Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Cserékbe kell gondolkodni mert amit “tavaly” kötöttek bolt, az bárati ezekhez képest. A jó veteránok meg tényleg bagóért mennek.

Át is nézem kire lenne érdenes rá cserélni.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ugye Morse 10+ millióért írt alá, gondolom Paradis se lesz olcsóbb, így centert se hozunk. Reid pénze tényleg baráti lett a tegnapi szerződések után. Kikukázott arcokat kell relatíve olcsón elhozni, akikben van potenciál. Nem tudom hol kik fognak még hullani, de közülük kell majd csipegetni. Mondjuk Jackson tegnap qrva nagy bolt volt a Phillynek. Torrey pénze továbbra sem garantált, bármikor kivágható. Lehet az a terv, hogy a TC-ben maradjon, mentoráljon, aztán, ha ezen felül is hasznos, maradhat, ha nem mehet isten hírével szeptember elején.

Én Gipsont szeretném nagyon, be kéne próbálkozni Howardért a Bears-nél, tökéletes párja lenne CMC-nek, és sztem szaréhugyé mozdítható. Sztem Beaslyt ki fogja baszni a Falcons, Quinn repülni fog Miamiból, ők talán tudnának segíteni a passrushnak. Shaqet továbbra is cserélném és visszahoznám TD-t, de ez nyilván nem fog megvalósulni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Egyébként ebben ez elkurvult világban átalakult nagyon az FA.
3 féle csapat van:
1. aki tartosan szar és tele van lével.
Agyon fizeti a közepesnél jobb játékosokat és velúk együtt lesz szar továbbra is.

2. Folyamatos playoff résztvevő ahova nyerni mennek a játékosok.

3. Az 5/3 évben playoff csapatok, akiknek nincs pénz túlfizetni azokat akik hoznák a szint lépést.

A 3. nak bizony nincs más esélye jól kell draftolni.

Már egy játékos se nézi, hogy hu ez a rendszer fekszik nekem ott jó lennék, alakul ez a csapat lehet ebből SB részvétel is.
Telibe szarják le, hogy hova mennek a tavalyi konferecia döntősökön kívül.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Amúgy zavar hogy hurney ilyen beszari. Másrészt meg ami most megy abba mi ne is vegyünk részt.
Lehet tényleg fog pucolni, a draft után, ott már azért értékénél vannak a játékosok. Addig meg pl hiába repül Kalil ha 2x annyiért lehet ujat hozni.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Igen, maximálisan egyetértek, az O-ból, Cam, Olsen, Wright és Turner a védelemből Addison, Short, Keek és Reid azok a veteránok akiket meg kell tartani, mindenki más húzzon a faszba az újoncszerződéseseken kívül. Esetleg Poe-n lehet még gondolkozni, aztán feltölteni fiatalokkal a keretet meg stopgap playákkal. Ha ebből Ron csinál vmi szépet maradhat, ha nem új vezetés minden szinten és könnyű az újrakezdés.
gabokocka
Poe-n nem sporolunk sokat, és amennyit elvissz azért nem találsz jobbat. Benne hihetünk még, hogy összeszedi magát. Shaqqal lehet hosszútávút kötni mielőtt garatált lesz a 9 milla? Most ezek az ordenáré LB pénzek se hoztak ilyen szempontból jó helyzetbe minket.
5-6 millába ki lehetne vele egyezni.

Egyébként nagy vetitést tartott idén Ron. Megnézzük a FA az Olinet, meg Williamset is itt akarjuk tartani. Remélem a Matt Kalil A LT dolog is ennyire kamu volt.

A Torrey Smith történet meg végleg elment, hogy élünk az opcióval?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Igen, maximálisan egyetértek, az O-ból, Cam, Olsen, Wright és Turner a védelemből Addison, Short, Keek és Reid azok a veteránok akiket meg kell tartani, mindenki más húzzon a faszba az újoncszerződéseseken kívül. Esetleg Poe-n lehet még gondolkozni, aztán feltölteni fiatalokkal a keretet meg stopgap playákkal. Ha ebből Ron csinál vmi szépet maradhat, ha nem új vezetés minden szinten és könnyű az újrakezdés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Az alap emberek szerződéseivel jól bánunk. A szemét elég drága.
Addison pénze se vész amúgy csak mellé társ is kell.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Amúgy nem lehet panaszunk Cam Kek Turner Short szerződésére. Anno se volt olyan egetbaszó, de most a közepes játékosok kapnak annyit. Ezért is nem értem miért nem pucoljuk ki magunkat.

Fontosabb hogy Reid szerződése mennyire baráti elnézve a mostaniakat.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mosley évi 5 millával visz haza többet, mint Keek. Még jó, hogy 2021-ig szól a szerződés, különben fizethetnénk évi 20 misit neki 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ki is basznám 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Persze annyit nem ér, de Kalil se 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Williams is el fog menni 10 misi felett, semmi kétség, annyit meg ne adjunk neki, úgy, hogy egy évet játszott, akkor is folyamatos TE besegítéssel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Reméljük, hogy Williams is kap valami extra fizut.vagy mégjobban remélem hogy vissza kullog ide olcsoért (7m) hogy bizonyithasson.
Mert a kutyát se érdekli most sérülten.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Így van, erre gondoltam, Funchess hasznos lehet jól használva, de ez már szinte elit WR fizu. Az meg ilyen inkonzisztens játékosnak erős. Mondjuk a Coltsnak bőven belefér százmillás capspace-szel, úgyhogy valahol érthető, nekünk meg jön egy magas kompenzációs pick, szóval mindenki jól jár.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Funchess 1 évre 13 miĺliót kap a Coltstól.... mi van, vmiről lemaradtam? 😁

Egyébként sztem ő jó lesz, de na, ennyi pénz baszki.
gabokocka
ha jó lesz akkor nem mindegy mennyiért?
braxa88
Ha csak jó akkor nem.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Funchess 1 évre 13 miĺliót kap a Coltstól.... mi van, vmiről lemaradtam? 😁

Egyébként sztem ő jó lesz, de na, ennyi pénz baszki.
gabokocka
ha jó lesz akkor nem mindegy mennyiért?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Funchess 1 évre 13 miĺliót kap a Coltstól.... mi van, vmiről lemaradtam? 😁

Egyébként sztem ő jó lesz, de na, ennyi pénz baszki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Na jags se vissz QB-t.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ezt a hullámot hagyni kell menni.
Idén semmit nem szabad az FA ra bízni. Draft kell és jó főleg pozicios edzői munka. Mert azt nehezen hiszem el hogy Poe Short pl ennyit tud.

A tátongó lyukakat tömjük be, mint a FS azt ugyis mindig kukázuk. Meg nem tudom idén lesz-e min 4 corner a keretbe, vagy inkább 5 TE lesz.
Nem örülök mert piacrol kellet volna slot corner de jol felbaszták az árakat ahogy a safetyket is.

Nem fog müködni az alap stratégia.
Akik előttünk vannak mind tápolnak minden fontos posztot kivéve a DLinet. Hatalmas rush lesz nekünk kb a 8-9. Legjobb maradna. Cards reméljük kihúzza Murreyt, a Jags is esélyes QB ra, aztán talán a Phines is. Aztán KB ennyi. A Raiders Cards Giants Buccs most szerzett OL mant
Skill playerek nincsenek TOP 10 es tehetséget szoval aki nem QB-t O-D linemant húz Top 10 ben annak speciális problémája van.

49ers Jets Raiders Buccs Giants Lions Bills Broncos Packers Falcons
10 esből szerintem 6 DL kihuznak.
Meg 2 QB 2 OL-t.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ez örület ami megy, Collins pénze is vicc. Minden évbe ráugranak valamire és minden évbe rábasznak.
Idén a fizessük fosra a Box safetyket meg a Slot cornereket lesz a sláger.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Remélem a Redskins a Collins mega deal után kivágja Normant mi meg visszahozzuk.

Jackson menne be slotba, legalább a CB sorban meglennénk. Gipson vagy Sendejo jó lenne FS-nek, és ők sztem nem is lesznek drágák.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mondjuk itt azért beteg szerződések mennek, ilyenkor örülök hogy ezekből kimaradunk. Kwon Alexander vagy Trent Brown pénze vicc. Egyértelmű, jól kell draftolni, különben cseszheted.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Abban bízhatunk, hogy ezeket a szarokat hátha elviszi a Bills/Giants. Más tuti nem ment meg tőlük.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Remmerst kibaszta a Vikings, a végén visszahozzuk. Na akkor nem nézek meg egy meccset se.
gabokocka
Én amúgy szeretem Remmerst a játéka ellenére 😀. A szimpátia csapatomba a RG.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Horton visszatérésére szaggatom a konfettit.