Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Én egyebként sose hittem benne hogy Cam egy passz heavy offenseben ellenne. Egy jó 3000+ passz, 500+ futott yardos iranyitó. Ami egy TOP 3 futó játékkal jól adja el a RPO játékokat és biztos kezű elkapókkal szépen haladni képes, meg persze az eszméletlen futásai endzoneba ugrásai LB seggeltetései is kellenek hogy egy csapatot SB tudjon vinni. Úgy látom hogy ebből nagyon sok minden nem adatott meg. Ha az évelején mutatt formában mèg képes vissza térni és csak a 30+ yardos dobásokat kell kihuzni a repertoárból akkor még lehet használni, ha már ez mellé a futásokat se vállalja be és nem tud eleget gyakorolni az elkapóival mert nem akarnak 40 et dobatni vele 1 nap akkor neki kereszt.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Cam nyílatkozott a válláról amúgy.

Azt mondta hogy nincs csoda műtét csoda modszer, minden nap foglalkozik vele, de nem is igazán tudja mi a baj. Néga van erő aztán egyszercsak nincs 25-30 passznál nem tud többet egy meccsen, a pihentetés se segítet drámaian rajta azt is probálták, de ha nem edz nincs meg az összhang az elkapóival. Elvileg összeülnek( Ron Hurney Cam) és beszélnek róla, lehet Tepper is részt vesz a beszélgetésen.

Szerintem ez is elég meghatározó lesz Ron sorsát illetően. Tepperről se tudjuk igazán milyen ember, ha most Camre 4-5 hónap kihagyás vár mit szeretne inkább hogy a régi emberekhez jojjon vissza mert az könnyebb vagy, akkor pont jó alkalom mindent felforgatni.
Hisznek e benne hogy vele lehet egy komolyabb O-t összerakni, mert ha nem akkor elkell tolni más felé a csapat erősségeit és majdhogy nem azt kell játszani amit Ron is akar( amire nem ez a keret van kitalálva).

Szerintem most ebben a helyzetben Cam a kulcs, és szerintem Ron már ment volna ha Cam nem lenne sérült.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Én inkább a bekerülőkön szörnyülködök.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Mindegyik ugyanilyen, mindig hőbörgés van szegény kimaradók miatt. Ilyen ez a popszakma.

Engem jobban zavar, hogy Cam még nincs IR-en és Ron még nincs kirúgva...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Nem emlékszem Pro Bowl szavazásra ami messzebb került a valóságtól mint ez.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kuechly 6., Trai Turner zsinórban 4. Pro Bowljára készülhet.,
 twitter.com/Panthers/status/1075194152890052608
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Manhertz több snapet kapott mint Funchess. Torrey 0 snapet kapott.

Kalil beszédet tartott a meccs előtt, TD is elmondta hogy jövőhéten lehet utoljára jatszik a BA-ban.

Newhouse vegig tolta LT-be a meccset.

Persze minden azon mulik marad-e a stáb. De egy Kalil Torrey cutra lehet számítani. Fun-t és Williamset se hiszem hogy megtartjuk.
Visszavonulások is lesznek, Olsen TD és RKalil-t tippelem. Szerintem ha Pepnek nem jön össze még a 2 sack akkor maradna. Adams van még benne a korban, de őt látom legkevésbé elhasználtnak.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
A baj az, hogy Samuel nem speedster, hanem a legjobb routefutó WR a csapatban. Erre kell 10 forduló, hogy használni kezdjük. Pont mire Cam úgy néz ki, amikor passzol, mint egy súlylökő. Most nem fogom megint felsorolni azokat a borzasztó személyi döntéseket, amiket végigéltünk az elmúlt szezonok (Cam fénykora) során. Néztük a világtalanokat a pályán, miközben tehetséges fiatalok ültek a padon. Egy edző attól jó edző, hogy ki tudja hozni a játékosaiból a legtöbbet. Hát ez nálunk qrvára nincs így.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Nem értem ebben hol az ellentmondás. Hillnek egy ágyúkezű Clint Eastwood dobál. Samuelnek meg egy frusztrált félkezű Michael Clark Duncan. Az meg nem hiszem hogy magátol ertetodő hogy minden speedster WR ből minden edző kihoz egy Hill szintet kivéve Ron.

CMC a snapek 98% ban fent van, és megdöntotte 2 meccsel a szezon vege előtt a franchise smyard rekordot. Mennyit hagyott benne Ron 1200 yardot? Mooret használjuk nagy benne a potencial amit meg is mutat (180+ yardos meccsén mások voltak az edzők?) és csinálja a rookie hibákat amivel meccseket veszitunk el, pont annyit mint Ron rossz döntései miatt ami persze utolag rossz.

Aztán most pályán vannak a srácok elég sokat, hány meccset buktunk el azért mert nem kaptak snapeket?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Leírod, hogy nincs opció a keretben, miközben Samuelt magad is Hillhez hasonlítod... Kis ellentmondás. Emellett CMC kb a liga legsokoldalúbb fegyvere, Moore hozza a rookie hibákat, de hatalmas potenciál van benne, továbbra sem értem, miért ne lenne célpontunk. Amíg Cam egészséges volt kb nem lehetett megállítani az O-t, egy Ravens D nyomozta a labdát, de még a Hawks ellen is haladtunk becsülettel, csak a redzoneban jött a fal a meccs elején.

Továbbra is abban látom a problémát, hogy nem tudjuk kiaknázni az emberekben rejlő lehetőséget. Mert ha van egy Tyreek Hilled és a szezon 3/4-énél két sérülés után jut eszedbe pályára küldeni, akkor ott komoly bajok vannak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
2x hagyták el a labdát a redzoneban (fumble talán 30 ason volt) ez pont hogy teljesen ellentétes a játékával.

Átlag 4 pont szerzés van ebben a csapatban ha abbol 2 öt eldobunk annyi. Én nem vesztettem el azzal kapcsolatba a hitem hogy egy egészséges Cammel 100 ból 90x be tudja vinni a Ron Nov duo a csapatot a PO ba. Abban nem hiszek hogy a jatekos keretbe mindenkiből kitudná hozni a maximumot. Mondjuk lehet hogy tudna egy Samuel olyat hozni mint Hill ha Chiefs mezben lenne.

Amiben még hiszek, hogy ha az O lehetőségei többek annál mint CMC fut elkap passzol akkor kitud küldeni egy olyan csapatot aki bárkit megtud verni. Mert nincsenek opcióik az O ba bárki bármit gondol.

Futás: nem elég jó az Oline, hogy konzisztensen menjen, a trükkös jàtékok 2-3 meccsig müködtek.

Rövid passz: nyílván rövidebb időalatt, kevesbé szakad el az elkapó. 3 évig tart mire a labda oda ér és szerintem a liga dropp királyai is lehetünk Thomas meg Fun extra teljesitményével.

Hosszú passz: pffff.

Checkdown passzok mennek CMC nek Samuel ezeket a 10-20 yardosakat leszedni mert addig még eltud dobni Cam. Wright Moore meg még hozzá tesz elkapás után és akkor még van valamennyi futása CMC-nek. Cam futásai már teljesen veszélytelenek, egy meccsen megfut max 2 firstdownt.

A problémáink egymást erősítik.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Most akkor bízzunk abban, hogy ez megint csak egy elbaszott év volt Rontól és jövőre jók leszünk? Nem tudom. Valahogy elveszítettem a hitem, idén ebből a keretből sokkal többet ki kellett volna hozni.
gabokocka
Dehogy. Egyértelmű, hogy egy ilyen meccset nyerni kellett volna, sehogy sem jó az, ha egy edző a saját játékban nem tud meccset nyerni, és úgy kap ki, hogy minden úgy alakul, ahogy ő szeretné.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Amúgy Ron sorsától függetlenül IR-re kéne tenni Camet. Nem ez alapján a két meccs alapján fog dönteni Tepper, Cam is hamarabb kezdhetné a rehabot, illetve legalább Heinekent is láthatnánk élesben, és kell-e backup QB-t keresni, vagy alkalmas arra, hogy ha kell, két-három meccsre beszálljon.
Azt csak zárójelben jegyzem meg, ha kikapnánk kétszer, 8-9. helyen draftolnánk, ahol egész jó kis passrushert lehetne leakasztani. És nyilván, nem tankolunk, meg stb-stb., de kb pont leszarom most ezt a két meccset, nem egy Browns/BUcs/Jets vagyunk akiknek minden győzelem számít és ahol ezer éve nem volt PO, tök8 hogy 6-10 vagy 8-8 a vége, mindkettő qrvanagy csalódás.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 829
Azért az emlékezet fura dolog. 3 évig 7-9ezet Payton egyfolytàba most meg akkor jó edző? Újra tanulta a szakmát vagy esetleg belenyúlt 1 jó draftba?

Vagy mindvégig pontosan ugyan olyan edző volt, csak nem álltak össze a dolgok mindig.
Turóczi Szabolcs
Azért voltak lépések a hàttérben. Pl a scout csapat lecserélése, még is lett az eredménye. Plusz a védelmi pozíciós edzők teljes cseréje.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Most akkor bízzunk abban, hogy ez megint csak egy elbaszott év volt Rontól és jövőre jók leszünk? Nem tudom. Valahogy elveszítettem a hitem, idén ebből a keretből sokkal többet ki kellett volna hozni.

Cam válla lesz kérdéses, jó volna belátni a lapok mögé mi a fasz van vele valójában. Lucknak is közel két szezon kimaradt, mire újra felépült, nem tudom itt mekkora a fos, ha nagy, akkor megéri-e újra felépíteni Camet, hogy 30+ évesen új szerződést adj neki. Ha szezonkezdetre jó lesz, akkor nobrainer minden ok, ha nem akkor gebasz van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Ez csak a saját vélemény, a Saints drukkerek helyében a három szopórolleres szezon után biztos elfogyott volna a türelmem.
gabokocka
Olvass vissza (ne), el is fogyott... Pedig én diehard SP fan voltam/vagyok

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Kicsit más megvilágításba helyezném kettejüket.

Payton ugye támadó szakember. Alatta a Saints offense Brees-szel mindig elit volt, a gond abból adódott hogy nem talált megfelelő D szakembert maga mellé, vagy nem volt megfelelő a talent level a védelemben.

Ron ugye védőszakember, akinek a támadó oldalon adott egy franchise QB, mégse sikerül konzisztensen esélyes csapatot kialakítani, ráadásul a D is legatyásodott. Hogy ez annak köszönhető, hogy két év alatt le lett rabolva a stáb, kevés a tehetség, vagy a kettő együtt, mindenki döntse el saját maga.

Ez csak a saját vélemény, a Saints drukkerek helyében a három szopórolleres szezon után biztos elfogyott volna a türelmem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Azért az emlékezet fura dolog. 3 évig 7-9ezet Payton egyfolytàba most meg akkor jó edző? Újra tanulta a szakmát vagy esetleg belenyúlt 1 jó draftba?

Vagy mindvégig pontosan ugyan olyan edző volt, csak nem álltak össze a dolgok mindig.
Turóczi Szabolcs
Ahogy mondod!
😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Azért az emlékezet fura dolog. 3 évig 7-9ezet Payton egyfolytàba most meg akkor jó edző? Újra tanulta a szakmát vagy esetleg belenyúlt 1 jó draftba?

Vagy mindvégig pontosan ugyan olyan edző volt, csak nem álltak össze a dolgok mindig.
Turóczi Szabolcs
Ez pont azt igazolja, amit eddig is mondtunk: az edző elfárad, akkor le kell cserélni. McCarthy nem lett rosszabb edző, csak elfáradt, és nem megy neki. Payton fejét én nagyon hangosan követeltem, mert úgy véltem, hogy elfáradt. De ha megnézed most év elején leírtam: hatalmasat fejlődött, mert szembenézett a hibáival, és változtatott a játékon. Most is ez történt, nem megy Breesnek, nem baj, futunk.

Az a baja gabonak, hogy Ron nem változik, változtat. Látszott, hogy nem megy, már tavaly sem úgy ment, de erőlteti ugyanazt, ami annak idején bejött. A sok 7-9 alatt az volt a bajom Paytonnal, hogy nem változtat, csak erőlteti ugyanazt. Most 2014-2016 közötti három évet emlegeti mindenki, de az egy kvázi rebuilding volt.

Ti most rebuildingben vagytok, vagy még ki akarjátok használni Cam csúcs éveit? Fog Cam ezzel a stílussal 39 évesen magas szinten játszani?

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Azért az emlékezet fura dolog. 3 évig 7-9ezet Payton egyfolytàba most meg akkor jó edző? Újra tanulta a szakmát vagy esetleg belenyúlt 1 jó draftba?

Vagy mindvégig pontosan ugyan olyan edző volt, csak nem álltak össze a dolgok mindig.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Minden meccsen lesz egyéni hiba. Nem is egy, rengeteg. Az edzők feladata, hogy olyan helyzetbe hozzák a játékosokat, hogy könnyű döntéseket kelljen hoznia és kicsi esély legyen a hibára. Na most, nálunk ez abban merült ki, hogy például Detroitban Cam menekülés- és bravúrsorozatával eljutottunk a kétpontosig. Egy olyan roster ellen, ahonnan kb 3 embert vennék át. Ez a coaching.

És lehet mondani, hogy ma jól jött ki a D. De az elmúlt öt meccsen akkor mi a fasz volt, ha Breesék ellen így tud működni, akkor máskor mi pékfasz volt?
gabokocka
Így-így. Payton és Allen úgy nyert 3-ból 2-t, hogy Brees & co. kb. alszik.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Minden meccsen lesz egyéni hiba. Nem is egy, rengeteg. Az edzők feladata, hogy olyan helyzetbe hozzák a játékosokat, hogy könnyű döntéseket kelljen hoznia és kicsi esély legyen a hibára. Na most, nálunk ez abban merült ki, hogy például Detroitban Cam menekülés- és bravúrsorozatával eljutottunk a kétpontosig. Egy olyan roster ellen, ahonnan kb 3 embert vennék át. Ez a coaching.

És lehet mondani, hogy ma jól jött ki a D. De az elmúlt öt meccsen akkor mi a fasz volt, ha Breesék ellen így tud működni, akkor máskor mi pékfasz volt?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Na ezt huzzatok Ronra ha tudjátok.
Turóczi Szabolcs
Ha elveszít egy csapat 6-ot zsinórban, akkor nem a vizes fiút szokták elővenni. De nem is a koordinátorokat.

Egyébként az az igazán elszomorító nektek, hogy a védelem megmutatta, hogy tud így is játszani, akkor miért kellett eddig liga alja szinten játszani?

Egyébként írnám, hogy "jó meccs volt, grat", de hazudnék. Szóval csak keep up, good luck stb.
Gyurma Pappa
A Steealers vereségen kivül minden meccsen volt egy vagy több egyéni hiba. Mindig, (itt is)megvolt a kellő játékerő és egy elégséges terv a győzelemhez amit tudtunk a pályán érvényesíteni. De jöttek az egyéní gyenge teljesítmények. Tegnap a D hihetetlen jó plannel ment ki és mindenki hozta a közepes, néhányan a kiváló szintet. Nem basztak el szereléseket, nem volt 4 bemozdulás, nem hagytak töküresen elkapót( bár ez a plan hibája is lehet sokszor). Az O meg egy rakás szar ember anyagban, ha egy olyan Cammel kell játszani akinek lassuak a labdái és nincsenek direkt futásai. Csak a trükkös játékokra alkalmas így az O abbol is lett az az 1 TD.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Sziasztok, Camnek pontosan mi a baj a vállával?
Rutin
Sztem amikor Watt sisakkal megfejelte a Steelers meccsen, akkor reccsent el vmi, azóta nincs kraft a passzokban.

A mai után remélem nem kínozzák tovább, látható, hogy semmi értelme.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 085
Sziasztok, Camnek pontosan mi a baj a vállával?
Rutin
Az evek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers