Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Egyenlőre ezt az O-linet raktuk ki.
Williams-Roten-Paradis-Turner-Moton.

A secbe pedig nem voltak eddig okosabbak mint mi. Elder a nickel Gaulden a FS.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
 www.facebook.com/112088258804189/posts/2582060005140323/

Ilyenre emlékszik vki tavalyról?
gabokocka
Kyle Allentől
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/65946653_371217430245858_5712216068848615424_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=hk-3__0CIn4Q7kNvgFGywX3&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfD4aCbfNzQT4Zpx_32AmuJPwWGaUjYU3E8jjZxK-Vc84w&oe=6639115D
Cam to Curtis | Send to someone sleeping on Cam Newton | By Carolina PanthersFacebook
Send to someone sleeping on Cam Newton


Ilyenre emlékszik vki tavalyról?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Jött egy returner is. Lehet nem a kezdőket akarjuk szétveretni ST ben
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Daryl Williams és Paradis egészségesek, kezdhetik a TC-t.
Torrey és Carter kezdi PUP-on az edzéseket, de semmi extra, csak elővigyázatosság.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Done

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Előbb utóbb alá fogja, nem hinném hogy gond lesz ebből.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Örülök, hogy a csapat körül ezek a szerződés mizériák nagyrészt elmaradnak. Nem tudom hogy viszonyulnék hozzá, ha nálunk lenne de napi szinten ez a “ cserét kér, kiülu, legjobban fizetett akar lenni”.

Remélem megoldják ezeket majd, mert az illuziot eléggé rombolja hogy ezek a sràcok szeretik a csapatukat, a csapattársaikat, a szurkolóikat, meg a focit.
Turóczi Szabolcs
Viszont mindjart TC, de Burns meg nem irta ala az ujoncszerzodeset.

több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Tiszta hülye vagyok, az All or Nothingot nézve úgy szorítottam a csapatnak egy-egy jelenetnél, mintha nem tudnám mi lesz a vége 😀

#KeepPounding
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Örülök, hogy a csapat körül ezek a szerződés mizériák nagyrészt elmaradnak. Nem tudom hogy viszonyulnék hozzá, ha nálunk lenne de napi szinten ez a “ cserét kér, kiülu, legjobban fizetett akar lenni”.

Remélem megoldják ezeket majd, mert az illuziot eléggé rombolja hogy ezek a sràcok szeretik a csapatukat, a csapattársaikat, a szurkolóikat, meg a focit.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Kendrick Nortonnak (2018/7 DT) egy autóbaleset után amputálni kellet az egyik karját 😕 . Sok babér nem termett neki nálunk. Sok pénzt se keresett eddig ugyhogy csak legjobbakat tudom kivánni neki.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ezzel a kijeltessél hogy CMC nek meg lesz az 1000-1000 yard, adtak egy kis csámcsogni valót. Tavaly is csak kb azért nem lett megneki mert ucsó meccsen kapot vagy 10 snappet. Az egész onnan indul hogy azt gondolják Cam majd nem tud checkdownt se dobni meg handoffot adni annyira rossz a válla. Camnek nem sok szerepe volt abba hogy tavaly ilyen számokat hozott.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
...
Tomcsik
A Saints meccsre annak idején volt két felesleges jegyem, simán leadtam 90%-os áron Viagogo-n, egy nappal a meccs előtt. Szerintem nem csak én árultam, szóval bőven ráérsz venni.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Attól függ, ha 4.70et futottak akkpr nem olyan jó 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Jacksont csak Goodwin tudta megverni a 40yardos spritben.
Nem jelent semmit, de sose rossz dolog
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Nekem jutott 2 jegy ráadásul egész jó helyre
gabokocka
Félórát homokórázott, hogy sorbanállasban vagyok majd kiírta, hogy nincs elérhető jegy. Még félórát próbálgattam, de akkor már mindig rögtön azt írta, hogy nem talál elérhető jegy . Tököm😕
Gorro
Detto. Komolyan mondom agyam elhagyom. Season ticket-nél is ez Volt, most sima jegyeknél is… Nem tudom mitöl függ az egész. Pedig 11:01-kor kattintottam.

Egyébként szerintetek McCaffrey meg tudja ismételni tavalyi teljesítményét?
Toto21
Nálam az volt, hogy ment a visszaszámlálás, és itt tettem-vettem a lakásban, mikor visszaültem, volt még 40 másodperc a számláló szerint. Csak úgy ráfrissítettem, hátha, és hátha... 10.59 volt még a gépem óráján de már tudtam nyomni két jegyet, ezután persze bő 5 perc a sorban, már épp kezdtem feladni aztán bedobta hogy akkor 2x125 font, meg az "apró", veszem-e. Irányítószámot simán megette, de valahol mintha kellett volna országnak othert választanom, nem emlékszem pontosan. Az a ratyi, hogy megrendeltem, örültem, le akartam ellenőrizni hogy akkor mi a szállítási cím - nagy barátom a magyar posta (not) - és sehol nem látni. Mindegy, valahogy majd lesz. Remélem jegyűzéren vagy rendes embereken keresztül mindenki tud szerezni jegyet, ki tud jutni, és élőben megnézni a saját csapatát.

Meg persze eddig nem annyira, de most nagyon fosok, mi lesz campen, meg az első hetekben. Jó lenne a gálacsapatot látni...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Egyébként szerintetek McCaffrey meg tudja ismételni tavalyi teljesítményét?
Toto21
Matt Kalil/Chris Clark/ Newhouse Roten, RKalil, Turner/Larsen, Moton
Fal mögött csinálta ugyhogy Ő volt a csapat legjobb elkapója is, és Cam mondhatni elég limitált volt.

Most úgy nézki egy Little, Roten/Williams, Paradis, Turner, Moton fal mögül fogja megprobálni, úgy hogy az ellennek talán a 15+ yardos átadásokat is figyelnie kell.

Szerintem megismétli!
Turóczi Szabolcs
Igazából minden Camen fog múlni, ha jó lesz a válla sztem a határ a csillagos ég az egész offense számára, ha nem akkor megy majd a szenvedés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nekem jutott 2 jegy ráadásul egész jó helyre
gabokocka
Félórát homokórázott, hogy sorbanállasban vagyok majd kiírta, hogy nincs elérhető jegy. Még félórát próbálgattam, de akkor már mindig rögtön azt írta, hogy nem talál elérhető jegy . Tököm😕
Gorro
Detto. Komolyan mondom agyam elhagyom. Season ticket-nél is ez Volt, most sima jegyeknél is… Nem tudom mitöl függ az egész. Pedig 11:01-kor kattintottam.

Egyébként szerintetek McCaffrey meg tudja ismételni tavalyi teljesítményét?
Toto21
Reggel 6 óra előtt a gépnél voltam asszonnyal együtt, egyikünk se bírt venni , de 10:05-kor már kaptam az e-maileket a Stubhubtól meg a Viagogotól hogy ha lemaradtam nálluk bizony megvehetem... Most úgy 6x áron. Nem értem miért nem tiltják be ezt a viszonteladós maffiát. Közönséges rablás amit csinálnak. Szeptember fele talán lesz még egy arúsítás, meg majd lemennek az árak a szarháziaknál is mert ennyiért nem fogják tudni eladni az összes felhalmozott jegyüket...

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Egyébként szerintetek McCaffrey meg tudja ismételni tavalyi teljesítményét?
Toto21
Matt Kalil/Chris Clark/ Newhouse Roten, RKalil, Turner/Larsen, Moton
Fal mögött csinálta ugyhogy Ő volt a csapat legjobb elkapója is, és Cam mondhatni elég limitált volt.

Most úgy nézki egy Little, Roten/Williams, Paradis, Turner, Moton fal mögül fogja megprobálni, úgy hogy az ellennek talán a 15+ yardos átadásokat is figyelnie kell.

Szerintem megismétli!

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Nekem jutott 2 jegy ráadásul egész jó helyre
gabokocka
Félórát homokórázott, hogy sorbanállasban vagyok majd kiírta, hogy nincs elérhető jegy. Még félórát próbálgattam, de akkor már mindig rögtön azt írta, hogy nem talál elérhető jegy . Tököm😕
Gorro
Detto. Komolyan mondom agyam elhagyom. Season ticket-nél is ez Volt, most sima jegyeknél is… Nem tudom mitöl függ az egész. Pedig 11:01-kor kattintottam.

Egyébként szerintetek McCaffrey meg tudja ismételni tavalyi teljesítményét?
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Nekem jutott 2 jegy ráadásul egész jó helyre
gabokocka
Félórát homokórázott, hogy sorbanállasban vagyok majd kiírta, hogy nincs elérhető jegy. Még félórát próbálgattam, de akkor már mindig rögtön azt írta, hogy nem talál elérhető jegy . Tököm😕

#KeepPounding
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
ha valakinek van még tippje, hogy honnan lehetne jegyet szerezni, ne titkolja. köszönöm szépen! viagogo?
Ferkó69
Stabhub viagogo, de most megéri várni meg a szarháziak 6x áron adják

több mint 4 éve
Ferkó69 Seattle Seahawks 5
ha valakinek van még tippje, hogy honnan lehetne jegyet szerezni, ne titkolja. köszönöm szépen! viagogo?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én simán beírtam minden szarság nélkül és működött

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Ferkó69 Seattle Seahawks 5
Sziasztok!
Megvoltak a jegyeim és az istenért nem fogadta el a rendszer a magyar irányítószámot. Semmilyen formátumban sem így lemaradtam sajnos. Mit hibáztam, hogyan kell megadni az irányítószámot? Tettem én elé, utána H-t, HU-t de semmi. Nagyon szomorú vagyok, segítsen aki tud.