Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
In Thad we trust!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mit lehet várni egy ilyen meccs előtt? Csak győzelmet 😛
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én megkedveltem Lewis-t amíg nálunk volt. Igaz csak a sokadik sorok ellen játszott, de ritka a csapatomnál az ilyen fürgelábú QB.

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Erre nehezen lehetne bármi produktívat mondani, egyedül a loál jutott eszembe....

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Thaddeus Lewis kezd a Cincinnati ellenHöri
Duke Pova!!!
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Nem tudom, hogy milyen főbenjáró bűnt követtünk el mi, Bills-drukkerek, hogy sorozatosan kínoznak minket odafentről... Talán annyit, hogy ennek a csapatnak szurkolunk.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Thaddeus Lewis kezd a Cincinnati ellen

több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Moorman hazatért! 😊 Ő lett a régi-új punterünk 😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Pat White és Dennis Dixon járt nálatok próbajátékon


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Némi kihagyás után ismét jelentkezem. Láttam mind a három meccsünket azóta, és most, hogy elment a szezon több, mint egynegyede, kicsit tisztábban lehet látni ezzel a csapattal kapcsolatban. Vannak továbbra is nagy hibák, de egyes területeken tapasztalhatók fejlődések is;

- Kezdjük Marrone-nal: oké, hogy első éve főedzőként az NFL-ben, de könyörgöm, piros zászlót dobni szabálytalanságra??? Egy Jerry Jones-nál még hazafelé a repülőn felbontották volna a szerződését. Oké, hogy nem tudhat minden egyes szabályt, de a meccs hevében azért ne dobjon már olyanra pirosat, ami nem visszanézhető, és alapvető ilyet tudni. A Baltimore elleni meccs egy agyonnyert meccs volt, és képtelenek voltunk eldönteni idő előtt. Jelenleg nem igazán tudom hova tenni, mikor kinevezték, akkor egy Pats-szurkoló (talán DoM, vagy Wyatt volt az) Schianóhoz hasonlította, nos, ami most Tampában van, remélem, hogy Doug barátunk nem jut arra a sorsra...

- Hackett: kiszámíthatóak a playhívások, first downok esetében mindenki tudja, hogy futás lesz, mehet 8 ember a boxba, aztán ott még egy Peterson se jutna át. Nem értem, miért nem lehet húzni valami váratlant? Pl. a TJ Graham passz tetszett most csütörtökön Stevie felé (abbol lett a DPI, majd az első tédénk).

- Manuel: hülye volt, megfutotta a first downt, uzsgyi kifelé, nem pedig még két yardért a szezont kockáztatni. Őt is kicsit elvitte a hév, sajnos ezek egy újonc játékos vadhajtásaihoz tartoznak. Még jó, hogy nem az a térde sérült meg, amelyik az előszezonban. Egyébként nincs vele semmi baj, látok benne potenciált, a huddle-ban is felnéznek rá a társak (már amikor van huddle 😊 ), szóval nem lesz ez rossz, de még tanulni kell, ezt a vak is látja. Más kérdés, hogy nem feltétlen kellett volna ünnepelni annak a játékosnak -aki egyébként szabályosan ütötte ki- azután, miután látta, hogy a térdéhez kapott Manuel.

- DEFENSE: igen, ők megérdemlik a nagybetűt, a csapatot meccsben tartották eddig mindig, a futás elleni védekezésen van még mit javítani. Mario is újjáéledt, Kiko egy állat, Lawson tackle-gyár, nagyon jó húzás volt az FA-piacról! Nagyon örülök, hogy a sorainkban tudhatjuk, és mivel Lawson is jó, szóval már a LB-sor se egyszemélyes 😊 a Byrd-Gilmore-Brooks trió visszatér jövő héten, úgyhogy a secondary se lesz megtépázva!

- Special Teams: Meglepődtem, hogy Crossman milyen jó ST-t hozott össze azok után, hogy a liga egyik legrosszabb edzőjének volt beharangozva, főleg a tavalyi Lions-bénázást látva. Aztán most megint összejött egy ST-betli, bár ezt inkább Powell számlájára kell írni, egy normális puntja nem volt, nem csoda, hogy másnap kapta is a kaszát.

- Injury bug: minősíthetetlen, hogy minket ér el állandóan, tulajdonképpen az összes valamirevaló játékosunk sérült, vagy épp sérülésből jön majd vissza, vagy pedig csak nem akar játszani (Byrd). Így megy ez már lassan öt éve, de most adjunk hálát az égnek, hogy nem komplett csapatrészeink sérülnek le (lásd O-Line, LB-sor az elmúlt években). Sajnos így nem lehet PO-álmokat szövögetni, bármennyire is mondják, hogy jó a keretünk, és fiatal, ha a keret fele max úgy tud segíteni a csapatnak, hogy a kórházból átkapcsolja a TV-t a mi meccsünkre.

Summa summarum, most van idő felkészülni a Cincy ellen, QB-t hozni kell, lehetőleg kezdő matériát (we want Freeman). Ha akarunk valamit ettől a szezontól, akkor pedig Hackették összeszedik magukat, és az offense is, különben idő előtt tervezhetünk majd a draftra ismét...
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Buffalo Bills quarterback EJ Manuel has an LCL sprain in his knee and is out a few weeks, according to Coach Doug Marrone.KmetyG
6-8 hetet írnak...azt hiszem ezzel meg is van Freeman új csapata. (kizárt dolognak tartom, hogy Tuellal csináljuk végig ezt az időszakot)Newman
Remélem tényleg idehozzak, mert valakit muszáj, és ha mar FA hat ki kell használni.
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
Megnéztem a TNF-et, és azt kell, hogy mondjam nagyon tetszett nekem ez a Bills, csak az a Manuel féle hülyeség nem kellett volna és meglehetett volna... Szó mi szó tetszik ez a csapat meg mindig is szerettem az ilyen nagyobb Qb-WR duókat és ebben a Manuel-Wodds rookie párosban látok fantáziát.

És ott van Kiko Alonso, akinek a játéka nagyon tetszett, végig figyeltem a játékát, és nagyon durván olvassa a playeket, ha még egy kicsit erősödik akkor nagyon brutál LB lesz. Két dolgot sajnáltam az egyik mikor berobbant sackelni és holdinggal visszafogták így nem tudta összecsomagolni Weedent, valamint, hogy nem lett tökéletes ez a play (bár így is baromi látványos volt és hasznos is):



(felülnézetből)

Mindenesetre követni fogom innentől mind Alonsót, mind a Bills-t mert tetszett, amit láttam. 😀
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Buffalo Bills quarterback EJ Manuel has an LCL sprain in his knee and is out a few weeks, according to Coach Doug Marrone.KmetyG
6-8 hetet írnak...azt hiszem ezzel meg is van Freeman új csapata. (kizárt dolognak tartom, hogy Tuellal csináljuk végig ezt az időszakot)Newman
gecijó. mondjuk Freemannek adnák egy esélyt, talán nem lenne annyira szar, mint Tampában. még jó, hogy tök egyszerű a sorsolásunk.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Buffalo Bills quarterback EJ Manuel has an LCL sprain in his knee and is out a few weeks, according to Coach Doug Marrone.KmetyG
6-8 hetet írnak...azt hiszem ezzel meg is van Freeman új csapata. (kizárt dolognak tartom, hogy Tuellal csináljuk végig ezt az időszakot)

több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Buffalo Bills quarterback EJ Manuel has an LCL sprain in his knee and is out a few weeks, according to Coach Doug Marrone.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem nagy meglepetés, Powell repült a hajnali után.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Powell kivágva


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Jobbulást EJ-nek !

Izgalmas meccs volt, sok sikert a továbbiakban, jó úton jártok.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Megint underdogok vagyunk, szóval nyerni kell ismét. 😀
Kiváncsi leszek Byrd milyen formában tér vissza.

több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na gyerünk Bölények vágtassatok át a Barnákon mert fogadtam rátok! Meg lesz a varázs! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Leptek meg már minket...
De azért győzünk, mert a srácok elkapták a ritmust (Bízom benne).
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Akkor ma nyerünk és Hoyernek is megmutatjuk, hogy milyen jó a védelmünk 😀Shawn84
az a baj, hogy a Browns-é sem gyenge 😊 nagyon reménykedem a győzelemben, de nem lesz egyszerű tipp: 17-16 ide.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Akkor ma nyerünk és Hoyernek is megmutatjuk, hogy milyen jó a védelmünk 😀
több mint 10 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
GAMEDAY!!

Kiko pedig a hónap újonca lett, grat!!! (Y)



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Annyi a sérültetek, hogy nem is lesz igazi meccs.... ergo nyertek... Joe rendszeresen alultejlesít az ilyen meccseken 😐Collapo
Mondtam, bár nem ezen múlt, grat, ezt megérdemeltétek... nem volt olyan pontja a meccsnek ahol ne lettetek volna jobbak...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!