Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ryan meg Schwartz nem jó párosítás. Felfalják egymást... Támadó ember kellett volna. Kapért meg nem tudunk mit adni, ha igaz is lenne. Bárcsak igaz lenne!fodoroli
Ryan meg Schwartz nem jó párosítás. Felfalják egymást... Támadó ember kellett volna. Kapért meg nem tudunk mit adni, ha igaz is lenne. Bárcsak igaz lenne!fodoroli
Nem gondolom, de ha így lesz spec Schwartz jöhetne Seattlebe, ha Quinn elmegy.
Ahogy egy HC nek, Rexnek sem lesz ideje egy játêkost, vagy egységet reszelgetni, erre van a pozíciós edző, ês a koordinátorok....

Kaepet meg hagyjuk... Rossz poên volt...!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ki fog irányítani?
több mint 9 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Ryan meg Schwartz nem jó párosítás. Felfalják egymást... Támadó ember kellett volna. Kapért meg nem tudunk mit adni, ha igaz is lenne. Bárcsak igaz lenne!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
azt gondoltam Rex tanul a hibáiból:
1, végy egy jó QB-t; ha nem tudsz találni, akkor szerezz egyet
2, kerüld el Bradyt
és elmegy az Atlantába...; szerintem nem járt jól a Buffalo (mármint a védelem eddig is über volt; de miért nem tudtak egy támaó'gurut' hozni)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Dehogy, innen van
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lg463hpgf3cjoxykekmx
ATL Mailbag: Colin Kaepernick to Bills in draft do-over?
The ATL Mailbag has returned with a vengeance. Dan Hanzus is back, sifting through questions from you, the reader. Seriously though, could Bill Belichick beat Rex Ryan in arm wrestling?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Ennyi alapja van csak:

NFL Media Insider Ian Rapoport reported Sunday that the plan is for Ryan to bring in Greg Roman as the offensive coordinator. Roman has experience nurturing young passers in Alex Smith and Colin Kaepernick, during his time with the San Francisco 49ers.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem benyaltam csak nem olvasgattam utana semminek...azt' mondom megkerdem mi a penisz van most akkor!? 😀ZoliZoltán
Semmi alapja csak röhögtünk páran a 9 ers topicban, és egyéb helyken, összeesküvêsi elméleteket szűlve.

Szerintem adtok egy 1. kört Cutlerért!
Helmut Zimmer
Pláne ha JMD lesz a HC 😀empty taxi
Aha tényleg, Pats meg adna egy 4. kört Kopernikuszért.Helmut Zimmer
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Kaepet Jimmy beblöffölte, be ne nyaljátok 😀 Zsenih vagy Jimmer, ez most tetszett 😀kovi470
Ian Crapoport padawanja lehetne :cool:

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem benyaltam csak nem olvasgattam utana semminek...azt' mondom megkerdem mi a penisz van most akkor!? 😀
több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Kaepet Jimmy beblöffölte, be ne nyaljátok 😀 Zsenih vagy Jimmer, ez most tetszett 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Kezdésnek nem rossz, egy jó OC +QB páros azért még hiányzik 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Lassan csak beindul a foci Buffaloban is! 😀

Kaepre van realis eslyetek?ZoliZoltán
valaki már mondja meg ez honnan van, mert kurvára nem olvasni sehol, itt meg már tényként van közölve

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Lassan csak beindul a foci Buffaloban is! 😀

Kaepre van realis eslyetek?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
még kaptok hozzá egy marék szotyit ispetey
Mondtam én, hogy nálunk fog kikötni Kaepernick 😛 😀Helmut Zimmer

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
még kaptok hozzá egy marék szotyit ispetey
Mondtam én, hogy nálunk fog kikötni Kaepernick 😛 😀
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Örülök 😊
Szerintem jó döntés volt RexyHelmut Zimmer
Nem örülök.
Szerintem jó döntés volt Rexy.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Örülök 😊
Szerintem jó döntés volt Rexy
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
@AdamSchefter31 seconds ago
The offensive coordinator Rex Ryan is most likely to bring with him to Buffalo is 49ers OC Greg Roman, per source

még kaptok hozzá egy marék szotyit is

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Most itt van Rex Ryan, állítólag 5 év 25 millió dollárért, miközben gyakorlatilag nem kellett másnak. Gondolom Buffalóval vannak még így egy páran az edzők közül, szóval ez van. .füligjimmy
5 év 27.5 misi lesz az állítólag:  twitter.com/MMehtaNYDN/status/554275490392195073

Állítólag Thurmanen kívül a QB coach David Lee is a listáján van, akiket hoz a Jetsből.

Közben indul a mémgyár:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért valahol vicc, hogy a Bills idén úgy elpicsázta a Jetset, hogy csak porzott, és most Ryan a vezetődző. Ha Marrone kiköt a Jetsben (az első nyomokban valóságot tartalmazó riport lenne ebben a szezonban), akkor láthatóvá válik majd a 2 edző közötti különbség. Márcsak ezért megérné.füligjimmy
Hírek szerint Marrone nagyon nem győzte meg Woody-t az 1. interjúján, aki ezért úgy döntött, hogy a Jets folytatja a HC keresést, különben már Marrone rég Jets HC lenne. Perpill a Quinn-Shanahan HC-OC páros jobban mutatna nálunk.

Off vége.Beki
Azt leszögezem, hogy én imádom Rex Ryant, mert egy igazi egyéniség az ürge. és egy ilyen sótlan, ráadásul gerinctelen nímand után igazi felüdülés lesz (ismét) Bills meccset nézni. De én ezt az egész edzőkeringőt enbéegyes röhejnek tartom. Marrone simán egy túlértékelt edző volt egyetemen (a kiemelt WVU-t meg tudta verni, meg a Pinstripe Bowl örökös bajnokának is megválaszották állítólag), de mindig ugrált 2-3 évente, persze egyből ugrott NFL-es állásra, hamár volt valaki olyan hülye, hogy alkalmazta. Itt végzett olyan munkát, amilyet, 4 meccset offense TD nélkül, ez a bravúr Ortonnal utoljára taláűn 2005-ben esett meg a szintén zseniális Ron Turner keze alatt, azóta másnek nem sikerült. Most itt van Rex Ryan, állítólag 5 év 25 millió dollárért, miközben gyakorlatilag nem kellett másnak. Gondolom Buffalóval vannak még így egy páran az edzők közül, szóval ez van. Én nagyon szerettem volna, ha a Bears leigazolja, mert ő azt nyújtja, ami ott hiányzik, és arról már nem ábrándozok, hogy megtalálják a legújabb gyöngyszemet, ezért megelégedet egy olyannak, aki nem közröhej tárgya, mint Trestman. De itt mégis mit fog hozzátenni? Miben lesz előrelépés a Ryan-Roman duó a Marrone-Schwartz pároshoz képest? A sajtótájékoztatókon kívűl. És biza az is fontos kérdés, hogy miben lesz visszalépés?

ui: azon nagyon röhögnék, ha Marrone NFL-es karrierje ennyi lett volna.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Azért valahol vicc, hogy a Bills idén úgy elpicsázta a Jetset, hogy csak porzott, és most Ryan a vezetődző. Ha Marrone kiköt a Jetsben (az első nyomokban valóságot tartalmazó riport lenne ebben a szezonban), akkor láthatóvá válik majd a 2 edző közötti különbség. Márcsak ezért megérné.füligjimmy
Hírek szerint Marrone nagyon nem győzte meg Woody-t az 1. interjúján, aki ezért úgy döntött, hogy a Jets folytatja a HC keresést, különben már Marrone rég Jets HC lenne. Perpill a Quinn-Shanahan HC-OC páros jobban mutatna nálunk.

Off vége.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
ejha a Buff D eddig is állat volt de ezek után mindent és mindenkit felöklelnek...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért valahol vicc, hogy a Bills idén úgy elpicsázta a Jetset, hogy csak porzott, és most Ryan a vezetődző. Ha Marrone kiköt a Jetsben (az első nyomokban valóságot tartalmazó riport lenne ebben a szezonban), akkor láthatóvá válik majd a 2 edző közötti különbség. Márcsak ezért megérné.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Vic Carucci ‏@viccarucci 4 min4 perccel ezelőtt
#Bills also working on hiring Greg Roman as offensive coordinator, I am told, but deal not done.Beki
Forrásaim szerint miután a Bears FO mereven elzárkózott a Cutler-trade-re vonatkozó ajánlatoktól, így a Trestman-Cutler reunionmeghiúsulása miatt Ryan kénytelen volt másik alternatíva után nézni, ugyanis mindenképpen tapasztalt OC-QB párost szeretne a csapatánál tudni. Források szerint Greg Roman azért került a képbe, mert a 49ers FO nem ragaszkodik az előrelépésre úgy néz ki képtelen Kaepernick-hez, akit ráadásul megviselt Harbaugh távozása. A 49ers front office minimum 2 első körös picket szeretne kapni, ezért nehézzé teszi a trade-et, hogy a Bills idei első körös pickjét tavaly elcserélték. Kíváncsian várjuk, hogy a Bills vajon mit fog felajánlani a tehetséges, de enigmatikus irányítóért.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Vic Carucci ‏@viccarucci 4 min4 perccel ezelőtt
#Bills also working on hiring Greg Roman as offensive coordinator, I am told, but deal not done.