Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 763 — Keep pounding
Az a baj, annyira retardált a többi csapat, hogy a végén vhogy tényleg bevánszorgunk. Most ugye jön a Saints, MNF, otthon, last chance, kb az életünkért jatszunk. Nekik a byeweek tuti, a no1 seedért mennek, de az nem olyan motiváló, mert könnyen lehet a Rams 1&done és akkor így is úgy is megvan a hazai pálya. Ráadásul mostanság kezdenek nyögvenyelősen játszani, még akár pattanhat úgy is, hogy nyerünk. Utána jön az ezerrel tankoló failcons, azok nálunk is szarabbak, majd adott esetben mennénk egy tényleg mindent leszaró, Saintshez. Eközben meg egy Vikes zakó kéne, ami nem lehetetlen...

Ebbe nem latom bele Cam leültetését, de remélem most azért március előtt sikerül megműteni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Bennem az nfl nézéssel töltött 15 év alatt az alakult ki, hogy a coaching vs roster kérdésben kb 70-30 százalékban az előző a hangsúlyosabb. Add oda a mi rosterünket Belichiknek és biztos, hogy játszanak még januárban. Add oda a Pats rosterét Riverának és nézd meg ahogy minden második évben elbukja az AFC Eastet 😊
Jakehomer
De 15 év alatt az is kiderült hogy nincs 2 Belichiek.
Turóczi Szabolcs
Megfogtad a lényeget 😊 Persze, hogy nincs, de én arról beszélek, hogy a meccsek nagy részét nem a keretek, hanem az edzők közti különbségek döntik el.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 763 — Keep pounding
Ugye az elit Vikings mire ment Seattleben? Gyakorlatilag nullázta őket az a Hawks D, aki ellen egyszer puntoltunk. Amúgy se volt sok kérdés, hogy MNF-n itthon a Saints ellen kaparni fogunk, csak a nagy erőlködésbe be ne szarjunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Kellemetlen. Az eredmények úgy alakultak hogy 1 hétig még biztos a PO megyunk. Cam válla most sír
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Való igaz, viszont vannak mások is, akik sikeresek. Most, hogy Ron sikeres-e vagy sem, az megítélés kérdése. Én úgy látom vele a végső cél nem elérhető, a liga olyan irányba halad, hogy az ő elgondolásával nem lehetünk sikeresek. Ráadásul már ez a keret sem arra van kitalálva, amit ő gondol a fociról. Kár, hogy nem öt évvel korábban jött, Fox idején talán vele nyertünk volna, de ezt sose tudjuk meg. Most viszont olyan HC kell, aki a Cam CMC Moore Samuel négyest ki tudja maxolni.
gabokocka
Igen én is így érzem hogy az ő focija már nem lenne igazán sikeres. A keret meg főleg nem arra való amiben ő jó volt. Azzal hogy ilyen szinten tolják az O kat gyakorlatilag minden szegmense Elit kell hogy legyen a D-nek. Egy Addioson Poe Short Peppers már nem elég a falba ahogy az Elite LB se érnek semmit és legalabb 3 jo corner kell.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 763 — Keep pounding
Való igaz, viszont vannak mások is, akik sikeresek. Most, hogy Ron sikeres-e vagy sem, az megítélés kérdése. Én úgy látom vele a végső cél nem elérhető, a liga olyan irányba halad, hogy az ő elgondolásával nem lehetünk sikeresek. Ráadásul már ez a keret sem arra van kitalálva, amit ő gondol a fociról. Kár, hogy nem öt évvel korábban jött, Fox idején talán vele nyertünk volna, de ezt sose tudjuk meg. Most viszont olyan HC kell, aki a Cam CMC Moore Samuel négyest ki tudja maxolni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bennem az nfl nézéssel töltött 15 év alatt az alakult ki, hogy a coaching vs roster kérdésben kb 70-30 százalékban az előző a hangsúlyosabb. Add oda a mi rosterünket Belichiknek és biztos, hogy játszanak még januárban. Add oda a Pats rosterét Riverának és nézd meg ahogy minden második évben elbukja az AFC Eastet 😊
Jakehomer
De 15 év alatt az is kiderült hogy nincs 2 Belichiek.
Turóczi Szabolcs
Belichick 😀 Bocs, nem tudtam kihagyni.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Bennem az nfl nézéssel töltött 15 év alatt az alakult ki, hogy a coaching vs roster kérdésben kb 70-30 százalékban az előző a hangsúlyosabb. Add oda a mi rosterünket Belichiknek és biztos, hogy játszanak még januárban. Add oda a Pats rosterét Riverának és nézd meg ahogy minden második évben elbukja az AFC Eastet 😊
Jakehomer
De 15 év alatt az is kiderült hogy nincs 2 Belichiek.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ahhoz egyébként nem tudom, minek kell történnie, hogy Ront menet közben kirúgja Tepper, nagyon meglepne. De az is, ha túlélné a fekete hétfőt, bár ez lehet, hogy csak wishful thinking, végtére is a Steelers kultúrából jön és ott kihalással vesztik csak el az állásukat a hc-k.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Bennem az nfl nézéssel töltött 15 év alatt az alakult ki, hogy a coaching vs roster kérdésben kb 70-30 százalékban az előző a hangsúlyosabb. Add oda a mi rosterünket Belichiknek és biztos, hogy játszanak még januárban. Add oda a Pats rosterét Riverának és nézd meg ahogy minden második évben elbukja az AFC Eastet 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Ne kezeljuk szerintem teljesen külön az edzőt és a játékosokat. Riverának kell elvileg érni, hogy a játékosok fellegyenek készülve, de a játékos felelősége hogy gyakorkatba is átvigye. Egyik részt se sikerül maradéktalanul teljesíteni. Rivera annyival van jobb helyzetben, hogy ö kitalálhat mást ha nem megy.
Turóczi Szabolcs
Persze, ez egyértelmű, de ezért írtam az iskolás hasonlatot. Ha mindenki felkészületlen akkor kell legyen vmi közös pont. Lehet a repülőutakat nem bírja a csapat egyetlen tagja sem, vagy a szállodákban esznek mindig vmi szart, vagy az edző nem jó.... Mert nem az van, hogy vagy azért kapunk ki, mert szar a D, vagy szar a ST, vagy szar az O, hanem hogy mindegyik egység bekrepál és hozzáteszi a magáét.
gabokocka
De ezt stilusossan akkor teszik mikor a másik épp hozzá tett valamit.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 763 — Keep pounding
A védelembe viszont a roster gondokat sikerult tovabb tetézni a coachinggal.
Turóczi Szabolcs
Igen, ez egyértelmű. És nem igaz, hogy nincs potenciál, mert minden meccsen felrakunk kb 10 nulla vagy minusz yardos játékot, majd beszopunk 5-6 qrvanagyot és el is megy a hajó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 763 — Keep pounding
Ne kezeljuk szerintem teljesen külön az edzőt és a játékosokat. Riverának kell elvileg érni, hogy a játékosok fellegyenek készülve, de a játékos felelősége hogy gyakorkatba is átvigye. Egyik részt se sikerül maradéktalanul teljesíteni. Rivera annyival van jobb helyzetben, hogy ö kitalálhat mást ha nem megy.
Turóczi Szabolcs
Persze, ez egyértelmű, de ezért írtam az iskolás hasonlatot. Ha mindenki felkészületlen akkor kell legyen vmi közös pont. Lehet a repülőutakat nem bírja a csapat egyetlen tagja sem, vagy a szállodákban esznek mindig vmi szart, vagy az edző nem jó.... Mert nem az van, hogy vagy azért kapunk ki, mert szar a D, vagy szar a ST, vagy szar az O, hanem hogy mindegyik egység bekrepál és hozzáteszi a magáét.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
A védelembe viszont a roster gondokat sikerult tovabb tetézni a coachinggal.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Ne kezeljuk szerintem teljesen külön az edzőt és a játékosokat. Riverának kell elvileg elérni, hogy a játékosok fellegyenek készülve, de a játékos felelősége hogy gyakorkatba is átvigye. Egyik részt se sikerül maradéktalanul teljesíteni. Rivera annyival van jobb helyzetben, hogy ö kitalálhat mást ha nem megy.

De elfogytak a lehetőségek hogy mit lehet még csinálni. Rövidpasszos játékhoz nem elég precizek és kiforrotak az elkapók, kívève CMC. Futáshoz nem elég jó a fal, hosszú passzokra nincs QB. Nyílván a rövid passzokat CMC nek fogod erőltetni meg a YAC eket.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 763 — Keep pounding
Igen a Vikesot kihagytam, ők nekem tán a legkomplettebbek, egy csapatrészt leszámítva, ott a támadófal viszont olyan gyenge, ami könnyen kinyír egy teljes csapatot. Nekünk sztem ennyire diszfunkcionális egységünk nincs (mert bár a mi falunk is max közepes, de ott igen komoly gondok vannak - lásd Remmers) Reid leigazolása előtt a seondaryt mondtam volna, de ő és Jackson egész jól betaláltak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Vikes védelembe nevek alapján is jobb volt pl. O oldalon a Thelien Diggs Rudolph trioval nem tudjuk felvenni a versenyt a többi egál.
Tehát 3 csapat akiknek jobb a roster, és van 6 hely a PO ba. Aztán szerintem van még pár csapat akinek jobb a rostere de hasonló vagy gyengébben teljesít. És van olyan ahol elvileg hu de király coaching van meg a roster is aztán gyengék.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 763 — Keep pounding
Akkor melyek azok a rosterek, amelyek playoff helyen állnak és sokkal jobbak, mint a mienké? Az NFC-ben a Rams és a Saints jár előttünk, de ott is vannak hiányosságok, amiket ki lehetne használni és egy meccsen legyűrni őket. Sztem ez a keret a liga első harmadában van, a közvetlenül a top esélyesek mögött, mondjuk liga szintem 6-12. helyen. De a keret maga nem garancia semmire, a Falcons is faszán néz ki mégis jobban fejreálltak, mint mi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Akkor kitudott, azóta nem. Nézd meg, a Packers is el tudott köszönni McCarthytól. Pedig vele meg is nyerték a SuperBowlt. De most nem kell olyan messzire menni, érdemes megnézni, hány olyan meccsünk volt idén, amikor láthatóan felkészületlenül lépett pályára a csapat, amikor mindhárom csapatrész úgy nézett ki, mint akiket az utcáról szedtek össze. Két/három komplett meccsünk volt idén (mondjuk a Bengals, a Ravens és a Bucs elleni hazai), ott mutattuk meg mi rejlik a csapatban, azon kívül fellángolásaink voltak csak.
gabokocka
Ebben egyetértünk. Riveranak mennie kell abban is. Azt vitatom hogy ez a Roster alkamas lett volna sokkal többre.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 763 — Keep pounding
Akkor kitudott, azóta nem. Nézd meg, a Packers is el tudott köszönni McCarthytól. Pedig vele meg is nyerték a SuperBowlt. De most nem kell olyan messzire menni, érdemes megnézni, hány olyan meccsünk volt idén, amikor láthatóan felkészületlenül lépett pályára a csapat, amikor mindhárom csapatrész úgy nézett ki, mint akiket az utcáról szedtek össze. Két/három komplett meccsünk volt idén (mondjuk a Bengals, a Ravens és a Bucs elleni hazai), ott mutattuk meg mi rejlik a csapatban, azon kívül fellángolásaink voltak csak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Amikor minden gyerek egyest ír, minek a nagyobb a valószínűsége, hogy mindegyik segghülye, vagy a tanár alkalmatlan. Pláne olyan tanulóknál, akiknék nem egy példa van rá, hogy tudnak ötöst is írni.
gabokocka
Ez a leghülyébb példa, akkor Rivera bizonyitotta hogy Super Bowlba tud vinni egy csapatot, tehát akkor ő minden diákból 5 öst tud kihozni?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 763 — Keep pounding
Amikor minden gyerek egyest ír, minek a nagyobb a valószínűsége, hogy mindegyik segghülye, vagy a tanár alkalmatlan. Pláne olyan tanulóknál, akiknék nem egy példa van rá, hogy tudnak ötöst is írni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Rendben nem fogunk egyetérteni.
Arról beszélhetunk, hogy minek mekkora hatàsa van. Rivera nem egy zseni és a teljesítménye is vàltozhat évről évre mint a játékosoké. Eltudom képzelni hogy az ő elképzelései már sose fognak bejönni az NFL-be. Rivera a balfasz döntéseivel pont annyi meccset bukott el mint amennyit a játékosok buktak el neki mert alap dolgokat nem tudnak megcsinálni. Együtt kell kezelni, és nem nem lehet azt ráhúzni Riverára hogy nem tudnak elkapni egy k... labdát, meg elejtik. Benne van a közepes játèkosoknál hogy nem kapsz el egy lasztit kitekert helyzetben, vagy elveszted egy meccsen 3x vagy dropolsz 5 öt egy meccsen, jó játékosoknál nincs bent.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 763 — Keep pounding
Egy Dak Prescott-tal playoffba lehet menni, egy tavaly bohócnak tűnő Bears mekkorát fordul egy jó edzőváltás után, egy Rodgers-szel a center mögött van négy győzelmed. Ennyit számít egy jó vagy rossz coaching. Ennek tükrében ezzel a kerettel egy jó edzőnek igen a PO a minimum amit el kellett volna érnie.
gabokocka
Mondjuk titeket akkor is megvertünk 😁
tüsi91
Na Ront már csak azért a meccsért ki kell baszni 😂😂😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.