Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na igen, ez van akkor, ha Geno nem tud egy CB-re 300 yardot dobni.
Úgy olvastam Manuel is jó volt, bíztató W, remélem így folytatódik a dolog. 😊

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 112 — capitaine du château de Vienne 1487
Mer ez a Bills, Te, hun lenne akkor a szórakozás 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Költői kérdés, de: ha ez a csapat így is tud játszani, akkor miért nem játszik mindig így?
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Johnson és Woods se lesz holnap. T.J. Graham lesz az elsőszámú elkapó 😕
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 142 — én ezt meguntam
Mondom én, hogy ki kell rúgni a picsßba Marrone-t!
Pettine for HC!
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Nevetségesek ezek a kifogások, és tényleg rajtunk röhög az egész NFL. Ebből az offense-ből teljesen felkészülni még egy óvodásnak is menne 5 nap alatt.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 142 — én ezt meguntam
Aha megvan a probléma oka: túl sok idejük van az ellenfeleknek felkészülni ellenünk!
Tényleg ez lesz az...! 😀
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 142 — én ezt meguntam
EJ nek kritikán aluli a lábmunkája, és a dobó mozdulata. Lehet reszelgetni, de ez eddigre már vagy rendben van, vagy soha nem is lesz (Olyan ez mint gitározásnál a z ujjrend).
Az egész projekt dologban nem hiszek. Egy irányító vagy OK, vagy nem! RW-ről tudták, hogy megvan benne az a szükséges plusz, csak alacsony.
Szerintem EJ sosem lesz olyan, mint DangeRuss! Jó mondjuk szerintem senkl nem lesz olyan, tehát ez nem gáz, csak EJ nem lesz jó!
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Nem akarom a védőket szopkodni, de nézzük már meg, milyen inkompetens volt ez a támadósor! Elég csak az elért 1st downokra rápillantani, meg az elejtett labdákra, és arra, Hackett hányszor hívott Manuelre legalább 20 yardos passzt! Hát nem sokszor, bár nem is baj, mert EJ-nek lehet, hogy a karja atom, de hogy borzasztó pontatlan, az biztos. Itt most tényleg eldől, hogy olyan melós irányító-e, mint mondjuk Russell Wilson, és a hibáin fog dolgozni, vagy pedig ezek az alapvető problémák továbbra is elő fognak-e jönni nála. Attól tartok azonban, a pontatlanságot nem igazán lehet fejleszteni, lásd Fitz esetét, akinek idehoztunk egy "QB-szerelőt" David Lee személyében, aztán minden maradt a régiben. A védők állták a sarat, passrush megvolt 4 emberrel is, de úgy nem lehet normális teljesítményt nyújtani, hogy még el se helyezkedtél a padon, meg se ittad a Gatorade-d, de már mehetsz is vissza, mert a támadósor nem bír 3 kísérletnél többet produkálni egy drive-ban. Ja, és a hab a tortán az, hogy a Pittsburgh 36 yardos vonaláról puntoltunk. Nem tudom, mennyire volt erős szembeszél, de 14 pontos hátránynál miért nem lehet megpróbálni egy kicseszett mezőnygólt? Persze a Patriots ellen vezetésnél a végefelé passzolgattunk hurry-up tempóban, és a Bengals ellen is neki kellett menni negyedikre a meccs elején. Marrone is abszurd döntéseket hoz.

Mégegyszer, a védőkre panasz se lehet, mindösszesen Gilmore-ra, aki úgy tűnik, sosem lesz shutdown-CB, mert egy-egyben úgy porolták el rendszeresen, hogy csoda, hogy a CBS nem tette ki a Brazzers logót felé. És a KC ellen is meg tudott élni mellette Bowe.

A ST olyan, amilyen, meccsenként az egy betli bennük van, de ezt sejtettük, amikor Crossman ide lett hozva, kaptuk is az ívet a Panthers és Lions-szurkolóktól. Én úgy gondolom, neki mennie kell idény végén, ahogy Moorman is lehet jobban teszi, ha visszavonul.

Lehet itt mondani, hogy sérülés, meg rebuilding, meg project-irányítónk van, de egyrészt nálunk már 13 éve ez van, másrészt meg láthatjuk, hogy egy jó GM egy jó edzővel bizony tud worst-to-first csapatot építeni, és a hároméves tervek már nem igazán hozzák lázba a szurkolókat. Itt csak az a szerencse, hogy a Bills-fanok birkatürelműek, és már egy 8-8-as szezonnál is népünnepély lenne Buffalóban. Valószínűleg Ralph Wilson se fog már megérni nemhogy egy Super Bowlt, de még egy PO-szereplést se, pedig ekézhetjük akárhogy, ha valaki, akkor ő megérdemelné...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
röviden-tömören: kurva szarok voltunk. offense fal botrány, spillernek meg jacksonnak alig volt 5 yardnál hosszabb futása, manuel meg nem nagyon értette meg magát az elkapókkal, mondjuk azok meg folyamatosan droppoltak. a védelem az elején még jó volt a passzok ellen, ratyiburgert egyszer le is szedték, de az offense meg 5 yardról nem tudta bevinni a lasztit... utána már a passzok ellen is botrány volt a csapat. plusz a special team is fos volt, moormannal az élen. jó kilátások.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Az a saints a sok sérülés miatt nem volt már olyan nagyon veretes. 7 győzelemmel meg idén nem lehet poba menni, max az nfc eastben. De a lényegem az volt,h ott sem egy csapásra lett domináns csapat. Örülnék ha itt is az lenne mint ott, mert szimoatizálok a gárdával 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 142 — én ezt meguntam
carroll 4-6 meccset nyert asszem első évében, ott sem egy nap alatt lett csapat 😉peach
Egészen pontosan 7-et, rájátszásba vitte a csapatot, ahol lezúzta a rgnáló bajnok szenteket...
Egyéb kérdés?!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
carroll 4-6 meccset nyert asszem első évében, ott sem egy nap alatt lett csapat 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 142 — én ezt meguntam
Na akkor remélem, hogy jövőre jön új edző, és draftolunk egy rendes irányítót! Muhahaha!!!
Persze úgysem így lesz! Sajnos elképesztően reménytelen mind a két csávó! Megint fogjuk húzni halasztani a kibaszást, aztán évekre bebiztosítjuk, az élvezhetetlen hétvégéket!
Emlékszem a hoxnál a Holmgren korszak után jött Jim Mora, 5-11, Allen simán kirakta Morát 1 év után, és jött Carroll! A történet végét mindenki ismeri!

Ennek így semmi értelme! A csapat tehetséges, kell egy edző!
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Én vártam, hogy Manuel visszatérjen, de ha tudtam volna, hogy élete eddigi legrosszabb meccsét játssza majd az NFL-ben, akkor inkább nem várom ennyire. Az offense sajnos meccsek óta inkompetens, persze az se segít minket, hogy Spiller és St. Johnson is sérült jóformán egész szezonban. A fal ma megint botrányos volt, nem egyszer hagyták magukra az irányítót. Persze ez nem menti fel EJ-t az alól, hogy gyáva, szar játékot mutatott be. Ez a meccs tipikusan a Trent Edwards-Dick Jauron érára emlékeztetett, amikor Cpt. Checkdown dobálta a jobbnál-jobb öt yardos passzokat, megfűszerezve egy-két pickkel, a védelem meg ameddig tudta, állta a sarat, de miután látták, hogy a támadósor menthetetlen, ők is beleszartak az egészbe. Már a draftról beszélni sincs kedvem, csak azokat sajnálom, akiket mi draftolunk, és nem tudnak egy normális karriert ennél a csapatnál befutni, mert évek óta nincs olyan edzői stáb, amely kihozná belőlük a maxot.
több mint 10 éve
gejzi Buffalo Bills 10
részünkről ez nem volt túl acélos...
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Ahogy az várható volt, vasárnap EJ kezd a Steelers ellen. Remélhetőleg nem gyalulják már le többet a szezonban!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 142 — én ezt meguntam
Szerintem az a megoldás, hogy a következő meccsen Kiko irányítson!
Elb@szott nagy káosz van ennél a csapatnál 😕
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
The Bills have released QB Matt Flynn and signed FB Evan Rodiguez to the 53-man roster.

Szegény gyerek Teboow sorsára jut.Shawn84
Szerintem megy vissza a Sajtfejüekhez! 😀 Egyedül ott volt jó neki!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
zajlik az élet 😀😀😀😀

 deadspin.com/report-from-buffalo-kiko-alonso-jersey-traded-for-blow-1459749225?utm_campaign=socialflow_deadspin_twitter&utm_source=deadspin_twitter&utm_medium=socialflow
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Az Erie County választásokon egy új indulót is bedobott valaki lehetséges alternatívaként, bár valószínűleg az összeférhetetlenség intézményéről nem igazán hallott 😊
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
The Bills have released QB Matt Flynn and signed FB Evan Rodiguez to the 53-man roster.

Szegény gyerek Teboow sorsára jut.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Lewis doubtful, alighanem Tuel kezdHöri
Nem is Flynn?Shawn84
Flynn kajak sztárcsináló....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
EJ a dokik részéről zöld utat kapott. Most az edzői stábon a sor, hogy engedik-e játszani vasárnap Pittsburghben.
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
HB +1: tök igazad van!
Jó ez a KC (én kedvelem is őket), de ha lett volna értelmezhető, mondjuk egy hokedliről szabadszemmel látható támadó aktivitásunk, akkor nyerhettünk volna. Elképesztően ígéretes a védelem. Én eddig azt modtam, hogy a Hawks védelem a fegfizikálisabb, de most azt mondom, hogy a Billsé még zorallabb!!!

Én is azt gondolom, hogy épüljön fel EJ! Nyerünk még 2-3 meccset. A DB- és az OL sor elbírna még egy-egy jó játékost. Ránk fér a keret mélyítés is, aztán jövőre GO! Nagyon jó kis játékosok vannak a keretben!
Grat a KC-nek!

OL-hez mit szóltatok?Helmut Zimmer
Szvsz egy LG mindenképpen kellene, mert Legursky nem kezdő szint. A FO egyik legnagyobb hibája az, hogy Levitrével még tárgyalni se ültek le!! Wood és ő volt az egész támadófal kulcsa, erre hagyjuk szabadon elsétálni, plusz még valószínű Byrd is megy, pedig rá volt kihegyezve ez az offseason. Kizártnak tartom, hogy maradjon, nekem nem is tűnik úgy, hogy szívesen maradna. Ilyen játékosokra, akik már máshol vannak fejben, nincs szükség. Ha minden jól megy, és nem tudjuk adekvát helyettessel pótolni, kaphatunk érte egy kompenzációs, 3. körös picket, ami végülis nem rossz. Plusz úgy látom, hogy ez a non-positional rendszer elbírja a hiányát, ő egy cover-2-es védelemben érzi jól magát, ahol megvan a kis területe, és azt le kell fognia, esetleg labdát is tud szerezni.

Én az elkapóinkon lepődtem meg nagyon, főleg a két újoncon, Woods nagyon ígéretes, és Goodwin is az, kár, hogy utóbbi üvegből van, és kétmeccsenként lesérül. 😕 Jó csapat lesz ez, de még van munka bőven. Azt viszont látni, hogy végre egy meccs 4 negyedig tart náluk, és aki ellenünk nyer is, biztos megizzadva, vért verejtékezve jön le a pályáról. Ez az első lépés az irányváltás felé.