Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
49ers trade a conditional 2015 4th rd pick to the Bills for WR Stevie Johnson.
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Éééés megint a legjobb elérhetőért mentünk, teljesen mindegy a need... fesszom

Kiváncsi vagyok hogyan alakul a többi pick, de majd az idő megmondja hogy ért-e ennyit a srác!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én imádom Watkinst, szerintem veszek is majd Bills mezt, de szerintem is fölösleges volt ennyiért felmenni. ha maradunk a seggünkön, jöhetett volna Lewan, és a jövő évi top10-es pickünk is megmaradt volna. 2/9-re OT jöjjön vazze


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Biztosra vettem, hogy Mack jön. csalódtam. persze nem Watkins miatt mert jónak tartom, de nagyon sokat adtak érte, és jó elkapót azért lehetett volna még találni. Ha bennhagyják Watkinst talán Evans is kitartott volna a 9. pickig és akkor ingyen jöhetett volna egy jó elkapó. Ha ennyire akartak, szerintem feleslegesen de tökmindegy. OL kell nagyon.
több mint 9 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Szintet léptünk! Az a szép ebben a pickben/trade-be, hogy nem csak az idei évünket vágtuk sutba, mint eddig, hanem a jövő évet is.
Watkins tényleg nagy tehetség, de ha már felmentünk, akkor vagy OT vagy Mack kellett volna. Tök jó, hogy az egyik legjobb elkapó sorunk van, de nem idő meg hely a labdát odadobni. Remélem OT-t és TE-t húzunk még izibe!
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ha valaki nem olvasná a Draft topikot, interjúm Watkins edzőjével:  insidehandoff.com/2014/05/05/the-coachs-view-sammy-watkins/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én összességében nem örülök, ez a pick akkor lesz zseniális, ha sikerül behúzni egy türhető RT-t legkésőbb a 3.körben.
Így mondjuk még jobban szeretem a Billst, Spiller-Watkins duó elég erős.... 😊
ACC támadó trió rulez FSU QB-Clemson RB-Clemson WR 😀

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Feltrade 1/4-re, a választott Sammy Watkins, WR, Clemson.

A trade keretében az idei és a jövő évi első körös, és a jövő évi negyedik körös jogunkat adtuk a Clevelandnek.

Így összességében nem tudom, bennmaradt-e volna Watkins, offense-be húztam volna mindenképp én is, viszont így Stevie feleslegessé vált. Már csiripelik is, hogy egy idei 3. körért megszabadulnánk tőle.

Ennek a trade-nek a pozitívuma, hogy hamar mehetnek aludni az európai Bills-drukkerek 😊
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Gratuláció neki, nem sokkal azután, miután a szerződésének 5. éves opcióját is lehívtuk. Idióta...Hungarian Bill
 www.profootballbusiness.com/
GSN: "Tehát, ha az opció érvényesítése és az ötödik szezon első napja között elküldik és az indok nem sérüléssel kapcsolatos, a csapatnak semmilyen kötelezettsége nincs a játékossal szemben."
ugye pénzbe nem kerül, FonSwartz átáll a 3-4es oldalra, KWill mindenttud 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Gratuláció neki, nem sokkal azután, miután a szerződésének 5. éves opcióját is lehívtuk. Idióta...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Dariusz lecsukva, gyorshajtàsból kifolyólag stoppoltatàs alatt elkövetett THC illegàlis tulajdonlàsa. Nicepick. Nevergivethecurse!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Oda csak Makkèr vagy hàtvèdèr èrdemessutianap
Watkinst is sokan emlegetik.
QB nem kell, már csak azért sem, mert
1, Tavaly húztuk EJ-t, akinek meg kell adni ezt az évet a bizonyításra
2, Az idei QB-k közül senkiben nem látom azt, hogy jobb lenne vagy azonnali jelentős javulást hozna Manuelhez képest.
Watkinsnak azért nem örülnék, mert bár nagyon bírom és a rövid és közepes passzjátékoknál rengeteget tud hozzátenni, de így is televagyunk zsebrakétákkal.
Mack jó lenne, ha valami hibrid védelmet csinál Schwartz vagy egyfajta 4-3-as pass rusher OLB-nek, Von Millerhez hasonló szerepkörben, ezzel még jobban lehetne árnyalni a hátsó alakzat gyengeségét.
Viszont én nem mennék fel így se. OT kell szvsz.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Oda csak Makkèr vagy hàtvèdèr èrdemes


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Az mondjuk komolyan érdekelne, hogy kiért lennének hajlandóak feltrédelni Whaley-ék? Mert az utóbbi időben eléggé erőteljes az a pletyka, mely szerint az első 5-be felmennénk...
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én első körben mindenképp egy OT-t szeretnék.
A TE és WR class az elmúlt 10 év legmélyebbike, így oda később is található érték bőven.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Mokkoljuk vagymàr mokkoltunk?
Lewan/ZakkMartin
Fannojjj/Amaro/Suafijú
Fiderovicc/Savage/Borland/Yenkee


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Ahhoz képest nem kapott túl nagy hypeot
Sebii
Egy szituációs játékosról van szó. Kétségkívül kellett hozzá ő is, de inkább ezek a statok Pettine zsenialitásában, és rendszerében keresendőek. Hughes volt az egyik olyan játékos, akit gyakorlatilag bármely oldalra felpakolhatott snap előtt, kicsit megkavarva ezzel az ellenfelek támadófalait. Ne legyen igazam, de mivel Schwartz rendszere kötöttebb, nem fog ilyen jó statokat produkálni 😕
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 347
Ahhoz képest nem kapott túl nagy hypeot
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nem rossz ez egyáltalán. Persze ha gyenge a csapat akkor minden sorsolás nehéz. Én azért elég bizakodó vagyok. Főleg, hogy rákattantam a John Murphy Show-ra, és újra felvettem a fonalat a csapattal kapcsolatban. A draftos beszélgetésektől mondjuk nem esek hanyatt. Egyik szaki sem említett OL játékost az első körre, akikkel a műsorban beszélgetek. csak a WR meg a TE.Szerintem előbbi Mike W. érkezésével meg van.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
6-10


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Közzétették az alapszakasz menetrendjét. Az ellenfelek kilétét már régebb óta tudjuk, lássuk, mikor is játszunk velük:

Szeptember 7., vasárnap, 19:00: @ Bears
Szeptember 14., vasárnap, 19:00: Dolphins
Szeptember 21., vasárnap, 19:00: Chargers
Szeptember 28., vasárnap, 19:00: @ Texans
Október 5., vasárnap, 19:00: @ Lions
Október 12., vasárnap, 19:00: Patriots
Október 19., vasárnap, 19:00: Vikings
Október 26., vasárnap, 18:00: @ Jets
Bye
November 9., vasárnap, 19:00: Chiefs
November 14., péntek, 2:25: @ Dolphins
November 23., vasárnap, 19:00: Jets
November 30., vasárnap, 19:00: Browns
December 7., vasárnap, 22:05: @ Broncos
December 14., vasárnap, 19:00: Packers
December 21., vasárnap, 22:25: @ Raiders
December 28., vasárnap, 19:00: @ Patriots

Az ötödik meccstől kezdődően azonban változhatnak az időpontok, ugyanis az NFL idén először már korábban alkalmazza az úgynevezett "flexible scheduling" rendszert, ami azt jelenti, hogy akár mi is játszhatunk majd kinti idő szerint főműsoridőben vasárnap. Bár őszintén szólva erre igencsak kevés esélyt látok. Lehet esélyeket latolgatni 😊
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Trump már megint kavarja a szart. Remélem csak egy újabb önreklám és nem adják el neki a csapatot!

 www.usatoday.com/story/sports/nfl/bills/2014/04/15/donald-trump-buffalo-ownership/7736031/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valószínűleg Lions-Bills lesz a Hálaadás napi meccs. Schwartz a Lions ellen.

több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Előszezon-menetrend:

HOF Game: New York Giants (@ Canton)
1. @ Panthers
2. @ Steelers
3. Buccaneers
4. Lions

Az időbeosztásról később lesz fejlemény.
több mint 10 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
ezt sikerült összehozni a bowlhu-s mock drafton:
1/9 Taylor Lewan, OT
2/9 Austin Seferian-Jenkins, TE
3/9 Cyril Richardson, OG
4/9 Kenny Ladler, FS
5/9 Devin Street, WR
7/9 Aaron Lynch, DE/OLB

nekem tetszik, főleg az eleje, a hátsókörös prospecteket annyira nem vágom.Dexxter Tailor
helyből aláírnám