Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ian Rapoport ‏@RapSheet 2 p
The 4-year extension for #Bills S Aaron Williams is worth $26M, per source. It can be worth up to $27.25M over the course of the deal.Beki
atyagatya, hátez rengeteg lóvé


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 2 p
The 4-year extension for #Bills S Aaron Williams is worth $26M, per source. It can be worth up to $27.25M over the course of the deal.
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Legalább valami örömünk is legyen; 2014-ben nem lesz torontói meccs, minden hazai meccsünket a Ralphban játsszuk!
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Idén nincs tag, Byrd mehet, amerre lát 😕

Kár érte, kiváló ügynök volt!
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Az idei Hall of Fame meccset mi fogjuk játszani a Giants-el.

Hely, időpont: Canton, augusztus 4., 2:00
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 059 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Need nálatok a safety, így nem elképzelhető Byrd megkeresése, de meglepődnék rajta, ha annyit áldoznátok rá... Nem gyűrűt akar, hanem sok pénzt😊fodoroli
Óriási need, csak sajons mellett nincs TE-dünk mert Finley a sérüléséből vagy nem tud visszajönni vagy ha igen valszeg nem adunk neki új szerződést. És ha lehet hinni a mostani pletykáknak elhagyja a DL-t 300+ kiló is. (Pickett, Raji). Szóval ennyi helyre ha akarnánk se tudnánk csak draftból építkezni. Meg minek spórolni, ha elmegy csak ez a 3 játékos bőven tudunk adni pénzt is másoknak. Nálatok Byrd mennyit Nem írt alá?balazs799
Nem tudom mennyit kért a fiú, de azzal is baja volt, hogy nem Buffaloban képzeli el a jövőjét. Néztem, hogy 300+ élő húsnak lejár a szerződése, szerintem a nagy pénzt oda toljátok, ha nem is Rajinak. Így S-re kevesebb pénz fog jutnifodoroli
Nemtudni még, ha nem jön Byrd remélem az 1. kört rá áldozzuk (Ha ha v. Pryor)


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Need nálatok a safety, így nem elképzelhető Byrd megkeresése, de meglepődnék rajta, ha annyit áldoznátok rá... Nem gyűrűt akar, hanem sok pénzt😊fodoroli
Óriási need, csak sajons mellett nincs TE-dünk mert Finley a sérüléséből vagy nem tud visszajönni vagy ha igen valszeg nem adunk neki új szerződést. És ha lehet hinni a mostani pletykáknak elhagyja a DL-t 300+ kiló is. (Pickett, Raji). Szóval ennyi helyre ha akarnánk se tudnánk csak draftból építkezni. Meg minek spórolni, ha elmegy csak ez a 3 játékos bőven tudunk adni pénzt is másoknak. Nálatok Byrd mennyit Nem írt alá?balazs799
Nem tudom mennyit kért a fiú, de azzal is baja volt, hogy nem Buffaloban képzeli el a jövőjét. Néztem, hogy 300+ élő húsnak lejár a szerződése, szerintem a nagy pénzt oda toljátok, ha nem is Rajinak. Így S-re kevesebb pénz fog jutni
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 059 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Need nálatok a safety, így nem elképzelhető Byrd megkeresése, de meglepődnék rajta, ha annyit áldoznátok rá... Nem gyűrűt akar, hanem sok pénzt😊fodoroli
Óriási need, csak sajons mellett nincs TE-dünk mert Finley a sérüléséből vagy nem tud visszajönni vagy ha igen valszeg nem adunk neki új szerződést. És ha lehet hinni a mostani pletykáknak elhagyja a DL-t 300+ kiló is. (Pickett, Raji). Szóval ennyi helyre ha akarnánk se tudnánk csak draftból építkezni. Meg minek spórolni, ha elmegy csak ez a 3 játékos bőven tudunk adni pénzt is másoknak. Nálatok Byrd mennyit Nem írt alá?


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Need nálatok a safety, így nem elképzelhető Byrd megkeresése, de meglepődnék rajta, ha annyit áldoznátok rá... Nem gyűrűt akar, hanem sok pénzt😊
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 059 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az utobbi években a GB nem volt túl aktív az FA piacon (a tavalyi év elött az 53as keretből 2játékos volt akit nem mi draftoltunk). Idén a GM-ünk aztigérte belépünk az FA piacra, ezért érdeklődtem csak. Ráadásul a sérülése miatt visszavonult Safety-nk (Collins) óta borzalmas a Safety játékunk. És egyenlőre 30M körüli összeget tippelnek a cap alá nálunk. Mivel elmegy 1-2 erősebb szerződésű játékosunk.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Tavaly is már vinnyogott, Ő akar lenni a legjobban fizetett safety... 99%, hogy elmegy
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hogy áll a csapat filozófiája? Megakarják tartani Byrd-et? Esetleg franchise tag-al odakötik?
Csak mert lehet olvasgatni innen-onnan, hogy a Green Bay-t érdekelné a srác.balazs799
én azt hallottam, h nem nagyon akar itt maradni (érthető), kb mindenhol kapná a nagy lóvét, szóval nem lepődnék meg, ha továbbállna


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 946
Hogy áll a csapat filozófiája? Megakarják tartani Byrd-et? Esetleg franchise tag-al odakötik?
Csak mert lehet olvasgatni innen-onnan, hogy a Green Bay-t érdekelné a srác.balazs799
van olyan csapat, akit nem érdekelne?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 059 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hogy áll a csapat filozófiája? Megakarják tartani Byrd-et? Esetleg franchise tag-al odakötik?
Csak mert lehet olvasgatni innen-onnan, hogy a Green Bay-t érdekelné a srác.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Andre Reed személyében újabb Hall of Fameretek van.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Pepper Johnson lett az LB edző, jó választás|8gordon
Védőfal. Fred Pagac lett az LB edző. Schwartz a koordinátor. Erős stábnak néz ki.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
O'Neil követte Pettinet a Brownshoz, minden normális szakember lelép innen....😕Newman
Ez várható volt, várjuk meg Schwarzit, kit hoz ide. Mondjuk ha Cunninghamet elhozza LB-edzőnek, akkor nincs nagy gond.

Egyébként tegnap mutatták be sajtótájékoztatón. Az mindenesetre tetszik, hogy aki nem akar itt lenni, annak Marrone kiadja az útját, ez történt Weaverrel is, a DL-edzővel. Schwartz pedig azt mondta, hogy ő kifejezetten szeretett volna idejönni, mert lát potenciált ebben a védelemben. Jövőre amúgyis az NFC North csapataival játszunk, nem hátrány, hogy egy olyan edző a DC, aki korábban éveken keresztül többször is felkészült belőlük.

Szerk.: Jerry Olsavsky, a Steelers Def. Assistantja jön hozzánk interjúra, amennyiben meggyőző, ő töltheti be a LB-coach megüresedett helyét.Hungarian Bill
Pepper Johnson lett az LB edző, jó választás|8
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Jim Hostler érkezett hozzátok(senior offensive assistant). Nálunk 6 éven keresztül a WR-eket edzette és az utolsó fordulóig képben volt, mint lehetséges OC.
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
O'Neil követte Pettinet a Brownshoz, minden normális szakember lelép innen....😕Newman
Ez várható volt, várjuk meg Schwarzit, kit hoz ide. Mondjuk ha Cunninghamet elhozza LB-edzőnek, akkor nincs nagy gond.

Egyébként tegnap mutatták be sajtótájékoztatón. Az mindenesetre tetszik, hogy aki nem akar itt lenni, annak Marrone kiadja az útját, ez történt Weaverrel is, a DL-edzővel. Schwartz pedig azt mondta, hogy ő kifejezetten szeretett volna idejönni, mert lát potenciált ebben a védelemben. Jövőre amúgyis az NFC North csapataival játszunk, nem hátrány, hogy egy olyan edző a DC, aki korábban éveken keresztül többször is felkészült belőlük.

Szerk.: Jerry Olsavsky, a Steelers Def. Assistantja jön hozzánk interjúra, amennyiben meggyőző, ő töltheti be a LB-coach megüresedett helyét.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
O'Neil követte Pettinet a Brownshoz, minden normális szakember lelép innen....😕

több mint 10 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Én kifejezetten örülök, nem egy rossz edző. A támadócsapaton bukott és most extra motivált, hogy megmutassa magát. Remélem masszívan tüzeli a fiúkat. De ez az elátkozott csapat nem fog előbbre lépni, vagy ha igen, akkor pont annyival lépnek előbbre a divízió riválisok.
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Szerintem jó választás, bár én nem lettem volna most ellenére annak sem, ha házon belül nevezünk ki valakit. De az elérhető lehetőségek közül két embernek örültem volna. Az egyik Schwartz, a másik meg a Szaba által felhozott Phillips. Mondjuk utóbbiról tudni kell, hogy RW Jr.-al nem épp barátságos viszonyban váltak el, mikor ő volt itt főedző, viszont ettől függetlenül érdekelte volna a munka. Schwartz se lesz rossz, a futás elleni védekezést biztos sikerül helyrepofoznia. A QB-hoz odaérni meg ilyen DL-el meg nem nagy művészet 😊
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én meg Jim Johnsonnak, ja ő halottsutianap
nana. Az öreg nevét a szádra feleslegesen ne vedd! 😊Shawn84
Én imádtam az öreget, úgyhogyha alkalom tellik szóbahozomsutianap
Csak elég flegma lett a kijelentésed, az a gond.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Én meg Jim Johnsonnak, ja ő halottsutianap
nana. Az öreg nevét a szádra feleslegesen ne vedd! 😊Shawn84
Én imádtam az öreget, úgyhogyha alkalom tellik szóbahozom


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Én meg Jim Johnsonnak, ja ő halottsutianap
nana. Az öreg nevét a szádra feleslegesen ne vedd! 😊