Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Shaqről minden különösebb gond nélkül le lehet venni az opciót, én meg is tenném. Nem tudom elképzelni, hogy olyan szezont hozna, hogy megérje vele hosszabbítani. Ha qrva jó lesz, akkor sokba kerül, Luke mellé mi a fasznak még egy 10 milliós LB, ha meg semmi extra, akkor kár itt tartani. Ő egy elbaszott első körös pick (akadt néhány Gettlemannak), akit két éve el kellett volna passzolni bárkinek, aki ad érte vmit. TD meg arra 35 évesen is jó lett volna, hogy Keek mellett elfocizzon és ne lógjon ki lefelé évi 1-2 millióba ez meg is lett volna.
gabokocka
Gettlemannak volt egy elképzelése vele, és lehet, hogy nem lett volna annyira elbaszott pick, ha két éve kezdő és ki tudja, talán kiderült volna, hogy nem is olyan rossz. Azon a négy meccsen, amikor TD szerepében játszott, hozta azt a szintet, amit ő. Így persze elbaszott pick, meg szar játékos, amikor WR-eken kell védekeznie... Btw én se tartanám meg 9 millióért.

Szerintem röhejesebb, hogy Washington marad DC, még ha csak névleg is, meg Richard Rogers, Ron nagy haverja, a secondary mágus továbbra is állásában van.

Perception is reality.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
The Panthers are retaining DC Eric Washington for 2019, but coach Ron Rivera will continue to call plays.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Vagy én vagyok fordítva bekötbe, de mintha arról lett volna szó eddig, hogy azért nem jöhet ki a talent level, mert a veteránok játszanak az ifjú bikák helyett. Akkor most mi a probléma? Az, hogy egy szent tehénhez nyúlnak?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Shaqről minden különösebb gond nélkül le lehet venni az opciót, én meg is tenném. Nem tudom elképzelni, hogy olyan szezont hozna, hogy megérje vele hosszabbítani. Ha qrva jó lesz, akkor sokba kerül, Luke mellé mi a fasznak még egy 10 milliós LB, ha meg semmi extra, akkor kár itt tartani. Ő egy elbaszott első körös pick (akadt néhány Gettlemannak), akit két éve el kellett volna passzolni bárkinek, aki ad érte vmit. TD meg arra 35 évesen is jó lett volna, hogy Keek mellett elfocizzon és ne lógjon ki lefelé évi 1-2 millióba ez meg is lett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Ez a story ott lett elbaszba hogy hosszabitottak vele, most nem kirugják hanem elengedik. Nagyon nem mindegy. Ez nem jelenti azt hogy Shaq jo, ez azt jelenti hogy ő biztos marad mert hosszabitotak vele “látatlanba” mert TD ette a snapeket. Tőle nem lehet most megszabadulni. Nem kell 3 jó( elsőkörös v drága ki hogy akarja hivni) LB a keretbe, 2 se. Ennek tudtában minek hozz vissza mégegyett a meglévő 2 mellé?
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Ha egy ötödik éves első körös játékos nem tud pályára kerülni egy 35 éves miatt, akkor azt a projektet el kell engedni. Szorítsa ki, ha jobb. Én megtartottam volna Davist-1-2 millióért, Shaqet meg engedtem volna a piacra, fizesse aki akarja. Aztám a 3-4. körben húzni egy atletikus LB-t Keek mellé, ha se Carter, se Smith nem válna be.
gabokocka
Ezt pont itt... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Ha egy ötödik éves első körös játékos nem tud pályára kerülni egy 35 éves miatt, akkor azt a projektet el kell engedni. Szorítsa ki, ha jobb. Én megtartottam volna Davist-1-2 millióért, Shaqet meg engedtem volna a piacra, fizesse aki akarja. Aztám a 3-4. körben húzni egy atletikus LB-t Keek mellé, ha se Carter, se Smith nem válna be.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Igazad van, hogy TD nem volt ballaszt, mint a felsorolt játékosok, de én meg még mindig azt mondom, hogy akkor kellett volna elengedni, amikor Gettleman akarta két éve, mert így, hogy a snapek felét a padon tölti, pont ugyanúgy nem tudjuk, hogy Shaqre lehet-e hosszú távon számítani vagy sem, és ehhez képest tényleg indokolatlanul sok a fizetése.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Sztem meg faszság. Nem tőle kellene megszabadulni, hanem Kaliltól, Torreytól, Munnerlyntől, Adamstől, Butlertől, Searcytől, Hortontól, Coxtól, stb...

Annak ellenére, hogy öreg, még mindig a védelem legjobbjai között volt sztem. Shaq konkrétan semmivel nem mutatott többet, azt 9 millióba van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
TD azt mondta nem akarják őt visszahozni. Ez egy felelős döntés egy olyan Ligába ahol LB nélkül is lehet védelmet összerakni
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Luke 1st team allpro, CMC 2nd team (flex).
gabokocka
Luke nem igazán érdemli meg...
Jakehomer
Ez nézőpont kérdése. Azok közül akik szóba jöhetnek, Ő játszott a legrosszabb védelembe. A legokosabb LB és nincs olyan amit elvárnál és ne tudna megcsinálni, ezek a dolgok az idei évben is így voltak. Egy Leonardra meg Eschre még dobálják a labdát, jövőre már rajuk se fogják. Wagner nőt rá Luke fejére ha arról beszélünk ki a legjobb LB.
Turóczi Szabolcs
Nem a képességekről van szó, az nem kérdéses. De ami a szezont illeti, az első felében rengeteget volt rossz pozícióban plusz sokkoló missed tackle-ök jöttek tőle - így utólag egyértelmű, hogy Washington "rendszere" volt a ludas, a szezon második felében visszakaptuk az igazi Keeket, Csak egy ennyire felemás évre nekem necces az all pro 1st team, nem mintha lenne különösebb jelentősége.

Perception is reality.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Luke 1st team allpro, CMC 2nd team (flex).
gabokocka
Luke nem igazán érdemli meg...
Jakehomer
Ez nézőpont kérdése. Azok közül akik szóba jöhetnek, Ő játszott a legrosszabb védelembe. A legokosabb LB és nincs olyan amit elvárnál és ne tudna megcsinálni, ezek a dolgok az idei évben is így voltak. Egy Leonardra meg Eschre még dobálják a labdát, jövőre már rajuk se fogják. Wagner nőt rá Luke fejére ha arról beszélünk ki a legjobb LB.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Luke 1st team allpro, CMC 2nd team (flex).
gabokocka
Luke nem igazán érdemli meg...

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Luke 1st team allpro, CMC 2nd team (flex).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Logikus, hiszen tán ezen a poszton fejlődtük a legtöbbet...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
 twitter.com/alexmarvez/status/1081305307849076736


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Az a kemény, hogy régi kedvencünket, Danny Crossmant most baszta ki a Bills, hihetetlen, hogy eddig melója volt az NFL-ben...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
BÚÉK mindenkinek!

Stában valoszinuleg kis mozgások lesznek. Willks remélem nem talál vissza mert semmit nem tudott Arizonába csinálni a D-vel ahol azért vannak jó arcok meg magas Pickek, meg vitte a maradékot is tolunk.
Nálam ez annyit tesz hogy jobban volt Ron elképzeléseinek a szolgáloja mint Washington de nekunk most annál több kell hogy valaki azt maxolja ki.

Ronnak jot tenne ha valaki olyan jönne akibe bizik mert akkor nem azon flashel meccsközbe hanem figyel és nem dugdossa a saját hugyos lepedőjét azzal hogy ilyen Coxokat meg Butlereket pályán hagy.

Olyan kell aki maga eltud vinni egy D-t nem kell hozzá Apuci meg az ötletei.
Turóczi Szabolcs
Sztem pedig pont az kéne, hogy vigye a D-t, ahhoz nagyon ért, és kevesebb ideje maradna elbaszni az O-t. Bár nagy illúzióim nincsenek, továbbra is maradunk retardált üzemmódban, esélyt sem látok arra, hogy változzon az O szemlélete, hiába kiált uptempo offense-ért a keret.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
BÚÉK, Keep Pounding

#KeepPounding
több mint 5 éve
petibá Carolina Panthers 41
Boldog új évet kívánok minden Panthers szurkolónak, több - a régi/új stábba vetett hitet, reményt, és bizalmat (igencsak szükségük lesz rá) a 2019-es szezonra! Sajnos ez az idény még a leglelkesebbek kedvét is sikeresen letörte, a legpesszimistábbakat még borúlátóbbá tette, - kívánom, hogy ez idén pozitívba forduljon, és továbbra is respect, és kitartás minden hardcore fannak! 😊
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Stában valoszinuleg kis mozgások lesznek. Willks remélem nem talál vissza mert semmit nem tudott Arizonába csinálni a D-vel ahol azért vannak jó arcok meg magas Pickek, meg vitte a maradékot is tolunk.
Nálam ez annyit tesz hogy jobban volt Ron elképzeléseinek a szolgáloja mint Washington de nekunk most annál több kell hogy valaki azt maxolja ki.

Ronnak jot tenne ha valaki olyan jönne akibe bizik mert akkor nem azon flashel meccsközbe hanem figyel és nem dugdossa a saját hugyos lepedőjét azzal hogy ilyen Coxokat meg Butlereket pályán hagy.

Olyan kell aki maga eltud vinni egy D-t nem kell hozzá Apuci meg az ötletei.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Tepper valószínűleg nem akart elhamarkodott döntést hozni az első évében, nekünk szurkolókként mindig könnyebb elzavarni mindenkit a halál faszára, plusz a Stealers culture-ből jön, ahol mindig extrém türelmesek a hc-kal (mondjuk jobb hc-kal, mint Rivera...). Ettől függetlenül nagy csalódás.

Viszont páratlan év jön, talán még Ron se fogja tudja elbaszni a szerencsénket 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Elég sok helyről repültek HC-k, most csalódtam kicsit Tepperben, azt hittem nagytakarít. Bár végülis valahol érthető, jövőre úgyis Cam vállán fog múlni minden, ha krepa akkor egyszerre kereshet HC-t és franchise QB-t. Viszont így gondolom Ron hot seaten lesz egész évben, így az offseasonban talán kicsit bátrabban költekezünk és többet kockáztatunk.

Kalil ugye visszavonul, tőle szépen búcsúztunk, jó eséllyel Pep is, TD viszont maradna, olcsón mindenképp tartanám, mivel így száz évesen is jobban nézett ki, mint Shaq...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Ron Rivera will return to Panthers in 2019.
KeyG
Megyek és leiszom magam, nem várok vele estig.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Egyébként ha Williams nem marad Clevelandben, azonnal hoznám el DC-nek. Az volna csak igazán pikáns.
gabokocka
Ha Clevelandben nem ő lesz az új HC/DC Arians alatt, akkor azt a csapatot a várossal együtt kell eltörölni a Föld színéről.

criminal lawyer or criminal lawyer?