NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Ha holnap nem történik vmi csoda, akkor annyira kevéssé fogom várni a következő szezont, mint nagyon rég.
gabokocka
Kit kell kibaszni?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Ha holnap nem történik vmi csoda, akkor annyira kevéssé fogom várni a következő szezont, mint nagyon rég.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Bízzunk benne, hogy Cam válla rendbejön, a jó pickekben, CMC-ben a csodafegyverünkben, és jó lesz a kövi szezon.
😀😀

Szerkesztette: Atik15
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Heineckennel ellentétben Allen nfl szintnek tűnik, legalább a backup qb megvan.

Nagy fos szezon volt, ráadásul tényleg úgy tűnik, hogy marad mindenki a helyén. De azért holnap estig még egy kicsit reménykedek.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Funchess inaktív, azt hiszem őt többet Panthers mezben nem látjuk.

Obada és Doss is az, utóbbi meglep, bár tulajdonképpen nem, hiszen retardáltak vagyunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Én odáig mennék, hogy hozni kell FA ról egy Edge-t és mellé még 1-3 körbe is hoznék 2 DLmant.

A fal igaziból 1 közepes Tackleért és 2 interior linemanért kiált, ha nagyon jó fej vagyok Rotent elfogadom kezdőnek. Larsennel mar nem tudnék kibékülni. Tackle draftolni kell 1-2 körben, interiort meg találni később is esetleg valami rutinus veterán is beleférne lesz bőven, Levitre, Paradis, de Saluson se lenne rossz fogás, guardnak és Centernek is befér és alul van értékelve.

Egy Brandon Graham Clowney vonalon gondolkoznék ha van pénz ha nincs. Ilyen fosba nem szabad mégegyszer belerohanni.
Turóczi Szabolcs
Slausonnak olyan gerincsérülése volt idén h csodálkoznék ha folytatná.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Egyébként jol kisegitették iden egymast az egységek, mikor az O ment a D szar volt, mikor beszart az O feltámadt a D
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Én odáig mennék, hogy hozni kell FA ról egy Edge-t és mellé még 1-3 körbe is hoznék 2 DLmant.

A fal igaziból 1 közepes Tackleért és 2 interior linemanért kiált, ha nagyon jó fej vagyok Rotent elfogadom kezdőnek. Larsennel mar nem tudnék kibékülni. Tackle draftolni kell 1-2 körben, interiort meg találni később is esetleg valami rutinus veterán is beleférne lesz bőven, Levitre, Paradis, de Saluson se lenne rossz fogás, guardnak és Centernek is befér és alul van értékelve.

Egy Brandon Graham Clowney vonalon gondolkoznék ha van pénz ha nincs. Ilyen fosba nem szabad mégegyszer belerohanni.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Akármennyire szedett-vedett az O-Line, én akkor is a védőfalra áldoznám akár az első két pickünket is. A fal gyengesége jó játékhívással valamelyest palástolható, de ha nincs védőfal, az mcqúrja a D-t. Már pedig perpill van Addison, aki jó esetben no2 end, KK aki egyedül kevés belül, Poe, aki toszt se csinál a nagy zséért. A többiek masszív nulla. Love rotációba jó, hasznos, de kéne legalább két jó edgerusher, meg egy jó belső falember.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
legalább minden héten új irányitott meg falat nézhetünk.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Turner és KK out, elég korrektül igyekszünk tankolni. Dorian Johnson felkerült az aktív keretbe Barner helyére. Én Addisont és Hortont is hagynám, játsszon Haynes és Obada. Doss érdekelne még, Bradberry helyén kaphatna egy félidőt legalább.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Szegényt elég csúnyán kinyírták a fal mögött. Ez azért elég jól mutatja, hogy Cam milyen munkát végez, hogy átlagosnak tűnjön az egység.
gabokocka
Nagy szívvel játszott, de az első drive után elég szarul, legalább Allent is látjuk hosszabban.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Állítólag Reiddel hosszabbítani szeretnénk, végre vmi pozitívum.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Newhouse se edzett. Nem tudom hogy Clarkkal kerülik e meg Motont vagy találnak valami új verziót.
Dorian Johnson adná magát RT be...
Ugyis PreDraft meccs már
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Szegényt elég csúnyán kinyírták a fal mögött. Ez azért elég jól mutatja, hogy Cam milyen munkát végez, hogy átlagosnak tűnjön az egység.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
sign Gilbert

#KeepPounding
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Heinichke IR
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Meg itt van még Kai Nacua S, Deandrew White WR, Antwione Williams LB akikkel lehet érdemes foglalkozni.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Ami a falat illeti. Megkavarnám a dolgokat, Kalilt bent hagynám Centerbe az ucso meccsére. Turner elvileg kicsit megsérült pályára nem küldeném.

Maradt: Clark,Newhouse, Roten, Larsen, Hearn,Moton.
Dorian Johnsont fel kéne hozni a gyakorlobol, és akkor egy franko motivált falat lehetne felküldeni az ucso meccsre. Moton bizonyithatna hogy jövőre ő legyen a kezdő LT.
Newhouse Clark maradna padon.
Dorian elvileg RT nek és RG nak is alkalmas lenne. És én Hearn is mindenképp megnézném Akár Roten helyén is.

Moton, Roten, Kalil, Hearn, Dorian
Eléggé a jövőnek szolna de mégis egy bizonyitott vezérrel.

WR/TE szempontbol most nincs nagyon senki akit lehetne nézegetni mit tud. Samuel, Moore kezdő a 3. Helyen Armah/Manhertz/Wright osztozik. Torreyt, Funt sznap szám alapján is elengedtuk már.

Futonk az van 25 a rosteren Payne-t toljuk a kezdőbe meg Armahot is pakoljuk, nézzúk mit tud labdával a kézben.

Heinickhe meg reméljuk nem itt megy tönkre.

A D-linet is kicsit meg frissiteném,
Jött ez az új gyerek Philyből Qualls betenném a keretbe. Short legyen inaktív, Így lehet menni 4 DT vel.
Obada Haynes Cox hasonló szituba van adni kéne nekik lehetőséget. Addison Horton Pep már igy nem férnek a meccs napi keretbe. Hortont kihagyn Pepnek meg adnék esélyt arra a 2 Sack 1 FF ra, Addisonra simcs igazán szükség, hogy nélküle vagy vele nincs passrush az nem számít.

LB sorba szerintem Mayot is elengedtük. Carter volt a 3. LB múlthéten. Smith is aktív volt, lehet vele kisérletezgetni bár benne semmit nem látok. Carter be küldeném Mike ba Kek ül TD meg játsza végig. 3. LB Smith/Mayo

Nickelbe kéne kicsit kavarni a kártyát mert az is kérdőjel jövőre.
Doss/Elder/ Munnerlyn van. Doss is szar csak őt még nem láttuk 😀 itt teljes a homály. Mike Adamset is leültetném Gaulden hátha életre kel.

Elkell adni ezt a meccset a jövőnek.
Nem baj az ha több képet kapunk a tartalékokról és jobb lesz a Draft pozició. Ron már nem az állásáért megy ez multkori meccsen egyerteműen látszott szóval gondoljon 18 re.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
CJ Anderson? Ja hogy ő volt itt? A szokásos talent evaluation és a roster megfelelő használata. Mindenki ugatta, hogy mehetne a 2 RB-es felállas, de nem, mi a fasznak. Mi kemények vagyunk, futunk I formationből CMC-vel, hiszen az olyan sikeres. Kretének.

Most meg azon megy a dilemma, miként tehermentesítsük McCafferyt, komolyan beszarok Ronékon...

gabokocka
Ja hát ez egy elég hülye story, lehet az egész szezont CMC felszopatására szántuk, nem volt jó a mez eladás, és egy fehér srácot aki rekordokat dönt+ apja is játékos volt anyja olimpikon nagyon imádni fog a nép 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
CJ Anderson? Ja hogy ő volt itt? A szokásos talent evaluation és a roster megfelelő használata. Mindenki ugatta, hogy mehetne a 2 RB-es felállas, de nem, mi a fasznak. Mi kemények vagyunk, futunk I formationből CMC-vel, hiszen az olyan sikeres. Kretének.

Most meg azon megy a dilemma, miként tehermentesítsük McCafferyt, komolyan beszarok Ronékon...

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Swearinger?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Hát igen, boldogab Karit mint amilyen szezont a csapat futott 😀

Egyébként a nyilatkozatokat hallgatva sztem egyértelmű, hogy Ron marad...

Viszont CMC-t ezen az egy meccsen már nem pihentetném, könnyen lehet, hogy karrierje legjobb számait tudja hozni, minden egyes elkapással növeli a saját rekordját, lehet 2000 scrimmage yardja, ezt most ki kell maxolni ocsmány statvadászattal. Ellenben Luke-ot ültetném, illetve minden olyasvalakit, akinek a posztján van fiatalabb kevés lehetőséghez jutó játékos. A Szentek is B csapattal fogják sztem nyomni, kell az L a top10-es pickhez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Úgy vettem észre hogy az elmúlt 2 szezonban a RT posztnak különleges “figyelmet szenteltünk”. Na most elvileg a LT azért fontosabb mert, hogy vakoldal és nem látja. Semmi különöset nem láttam a játékban ami miatt a RT nek kène nálúnk a jobbnak lenni. Én nem tudom mennyire volt vészes Cam válla, vagy mennyire tudtak róla hogy bármikor szét mehet mégjobban, de eltudom képzelni hogy fontosabb volt Cam dobó vállának védelme mint hogy “vak oldal”( shoutgunba semmenyire se vak). Kevés szarabb dolog lehet annál mint ahogy TJ Watt ment neki a vállának, szóval szerintem nálunk úgy mérlegeltek hogy a RT fontosabb poszt mint a LT.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok minden szurkoló társamnak, és az ide tévedt osdi W gyűjtő csapatok szurkolóinak.
Turóczi Szabolcs
😉 Köszi!
Nektek is Boldog Karácsonyt!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞