Buffalo Bills

25 feliratkozó

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 052 — Playoff-bound since 2019
És le a kalappal Wood előtt! Elég jól leradírozta Suh-t, kajak jó a falunk, már csak egy RT hiányzik.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 042 — bohócok nélkül nincsen cirkusz
N-drew +Darth! Srácok!

Köszönjük szépen! 😊

Let us build dystopia
több mint 9 éve
Darth Pittsburgh Steelers 263 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Kellet ide már nagyon a győzelem. Én örülök neki.
Viszont szerintem a draft 1 pick akkor is itt lesz. Ami annyiból jó,hogy végre nem olyan csapat választ elsőnek akit alapból nem szeretek.

több mint 9 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Tökmind1 hogyan, már nagyon megérdemelte a Bills a W-t! Mondjuk sajnálom, hogy a Lions volt az áldozat, de ettől még...

több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 029 — Bills & Dawgs fan
Az a gond, hogy Fitz még mindig rendszeresen aluldubja az embereit. 😕Helmut Zimmer
ez igaz de ma a WR-ek is dropoltak néhányat...

NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 042 — bohócok nélkül nincsen cirkusz
Az a gond, hogy Fitz még mindig rendszeresen aluldubja az embereit. 😕

Let us build dystopia
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 029 — Bills & Dawgs fan
ritka szar meccs volt, de legalább a W megvan!!! :cool:

NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
ÉN még mindig nem értem, hogy minek draftoltuk Spillert 😀 😀 😂 😂 😂Helmut Zimmer
feature back,azért 😛
Jacksonnak kellett ez a game.Megérdemelte a csapat legalább 1 győzelmet. 😊Newman
Ja! Nyugi lesz több győzelem is (még legalább 1 😀)
Spillerben szerintem csak Te hittél... 😊

Let us build dystopia
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
feature back,azért 😛
Jacksonnak kellett ez a game.Megérdemelte a csapat legalább 1 győzelmet. 😊

több mint 9 éve
Jeeee! 😀

Most már meg sem állunk a 8-8-ig 😀

Hát nem a legutóbbi három hétben megszokott játékunkkal rukkoltunk elő, de a Jóisten megszánt bennünket 😊
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért, amiért mi 7.2 milát fizetünk Sproles-nak 😛
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Uhhh, megvan az első W, végre, végre, végre! 😊
több mint 9 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 8 101 — StuG Life
grat srácok 😊

több mint 9 éve
ÉN még mindig nem értem, hogy minek draftoltuk Spillert 😀 😀 😂 😂 😂

Let us build dystopia
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Erről van szó 😛
több mint 9 éve
Bár amilyen szerencsétlen ez a két csapat, lehet a vége döntetlen lesz... 😂 :rolleyes:

Vrijbloed
De akkor sincs 0-16 😉Bazzani
Ez igaz. 😂 😊
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 20 242 — Axel Foley
Bár amilyen szerencsétlen ez a két csapat, lehet a vége döntetlen lesz... 😂 :rolleyes:

Vrijbloed
De akkor sincs 0-16 😉

több mint 9 éve
Gameday a Lions ellen.

Sokak szerint ha ma nem nyerünk, akkor reális eséllyel pályázhatunk a 0-16-os szezonra.
Kétségtelenül lehet benne valami, de ezt erősnek érzem.

Olvastam, hogy sok bajjal küszködik a Lions, ők is hadilábon állnak a szerencsével, mint mi, ők is sok meccset buktak el úgy, hogy végig szoros volt az eredmény, és jól játszottak.

Úgy érzem, ha tartjuk azt a formát, amit az elmúlt 3 meccsen mutattunk, akkor le fogjuk győzni őket.

GO BILLS!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 7 709 — SuperBowl Champions 2013/2014
Merriman nem játszik vasárnap, Achilles-ín húzódás miatt, valamint a vádlijával sincs minden rendben. Mesterünk azt mondta, hogy a legfontosabb most az, hogy játsszon. Kíváncsi vagyok, mikorra épül fel teljesen...

Wrotto lesz a kezdő RT, Howard-dal meg volt elégedve Gailey, de még van hová javulnia.

Valamint a vasárnapi meccs blackout lesz. Szerencsére azért streamen majd figyelemmel lehet követni, amint a bajor legények végeztek, izzítom is 😊Hungarian Bill
Az első felvonás legjobb párosítása egy pártatlan nézőnek 😉

Never underestimate the heart of a champion!
több mint 9 éve
Merriman nem játszik vasárnap, Achilles-ín húzódás miatt, valamint a vádlijával sincs minden rendben. Mesterünk azt mondta, hogy a legfontosabb most az, hogy játsszon. Kíváncsi vagyok, mikorra épül fel teljesen...

Wrotto lesz a kezdő RT, Howard-dal meg volt elégedve Gailey, de még van hová javulnia.

Valamint a vasárnapi meccs blackout lesz. Szerencsére azért streamen majd figyelemmel lehet követni, amint a bajor legények végeztek, izzítom is 😊
több mint 9 éve
Merriman abbahagyta a mai edzést, kb 10 percet edzett, mikor megsérült...
több mint 9 éve
Andra Davis se játszik már többet a szezonban, érkezett Seattle-ből Ganther, ahogy azt deny79 is írta korábban.
több mint 9 éve
Phillips remélem hazajön DC-nek, nagy szükség lenne a tudására Buffaloban!Helmut Zimmer
Nekem is ez jutott eszembe, mikor olvastam, hogy JJ kirúgta. De ne áltassuk magunkat, amíg itt Ralph a tulaj, Wade messze elkerüli Buffalót.
több mint 9 éve
Parrish IR 😕 Donald Jones kaphat így majd több szerepet... Sajnálom Roscoet, élete talán legjobb szezonját futja most, jövőre mindenképp számolni kell vele!
több mint 9 éve
De Ti mindig ezt a lemezt nyomjátok! Mindegy!Helmut Zimmer
Ebben azért az is szerepet játszik, hogy utoljára akkoriban volt a Bears offense ligaelit, amikor a németek lerohanták Lengyelországot. Én erre nem emlékszek. Nézhetsz bármilyen fontosabb adatot (megtett yard, szerzett pont), még a középmezőny alját is nagyon ritkán kapirgálják. Dícsérnék én szívesen, csak nincs mit.füligjimmy
Jimmy
Ez nem a Bears O-ról szól, hanem egyfajta szurkolói magatartásról... Mi kikapunk egy jobb elenféltől (ahogy ez tegnap is történt). Ti egy egy apró döntésen csúsztok el, annak ellenére, hogy végig jobbak voltatok.
De hagyjuk, nem érdekes annyira...már én is unom!

Más téma!
Ami a Lions elleni meccset illeti.... a Lions egy jó csapat, egy olyan vezetőedzővel, aki elképesztő döntéseket hoz.
Óriási respekt a Lionsnak, és még nagyobb a szurkolóiknak. Szerintem mind a két csapat jobb, mint mondjuk a komplett NFC West (kivétel talán a Rams). Én csak azt remélem jó derbi lesz kevés sérüléssel.

Üdv
H

Let us build dystopia