Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Köszi nektek a halas győzelmet ígérem a következő idényig nem eszek bölényhúst! 😀 Boldog Karácsonyt a kedvenc rivális csapatomnak és annak szurkolóinak is!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
nem vagyok szakértő, de pont akkor kezdtünk el nyerni amikor kvázi már mindegy volt...
s 2 siker között még a kisfiam is megszületett...😊
szsztem ez jó ómen a jövőre nézve...😊

kellemes ünnepeket mindenkinek!gejzi
Őszinte gratulációm a legfiatalabb Bölénynek! 😊 Remélhetőleg ő megéri azt, mire playoffba jutunk! Egyébként nem tudom, lehet azért, mert nálunk a két meccses győzelmi sorozat már szériának számít, de engem is elkapott az optimizmus, és ha egyben maradna ez a csapat, valamint a hiányposztokra megfelelő erősítések érkeznének, nem lennénk mi olyan messze attól a hőn áhított PO-szerepléstől. Csak hát már elég régóta ez megy...

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket minden Bills-szurkolónak! 😊
több mint 10 éve
gejzi Buffalo Bills 10
nem vagyok szakértő, de pont akkor kezdtünk el nyerni amikor kvázi már mindegy volt...
s 2 siker között még a kisfiam is megszületett...😊
szsztem ez jó ómen a jövőre nézve...😊

kellemes ünnepeket mindenkinek!
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
A Pats elleni idegenbeli szezonzáró 22:25-re lett tolva.

Alan Branch pedig új szerződést írt alá a csapattal, mely több évre szól. A szerződés részleteit bevallom őszintén, nem ismerem, de kifejezetten örülök neki! 😊

Az utolsó 3 meccsünkről alkotott véleményem pedig summázom majd, és egy szezonértékelőt is írok a Pats-meccs után.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Köszönjük srácok a mai győzelmet. A D nagyon komoly játékot mutatott. Nem hiszem, hogy könnyű meccs lesz a jövő heti.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Srácok!Helmut Zimmer
Ember, te még megvagy? Pont ma gondoltam rád, rég jártál felénk.szaba
Szia! Megvagyok, ma szállt le a gépem, még állok át!
Akartam írni Hozzátok is, mert volt az NFL.comon Schottenheimerről több video.
Nézem a Chargers meccseket, csak ugye nehéz, mert anya hegyi lyány, Broncos fan, kicsit komolyabban veszi, mint kéne!
Azért nem írtam idén, mert elég kevés az időm, és Bowl, hu-t amúgy is ritkábban látogatom. Meg a Hox topicban megkaptam a Bills fan beállított státuszért, hogy idegenszívű vagyok, úgyhogy gondoltam nem feszítem a húrt! 😊
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Srácok!Helmut Zimmer
Ember, te még megvagy? Pont ma gondoltam rád, rég jártál felénk.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Köszi Wyatt!

Srácok!
Annyira imádom a védelmünket, és Pettinet! Szerintem, ha valahogy sikerülne Manuelt Rhabilitálni, végignyomatni vele egy tisztességes offseasont, akkor jövőre alakulhat valami! Ha nem, akkor QB draft. Csak az a gond, hogy, ha Rygó marad, akkor is jövőre zenit körül lesz a védelem. Még egy Negatív mérlegű meccs után nem lehet egyben tartani!

Dareus beérett, talán nem feltűnő, de szép lassan a liga legjobb DL-mene!
Kyle élete szezonját nyomja, Byrd, Rygoó a legjobb S, Earl Thomas...talán az ő szintje! Kiko rendben lesz, Mario ha alulról is de hozza, amit vártunk, Gilmore nagyon gyenge volt a sérülése után, de most végre teljesen rendben van, nem rossz ő, csak nem volt egyben. Jó a D playhívás, blitzek nélkül is van nyomás, blitzekkel pedig őrület.
Szeretem ezt a Bills D-t és jobb lesz ettől félnie mindenkinek!

Jövő hétre sokkal több szerencsát a Finsnek!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagy grat srácok, egyben köszi 😊
A kövi hétre elég most már pihenni 😊)

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 841 — StuG Life
Gratulálok srácok, félelmetesen durván dominált a csapatotok.
Semmire nem volt válaszunk, DL brutál volt, Jackson szétfutott minket, és Lewis is szépen belejött a kicsit lassú kezdés után.

Szóval max respect, így kell elütni egy riválist a rájátszástól

több mint 10 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Ma este Buffalo Bulls Bowl meccs, szurkoljatok!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
További rossz hírek: Doug Marrone: WR Stevie Johnson, S Aaron Williams, and QB EJ Manuel are all officially OUT for Sunday.
Manuel-t tudtuk, hogy nem játszik, de úgy tűnik más meghatározó játékosok sem játszanak.danyly
legalább játszanak a fiatalok, Stevie-ék meg nem sérülnek meg.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
További rossz hírek: Doug Marrone: WR Stevie Johnson, S Aaron Williams, and QB EJ Manuel are all officially OUT for Sunday.
Manuel-t tudtuk, hogy nem játszik, de úgy tűnik más meghatározó játékosok sem játszanak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Manuel térdsérülés, Thad Lewis kezd majd ellenünkbriareos
Köré kell építeni a csapatot egyértelmű!Helmut Zimmer
Ősszel is a D nyerte a meccset szerintem, nem ez fog dönteni.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Manuel térdsérülés, Thad Lewis kezd majd ellenünkbriareos
Köré kell építeni a csapatot egyértelmű!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Manuel térdsérülés, Thad Lewis kezd majd ellenünkbriareos
előre a PO-ért 😊Dexxter Tailor
NWW | Nextweekwho? |


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Manuel térdsérülés, Thad Lewis kezd majd ellenünkbriareos
előre a PO-ért 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 841 — StuG Life
Manuel térdsérülés, Thad Lewis kezd majd ellenünk

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Holnapi újság rovat!

Meg van a Jax elleni vereségre a magyarázat: 1,5 hetük volt felkészülni!
TapsviharHelmut Zimmer
MJD játéka erősen kérdéses vasárnap, úgy meg igencsak necces lesz nyerni ellenetek.
Bár, ha megint 4 turnovertek lesz, nekünk meg max 1, talán nélküle is menni fog.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Holnapi újság rovat!

Meg van a Jax elleni vereségre a magyarázat: 1,5 hetük volt felkészülni!
Tapsvihar
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Lenyugodva!
Hogy sikerült így szétverni az O falat??! A legjobb egységünk volt, komolyan!Helmut Zimmer
Levitre, Snow, Hairston, Sanders, Young, C.Brown, C. Scott - ijenek mián....
megő
 www.chargers.com/team/coaches/joe-d'alessandris/b8876804-eb6b-4117-b9be-cdb6b72b367e


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Lenyugodva!
Hogy sikerült így szétverni az O falat??! A legjobb egységünk volt, komolyan!
RunO: teljesen kiszámíthatatlan, inkonzisztens, logikátlan
PassO: tegnap dölt el, hogy EJ nem a jövő, de olyan sok segítséget nem is kap, a fal romos, és MI TÖRTÉNT Stevie Johnsonnal??! Hátráltatja a csapatot, jobbak vagyunk nélküle, mint Vele, nálam trade, cut!


Most cserélnék OC-t!
De most tényleg, milyen volt már a felkészítés erre a meccsre??!
Run D: úgy látszik, hogy amikor jó a Pass D meghal a Run D?? LB sor, még mindig!!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akartok röhögni? A Bills jelenleg 2 pontos favorit vasárnap ellenünk idegenben Vegasnál.iktriad
asszem felteszem a házam a Jaxre 😀Dexxter Tailor
Nem, mert még homeless leszel miattunk. Azt nem szeretném.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Akartok röhögni? A Bills jelenleg 2 pontos favorit vasárnap ellenünk idegenben Vegasnál.iktriad
asszem felteszem a házam a Jaxre 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!