Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
És az öreg Mike Shanahan is jön interjúzni. Neki nagy fanja voltam úgy 5-6 évvel ezelőtt, de amit RG III-vel csinált két éve a playoffban, az nem volt igazán helyénvaló, és még finoman is fogalmaztam.
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Reich még tapasztalatlan, hiába alumni, ide mindenképp egy tapasztalt, bizonyított HC kell mindenképp! Ja, és egy QB is!Hungarian Bill
LaCanfora hozta egyébként le azonnal, miután Marrone felmondott.

Elég sok jelölt van, legalább úgy látszik, végre alapos lesz az edzőkeresés. Hue Jackson is jön majd elméletileg interjúra jövő héten.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nem került még itt szóba, de Frank Reich Chargers OC is jelölt, mint ex-Bills játékos ezen vhogy nem csodálkozom.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Dareus meg Super Mario bekerültek az idei All-Pro csapatba


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Újabb interjúalanyok lesznek a közeljövőben:

- Dan Quinn (Seahawks DC)
- Darrell Bevell (Seahawks OC)
- Josh McDaniels (Patriots OC)

Plusz Rex Ryannel is tervben van egy kis beszélgetés.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
OCt keresni könyebb, Kábelt kéne vagy Muncsákót.sutianap
Kábel mondjuk az OL-en kívül semmihez nem ért sztem. Amikor anno nálunk playeket hívott az elég siramas volt...Rolni
Valószínűleg fejlődött, mert ma ő a Seahoxnál a strategic team (strat edzői kar) vezetője.Helmut Zimmer
Wow, ezt nem tudtam. Hát akkor nem kicsit fejlődött. Nálunk anno nagyon ötlettelen playcaller volt. Mikor jött Hue Jackson OCnak alá, fényévekkel lett jobb a támadó egységRolni
Hülyeséget írtam, sorry az execution vezetője.
Gyorsan a lényeg.
A straregic a legfelsőbb kar, valójában ez határozza meg a stratégiai irányokat. Ezt 4 en alkotják. (Carroll, Bevell, Quinn, és Kábel), vezetője PC. Ennek az összes exec része áll Kábel felügyelete alatt. A gameplan draftot fogja ő össze, amelyet a koordinátorokkal, a szisztematikus edzőkkel, és a pozíciós edzőkkel raknak össze. Ő felügyeli a felkészülést. Ezt korábban PC csinálta, tavaly adta àt a feladatot. Vagy , hát legalábbis ez volt a mondás.

Amúgy szerintem Hue Jackson remek edző. Ő pont az a típusú ember, akit nagyon becsülök. Ő egy hatalmas koponya, szívesen látnám Buffaloban.Helmut Zimmer
Értem. Szépen felépített dolognak tűnik ez a Hox gépezet.

Hue Jackson szerintem nagyon jó offensive szaki, de a HC szerepkörről nem vagyok ennyire meggyőzve (még). Felejtsük el azt a borzalmas CP trade-t, azt elsősorban nem neki rovom fel és ha lett volna fölötte éppeszű GM akkor, meg se történik. De azt, hogy év végére teljesen szétesett a csapat már neki kell felírnom. Nem tudta egyben tartani a brigádot, sőt az utolsó meccs után rendesen be is hajította őket a "busz alá". Nem lehetett az elküldésekor hallani olyat, h játékos kiállt volna érte, mint például ahogy most Sparano mellett több playa is komolyan kiállt.

Persze jó esetben tanult ebből és azóta tanult Lewis, Zimmer tanár uraktól. Biztos, h lesz még HC sztem pár éven belül...

Ezzel együtt így visszatekintve Reggie McKenzie nagyon elbaszta sztem, h kirúgta és hozta a helyére Dennis Allent. Mennyivel egyszerűbb lett volna egy rendes DC-t szerezni Hue alá, mellé...na, de ez már mindegy is, meg itt off is 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
A Denver OC-ja, Adam Gase lesz majd az első interjúalany a HC-posztra.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
OCt keresni könyebb, Kábelt kéne vagy Muncsákót.sutianap
Kábel mondjuk az OL-en kívül semmihez nem ért sztem. Amikor anno nálunk playeket hívott az elég siramas volt...Rolni
Valószínűleg fejlődött, mert ma ő a Seahoxnál a strategic team (strat edzői kar) vezetője.Helmut Zimmer
Wow, ezt nem tudtam. Hát akkor nem kicsit fejlődött. Nálunk anno nagyon ötlettelen playcaller volt. Mikor jött Hue Jackson OCnak alá, fényévekkel lett jobb a támadó egységRolni
Hülyeséget írtam, sorry az execution vezetője.
Gyorsan a lényeg.
A straregic a legfelsőbb kar, valójában ez határozza meg a stratégiai irányokat. Ezt 4 en alkotják. (Carroll, Bevell, Quinn, és Kábel), vezetője PC. Ennek az összes exec része áll Kábel felügyelete alatt. A gameplan draftot fogja ő össze, amelyet a koordinátorokkal, a szisztematikus edzőkkel, és a pozíciós edzőkkel raknak össze. Ő felügyeli a felkészülést. Ezt korábban PC csinálta, tavaly adta àt a feladatot. Vagy , hát legalábbis ez volt a mondás.

Amúgy szerintem Hue Jackson remek edző. Ő pont az a típusú ember, akit nagyon becsülök. Ő egy hatalmas koponya, szívesen látnám Buffaloban.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Marronet nem csak a Bears hívta interjúra, hanem a Jets és a Falcons is. Mint több másik jelöltet is.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
OCt keresni könyebb, Kábelt kéne vagy Muncsákót.sutianap
Kábel mondjuk az OL-en kívül semmihez nem ért sztem. Amikor anno nálunk playeket hívott az elég siramas volt...Rolni
Valószínűleg fejlődött, mert ma ő a Seahoxnál a strategic team (strat edzői kar) vezetője.Helmut Zimmer
Wow, ezt nem tudtam. Hát akkor nem kicsit fejlődött. Nálunk anno nagyon ötlettelen playcaller volt. Mikor jött Hue Jackson OCnak alá, fényévekkel lett jobb a támadó egység

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
OCt keresni könyebb, Kábelt kéne vagy Muncsákót.sutianap
Kábel mondjuk az OL-en kívül semmihez nem ért sztem. Amikor anno nálunk playeket hívott az elég siramas volt...Rolni
OL kell, futás - rákell menni Csutlerre, itt celebeskedhet, cap van, köll TE


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
OCt keresni könyebb, Kábelt kéne vagy Muncsákót.sutianap
Kábel mondjuk az OL-en kívül semmihez nem ért sztem. Amikor anno nálunk playeket hívott az elég siramas volt...Rolni
Valószínűleg fejlődött, mert ma ő a Seahoxnál a strategic team (strat edzői kar) vezetője.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
OCt keresni könyebb, Kábelt kéne vagy Muncsákót.sutianap
Kábel mondjuk az OL-en kívül semmihez nem ért sztem. Amikor anno nálunk playeket hívott az elég siramas volt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
OCt keresni könyebb, Kábelt kéne vagy Muncsákót.sutianap
Meg egy irányító és egy elsőkörös draftcetli is kéne 😊
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
OCt keresni könyebb, Kábelt kéne vagy Muncsákót.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Ha Cutler nem jön ide akkor Marrone megy oda. 😊
Amúgy Fekete egy normális OC (és QB) nélkül halálra van itt ítélve.Bazzani
Az oké, de Marrone is halálra lett volna ítélve Peti és Fekete nélkül.Hungarian Bill
Ez így igaz.
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Ha Cutler nem jön ide akkor Marrone megy oda. 😊
Amúgy Fekete egy normális OC (és QB) nélkül halálra van itt ítélve.Bazzani
Az oké, de Marrone is halálra lett volna ítélve Peti és Fekete nélkül.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Cutler nem jön ide akkor Marrone megy oda. 😊
Amúgy Fekete egy normális OC (és QB) nélkül halálra van itt ítélve.

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Polian nem jön.
Marrone-ra rárepült a Bears is. 😊Bazzani
Előbbiben szinte biztos voltam...!
Utóbbi pedig.... Igen, szerintem pont rá vártak a Bears szurkolók....
Bocsánat 😀 😀 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Polian nem jön.
Marrone-ra rárepült a Bears is. 😊Bazzani
Ebből Svartz kinevezés lesz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Polian nem jön.
Marrone-ra rárepült a Bears is. 😊

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Nem emlékszem, hogy Marrone akkora truváj lett volna egyetemen, hogy ilyen kitétel szerepelhessen a szerződésében. Ha tényleg van ajánlata a Jetstől, akkor 4 millát zsebrevág, és stabilabb állásba dobbant. Mert előfordulhat, hogy EJ Manuel mégse franchise QB (ne nevess, előfordulhat), és jövő ilyenkorra kivágják, a Jetsnél meg csak kap 3 évet, talán nagyobb lóvét is.füligjimmy
A tulajdonosváltás miatt tehette ezt meg, de valaki cáfolja vagy erősítse meg mert lehet hülyeséget beszélek.Geeri
Mindegy is srácok Marronere kár minden szó!!!
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nem emlékszem, hogy Marrone akkora truváj lett volna egyetemen, hogy ilyen kitétel szerepelhessen a szerződésében. Ha tényleg van ajánlata a Jetstől, akkor 4 millát zsebrevág, és stabilabb állásba dobbant. Mert előfordulhat, hogy EJ Manuel mégse franchise QB (ne nevess, előfordulhat), és jövő ilyenkorra kivágják, a Jetsnél meg csak kap 3 évet, talán nagyobb lóvét is.füligjimmy
A tulajdonosváltás miatt tehette ezt meg, de valaki cáfolja vagy erősítse meg mert lehet hülyeséget beszélek.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem emlékszem, hogy Marrone akkora truváj lett volna egyetemen, hogy ilyen kitétel szerepelhessen a szerződésében. Ha tényleg van ajánlata a Jetstől, akkor 4 millát zsebrevág, és stabilabb állásba dobbant. Mert előfordulhat, hogy EJ Manuel mégse franchise QB (ne nevess, előfordulhat), és jövő ilyenkorra kivágják, a Jetsnél meg csak kap 3 évet, talán nagyobb lóvét is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
ez a Polian hír elég komoly 😀, megint visszafelé építkezik a Bills

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!