandben, még akkor is, ha ez a hazaiaknak egy bulimeccs volt, semmi több. Szvsz Marrone és Whaley maradnak, viszont a támadóknál kell változtatásokat eszközölni, mind edzői, mind játékos-fronton!

Hosszú idő után először pozitív mérleg, el se hiszem 😊 talán van némi fény az alagút végén srácok!
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Csutler-trèdet kèrek karira....sutianap
Hát ha azt azonnal nem is kapsz, de megkaphatjuk a nyakunkba a két Poliant... Jesszus, az új górék újabb 15 évre terveznek playoff nélkül??
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Csutler-trèdet kèrek karira....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Dareus, Kyle és Mario Williams fogadja őszinte gratulációm a Pro Bowl kerettagsághoz! 😊

Ezenfelül szeretnék kellemes karácsonyi ünnepeket kívánni minden Bills-drukkernek, illetve az amerikai foci szerelmeseinek!
több mint 9 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Gyerünk srácok, legalább egy pozitív szezont kérek karácsonyra!!!
A PO csak a hab lenne a tortán, Pats veréssel 😊BillsFan
Én karácsonyra azt kérem, hogy a tulaj bácsi, akinek a nevét sem tudom, vágja ki Marronet, és a szupertehetséges GM et is.
Ha a jövő évi első körös karaácsonyi pickem is cserélhetem ezévi kívánságra, akkor azt kérem, hogy Dan Quinn, vagy Tom Cable jöjjenek HC-nek. Ha csak 2. Körösöm van, akkor jöhet Bevell!Helmut Zimmer
Nana Helmut, jó hogy már Carroll nem kellene!😀😀😀
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Gyerünk srácok, legalább egy pozitív szezont kérek karácsonyra!!!
A PO csak a hab lenne a tortán, Pats veréssel 😊BillsFan
Én karácsonyra azt kérem, hogy a tulaj bácsi, akinek a nevét sem tudom, vágja ki Marronet, és a szupertehetséges GM et is.
Ha a jövő évi első körös karaácsonyi pickem is cserélhetem ezévi kívánságra, akkor azt kérem, hogy Dan Quinn, vagy Tom Cable jöjjenek HC-nek. Ha csak 2. Körösöm van, akkor jöhet Bevell!
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Az első negyed végéig bírtam nézni, kb erre számítottam hogy ez lesz a vége...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A mai meccs után végképp azt mondom, hogy ha Cutler, vagy valami hozzá hasonló QB elhozható, meg kell próbálni. Orton érthetetlen dobásai, pickjei, rossz döntései a mai meccset is megpecsételték. És 20 yardnál hosszabb labdát nem is tud megdobni. Cutler ide hatalmas upgrade.

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Hát PO már nem lesz, nézzük a pozitív oldalát, legalább decemberben is fontos meccseket játszottunk. Aztán, hogy mi lesz jövőre, majd ez az offseason eldönti.
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Gyerünk srácok, legalább egy pozitív szezont kérek karácsonyra!!!
A PO csak a hab lenne a tortán, Pats veréssel 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szeretem Cutlert! Jó helyen van, ahol van. A véleményemet leírtam pár éve, amikor gerinsérülést szenvedett valamelyik elkapótok. A helyzet szerintem azóta lényegében változatlan.
Ide mindenekelőtt egy megfelelő O szakember kell,a ki tudja, hogy mit kell tenni.Helmut Zimmer
Valószínűleg itt van a kutya elásva. Oké, persze ha Manuel nem NFL franchise szint, akkor nem az, azzal senki nem fog tudni kezdeni semmit. De ott van a Detroit - idén szintén kiváló védelemmel -, náluk megvan a Cutler szintű QB, és a tehetségben is eléggé feltöltött offense is, és azzal együtt is döcög a szekér. Arizonaban meg - szintén elit defense - a fél roster IR-n, a negyedik QB kezd, és 11-3-al állnak egy nagyon erős divízióban.

Szóval tényleg kéne QB, de többet számít, hogy előbb legyen valaki aki majd ki is hozza belőle amit tud.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Inkább azon kell rohadt mód itt agyalni, hogyan lesz manuelből qb jövőre, vagy ha cut lesz azonnal repülni cutlerre. Ez a D egyértelműen contender, "csak" egy irányító kéne...peach
Helmut ki is térne a hitéből, ha Cutler idekerülne. Viszont Orton egy game manager QB, aki ritkán ad el meccsenként 1-nél több labdát, ellentétben mondjuk Cutlerral, de az ég világon semmit nem tesz hozzá. Márpedig itt egy QB plusszal nagy dolgok lehetnének. Manuelt el kell felejteni, attól még, hogy első kör volt. Egy jobb QB-t kell hozni, aki tud meccseket nyerni. Hát a piacon nagyon nem lesz ilyen. Drafton meg ninsc első köre a Billsnek.

Egy kis Bears off: Cutler amúgy nem lesz cut. Vagy marad vagy trade.tüsi91
Szeretem Cutlert! Jó helyen van, ahol van. A véleményemet leírtam pár éve, amikor gerinsérülést szenvedett valamelyik elkapótok. A helyzet szerintem azóta lényegében változatlan.
Ide mindenekelőtt egy megfelelő O szakember kell,a ki tudja, hogy mit kell tenni.

Boldogsággal tölt el a tudat, hogy műlödik a hendikepp rendszer!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem akarok hülyeséget beszélni, de egy trade esetén a Bears 12,5 milliót spórolna Cutleren csak 2015-ben, s benyelné a 4x1 milliós signing bonust, mint dead moneyt.
 sportsglory.com/nfl/report-bears-save-12-5-million-trade-jay-cutler/30696
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Van iylenről szó Chicagoban is?Vagy ez most ,hogy kezdődött?