Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Akkor talán Mayo mehet.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Norris visszaigazolva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Összeségébe az nem, a világ vége hogy a 2 kezdő tackle mondjuk keres, 25 millát meg van egy jó 3. éves játékosod. Csak hát igen Kalil nem 10+ millás kategoria, és nem is látunk belőle sokat. Az a ciki hogy ha Moton padozok ilyen teljesítmény mellet, és vakok vannak inkább a pályán. Csorokámnak meg ne kelljen már idén guardot játszani. Persze ha ez a forgatókonyv lesz mind3an maradnak akkor az lenne a legjobb.

Valahogy azért megvoltunk Remmers, Oherrel is 15be.
Kalilt nem gondolom rosszabnak mint Remmerst, csak nem tudunk úgy játszani, hogy jónak tűnjön a fal.

Az tutti, hogy nem lesz egyszerre
Kalil, Williams, meg veterán center is. Ebből 2 de inkább 1 fér bele, és nem is indokolt több.

Aztán lehet hogy az O szét lesz tolva veteránnal, a D meg csak ujoncokat kap.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Miért is basznánk ki, hiszen csak állandóan sérült és ha egészséges akkor is max közepes OT.

Amúgy ez egy komoly bullshit interjú volt, mert Williams megtartásával kapcsolatban is bizakodó volt, sőt még playmakereket adunk pluszba Camnek, illetve veterán centert is hozunk.

Persze, a világ összes pickje és capspace-e nem lenne elég, és akkor a védelemhez nem is nyúltunk pedig ott sztem nagyobb a szar....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Instan az van fent, hogy Ron azt nyílatkozta Kalil lesz a LT 19 ben.
Ő azért nem szokott direkt blöffölni.
Akkor Williams viszont majdnem biztos hogy nem marad.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Captain no brainer volt. Adams meg elfogyott. Év elején lehet fog villogni még valahol, de itt most csak hasznos snappet venne el az új FS től.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Mèg a jobb oldalára esünk a lónak.

Quinn jöhet ha 4-3 ba maradunk inkább.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mike Adamstől is megválunk, nem hosszabbítunk vele. Ő elvileg maradt volna, még csereként is, de mi mindenképp fiatalítani akarunk. Érdekes, kicsit azt érzem megint átesünk a ló túlsó oldalára, nem lett volna hátrány ha egy két rutinos arc marad akár csak depthnek is. És itt elsősorban nem Adamsre gondolok, aki eléggé belassult idénre.

Quinnt ki fogja baszni a Phins, őt bepróbálnám mindenképp.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Source: The #Panthers are releasing nickel CB Captain Munnerlyn. A solid CB available in a less-than-strong FA market at that position. - Rapoport
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Majd pénzügyileg lesz megoldva.
Mindenből akkora balhé lesz amekkorát akarnak. Valaki akarja valaki nem, egy NE kaliberű csapatnál ezek az “erők” egyensúlyba vannak, egy Panthers az más súlycsoport volt.

Majd előadja Kraft amit megírnak neki, meg befizet valami vicc összeget amig azzal megkeres hogy feltesz youtubera egy videot hogy könyvet ír az esetről. Aztán lehet stricizni pár évig a Patset és mindenki boldog.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jerryt rövid úton kipucolták a ligából a balhé után, kívancsi vagyok krafttal mi lesz a kurvázás után...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Williams eddig szotyiért játszott és ilyen sérülés után szeretné bebiztositani magát. Ne azért mond ilyen baromságot hogy TOP5 fizetés, mert azt gondolja ez jár, hanem mert taget akar, a garantált miatt.
Lett volna megint 2team Allpro akkor reális elvárás, de igy a Tag a korrekt neki is nekünk is, ha megint Top 4 a posztjan akkor megkaphatja a top5 fizut
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Könnyebben ment, mint a Bengalsnak a DC választás 😊

Állítólag Williams top5 OT fizetést akar, hát annyiért viszont akkor viszlát, vagy tényleg transition tag.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Peetz lett a futo(k???) edzője.
Nem tűnik rossz választásnak, vannak szép eredményei.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ott el csak hogy, semmi hír Williamsről, Torrey még mindig a csapat tagja 5m hittel, és 0DM val.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kell 90 ember a campbe, elfér.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Damian Parms bameg
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Cam szerződése jövőre, Luke-é és Turneré 21-ben jár le, nagy kockázat ezekben a move-okban nincs. Például Shortot már nem is piszkáltam pedig ott is megvan a lehetőség a hasonló manőverre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Átstrukturálás ilyen szintű szerintem nem lesz és nem örülnék, ha ilyen Saints modra 8 évvel a vissza vonulás után fizetnénk valakit.
Brown szerintem leszállóba van és vele lenne 4 törpe elkapónk meg egy jó vállal is közepes pontosságú QB.
Szerintem ha nem menne ugy a játék brown szét esne. Lett egy komoly rivalisa csapatom belül aztán át is rendeződött az agya. Persze upgrade lenne meg olcson, csak, nem érzem hogy ő a hiányzó elem.

Fa-ról kit hoznál russhert?
Turóczi Szabolcs
Brown sztem nem a poszt rivális miatt kattant be, hanem amiatt, hogy Ben leszállóágban van és rohadtul inkonzisztens, és úgy érzi kezd elmenni a hajó a Steelersnél és ezt Tomlin se tudja kezelni. Ráadásul Burger mindenkit dobál a busz alá különböző interjúkban, miközben saját magával szemben kb nulla kritikát fogalmaz meg, holott azért nála már messze a zenit. De ez csak feltételezés, az igazat sose tudjuk meg, ráadásul nem is érint minket. Én csak annyit gondolok, ha nem full retard csapatba kerül, Brownban simán benne van még 3-4 100/1500/10-es szezont, amire Smitty óta esélyünk se volt. Ráadásul ugye a tulaj connection megvan, Brown Cammel jóban van, szóval lenne benne ráció. Más kérdés, hogy megéri-e egy ilyen tranzakció azt a kockázatot, hogy Samuel és Moore fejlődése megragad. Illetve, ahogy Te is írtad, nem ez a legégetőbb need, de áron alul lehet elhozni egy Randy Moss kaliberű talentet, és ugye anno a Patsnek az bejött (persze nekik minden bejön 😀 )

Rushert nem tudom kit hoznék. Talán a Phins kivágja Quinnt, vagy elcseréli, ő tetszene, ha tényleg 3-4-gyel próbálkozunk Barr is lehet megoldás, esetleg Fowler ha nem tartja meg a Rams, nem tudom. Flowers, Ansah, Wake, Za'Darius Smith, Preston Smith, Clark (bár őt biztos tageli a Hawks vagy qrva drága lesz), szóval lesznek opciók, a kérdés ki kerül ki a piacra. De valakit hozni kell, mert nem lehet csak a draftra bízni a dolgot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Átstrukturálás ilyen szintű szerintem nem lesz és nem örülnék, ha ilyen Saints modra 8 évvel a vissza vonulás után fizetnénk valakit.
Brown szerintem leszállóba van és vele lenne 4 törpe elkapónk meg egy jó vállal is közepes pontosságú QB.
Szerintem ha nem menne ugy a játék brown szét esne. Lett egy komoly rivalisa csapatom belül aztán át is rendeződött az agya. Persze upgrade lenne meg olcson, csak, nem érzem hogy ő a hiányzó elem.

Fa-ról kit hoznál russhert?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
LB-t nem fizetnék, hátul húznék vagy UDFA. Így is bőven többet áldozunk a posztra, mint amit a mai foci indokolna, ne tetézzük még. Luke és Shaq fog játszani, ha kell 3 LB akkor Carter lesz a harmadik. Ugye van még Smith, ezt tölteném fel UDFA-kkal, vagy egy másik késői pickkel. Bár ismerve Ront, tuti hozunk még LB, mert abból kell vagy 8, mindegy, hogy CB nincs csak 2. Mondjuk itt a legjobb megoldás számomra még mindig Shaq elcserélése, és TD megtartása lenne, de ez már tuti nem fog megtörténni....

Skip visszavonult, kíváncsi vagyok mennyire fog ez visszaköszönni CMC teljesítményében. Amúgy nézve a RT pénzeket, nem raknék transition taget sem Williamsra, 8-9 misi max egy évre, ha nem tesztelje a piacot. Egy jó éve volt, azóta sérült, nem fog többet kapni máshol sem.

Overthecap Reid hosszabbítása után 15 millió helyet ír.

Cam, Luke és Turner szerződését átstrukturáltam, plusz kivágtam Kalilt (júni 1), Torreyt, Captaint, Butlert és Searcyt, lett egyből 47 millió hely.

Love-ot és Clarkot én is visszahoznám, Jones-t nem (bár biztos vissza fogjuk).

Kell egy rusher FA-ről és a draftról, támadófalba legalább ké, de inkább három ember belülre, tackle meg Williams függvényében. CB is legalább egy, safety szintén, szóval lesz teendő.

És kövezzetek meg, én trade-elnék Brownért. Vannak balhéi, de érdekes mód a mostani Steelersből egyre többeknek. Lehet, hogy nem mindenki helikopter, és olyan a ludas, aki még mindig ott van? Egy jövő évi 2. kört adnék érte, elit elkapó, mellette fejlődhetne Samuel és Moore, és azzal, hogy a signing bónusz a Steelerst terheli, nevetséges a fizuja a tudásához képest. Szóval én ennyit áldoznék rá, ha így hozzánk kerülne, sztem qrva jó dealt csinálnánk. És nem mellesleg Cammel elég jóban van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Kevin Pierre Luis allitolag cutolva.
Ő jó ST játékos és ha be kell állnia is jobb mint Mayo, NorrisAkikbol senkit nem hoznék vissza. Errősen megfogytak a ST Linebackerek idén.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Daryl Williams mellet
Kyle Love
Chris Clark
Colin Jones maradhatna még ilyen veteran minumum környékén.
Love valamivel többet is megér.

Williams jó TTagelve 13,7m
Love mondjuk 1 év 2m
Jones 2 év 2,5 m
Clark 1 év 1,3m

Igy elmegy 20 mill a 34 ből
Kalil
Torrey
Captain
Crockrell
Searcy

Cutokkal
Butleren nem sokat sporolunk
Poe-n érdemes elgondolkodni még 6 m lehet vele pluszba nyerni.
Aztán kell 8 millio korul a draftoltakra tehát van elkölthetően tisza 6 m. Aztán igy nézünk ki hogy:

QB1 Cam
QB2 Allen
QB3 -

C1 -
C2 Larsen

RG1 Turner
RG2 Mahone

LG1 -
LG2 Roten


LT1 Moton
LT2 Clark

RT1 Williams
RT2 -


WR1 Moore
WR2 Samuel
WR3 Wrigth
WR4-
WR5 Frazier

TE1 Olsen
TE2 Thomas
TE3 Manhertz

HB1 CMC
HB2 -
HB3 Bonnafon
FB Armah

DT1 Short
DT2 -
DT3 Poe
DT4 Love
DT5 Butler

DE1 -
DE2 Addison
DE 3 -
DE4 Obada
DE5 Haynes

LB1 Luke
LB2 Shaq
LB3 -
LB4 Carter
LB 5 Smith

S1 Reid
S2-
S3 Gauldem
S4 Jones

CB1 Bradberry
CB2 Jackson
CB3 -
CB4- Seymour
CB5 Elder

K Gano
P palardy
LS jansem

És van még 1 hely az 53 ba

Ezek a lyukak vannak, és így lehetne betömni.

QB3 Kukazas
C1 Draft 3. Kör
LG1 FA ,
L/RT2 Draft 4. Kör
WR4 kukázás
HB2 FA

DT2 Draft 2. Kör
DE1 Draft 1 kör
DE3 Draft 3. Kör (későbbi)
LB3 kukázás
S2 FA
CB3 FA

A Drafton 4. Körtöl lefelé és az FA- ilyen minimumokért elhozott embereket egyaránt kukázásnak tekintem.

Cartert feléphet 3. LB nek attol függ kit szerzünk, Gauldennel ugyanez a helyzet hogy lehet kezdő safety attol fuggően kit tudunk elhozni.
A 3. Cornerre kéne a költekezni való nagyrészét rááldozni, akkor úgye Guardra nem marad igazán, de ott kezdhet Roten és akkor depthnek még van emberünk

Ez tunik a legjárhatóbb utnak hogy Roten marad LG aztán egy 3. Cornerre elköltünk viszonylag sokat.
Safety poszt az meg kukázos marad.
A normalis ILinemanek 5-10 milla között vannak, rajuk sehogy sincs pénz ezzel a forgató könnyvel.
Egy korrekt nickel cornert ellehet csábitani 4m ért.
Mozgás terünk akkor lehetne ha
Poe, vagy Shaq menne még. Máshogy komoly FA nem fér bele(Williamsem kivül).

Safetykbe a 2. Sor vége 3. Eleje korul gondokkozhatunk. Adams, Boston, Iloka Jimmie Ward. Ők 1,5-2,5millio korul vannak 1 évre.

3 corner az: Justin Coleman, Bradley Roby, Brian Poole vonalon mozoghatunk 4-5m/év.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Beszédes statok

Snapek hàny % ban genárlt nyomást

Addison 7,1% (31.)
Short 5,1
Peppers 5,1
Horton 4,6
Love 3,1
Poe 2,5
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Rivera azt mondta a FA-n és a Draftonis nézni fogják a támadó falembereket. Ha ennyire prioritás akkor nem jó hír hogy Williamsről egy hír sincsen.