Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Igen nagyon sok példa van arra hogy inkább a közép szar veteránt választja. Nekem az a tök érdekes hogy amig ez ment Ron kretén volt nyertünk meccseket. Aztán a Ravens Tampa ellen játszottuk azt amit a keret ugymond kiván és kipukkadt.
Moore Samuel fent volt egyfolytába Torrey snapet se kapott, egy idő után Funchess se.

Tavaly egy nagyság rendekkel szarabb skill player settel simán nyertük a meccseket amiket kell, szar játékkal de nyertük. És tavaly se volt mélységi játék, vagy jó fal, vagy sokkal jobb védelem.

Ennek nem igazán tudom és értem az okát. Nem hiszem hogy csak Cam válláról volt szó vagy hogy nem tudták össze szedni maguk a Pittsburgi vereségtől.
Rengeteget probaltuk ugyan azt utana is mint a Ravens ellen, de 0 sikerrel. Az a 2 meccs szerintem inkább az ujdonsag varázsa volt és azt tudom levonni belőlle ha nincs falad, tudsz csodat muvelni 2-3 meccsen de ennyi.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 802 — Keep pounding
Elder nem játszott slotban, csak a szélen, ahol rommá égett. Doss sehol. Thomas meg a számüzetés után jött és kifejezetten hasznos volt. Daryl Williams két évig ült a padon. Moton talán két evig ült volna, ha nem sérül le mindenki. CJ-t láttuk a Ramsben. Egyszerűen Ron annyira bízik a megszokott arcokban - mégha botrány rosszak is - hogy esélyt sem ad jódarabig a mögöttük levőknek. Épp ezért qrvára remélem, hogy a Horton, Captain, Torrey, Kalil féle kevéssé hasznos arcok repülnek, hogy még véletlenül se vegyenek el snapeket mások elől. Arról nem is beszélve, hogy a felszabaduló pénzből lehetne értelmes embereket hozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ezzel igy teljesen egyetértek. Értenkedlenkedtünk, hogy miert nem dobjuk be Eldert, meg még a meccsnapi keretből is volt hogy kikerült, aztán be raktuk és világossá vált, én nem biztos hogy akartam volna ezek után Dosst is a pályán látni. Milyen lehet az aki még a 53 as keretbe se kerul be elsőre, ilyen ellenfelek mellet.

Persze Ronék jó messze vannak attól hogy tökéletesen tudjanak megitélni 1 játékost, de Thomas első komolyabb meccsén is láthatuk, hogy nem véletlenül nem erőltettük addig.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 802 — Keep pounding
Bárhogy csűrjük csavarjuk, az nem megoldás a mai fociban, hogy base felállásban vagy a legtöbbet, miközben az ellen 3 WR-rel áll fel. Ha Captain nem jó, 3 meccs után lecserélem Elderre. Ha ő sem jó jön néhány meccs után Doss. Ha ő sem, akkor kukázok mást. Na most mi Doss-ig már nem jutottunk el. Sőt, nickel csak Munnerlyn vagy egy LB védekezett. Nem is értem miért nem CMC játszott QB-t Cam sérülése után, a futójátékoknál hasznos volt, és egy TD passza is van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ezzel persze most magam ellen is beszélek mert azt mondtam Captain a gyenge pont, ehhez képest meg kéne tudni oldani. Viszont nem tudja
Semmivel jobban nem mint egy LB csak az esetleg a tacklet megtudha csinálni( erre is volt ellen példa)

Pár lyukat ellehet sémázni, de arra nincs séma, hogy a fal 0 nyomast generál a LB el futkosnak hogy jaj most kit fognak megverni. Tacklet 3 ember tud csinalni a 11 ből. Egy passzt levédekezni meg mondjuk 4.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Persze, csak amint van egy nem teljesen fogyatékos QB, soha nem fognak futni ilyen matchupnál, áthívja a játékot, passz a LB-re és 10-ből 9 esetben 1st down...
gabokocka
És máris egy dimenziós a játék, kevésbé szopod a PA-t. Azért csak 20 db 4 yardos passzal hozni 80 yardot elég sok hiba lehetőséget hordoz magába

Nyílván ehhez ember anyag is kell aki nem enged kontakt utan 17 yardot, meg safety aki tudja mit fog támadni egy QB, meg másik 2 szélső corner akik miatt eszébe se jut más matchupot keresni a QB nak. Ha egy valakit elvernek egy valamiben az lehet kozmetikázni.

Ha 3-4 embert is elvernek mind2 dologban az elég para. 15 be is szét támadták a slot cornert meg a 2. Számút. Lett belőle 1 millió Coleman Int és 250-250k Kek TD Int.

Ott a fal nem engedett futást ha mégis akkor Kek TD legyalázta azt aki megkerülte vagy átjött a falon.
Normenre inkább rá se néztek.
Támadták Bene-t, Finnaigent McClaint.

Ezeknél Munnerly papiron jobb, csak nem volt hozzá fal, TD karcsubb lett Kek ugy jatszott mint aki egy szitán probálná befogni a lyukat, Adams meg iszonyat elfogyott a végére. Vertek futasba kivul belul középen roviden, hosszan szélen. Kb amit választottak.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 802 — Keep pounding
Persze, csak amint van egy nem teljesen fogyatékos QB, soha nem fognak futni ilyen matchupnál, áthívja a játékot, passz a LB-re és 10-ből 9 esetben 1st down...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
nincs 3CB ezt mondom. Az is hogy ezzekel a gimis méretekkel probálkozunk. De ha választanom kell hogy az egyutt 100 kilos és 2 méter magas Elder Munnerlyn vagy egy Safetyből atképzett LB akinek legalább a futasba van sulya még ha az embere ugyan ugy meg is veri passznál mint a fent emlitett uriembereket.

Tehát corner kell, mert amig továbbra is az a gyenge pontunk akkor tapolhatjuk a tobbi részt.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetértek, de az NFC West kapcsán azért pont érdekes, hogy nem, nem Donaldot küldik LB-be, hanem a safetyket képzik át oda 😊

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 802 — Keep pounding
De ez megint nonszensz, ha nincs jó 3 CB-m, akkor megpróbálok szerezni trade, draft, FA, kukázás, bármi áron, de semmiképp sem az a megoldás, hogy olyan emberre bízom a feladatot, aki más poszton jó, de kb lehetetlen küldetésre küldöm, és szénné égetem.

Nincs normális ILB a Ramsnél, de mégsem Donaldot hozzák vissza zónázni középre és játszatnak vele belső linebackert. Pedig messze a legatletikusabb falember, de mégse LB baszki. Ez kb hasonló kaliberű retardáltság lenne, mint amit mi műveltünk. Nem is 18-ban volt ez jellemző, inkább 17-ben. Erről szól a foci, keresd meg a legjobb matchupot és támadd amennyiszer tudod. Na mi tálcán kínáljuk az ellenfélnek, nehogy véletlenül ne találja meg.

De az offense ugyanez, van egy kereted, amiben a játékosok zöme jó valamiben, na mi mégis ennek a szöges ellentétét próbáljuk végigvinni. Nekizavarjuk CMC-t a tömött boxnak, miközben CJ ott rohadt meg a padon. Illetve most nem keresem ki azt a gifet, ahogy Samuel kb harmad pályát ver Gilmore-ra egy testcsellel a preseasonban. És ezzel nem Gilmore-t akarom bántani, mert vasárnap is megmutatta, hogy jelenleg simán top5 CB, hanem, hogy milyen potenciál van Samuelben, aki ennek ellenére rommá tudta verni. Erre sikerül a szezon első kétharmadában meccsenként 10-20 snapre felküldeni.

Mindig ugyanoda kanyarodunk vissza, meg kell teremteni azt a helyzetet a játékosok számára, hogy a lehető legjobb eséllyel tudják felvenni a harcot az ellenféllel szemben a pályán. Ha egy LB védekezik egy elkapón, az kibaszottul nem az. És ezért nem nagyon tudok bizakodni a következő szezonra jelenlegi stábbal, mert nem látom, hogy ez miért változna meg. Tepper leszól Ronéknak, hogy ne legyetek retardáltak, az első körös DE játsszon, ne Hortont erőltessük? Nem hiszem...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ami meg azt illeti hogy rendre LB jutott a WR re, Munnerlyt az nem verte meg aki nem akarta, én is inkább Davisbe vagy Shaqba biztam, Elder meg tudjuk miert nem latott pályát ha nem volt muszáj. Ezert mondom hogy ha mást akarunk játszani 4 minőségi DLman Rush, és a zona védekező back7en helyett akkor első sorban a SEC et kell kipofozni.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Addison amig OLB volt szar is volt 😀.

Annyi pick még van hogy hozzunk minőségi erősitést mind2 falba. Meg annyi pénz is hogy amit nem sikerul arra hozzunk FA-t.

Williamsel csak az a bajom, hogy azért mégis csak 2x sérült ugyan oda és ez a stáb hibája is. Nem tudunk se a lelki se a fiziai állapotáról. Akkora kuss van mint anno Oher idején.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 802 — Keep pounding
Ez a 3-4 es alapra váltás foglalkoztat.
Ide azért komolyan tölteni kéne a csapatot. Shaq Kek ILB az rendbe van, még Poe is NT nek, Short se lehet ennél gyengébb DE-be mint idén volt. Addison gyakorlatilag szerintem igy kuka Efe is. Haynes lehet esetleg OLB. A váltás egyedüli értelme az lenne hogy váratlanabb helyekről jöhet a 4-5 rush. Most tegyük fel felállunk egy:

Short Poe FA
Addison Shaq Kek Rookie hetessel most elküldöd az jó ILB ed rushra, és Addisonra vagy az ujocra bizod a Covert? Vagy esetleg emberezel ezzel Sec-el? és az Egyik OLB spy on, vagy jameli a TE et, vagy elküldöd a futoval? Szoval szarul hangzanak ezek az opciok ezzel az ember anyaggal. Kicsit sokoldalubb SEC játékosokra és OLB lesz szükség. És inkább a 3-3-5 re csinálnék keretet ami tudja fogni a futast is és tud blitzelni a sec is.

Ebben az esetben teljesen mashogy draftolnék mint ha marad a 4-3 as alap. A 3-4 esetébe fel kell tölteni a SEC et, de amúgy is egy rendes csapatba illik 4 vállalható cornernek lenni.

Butlert esetleg megprobálják majd DE be, de szerintem ő nem séma szar, hanem csak nem képes megverni az emberét.
Turóczi Szabolcs
Addison korábban OLB volt, mi faragtunk belőle 4-3-as endet. Haynes-nek lenne helye a rosteren, mert a jelenlegi védelemben sehogy nem tud pályara kerülni. A probléma amit felvázoltál 4-3-ban is fennáll, hányszor láttuk, hogy LB áll fel WR-rel szemben...

Love, Poe, Short, Addison, Keek, Shaq, Haynes ahogy most kinéznék, de megmondom őszinten én Poet kivágnám, hoznék olcsón egy veterán runstuffert, draftolnék hátul egy NT projektet, Love-val hosszabbítanék, és rommá draftolnám magunkat passrusherrel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 802 — Keep pounding
Lehet azt tudni, hogyan fog kinézni az OL két széle?
Vagyis mi a helyzet a sérülésből visszatérő Williams és Moton párosával?
Klaci79
A jóisten se tudja. A logika azt diktálná, hogy Williamst megtartsuk valamilyen módon, Moton áthúzna balra, és megvan a két tackle - ráadasul nem is szarok. Ehelyett minden lehetséges opciót el tudok képzelni, Moton bemehet guardba, Williamst nem tartjuk meg, tényleg minden lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Lehet azt tudni, hogyan fog kinézni az OL két széle?
Vagyis mi a helyzet a sérülésből visszatérő Williams és Moton párosával?
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ez a 3-4 es alapra váltás foglalkoztat.
Ide azért komolyan tölteni kéne a csapatot. Shaq Kek ILB az rendbe van, még Poe is NT nek, Short se lehet ennél gyengébb DE-be mint idén volt. Addison gyakorlatilag szerintem igy kuka Efe is. Haynes lehet esetleg OLB. A váltás egyedüli értelme az lenne hogy váratlanabb helyekről jöhet a 4-5 rush. Most tegyük fel felállunk egy:

Short Poe FA
Addison Shaq Kek Rookie hetessel most elküldöd az jó ILB ed rushra, és Addisonra vagy az ujocra bizod a Covert? Vagy esetleg emberezel ezzel Sec-el? és az Egyik OLB spy on, vagy jameli a TE et, vagy elküldöd a futoval? Szoval szarul hangzanak ezek az opciok ezzel az ember anyaggal. Kicsit sokoldalubb SEC játékosokra és OLB lesz szükség. És inkább a 3-3-5 re csinálnék keretet ami tudja fogni a futast is és tud blitzelni a sec is.

Ebben az esetben teljesen mashogy draftolnék mint ha marad a 4-3 as alap. A 3-4 esetébe fel kell tölteni a SEC et, de amúgy is egy rendes csapatba illik 4 vállalható cornernek lenni.

Butlert esetleg megprobálják majd DE be, de szerintem ő nem séma szar, hanem csak nem képes megverni az emberét.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Torrey okosabb maradna ha csendbe maradna.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Julius Peppers bejelentette visszavonulását
kapitnono
Wow, ez most rendesen meglepett. Biztosra vettem, hogy nekifut még egy szezonnak, tekintve, hogy fél sackre van az örökranglista dobogójától. Persze, nyilván megelőzik majd egyszer, de azt hittem, ez elég motiváció lesz

1. Bruce Smith 200
2. Reggie White 198
3. Kevin Greene 160
4. Julius Peppers 159.5
5. Chris Doleman 150.5
6. Michael Strahan 141.5
7. Jason Taylor 139.5
8. DeMarcus Ware 138.5
9. John Randle 137.5
Richard Dent 137.5
Wyatt
Igazán nagy ember ezt nem nézi.
17 éves karrierbe valoszinuleg, rengeteg olyan volt, hogy nem adták meg vagy elfelezték valakivel a sacket. Neki csak a gyűrű számított volna.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Julius Peppers bejelentette visszavonulását
kapitnono
Wow, ez most rendesen meglepett. Biztosra vettem, hogy nekifut még egy szezonnak, tekintve, hogy fél sackre van az örökranglista dobogójától. Persze, nyilván megelőzik majd egyszer, de azt hittem, ez elég motiváció lesz

1. Bruce Smith 200
2. Reggie White 198
3. Kevin Greene 160
4. Julius Peppers 159.5
5. Chris Doleman 150.5
6. Michael Strahan 141.5
7. Jason Taylor 139.5
8. DeMarcus Ware 138.5
9. John Randle 137.5
Richard Dent 137.5

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Reidet is alkamasnak érzem, de ügye őt vissza kell hozni.

Olineba kéne valami igazi tirpák is mint Lewan, Decastro, viszont kéne valami tekintély is aki ezeket helyre rakja, Turnertől is félek milyen lesz Kalil nélkül, a viselkedése.

A Dline meg már tavaly is elég pohapöcsű volt függetlenül a teljesítménytől.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 802 — Keep pounding
Két dolog történhet. A csapat vagy kitermeli az új vezéreit, vagy egy rakás szar lesz, amit a pályára rakunk. Cam es Keek adott, melléjük kell felsorakozni. Jacksonban látom azt az attitűdöt, ami ehhez kell, illetve Olsen még visszajön, neki a jelenléte sokat jelenthet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Viccet félre téve, ha Camnek is ki kell szállnia nen tudom kik fogják vinni ezt az öltözőt. Kek, meg CMC, Short jó jatekos, de nem szoktuk hallani hogy hatalmas leaderek lennének.

Adamset se hiszem hogy visszahozzuk. Reidre rá kell menni.

Elfogynak az arcok, ami mondjuk elengedhetetlen szerintem ahhoz hogy legyenek újak. Ránk fér a fiatalitás de most a problémás srácok kicsit se férnek bele. Mert nincs olyan 1 körös DE aki, nem kussol és figyel ha Pep mond valamit. Jelenleg egyedül Kek nek van az a megkérdőjelezhetetlen tekiténye.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 669
Szép karrier Pepperstől. Csak az a fránya gyűrű. Rohadj meg Bostick.
Köszi a Packersben eltöltött éveket (is)!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
 www.theplayerstribune.com/en-us/articles/julius-peppers-panthers-retirement

Nagy váltás lesz jövőre az öltözőben, tudtuk eddig is, de na, a franchise történetének 10 legnagyobb játékosából 3 egyszerre off, az kemény.
gabokocka
És akkor még lehet Aminit is elveszitjuk