Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Én meg Jim Johnsonnak, ja ő halott


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Wade Phillipsnek jobban örültem volna.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
The hirings reunite Schwartz and Downing with Bills special teams coordinator Danny Crossman, who held the same position for the Lions from 2010-2012.Robilluma
A liga egyik legrosszabbja a maga posztján.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Fekete Gesztenye ebbűl milecc, abból a szögből én sem örülök, hogy Peti helyett, abból a szögből viszont örvendetes, hogy sikerált egy jó DC-t szereznisutianap
az a gond, hogy borzalmasan nem azt játszuk, amiben ő jó. Most megint vissza 4-3??? Szerencsére itt már mindenki játszott mindent.
Igazi Doug W döntés, hozzunk sztáredzőt, emeljük az ázsiót. Ez nem feltétlenül baj.

Robinak meg igaza van, ha mondanom kéne a Lions fronttal egyenértékűt, esetleg jobbat, akkor az a Billsé!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Fekete Gesztenye ebbűl milecc, abból a szögből én sem örülök, hogy Peti helyett, abból a szögből viszont örvendetes, hogy sikerált egy jó DC-t szerezni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Én nem örülök!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ennyi tehetség ami a keze alatt volt a Lions védelemben nem sokszor adatik meg egy edzőnek.Bazzani
Annyiban szerencséje van, hogy ez a D roster még talán a Lions-énál is erősebb.

A QB coach-nál meg ilyesmik is közrejátszhattak:
Downing briefly worked with Bills starting quarterback EJ Manuel when the Lions coached the South squad in the 2013 Senior Bowl, and with backup quarterback Thad Lewis in the 2013 preseason before Detroit traded him to Buffalo. It is a possibility that one or both of those quarterbacks recommended Downing.

Ahogy a Lions a Jags-től "lopott" játékosokat, úgy fest a Bills meg az elmúlt évek Lions-ából szerez edzőket. Hogy ez jó vagy sem, majd kiderül. Én is kissé szkeptikus vagyok.
The hirings reunite Schwartz and Downing with Bills special teams coordinator Danny Crossman, who held the same position for the Lions from 2010-2012.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ér kételkedni?
5év alatt nem sikerült neki és Cunninghamnek egy normális secondaryt összerakni, a futás elleni védekezés is csak idén volt elfogadható. Rendszeresen nyeltük a big playeket, a sok büntetésről nem is beszélve.

Ami viszont tuti botrányos döntés az a kivágott QB edzőnk leigazolása. Stafford semmit nem fejlődött a keze alatt.Bazzani
Persze nem egy Pettine, de a Titansben potens védelmet rakott össze koordinátorként.
Maradhat. :pNewman
Persze ilyenkor már nem nagyon válogathat az emberfia a jó kordinátorok között, csak leírtam amit én láttam, hogy ne legyen azért hurráhangulat az érkezése után.
Ennyi tehetség ami a keze alatt volt a Lions védelemben nem sokszor adatik meg egy edzőnek.Bazzani
Mondjuk egy új csapatnál más kerettel dolgozik. Itt a fal adott, a secondary nem rossz, de kezd szétesni, az LB sorba Kiko mellé kell még embert találni. Nincs messze az egység attól, hogy a liga közvetlen elejéhez tartozzon.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ér kételkedni?
5év alatt nem sikerült neki és Cunninghamnek egy normális secondaryt összerakni, a futás elleni védekezés is csak idén volt elfogadható. Rendszeresen nyeltük a big playeket, a sok büntetésről nem is beszélve.

Ami viszont tuti botrányos döntés az a kivágott QB edzőnk leigazolása. Stafford semmit nem fejlődött a keze alatt.Bazzani
Persze nem egy Pettine, de a Titansben potens védelmet rakott össze koordinátorként.
Maradhat. :pNewman
Persze ilyenkor már nem nagyon válogathat az emberfia a jó kordinátorok között, csak leírtam amit én láttam, hogy ne legyen azért hurráhangulat az érkezése után.
Ennyi tehetség ami a keze alatt volt a Lions védelemben nem sokszor adatik meg egy edzőnek.

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ér kételkedni?
5év alatt nem sikerült neki és Cunninghamnek egy normális secondaryt összerakni, a futás elleni védekezés is csak idén volt elfogadható. Rendszeresen nyeltük a big playeket, a sok büntetésről nem is beszélve.

Ami viszont tuti botrányos döntés az a kivágott QB edzőnk leigazolása. Stafford semmit nem fejlődött a keze alatt.Bazzani
Persze nem egy Pettine, de a Titansben potens védelmet rakott össze koordinátorként.
Maradhat. :p

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ér kételkedni?
5év alatt nem sikerült neki és Cunninghamnek egy normális secondaryt összerakni, a futás elleni védekezés is csak idén volt elfogadható. Rendszeresen nyeltük a big playeket, a sok büntetésről nem is beszélve.

Ami viszont tuti botrányos döntés az a kivágott QB edzőnk leigazolása. Stafford semmit nem fejlődött a keze alatt.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Jim Schwartz lett a defensive coordinator.BaltimoreDefense
Nekem tetszik ez a döntés. Jó DC.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem ez egy jó döntés. Mondjuk kaptatok egy idegbeteg normátalant, de jobbat nem igen találhattatok volna.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Jim Schwartz lett a defensive coordinator.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kis túlzással az egyetlen épkézláb edzőnket veszítjük el, Mike Pettine a Browns főedzője lesz. Egyrészt örülök neki, hogy megkapja a lehetőséget. Másrészt viszont ilyen is nálunk van csak, hogy egy Mike Zimmert, aki (most a stílusát leszámítva) évek óta ligaelit védelmet épített a Cincynél, évekkel később viszik el valahová HC-nek, míg tőlünk Pettine egy jó szezon után már távozik is.

Elátkozott egy frencsájz ez, nem tudom, hány embert visz magával ebből a stábból, de valószínűsítem, hogy valakit házon belül nevezünk majd ki DC-nek, hogy legalább a séma maradjon. De én ezek után nem álmodom arról, hogy Byrd maradni fog...Hungarian Bill
De legaslább a Brownshoz ment, ez azért jó!
Ettől független nagyon csalódott vagyok, remek csapatot faragott !
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Kis túlzással az egyetlen épkézláb edzőnket veszítjük el, Mike Pettine a Browns főedzője lesz. Egyrészt örülök neki, hogy megkapja a lehetőséget. Másrészt viszont ilyen is nálunk van csak, hogy egy Mike Zimmert, aki (most a stílusát leszámítva) évek óta ligaelit védelmet épített a Cincynél, évekkel később viszik el valahová HC-nek, míg tőlünk Pettine egy jó szezon után már távozik is.

Elátkozott egy frencsájz ez, nem tudom, hány embert visz magával ebből a stábból, de valószínűsítem, hogy valakit házon belül nevezünk majd ki DC-nek, hogy legalább a séma maradjon. De én ezek után nem álmodom arról, hogy Byrd maradni fog...
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Seahoxnál az a szerencse, hogy nem olyan kis piac, játékosbarát hírben áll a csapat, szép nagy város, meg gazdag is.Helmut Zimmer
Valamint az államban legális a marihónalja,ez biztos szerepet játszik néhány játékosnál😀csrnyei
Milyen érzés, hogy egy marék drogos, szétcsapott titeket? 😛
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Seahoxnál az a szerencse, hogy nem olyan kis piac, játékosbarát hírben áll a csapat, szép nagy város, meg gazdag is.Helmut Zimmer
Valamint az államban legális a marihónalja,ez biztos szerepet játszik néhány játékosnál😀
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
aki keres az sajnos talál rovat következik, isztenem, brühühűűűűűűűűűűűű
sutianap
Lynchért 4. kör érkezett. Poz megszökött 😕
Lynch szerintem korszakos futó. 😕
Azok a régi szép idők, amikor még voltak 7-9 es szezonjaink! 😕

Nemrég durrant be a fejem az egyi 9-ers fan kommentjére, mert sütött belőle, hogy a kispiacos ellenfél örüljön hogy van lyuk a seggén. (Mondjuk az NFC bajnokáról beszélt ).
Kispiacos csapatok sosem lesznek képesek sztáredzőket szerződtetni, sztárjátékosokat megtartani, elindulni valamerre.
Seahoxnál az a szerencse, hogy nem olyan kis piac, játékosbarát hírben áll a csapat, szép nagy város, meg gazdag is.... de legfőképp sikerült behúzni Carrollt és Schneidert. Szakmai csapaton múlik!!!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
aki keres az sajnos talál rovat következik, isztenem, brühühűűűűűűűűűűűű


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kyle Williams, Mario Williams, Rygo Pro Bowlerek lettek- óriási gratuláció Nekik! Szerintem elfért volna Dareus is, de ami késik, nem múlik!
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
EJ out, Thad Lewis kezd vasárnap majd.
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Köszi nektek a halas győzelmet ígérem a következő idényig nem eszek bölényhúst! 😀 Boldog Karácsonyt a kedvenc rivális csapatomnak és annak szurkolóinak is!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
nem vagyok szakértő, de pont akkor kezdtünk el nyerni amikor kvázi már mindegy volt...
s 2 siker között még a kisfiam is megszületett...😊
szsztem ez jó ómen a jövőre nézve...😊

kellemes ünnepeket mindenkinek!gejzi
Őszinte gratulációm a legfiatalabb Bölénynek! 😊 Remélhetőleg ő megéri azt, mire playoffba jutunk! Egyébként nem tudom, lehet azért, mert nálunk a két meccses győzelmi sorozat már szériának számít, de engem is elkapott az optimizmus, és ha egyben maradna ez a csapat, valamint a hiányposztokra megfelelő erősítések érkeznének, nem lennénk mi olyan messze attól a hőn áhított PO-szerepléstől. Csak hát már elég régóta ez megy...

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket minden Bills-szurkolónak! 😊
több mint 10 éve
gejzi Buffalo Bills 10
nem vagyok szakértő, de pont akkor kezdtünk el nyerni amikor kvázi már mindegy volt...
s 2 siker között még a kisfiam is megszületett...😊
szsztem ez jó ómen a jövőre nézve...😊

kellemes ünnepeket mindenkinek!