Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Beindult az OT rush sajnos
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Moehrig még benn van, egy rakat falember, remélem nem basszuk el.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Úgy voltam vele megnézem a második körös picket, aztán alvás, de így hogy hátrébb kerültünk, meg plusz pick is jött a harmadikba, kibasztak velem....
gabokocka
Abszolúte így jártam én is.
Most izgulhatok Tremble ért és Ciscoért bár ők 4. Be is leeshetnek

Szerkesztette: TSzabi
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Úgy voltam vele megnézem a második körös picket, aztán alvás, de így hogy hátrébb kerültünk, meg plusz pick is jött a harmadikba, kibasztak velem....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
52 ön még maradhat egy Jó OT azért 4-5 név bent van még.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
4 db hatodik kör, lehet halászni a falba 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Úgy fest nem akarunk OT húzni.
Bár nagyot csúsznak valaki maradni fog.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
52,83,204 picket kaptuk a 39 ért és a 151 ért
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Darnold 5. Év pipa.
Akkor rátoltunk mindent
TSzabi
Ezek szerint Lance érdekelt volna esetleg minket.
Ettől függetlenül ha Darnold nem lesz jó őt is kivágjuk egy év után, nem fog érdekelni senkit a garantált pénze.
Tepper állítólag Fieldset szerette volna, a stáb döntött Horn mellett.
Kezd egész jó emberanyag lenni a D-ben, egy stud MLB és egy klasszik FS hiányzik.
Harmadik nap ha még benn lesz Dylan Mosesre rápróbálnék.
gabokocka
Valamit akkor mutatott Lance a beszélgetéseken meg a gyakorlatokon amit eddig nem.

A Niners is végül őt választotta.
Eszerint őt mi is kihúztuk volna 1/8, szerintem a Broncos is bízott benne hogy ott lesz.

Többen is ígérték hogy fel/ lecserélnek 6-9 környékén aztán így hogy kivitték Lancet elég csendes lett minden.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Darnold 5. Év pipa.
Akkor rátoltunk mindent
TSzabi
Ezek szerint Lance érdekelt volna esetleg minket.
Ettől függetlenül ha Darnold nem lesz jó őt is kivágjuk egy év után, nem fog érdekelni senkit a garantált pénze.
Tepper állítólag Fieldset szerette volna, a stáb döntött Horn mellett.
Kezd egész jó emberanyag lenni a D-ben, egy stud MLB és egy klasszik FS hiányzik.
Harmadik nap ha még benn lesz Dylan Mosesre rápróbálnék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Cosmi, Eichenberg Radunz is tetszene a következő picken.
Egyikük csak bent lesz ott.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Darnold 5. Év pipa.
Akkor rátoltunk mindent
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Én is Darrishawra mentem volna rá és csinálni lehetett volna egy jövő évi 1 kört.

Nagyon Darnold függők lettünk, viszont nem adtunk neki értelmes LT eddig.
Lehetett volna ezt annyival okosabban csinálni, bosszant.

2. Körünk nincs úgyhogy OT draftot baszhatjuk. Guardot nehúzzúnk már a 2. legértékesebb picken.

Èn Ciscot nagyon akarom, szerintem király lenne Chinnel párba, Ő még negyedikre is leeshet.

Összes 6. körrel Guardot húznék.
TSzabi
Második kör van, ott még jöhet falember Cosmi pl jól is nézne ki. A jövő évit adtuk a Jetsnek. Van még Radunz, Christensen, is, akikbe látok fantáziát, guard is 3-4 aki sztem day1 starter nincs nálunk.

Hiányzott a védelembe egy igazi no1 CB, ami Horn játékában abszolút benne van, de így sztem jobban függünk Darnoldtól mint kéne, ez alapjan a stab elhiszi, hogy ő legitim QB1, miközben azért ez bőven kérdéses a szememben.

Tényleg azert idegesítő mert leesett hozzánk Fields, akár cserélhettünk volna hátra is, de nekünk Horn kellett, csakúgy, mint tavaly Brown. Mondjuk a CB húzás legalább nem gáz a DT-vel ellentétben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Okung előtt remélem becsukódnak az ajtók akkor visszahozhatjuk 1 évre(7 meccsre) 6-8 milláért.
Az is segítene kicsit ha év elején legalább bevethető, pénz nem számít Darnoldnak ne legyenek kifogásai.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Én is Darrishawra mentem volna rá és csinálni lehetett volna egy jövő évi 1 kört.

Nagyon Darnold függők lettünk, viszont nem adtunk neki értelmes LT eddig.
Lehetett volna ezt annyival okosabban csinálni, bosszant.

2. Körünk nincs úgyhogy OT draftot baszhatjuk. Guardot nehúzzúnk már a 2. legértékesebb picken.

Èn Ciscot nagyon akarom, szerintem király lenne Chinnel párba, Ő még negyedikre is leeshet.

Összes 6. körrel Guardot húznék.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Ugyanez.

Ha nem vagyok biztos Darnoldban húztam volna Fieldset, versenyezzenek, a vesztest (optimális esetben Darnoldot) szezon közben még mindig el tudod passzolni.

Biztos vagyok benne hogy próbálkozott nálunk is a Bears egy jobb csomaggal, mint amit a Giantsnek adtak. Darrishaw pedig elérhető volt 1/20-on

Maradtunk 1/8-on és vittünk egy CB-t, akiben benne van, hogy elit CB lesz a következő 10 évben, viszont ezzel nem leszünk kisegítve, ha Darnold nem lesz mondjuk top10-es QB (ami jó eséllyel nem lesz), miközben mondjuk Fields beválik. Ráadásul plusz draftcetlit se tudtunk gyűjteni, ami elengedhetetlen lenne ha jövőre cserélni akarnánk egy veterán QB-ért.

Szóval Horn remek procpect, jó helyen is húztuk ki, csak erősen benne van a pakliban, hogy lófaszt nem érünk vele.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Szar stratégia, Horn maga viszont nekem oké
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Hát faszom...
Elit CB kell legyen, hogy ne fájjon ez a pick.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Fields/Sewell benn lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Ennek a Rhule projektnek is kell lassan lehetőség 3. év végére ha nem lesz QB szerintem megy a levesbe, ott már nem a kezdő QB-t kéne keresgélni.

Teddy 1 év
ha Darnold off 2 év
3. ra jöhet a draft.

Én fosok attól hogy túl erősödik a csapat de Darnold csak egy Kirk lesz.
Aztán nézegetünk 7-8 győzelemmel hogy ki akar az 1/3 ból 20 on kívülre cserélni jövőre.

Nekünk most kell még 1 jövő évi első. Ahogy Gabo is irta a Washington Bears lehet partner ebben. Inkább a Bears.

1/20 on húzhatunk még a falba jó embert ami nélkül a Darnold projektnek nincs értelme.

Azt kell megnézni hogy építhetünk e Darnoldra vagy sem, közbe tankolni jövőre, ha Darnold rendbe van.
Egy szar védelemre szükségünk van, láttuk hogy szarabb fallal Teddyvel is becsúszott 5 W.

ToP O-t kell most építeni amibe vagy marad Darnold vagy abba beletenni az újoncot jövőre, vagy esetleg Watsont.

D párti vagyok amúgy de ebbe a helyzetbe egy CB LB pickkel még lecserével is elsőkörbe magunk alatt vágjuk a fát.

Pittstől nagyon fostam de most azt mondom elfogadom ha őt húzzuk 1/8 on, az nekem ilyen CMC pick lenne, húznám a szám a pózira de ha ennyire jó lenne akkor megérte.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Nobrainer volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
DJ Moore 5. éves opció lehívva.
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Nálam Fields/Sewell más különben le trade, max 15ig. Le trade esetén pedig Horn/Surtain, Parsonos, Slater aminek örülnék. Egyedül WRnek nem örülnék, de az szerintem úgy se lesz.

Bár én a 2.napot jobban várom, Richie Grant a favoritom, de ha valahogy egy Jabril Cox is beesne azt is tudnám értékelni. 😊
b /\ L i N T
Letrade esetén miért nem örülnék WR-nek? Nagyon jó kos WR-ek vannak idén.
Tomcsik
Szerintem mert van 3db Teddyvel Kyle Allennel 1000 yardos elkapónk egy másikat meg elengedtünk FA-n.
TSzabi
Nálam Fields/Sewell más különben le trade, max 15ig. Le trade esetén pedig Horn/Surtain, Parsonos, Slater aminek örülnék. Egyedül WRnek nem örülnék, de az szerintem úgy se lesz.

Bár én a 2.napot jobban várom, Richie Grant a favoritom, de ha valahogy egy Jabril Cox is beesne azt is tudnám értékelni. 😊
b /\ L i N T
Letrade esetén miért nem örülnék WR-nek? Nagyon jó kos WR-ek vannak idén.
Tomcsik
Szabi már megválaszolta, de ha hátul húz a csapat valami jó WRt nem zárkózom el, csak ne az elejébe. Az 1-2 nap az OT/CB/S/LB pozin legyen a fókusz. Ha egyébként egy Cornell Powell utolsó napon lecsúszna, annak mondjuk örülnék. 😊
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Nálam Fields/Sewell más különben le trade, max 15ig. Le trade esetén pedig Horn/Surtain, Parsonos, Slater aminek örülnék. Egyedül WRnek nem örülnék, de az szerintem úgy se lesz.

Bár én a 2.napot jobban várom, Richie Grant a favoritom, de ha valahogy egy Jabril Cox is beesne azt is tudnám értékelni. 😊
b /\ L i N T
Letrade esetén miért nem örülnék WR-nek? Nagyon jó kos WR-ek vannak idén.
Tomcsik
Szerintem mert van 3db Teddyvel Kyle Allennel 1000 yardos elkapónk egy másikat meg elengedtünk FA-n.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nálam Fields/Sewell más különben le trade, max 15ig. Le trade esetén pedig Horn/Surtain, Parsonos, Slater aminek örülnék. Egyedül WRnek nem örülnék, de az szerintem úgy se lesz.

Bár én a 2.napot jobban várom, Richie Grant a favoritom, de ha valahogy egy Jabril Cox is beesne azt is tudnám értékelni. 😊
b /\ L i N T
Letrade esetén miért nem örülnék WR-nek? Nagyon jó kos WR-ek vannak idén.