Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Ron sztem kapna másik HC állást, ha innen repül, olyan opció nincs, hogy ő itt marad, ha nem lesz HC.

Nem az a bajom vele, hogy nem offense minded, hanem, hogy a gondolkodásmód amit képvisel, amivel nyerni akarunk, az nem vág össze a keretben rejlő lehetőségekkel. Egy gyors, pörgős, uptempo offense kéne, ahol sokszor a kezébe adjuk a playmakereknek a labdát a nagy játékok reményében. Ezzel szemben Ron a lassú, labdabirtoklásra alapuló játékot erőltetné, csak ebben nem jön ki a skillplayerekben rejlő lehetőség, továbbá a védelmünk is egy határszar, annak ellenére, hogy ő maga jó DC. Nyilván ennek oka a talent hiány és az alulteljesítés a falban, de sokszor fogalmunk sincs mi történik. Nem nagyon mer változtatni, sem a játékosok, sem pedig az edzők terén. A Steelers meccs után meg kellett volna hozni azokat a döntéseket, amiket most hozott meg, több olyan játékost el kéne felejteni akihez ragaszkodik, de egyszerűen nem akar váltani, az az érzésem, túlontúl bízik az emberekben. Sztem ő remek pedagógus, jó védőszakember, a játékosok bírják, de az a hideg, objektív döntéshozatal nincs meg benne, ami mondjuk Belichickben benne van. Én valahogy így tudnám leírni, Fox upgradelt változata, de én már nem hiszek benne, hogy vele nyerni lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
petibá Carolina Panthers 41
Sziasztok!
Már megint "ezer éve", hogy írtam ide, de mindig figyelemmel követtem a fórumot. Sok mindent mondanék most, meg semmit sem, ahogy eddig is.
Szerintem sokat nyomna a latba, ha kiderülne: mire képesek ezek a "csodaoffensek" a rájátszásban, mert ilyen alapszakaszt még - azt gondolom nem nagyon láttunk. De, - ahogy arra már többen is utaltatok: van amelyik igencsak elfogyni látszik... Utána szerintem tisztább fejjel lehetne gondolkodni új HC-n, OC-n, DC-n.
Kövezzetek meg nyugodtan, de én valahogy nehezen engedném el Ront végleg. Örülnék, ha valamilyen pozícióban maradna...mondjuk semmiképpen nem, mint vezetőedző! Nyilván fogalmam sincs, hogy "leadná-e ennyire az ázsióját", de meggyőződésem, hogy itt sem tartanánk, ha nem ő lett volna eddig...persze az is benne van, hogy előbbre... Érdekes lenne eljátszani a gondolattal, hogy a "keep pounding" - mizéria idejében kik lehettek volna elérhetők... mert szerintem az ő karrierjét egyértelműen az mentette meg.
De mi van, ha idén újra bebizonyosodik, hogy : "Defense wins championship"?
Sok véleményt olvastam itt az elmúlt évek során, sokat tanultam belőlük a kedvenc csapatomról, és nagyjából egyet is értek velük, el tudom fogadni őket, de én csak szurkoló vagyok. Nem érem fel szakmailag a vélemények nagy részét.
Szóval én felkelek ma hajnalban.

"5%? - Lets ride!"
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Ha greg williamset nem véglegesítik clevelandben sztem hc lesz valahol máshol jövőre. Nem verném a seggem örömömben ha itt kötne ki a mostani browns oc-val együtt.
peach
Igen, ő nekem is megfordult a fejemben, de aztán elhessegettem. Bár kétségtelen elég komoly motivációval érkezne ebben a csoportba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Ha greg williamset nem véglegesítik clevelandben sztem hc lesz valahol máshol jövőre. Nem verném a seggem örömömben ha itt kötne ki a mostani browns oc-val együtt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 556
Szerintem sincs senki. Fiatal szerintem OC-nak kellene. Ugye Norv is megy ha Ron is.

Én inkàbb D szakembert szeretnék. Oda komolyabb koponya kéne mert látható hogy se Ron se Washington nem tudott iden ezzel mit kezdeni pedig egyikuket se tartjuk rossznak ha csak a D ről van szó. Fontos hogy azért olyan legyen akit jobban megérintenek az új szelek mint Ron-t. Én is Harbought tudnám elképzelni, az energiàja meg a személyisége miatt. Játékerőbe nem tudom mit rakna hozzá, az a stábjàn mulik

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Azon agyalok így (nekünk) 3 meccsel az alapszakasz vége előtt, hogy ha Ronékat picsánrúgjuk, ki volna jó helyette, és nem nagyon jutok dűlőre magammal. Én fiatal támadóelmét keresnék, aki ki tudja hozni az offense-ből, ami a tehetség alapján bennük van, és emellé olyan stábot tud kanyarintani a védőoldalra, hogy a D megálljon a lábán és ne legyen átjáróház. Az hagyján, hogy nem nagyon jutott eszembe ilyen ember, de belegondoltam, ha ilyet HC-t hozunk, benne van a pakliban, hogy a drafton elcsábul és továbbra az O-ba pumpáljuk a pickeket, miközben a D szép lassan elfogyott. Szóval igazából fingom sincs mi lenne jó. Jim Harboughnak örülnék, ő fasza edzői gárdát tudna maga mellé verbuválni, de más olyan jelölt, akitől lázba jönnék nem nagyon van. De simán benne van, hogy beszopunk egy Ron2.0-át, és akkor hagyján, hogy nincs előrelépés, de még az építkezés is kezdődnek a szinte nulláról, saját emberek hozatala, stb-stb... És a worst case scenario, hogy belenyúlunk vki totál vakba, na az volna a hab a tortán. Abban bízhatunk, hogy Tepper nem hülye, talán nem fog balfaszokat alkalmazni.

Az eredmények meg hálistennek úgy alakultak, ha hajnalban lecumizunk, akkor az utolsó két meccs tét nélküli, Cam mehetne IR-re, rakják rendbe a vállát (lehetőleg ne tavasszal műtsék) és gőzerővel koncentrálhatunk a HC keresésre (dream scenario).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Az amúgy is bivalyerős falunkból KK valszeg nem játszik, Breesnek tengernyi ideje lesz, tuti nyerünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
A nagy játékok. A Browns ellen 4 játékból szoptunk 200 yardot. És igen, embertelen mennyiségű 3rd&longot szopunk be.

Tehát egyszerű lenne a recept, vezetni, hogy lehessen futni és Camnek ne kelljen 40 passzkísérletet produkálnia, harmadik és hosszúkon pedig ne a buzi 4 man rush soft zóna hívást vegyük elő.

Ha a Bucs Lions Browns ellen nem tudtunk coaching terén nyerni, meglepne ha pont Paytont tudná Ron überelni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A losing streak alatt ligaalja a védelmünk (amúgy érzésre ez kizárólag a 3rd downok miatt van, de nem néztem utána), úgyhogy nem nagyon izgulok amiatt, hogy Rivera megmenti az állását egy bravúr W-vel hétfőn. Főleg ha Cam válla már csak egy félidőre van szavatolva. Óriási csalódás ez az év, én most is úgy látom, hogy jobb keretünk van, mint tavaly...

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Miért, a védelmünk ellen minden QB így néz ki 😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 556
Tegnap valamennyire bele néztem a Chiefs meccsbe, hát pffff.
Kb olyan a dolog mintha Mahomes eladta volna a lelkét, hogy jöjjön be minden. Komolyan már kabaré volt, hogy minden alap esetben minusz yardos vagy turnovernel kinéző playből valami nagy játék lett.
Fura volt ezt ugy nezni hogy idén csak Panthers meccset néztem kb.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Nehogy azt hidd. Jön Newhouse LT-nek, Moton meg marad továbbra is RT.
Többek között az ilyenek miatt kéne hétfőn kikapni, kedden pedig lapátra tenni a stábot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 556
Elég sokan szerepeltem ma is a injury reporton. Clark is (térd) talán itt van Moton ideje LT be.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Nektek is volt 2-3 év megmagyarázhatatlan mélyrepülés, sztem akkor szereztük a győzelmeket. De én azt látom, hogy idén visszatértünk a kezdeti lúzer útra, bárhogy bárkitől ki tudunk kapni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Érdekes egyébként az emberi emlékezet, én úgy emlékeztem, hogy a Ron Rivera - Payton era alatt azért komoly előnyünk van, de közben meg 8-7 a matchup nekünk (ha kivesszük a bounty meccseket, akkor 8-5). Kevertem a M. Smith féle Falcons elleni mérleggel 😉

Az utóbbi 3 meccs hagyott nyomot bennem bizonyára. Szóval a mondanóm lényege az lett volna, hogy ha az edzői kérdés döntő lesz, az jó eséllyel felénk billenti az esélyeket, de ezt mondjuk az előző fejtegetésemtől függetlenül így van.

Tényleg ez a legkisebb jelentőségű meccs, főleg ha a Rams mondjuk vasárnap este valahogy tökön lövi magát az Eagles ellen.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Nehéz lenne tagadni, hogy nektek a szezon hátralevő meccsei közül - játsszatok akárhányat - ez a legkevésbé fontos. Nekünk pont fordítva. Ennek ellenére mi sztem olyan mélyen vagyunk, hogy ezt sem fogjuk tudni kihasználni. Bár, láttunk már olyat, hogy kibaszott mély gödörből kijöttünk, de megmondom őszintén ennek most nem tudnék tiszta szívből örülni, mert a big picture-t tekintve komoly változasra van szükség, hogy hosszútávon sikeresek lehessünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Matematikailag nem, de gyakorlatban ha otthon leveritek a Steelerst igen. Ezért bár csoportmeccs, meg MNF meg minden, sztem nem fogtok ezer fokon égni. Más kérdés, hogy ellenünk most jó eséllyel ez is elég lesz.
gabokocka
A holló és a sajt esete.... 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Matematikailag nem, de gyakorlatban ha otthon leveritek a Steelerst igen. Ezért bár csoportmeccs, meg MNF meg minden, sztem nem fogtok ezer fokon égni. Más kérdés, hogy ellenünk most jó eséllyel ez is elég lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Nekik a byeweek tuti
gabokocka
Még nem az. A Bearsnak 9 W-je van, a Dallasnak meg 8 és ugye előbbivel mittomén mi a tie breaker, utóbbitól viszont kikaptunk. Mondjuk látjuk már az eredményeket majd hétfő estére, de a Bears még reálisan odaérhet 11-12 W-re.

Ettől függetlenül pattanhat úgy hétfőn, hogy ti nyertek, én is így látom.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Nem feltétlen. Most hétfőn igen, de utána alakulhat úgy, hogy két alkalommal is olyan ellenféllel találkozunk, aki csak túl akar lenni a meccsen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 556
Azért ahhoz jó játék kell hogy 3 csoport meccset megnyerjunk.
Èn örülnék, ha ez sikerulne, mert ehhez Ronnak változnia kell, ha sikerül neki nagyon örülnék ha maradna. ( nem látok rá esélyt)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Az a baj, annyira retardált a többi csapat, hogy a végén vhogy tényleg bevánszorgunk. Most ugye jön a Saints, MNF, otthon, last chance, kb az életünkért jatszunk. Nekik a byeweek tuti, a no1 seedért mennek, de az nem olyan motiváló, mert könnyen lehet a Rams 1&done és akkor így is úgy is megvan a hazai pálya. Ráadásul mostanság kezdenek nyögvenyelősen játszani, még akár pattanhat úgy is, hogy nyerünk. Utána jön az ezerrel tankoló failcons, azok nálunk is szarabbak, majd adott esetben mennénk egy tényleg mindent leszaró, Saintshez. Eközben meg egy Vikes zakó kéne, ami nem lehetetlen...

Ebbe nem latom bele Cam leültetését, de remélem most azért március előtt sikerül megműteni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 556
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Bennem az nfl nézéssel töltött 15 év alatt az alakult ki, hogy a coaching vs roster kérdésben kb 70-30 százalékban az előző a hangsúlyosabb. Add oda a mi rosterünket Belichiknek és biztos, hogy játszanak még januárban. Add oda a Pats rosterét Riverának és nézd meg ahogy minden második évben elbukja az AFC Eastet 😊
Jakehomer
De 15 év alatt az is kiderült hogy nincs 2 Belichiek.
Turóczi Szabolcs
Megfogtad a lényeget 😊 Persze, hogy nincs, de én arról beszélek, hogy a meccsek nagy részét nem a keretek, hanem az edzők közti különbségek döntik el.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Ugye az elit Vikings mire ment Seattleben? Gyakorlatilag nullázta őket az a Hawks D, aki ellen egyszer puntoltunk. Amúgy se volt sok kérdés, hogy MNF-n itthon a Saints ellen kaparni fogunk, csak a nagy erőlködésbe be ne szarjunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.