Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Mahone IR, Hearn jött fel a helyére.

Rivera elvileg nagyonsokat dolgozott a Sec-el. Washington pedig a DL al, és együtt írták meg a gameplant.
Kiváncsi vagyok ez milyen változást fog hozni.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Frazier jött fel a PS-ből a helyére.
gabokocka
Kai Nacua pedig a PS be. Meg volt még kis mellék mozgás de talán ennyi az érdekes( nem az)

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Frazier jött fel a PS-ből a helyére.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Olsen IR
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Hát ja, Gaulden nem túl meggyőző, hogy finoman fogalmazzak... Mondjuk előre lehetett sejteni, hogy projekt, de én nem látom, hogy bármikor is tényező lenne belőle, ellentétben Thomas-szal vagy Haynes-szel.
gabokocka
Megint egy justronthings nickel játszott a gyerek a legtöbbet az egyetemen, szarok vagyunk nickelbe, logikusan ki se probálod, miután leigazolod Reider és vissza jön Searcy az IR ről. Mint mikor nem volt 2 safety összesen a csapatban de Jay Cash be se került a meccsnapi keretbe mert hogy nem kell 6 LB.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Hát ja, Gaulden nem túl meggyőző, hogy finoman fogalmazzak... Mondjuk előre lehetett sejteni, hogy projekt, de én nem látom, hogy bármikor is tényező lenne belőle, ellentétben Thomas-szal vagy Haynes-szel.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Benjit közben kibaszarintotta a Bills, az egy ajándék harmadik kör volt.
gabokocka
Mi is így járunk el azzal a 3. Körrel.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Benjit közben kibaszarintotta a Bills, az egy ajándék harmadik kör volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Èn ezt az egészett csak azért hoztam fel, mert hogy az ucsó meccsig lehet esély. Ezért nem vágják ki szezonközbe Ron-t, és ami nekem jobban fáj, hogy nem probálkozunk új emberekkel új dolgokkal, mert egyenlőre nem mindegy.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Én csak attól tartok, hogy nyerünk mondjuk két-három meccset, talán még valahogy beevickélünk a PO-ba, és emiatt nem lesz esetleg megújulás. Ettől az egytől fosok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Nem tudom, mit nyernénk egy PO szerepléssel, ahol kipicsáznak minket mint macskát szarni. Itt a négy meccs után ki kell pucolni a házat, és ehhez a tehetséges rosterhez kell keresni egy tökös fiatal HC-t.
gabokocka
Ha jol ertem a logikadat, akkor ez egy win-win szitu.

Ha Sb-t nyerunk, akkor a stab es a jatekosok is alkalmasak ra, csak kellett par jonagy pofon.

Ha nem jutunk be, akkor mehet a takaritas.

Ha "kipicsaznak", akkor is johet a takaritas.

Majd a Saints meccs eldonti mennyire vagyunk PO kaliber csapat.

Teppert meg nem ugy ismertem meg, mint, aki ne tudna mit is akarna a franchise-al...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Nem tudom, mit nyernénk egy PO szerepléssel, ahol kipicsáznak minket mint macskát szarni. Itt a négy meccs után ki kell pucolni a házat, és ehhez a tehetséges rosterhez kell keresni egy tökös fiatal HC-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Játszunk kettőt a Saints-cel, miközben nyerni kéne mind a négyet a playoffhoz. Kb nulla a reális esélye annak, hogy PO-ba menjünk.
gabokocka
Mint ahogyan annak sem volt realis eselye, hogy a Boys megveri a Saintset...
Itt nem azzal van a baj, hogy van e realis eselye a bejutasnak es nem ezert bosszantoak ezek a veresegek, hanem azert, amit Ti is irtatok, hogy itt van ez a tehetseges csapat es elkepeszto, nem vart veresegeket produkalunk boven siman hozhato meccseken.

A Vikings jatszik a Bearsel es a Seattlevel, Phinsel.

A Seattle a vikingeken felul a Kc-val.

Az Eastben meg kormeccsek lesznek.

Siman elofordulhat, hogy a Saintsnek nem lesz fontos mar az utolso meccs. De van az Espn-nek egy playoff machine felulete (gondolom Ti is jatszogattatok mar vele), 9-7el is be lehet csuszni - lattunk mar csodat ilyen merleggel (Giants).

Egyaltalan nem eselytelen.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
A 3 győzelem akkor elég, ha a Vikings csak kettőt nyer, vagy a Bears innentől nem nyer egyet sem, egyik forgatókönyv sem reális. De felesleges bármi ilyesmiről beszélni, amíg egy normális meccset nem tudunk lehozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Játszunk kettőt a Saints-cel, miközben nyerni kéne mind a négyet a playoffhoz. Kb nulla a reális esélye annak, hogy PO-ba menjünk.
gabokocka
Szerintem 3 at kell nyerni és a 2. saints ellenin nem tudjuk mennyire fognak hajtani. Skinssel ne számoljunk Sanchezzel a fedélzetem. Egyik East csapat is csoport győztes lesz, és mind2 öt vertük. Hawks Vikes van egyértelműen jobb helyzetbe, de ők pont egymással játszanak.

Èn inkább olyan 20% esélyt látok.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Játszunk kettőt a Saints-cel, miközben nyerni kéne mind a négyet a playoffhoz. Kb nulla a reális esélye annak, hogy PO-ba menjünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Kíváncsi vagyok, hogy a Browns ellen lezárjuk-e ezt a PO storyt.
Elvileg olyan forduló jön ami utan kicsit rozsásabbnak os nézhet ki a helyzet mint ami.

A Vikes egy döntetlennel van elöttünk. A Hawks megvert és 7-5.
A Skins megvert minket és 6–6.
A Philyt vertuk és 6-6 a Boyst vertuk és 7-5.

Nagy eséllyel fordul 7-6 al mindenki kivéve a Vikes 7-5-1 ét

Mindegyik csapat játszik még ebből az 5 ösből legalabb 1 el, és egy csoport győztes is lesz az Eastben.
Szóval ahhoz “túl jó helyzetben vagyunk” hogy fenekestul felforduljon minden.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Érdekes lesz egy nagytakarításnál, hogy ki megy és ki marad. Hurney is repül-e, vagy ő megfelel Teppernek. Ha seggberúgjuk őt is, a GM keres HC-t, vagy a HC-hoz keresünk GM-et? A játékosok közül kire tekint úgy az új stáb, hogy az új csapat alapjai lesznek és kit vágnak ki, mint macskát szarni. Izgi lesz. Fáj kimondani, de tudjuk le ezt a 4 sittet (na jó, a Falconst azért verjük meg itthon), aztán kezdődjön a buli 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Én azt mondom ne álljon meg akkor itt. Csinaljon valamit, mutassa meg hogy milyen fasza játekosokat nevel a draftoltakbol vagy valami.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Teljes házpucolás januárban.

Ezek kétségbeesett és elkésett lépések Rontól.

Perception is reality.
több mint 5 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Rivera átvette a DC koordinátor alábbi feladatait:
- Védő játékok hívása
- secondary felügyelete
Washingtonnál maradt:
- Front seven felügyelete

Új a D Line edző (Sam Mills III)
Secondary edző maradt a helyén
Secondary segédedző lett elbocsátva

Két év alatt 2 DC-t vesztettünk. Ebből az is következik, hogy belül nincs utóda Riverának még ideiglenes vezetőedzői posztra sem. Így nehezebb szezon közben elküldeni.
Részletkérdés, de Hurney marad-e, vagy előbb GM-t keresünk?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Kikúrtuk a DL és a Sec coachot. Talán kicsit korábban kellett volna elkezdeni a mozgolódást.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Nem hiszem, hogy gond lenne az egójával, minden egyes szar meccs után magára vállal mindent, bárki basszon is el bármit a csapatból.

Sztem tök fölösleges vertikális játékot kérni, csináljuk ami megy, de azt konzekvensen és jól. Na erre vagyunk képtelenek. Adjuk CMC Moore és Sameul kezébe 40-50 alkalommal a labdát egy meccsen, abból jó dolgok fognak kisülni. Thomasra leszek kíváncsi, szegényt jól megszopatták Ronék, remélem most Olsen sérülése után tud villantani.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Emlékszem. Az útán a meccs után hagyott ki egy edzést, mert a válla nem bírta a 4.negyedes tempot.

Aztán lehet hogy kutya baja 2 hónap múlva, nyílván senki nem fog igazat mondani, csak az van amít látunk és amít játszanak ellenünk.

Newton egoja nem tudom mit kezd majd ezzel, elég komoly gödörbe lehet. Erre egyetlen 1 tökös válasz van, ha olyan vertical gamet raknak össze a következő meccsekre amitől mindenki kételyei elszállnak.