Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Szegényt elég csúnyán kinyírták a fal mögött. Ez azért elég jól mutatja, hogy Cam milyen munkát végez, hogy átlagosnak tűnjön az egység.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
sign Gilbert

#KeepPounding
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Heinichke IR
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Meg itt van még Kai Nacua S, Deandrew White WR, Antwione Williams LB akikkel lehet érdemes foglalkozni.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Ami a falat illeti. Megkavarnám a dolgokat, Kalilt bent hagynám Centerbe az ucso meccsére. Turner elvileg kicsit megsérült pályára nem küldeném.

Maradt: Clark,Newhouse, Roten, Larsen, Hearn,Moton.
Dorian Johnsont fel kéne hozni a gyakorlobol, és akkor egy franko motivált falat lehetne felküldeni az ucso meccsre. Moton bizonyithatna hogy jövőre ő legyen a kezdő LT.
Newhouse Clark maradna padon.
Dorian elvileg RT nek és RG nak is alkalmas lenne. És én Hearn is mindenképp megnézném Akár Roten helyén is.

Moton, Roten, Kalil, Hearn, Dorian
Eléggé a jövőnek szolna de mégis egy bizonyitott vezérrel.

WR/TE szempontbol most nincs nagyon senki akit lehetne nézegetni mit tud. Samuel, Moore kezdő a 3. Helyen Armah/Manhertz/Wright osztozik. Torreyt, Funt sznap szám alapján is elengedtuk már.

Futonk az van 25 a rosteren Payne-t toljuk a kezdőbe meg Armahot is pakoljuk, nézzúk mit tud labdával a kézben.

Heinickhe meg reméljuk nem itt megy tönkre.

A D-linet is kicsit meg frissiteném,
Jött ez az új gyerek Philyből Qualls betenném a keretbe. Short legyen inaktív, Így lehet menni 4 DT vel.
Obada Haynes Cox hasonló szituba van adni kéne nekik lehetőséget. Addison Horton Pep már igy nem férnek a meccs napi keretbe. Hortont kihagyn Pepnek meg adnék esélyt arra a 2 Sack 1 FF ra, Addisonra simcs igazán szükség, hogy nélküle vagy vele nincs passrush az nem számít.

LB sorba szerintem Mayot is elengedtük. Carter volt a 3. LB múlthéten. Smith is aktív volt, lehet vele kisérletezgetni bár benne semmit nem látok. Carter be küldeném Mike ba Kek ül TD meg játsza végig. 3. LB Smith/Mayo

Nickelbe kéne kicsit kavarni a kártyát mert az is kérdőjel jövőre.
Doss/Elder/ Munnerlyn van. Doss is szar csak őt még nem láttuk 😀 itt teljes a homály. Mike Adamset is leültetném Gaulden hátha életre kel.

Elkell adni ezt a meccset a jövőnek.
Nem baj az ha több képet kapunk a tartalékokról és jobb lesz a Draft pozició. Ron már nem az állásáért megy ez multkori meccsen egyerteműen látszott szóval gondoljon 18 re.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
CJ Anderson? Ja hogy ő volt itt? A szokásos talent evaluation és a roster megfelelő használata. Mindenki ugatta, hogy mehetne a 2 RB-es felállas, de nem, mi a fasznak. Mi kemények vagyunk, futunk I formationből CMC-vel, hiszen az olyan sikeres. Kretének.

Most meg azon megy a dilemma, miként tehermentesítsük McCafferyt, komolyan beszarok Ronékon...

gabokocka
Ja hát ez egy elég hülye story, lehet az egész szezont CMC felszopatására szántuk, nem volt jó a mez eladás, és egy fehér srácot aki rekordokat dönt+ apja is játékos volt anyja olimpikon nagyon imádni fog a nép 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
CJ Anderson? Ja hogy ő volt itt? A szokásos talent evaluation és a roster megfelelő használata. Mindenki ugatta, hogy mehetne a 2 RB-es felállas, de nem, mi a fasznak. Mi kemények vagyunk, futunk I formationből CMC-vel, hiszen az olyan sikeres. Kretének.

Most meg azon megy a dilemma, miként tehermentesítsük McCafferyt, komolyan beszarok Ronékon...

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Swearinger?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Hát igen, boldogab Karit mint amilyen szezont a csapat futott 😀

Egyébként a nyilatkozatokat hallgatva sztem egyértelmű, hogy Ron marad...

Viszont CMC-t ezen az egy meccsen már nem pihentetném, könnyen lehet, hogy karrierje legjobb számait tudja hozni, minden egyes elkapással növeli a saját rekordját, lehet 2000 scrimmage yardja, ezt most ki kell maxolni ocsmány statvadászattal. Ellenben Luke-ot ültetném, illetve minden olyasvalakit, akinek a posztján van fiatalabb kevés lehetőséghez jutó játékos. A Szentek is B csapattal fogják sztem nyomni, kell az L a top10-es pickhez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Úgy vettem észre hogy az elmúlt 2 szezonban a RT posztnak különleges “figyelmet szenteltünk”. Na most elvileg a LT azért fontosabb mert, hogy vakoldal és nem látja. Semmi különöset nem láttam a játékban ami miatt a RT nek kène nálúnk a jobbnak lenni. Én nem tudom mennyire volt vészes Cam válla, vagy mennyire tudtak róla hogy bármikor szét mehet mégjobban, de eltudom képzelni hogy fontosabb volt Cam dobó vállának védelme mint hogy “vak oldal”( shoutgunba semmenyire se vak). Kevés szarabb dolog lehet annál mint ahogy TJ Watt ment neki a vállának, szóval szerintem nálunk úgy mérlegeltek hogy a RT fontosabb poszt mint a LT.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok minden szurkoló társamnak, és az ide tévedt osdi W gyűjtő csapatok szurkolóinak.
Turóczi Szabolcs
😉 Köszi!
Nektek is Boldog Karácsonyt!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok minden szurkoló társamnak, és az ide tévedt osdi W gyűjtő csapatok szurkolóinak.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Én amúgy sírva tudnék fakadni, ha ránézek a playoff mezőnyére, a top csapatok formáira, és hogy mekkora potenciál van ebben a keretben. A legjobb csapat jelenleg az a Saints, amelyik kb egy hónapja bukdácsol és meg se közelíti október-novemberi teljesítményét. Lehet, hogy a playoffra visszapattannak, de jelenleg nagyon komoly gypharcnak tűnik ez a rájátszás....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Ronnak mennie kell, ami a Ravens meccs óta történt az szégyen kb. Hozni kell egy OC-t HC-nak, mert aznap láttuk mire képes a Panthers O.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
CMC-nek 75 yard kell a 2000 scrimmage yardhoz, ez az egy célunk lehet a Saints ellen. 155 elkapott az ezerhez, az nem reális. Így is NFL rekordot állitott be a futók között, ami az elkapások számát illeti, illetve ő a harmadik olyan futó, aki 1000 futott yardot és legalább 100 elkapast hozott egy szezonon belül.
gabokocka
Benne van hogy simàn meg lesz. Mi max a hazai pàlya miatt hajtunk.
Mondjuk Én a D-nket kezdő felàllàsban tartanàm. Làtszott hogy még néha akad zavar a fejekben. 😀 Kell a traning! 😋
Nem is emlékszem, hogy mikor làttam a két csapatot tét nélkül jàtszani egymàs ellen.

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Meg Pep 2 sackje és egy kieroszakolt fumbleje. De az már elment talán.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
CMC-nek 75 yard kell a 2000 scrimmage yardhoz, ez az egy célunk lehet a Saints ellen. 155 elkapott az ezerhez, az nem reális. Így is NFL rekordot állitott be a futók között, ami az elkapások számát illeti, illetve ő a harmadik olyan futó, aki 1000 futott yardot és legalább 100 elkapast hozott egy szezonon belül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Már a szertáros a LT, de Motont meg nem próbalnánk ott....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ezen is túl vagyunk, nem volt egy hálás feladat Heinecke munkája ma, agyon is verték.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Amit beszélgettünk itt a Tampa meccs után, az sajnos beigazolódott, Cam jelenleg nem alkalmas qb1-nek. Ron haterként is azt kell mondanom, hogy peches volt idén, mert tulajdonképpen decemberre megint összerakta a csapatot, az októberi Cammel sokáig mehettünk volna (persze az, hogy leástuk magunkat a gödör aljára, az leginkább az ő lelkén szárad).

Na de érdekes lesz új qb-t látni a csapat élén.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Így lehet még egyszer nekifutunk ebben az összetételben, aztán ha nem, akkor tényleg mindenki repül. De nem lettem boldogabb. Legkésőbb 8 nap múlva tiszta víz kerül a pohárba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
petibá Carolina Panthers 41
Ez érdekes. Elvileg ennek már a szezon kezdetekor így kellett volna lennie. Vagy valami hasonló módon...legalábbis én így képzeltem augusztusban még.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Na most meg az a hír, hogy Ron marad és ő fogja hívni a playeket D oldalon, Norv meg viszi az O-t. A Jimbo féle pletyka jobban tetszett....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Funchesst szerintem mar nem menti meg 1-2 jo meccs. Az volt eddig is
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557



Jezus Kek