Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 841 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valld be hiányzik 😀 A legfontosabb a felismerés a pszichomókusok szerint 😀Stev85
Bortles szerencsére teljesen feledteti Szöszit. Ja meg a Gabbertért kapott pickből draftolt Bowanko is, aki már most jobb a posztján, mint Blaine valaha lesz a sajátján. 😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Ahogy várható volt, Schwartz megy:  www.sportingnews.com/nfl/story/2015-01-13/jim-schwartz-buffalo-bills-defensive-coordinator-out-status-update-dennis-thurman?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Az élő példa, hogy BÁRKIRŐL lehet fasza highlight mixet összevágni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ki fog irányítani?tüsi91
hát Roman a Niners-től jön, ahol lejárt egy QB szerződése, akiért még tradeltek is annó!

Blaine Gabbert.Höri
Sőt még dalt is írtak róla! Komolyan(Vigyázat a szám meghallgatása árt a rekeszizmoknak, és átmenetileg megállíthatja a fejlődésben lévő szervezeteket a nővésben. 😀😀)! :


Callahan jön hozzánk is interjúra, nem tudni, hogy az OC vagy az OL coach posztra.iktriad
Ez a nóta, lehetne a Jags bevonuló zenéje 😀
Valld be hiányzik 😀 A legfontosabb a felismerés a pszichomókusok szerint 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 841 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki fog irányítani?tüsi91
hát Roman a Niners-től jön, ahol lejárt egy QB szerződése, akiért még tradeltek is annó!

Blaine Gabbert.Höri
Sőt még dalt is írtak róla! Komolyan(Vigyázat a szám meghallgatása árt a rekeszizmoknak, és átmenetileg megállíthatja a fejlődésben lévő szervezeteket a nővésben. 😀😀)! :


Callahan jön hozzánk is interjúra, nem tudni, hogy az OC vagy az OL coach posztra.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 944 — Jó ötletnek tűnt!
Ki fog irányítani?tüsi91
hát Roman a Niners-től jön, ahol lejárt egy QB szerződése, akiért még tradeltek is annó!

Blaine Gabbert.Höri
csempionsip

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ki fog irányítani?tüsi91
hát Roman a Niners-től jön, ahol lejárt egy QB szerződése, akiért még tradeltek is annó!

Blaine Gabbert.

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
nem tudom ez volt e már:

😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Callahan nem rossz OL coach, ő ha jó anyagot kap kihozza belőlük ami bennük van. Szarból nem tud várat építeni, de az nagyon keveseknek megy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Bill Callahant akarja, Dellás OL - Mentától


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
azt gondoltam Rex tanul a hibáiból:
1, végy egy jó QB-t; ha nem tudsz találni, akkor szerezz egyet
2, kerüld el Bradyt
és elmegy az Atlantába...; szerintem nem járt jól a Buffalo (mármint a védelem eddig is über volt; de miért nem tudtak egy támaó'gurut' hozni)sapka
A 2. pontot én úgy írtam volna, hogy kerüld el BB-t (is). De szerintem Ryan sokat fog ebből a védelemből kihozni.Burkus
inkább az a kérdés, hogy miért kell ebből a védelemből többet kihozni?sapka
A valódi kérdés az 1. pont. A Bills pillanatnyi állapotában ebből a szempontból Jets klón, s ezt a feladatot NY-ban sem tudta megoldani hosszú távra/megbízhatóan HC-ként.

(Számomra az is kérdés, hogy a NY-i médiának és közönségnek tökéletesen megfelelő stílusa fenn Északon mennyire lesz üdvözölve.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
És Román is jön.

Matt Maiocco @MaioccoCSN
Source: Ex-#49ers OC Greg Roman agreed to same job on Rex Ryan’s staff with the Bills. He’ll fly to Buffalo today and sign contract there.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Hivatalos Ryan kinevezése. Schefter tweetelte ki.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
azt gondoltam Rex tanul a hibáiból:
1, végy egy jó QB-t; ha nem tudsz találni, akkor szerezz egyet
2, kerüld el Bradyt
és elmegy az Atlantába...; szerintem nem járt jól a Buffalo (mármint a védelem eddig is über volt; de miért nem tudtak egy támaó'gurut' hozni)sapka
A 2. pontot én úgy írtam volna, hogy kerüld el BB-t (is). De szerintem Ryan sokat fog ebből a védelemből kihozni.Burkus
inkább az a kérdés, hogy miért kell ebből a védelemből többet kihozni?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
azt gondoltam Rex tanul a hibáiból:
1, végy egy jó QB-t; ha nem tudsz találni, akkor szerezz egyet
2, kerüld el Bradyt
és elmegy az Atlantába...; szerintem nem járt jól a Buffalo (mármint a védelem eddig is über volt; de miért nem tudtak egy támaó'gurut' hozni)sapka
A 2. pontot én úgy írtam volna, hogy kerüld el BB-t (is). De szerintem Ryan sokat fog ebből a védelemből kihozni.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ryan meg Schwartz nem jó párosítás. Felfalják egymást... Támadó ember kellett volna. Kapért meg nem tudunk mit adni, ha igaz is lenne. Bárcsak igaz lenne!fodoroli
Ryan meg Schwartz nem jó párosítás. Felfalják egymást... Támadó ember kellett volna. Kapért meg nem tudunk mit adni, ha igaz is lenne. Bárcsak igaz lenne!fodoroli
Nem gondolom, de ha így lesz spec Schwartz jöhetne Seattlebe, ha Quinn elmegy.
Ahogy egy HC nek, Rexnek sem lesz ideje egy játêkost, vagy egységet reszelgetni, erre van a pozíciós edző, ês a koordinátorok....

Kaepet meg hagyjuk... Rossz poên volt...!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ki fog irányítani?
több mint 9 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Ryan meg Schwartz nem jó párosítás. Felfalják egymást... Támadó ember kellett volna. Kapért meg nem tudunk mit adni, ha igaz is lenne. Bárcsak igaz lenne!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
azt gondoltam Rex tanul a hibáiból:
1, végy egy jó QB-t; ha nem tudsz találni, akkor szerezz egyet
2, kerüld el Bradyt
és elmegy az Atlantába...; szerintem nem járt jól a Buffalo (mármint a védelem eddig is über volt; de miért nem tudtak egy támaó'gurut' hozni)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Dehogy, innen van
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lg463hpgf3cjoxykekmx
ATL Mailbag: Colin Kaepernick to Bills in draft do-over?
The ATL Mailbag has returned with a vengeance. Dan Hanzus is back, sifting through questions from you, the reader. Seriously though, could Bill Belichick beat Rex Ryan in arm wrestling?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Ennyi alapja van csak:

NFL Media Insider Ian Rapoport reported Sunday that the plan is for Ryan to bring in Greg Roman as the offensive coordinator. Roman has experience nurturing young passers in Alex Smith and Colin Kaepernick, during his time with the San Francisco 49ers.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem benyaltam csak nem olvasgattam utana semminek...azt' mondom megkerdem mi a penisz van most akkor!? 😀ZoliZoltán
Semmi alapja csak röhögtünk páran a 9 ers topicban, és egyéb helyken, összeesküvêsi elméleteket szűlve.

Szerintem adtok egy 1. kört Cutlerért!
Helmut Zimmer
Pláne ha JMD lesz a HC 😀empty taxi
Aha tényleg, Pats meg adna egy 4. kört Kopernikuszért.Helmut Zimmer
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 831 — Csodabogár
Kaepet Jimmy beblöffölte, be ne nyaljátok 😀 Zsenih vagy Jimmer, ez most tetszett 😀kovi470
Ian Crapoport padawanja lehetne :cool:

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem benyaltam csak nem olvasgattam utana semminek...azt' mondom megkerdem mi a penisz van most akkor!? 😀
több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Kaepet Jimmy beblöffölte, be ne nyaljátok 😀 Zsenih vagy Jimmer, ez most tetszett 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k