Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Átstrukturálás ilyen szintű szerintem nem lesz és nem örülnék, ha ilyen Saints modra 8 évvel a vissza vonulás után fizetnénk valakit.
Brown szerintem leszállóba van és vele lenne 4 törpe elkapónk meg egy jó vállal is közepes pontosságú QB.
Szerintem ha nem menne ugy a játék brown szét esne. Lett egy komoly rivalisa csapatom belül aztán át is rendeződött az agya. Persze upgrade lenne meg olcson, csak, nem érzem hogy ő a hiányzó elem.

Fa-ról kit hoznál russhert?
Turóczi Szabolcs
Brown sztem nem a poszt rivális miatt kattant be, hanem amiatt, hogy Ben leszállóágban van és rohadtul inkonzisztens, és úgy érzi kezd elmenni a hajó a Steelersnél és ezt Tomlin se tudja kezelni. Ráadásul Burger mindenkit dobál a busz alá különböző interjúkban, miközben saját magával szemben kb nulla kritikát fogalmaz meg, holott azért nála már messze a zenit. De ez csak feltételezés, az igazat sose tudjuk meg, ráadásul nem is érint minket. Én csak annyit gondolok, ha nem full retard csapatba kerül, Brownban simán benne van még 3-4 100/1500/10-es szezont, amire Smitty óta esélyünk se volt. Ráadásul ugye a tulaj connection megvan, Brown Cammel jóban van, szóval lenne benne ráció. Más kérdés, hogy megéri-e egy ilyen tranzakció azt a kockázatot, hogy Samuel és Moore fejlődése megragad. Illetve, ahogy Te is írtad, nem ez a legégetőbb need, de áron alul lehet elhozni egy Randy Moss kaliberű talentet, és ugye anno a Patsnek az bejött (persze nekik minden bejön 😀 )

Rushert nem tudom kit hoznék. Talán a Phins kivágja Quinnt, vagy elcseréli, ő tetszene, ha tényleg 3-4-gyel próbálkozunk Barr is lehet megoldás, esetleg Fowler ha nem tartja meg a Rams, nem tudom. Flowers, Ansah, Wake, Za'Darius Smith, Preston Smith, Clark (bár őt biztos tageli a Hawks vagy qrva drága lesz), szóval lesznek opciók, a kérdés ki kerül ki a piacra. De valakit hozni kell, mert nem lehet csak a draftra bízni a dolgot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Átstrukturálás ilyen szintű szerintem nem lesz és nem örülnék, ha ilyen Saints modra 8 évvel a vissza vonulás után fizetnénk valakit.
Brown szerintem leszállóba van és vele lenne 4 törpe elkapónk meg egy jó vállal is közepes pontosságú QB.
Szerintem ha nem menne ugy a játék brown szét esne. Lett egy komoly rivalisa csapatom belül aztán át is rendeződött az agya. Persze upgrade lenne meg olcson, csak, nem érzem hogy ő a hiányzó elem.

Fa-ról kit hoznál russhert?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
LB-t nem fizetnék, hátul húznék vagy UDFA. Így is bőven többet áldozunk a posztra, mint amit a mai foci indokolna, ne tetézzük még. Luke és Shaq fog játszani, ha kell 3 LB akkor Carter lesz a harmadik. Ugye van még Smith, ezt tölteném fel UDFA-kkal, vagy egy másik késői pickkel. Bár ismerve Ront, tuti hozunk még LB, mert abból kell vagy 8, mindegy, hogy CB nincs csak 2. Mondjuk itt a legjobb megoldás számomra még mindig Shaq elcserélése, és TD megtartása lenne, de ez már tuti nem fog megtörténni....

Skip visszavonult, kíváncsi vagyok mennyire fog ez visszaköszönni CMC teljesítményében. Amúgy nézve a RT pénzeket, nem raknék transition taget sem Williamsra, 8-9 misi max egy évre, ha nem tesztelje a piacot. Egy jó éve volt, azóta sérült, nem fog többet kapni máshol sem.

Overthecap Reid hosszabbítása után 15 millió helyet ír.

Cam, Luke és Turner szerződését átstrukturáltam, plusz kivágtam Kalilt (júni 1), Torreyt, Captaint, Butlert és Searcyt, lett egyből 47 millió hely.

Love-ot és Clarkot én is visszahoznám, Jones-t nem (bár biztos vissza fogjuk).

Kell egy rusher FA-ről és a draftról, támadófalba legalább ké, de inkább három ember belülre, tackle meg Williams függvényében. CB is legalább egy, safety szintén, szóval lesz teendő.

És kövezzetek meg, én trade-elnék Brownért. Vannak balhéi, de érdekes mód a mostani Steelersből egyre többeknek. Lehet, hogy nem mindenki helikopter, és olyan a ludas, aki még mindig ott van? Egy jövő évi 2. kört adnék érte, elit elkapó, mellette fejlődhetne Samuel és Moore, és azzal, hogy a signing bónusz a Steelerst terheli, nevetséges a fizuja a tudásához képest. Szóval én ennyit áldoznék rá, ha így hozzánk kerülne, sztem qrva jó dealt csinálnánk. És nem mellesleg Cammel elég jóban van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Kevin Pierre Luis allitolag cutolva.
Ő jó ST játékos és ha be kell állnia is jobb mint Mayo, NorrisAkikbol senkit nem hoznék vissza. Errősen megfogytak a ST Linebackerek idén.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Daryl Williams mellet
Kyle Love
Chris Clark
Colin Jones maradhatna még ilyen veteran minumum környékén.
Love valamivel többet is megér.

Williams jó TTagelve 13,7m
Love mondjuk 1 év 2m
Jones 2 év 2,5 m
Clark 1 év 1,3m

Igy elmegy 20 mill a 34 ből
Kalil
Torrey
Captain
Crockrell
Searcy

Cutokkal
Butleren nem sokat sporolunk
Poe-n érdemes elgondolkodni még 6 m lehet vele pluszba nyerni.
Aztán kell 8 millio korul a draftoltakra tehát van elkölthetően tisza 6 m. Aztán igy nézünk ki hogy:

QB1 Cam
QB2 Allen
QB3 -

C1 -
C2 Larsen

RG1 Turner
RG2 Mahone

LG1 -
LG2 Roten


LT1 Moton
LT2 Clark

RT1 Williams
RT2 -


WR1 Moore
WR2 Samuel
WR3 Wrigth
WR4-
WR5 Frazier

TE1 Olsen
TE2 Thomas
TE3 Manhertz

HB1 CMC
HB2 -
HB3 Bonnafon
FB Armah

DT1 Short
DT2 -
DT3 Poe
DT4 Love
DT5 Butler

DE1 -
DE2 Addison
DE 3 -
DE4 Obada
DE5 Haynes

LB1 Luke
LB2 Shaq
LB3 -
LB4 Carter
LB 5 Smith

S1 Reid
S2-
S3 Gauldem
S4 Jones

CB1 Bradberry
CB2 Jackson
CB3 -
CB4- Seymour
CB5 Elder

K Gano
P palardy
LS jansem

És van még 1 hely az 53 ba

Ezek a lyukak vannak, és így lehetne betömni.

QB3 Kukazas
C1 Draft 3. Kör
LG1 FA ,
L/RT2 Draft 4. Kör
WR4 kukázás
HB2 FA

DT2 Draft 2. Kör
DE1 Draft 1 kör
DE3 Draft 3. Kör (későbbi)
LB3 kukázás
S2 FA
CB3 FA

A Drafton 4. Körtöl lefelé és az FA- ilyen minimumokért elhozott embereket egyaránt kukázásnak tekintem.

Cartert feléphet 3. LB nek attol függ kit szerzünk, Gauldennel ugyanez a helyzet hogy lehet kezdő safety attol fuggően kit tudunk elhozni.
A 3. Cornerre kéne a költekezni való nagyrészét rááldozni, akkor úgye Guardra nem marad igazán, de ott kezdhet Roten és akkor depthnek még van emberünk

Ez tunik a legjárhatóbb utnak hogy Roten marad LG aztán egy 3. Cornerre elköltünk viszonylag sokat.
Safety poszt az meg kukázos marad.
A normalis ILinemanek 5-10 milla között vannak, rajuk sehogy sincs pénz ezzel a forgató könnyvel.
Egy korrekt nickel cornert ellehet csábitani 4m ért.
Mozgás terünk akkor lehetne ha
Poe, vagy Shaq menne még. Máshogy komoly FA nem fér bele(Williamsem kivül).

Safetykbe a 2. Sor vége 3. Eleje korul gondokkozhatunk. Adams, Boston, Iloka Jimmie Ward. Ők 1,5-2,5millio korul vannak 1 évre.

3 corner az: Justin Coleman, Bradley Roby, Brian Poole vonalon mozoghatunk 4-5m/év.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Beszédes statok

Snapek hàny % ban genárlt nyomást

Addison 7,1% (31.)
Short 5,1
Peppers 5,1
Horton 4,6
Love 3,1
Poe 2,5
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Rivera azt mondta a FA-n és a Draftonis nézni fogják a támadó falembereket. Ha ennyire prioritás akkor nem jó hír hogy Williamsről egy hír sincsen.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ha Cam tényleg egészségesen fogja várni a szezon kezdést, akkor minden áron meg kell védeni.
Williams visszahozása mellet én rá mennék Paradisra, állítolag nagyon messze van a fizetési igénye meg amit ajanlott neki a Broncos.
Szoval ha Camet ossze foltozták akkor van 3-4 évünk mielott a Samuel Moore CMC 3 as és Moton kéri a pénzt, Cambe is ennyi van igaziból.

A Colt esetében is eléggé rámentek a falra hogy vedjek Luckot, csak nekik több idejük van. Azért kéne FA-ról nyomni a falat mert nincs elég pickünk a D és O line ra is az Edge árak joval magasabban vannak.
A Skill playereinket meg még nem kell megfizetni, szóval a Zsét bele kell tenni a falba mert nem tudunk LT C G is draftolni akik egyből jók és megtudják védeni Camet. Aztán a draft az lehet D-line heavy 2-3 pickkel oda, meg egy interior Támadó is bele férhet.

Ha ez meg van ki lehet szorni Butlert is min, de akár Poe-t is. Mert nagyon kéne még egy jobb corner a piacrol.
Bradley Roby szoba johet vagy Bryce Callahanért érdemes perselyt nyitni.

Minden ilyen 0 igazolast el kell felejteni mint Searcy Sirles Torrey meg hasonló srácok. Ha hozunk valakit az vagy legyen legit kezdő vagy baromi olcso depth.

Azt mondom a Djax Gaulden Reid Bberry Callahan 5 össel rendbe vagyunk nem kel 3-4 milláért valami közepes safety az Gaulden is lehet csak olcson. A Front 7be nem tudom mi kell mert nincs megerősitve ez a 3-4 es váltás de van 3 ILB ünk akik nem fognak nagyon beégni. A Dline ba meg van egy Short akit mindenhova tudunk pakolni meg jelenleg egy Poe aki elkaristol NT be mind2 rendszerbe, szóval a széleket kell erősiteni igaziból.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ezt a melót mi itt blogon elvégeznénk.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Nem, ha Ron elfelejt pirosat dobni, időt kérni, amikor kéne, akkor lesz ő a hunyó. Time management terén kéne javulni, nem hülyeség ez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Sam Mills 3 lett a game manegment coach. Most ez annyit tesz hogy ha 3x futunk 2&1 utan a red zoneba, majd nem sikerül, ő a hunyó?
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Williams szerintem a tagel nagyon elégedett lenne. Megkeresné a pénzt amivel utána élete végéig jól élhet, és bizonyithatna hogy a 17 es év nem véletlen volt. Nem tudom mennyire akar valaki egy 2x sérült RT megfizetni, de ugye Remmersre meg Matt Kalilra is volt vevő. Transition taget rá kell rakni aztán jó. Az nekünk is teljesen korekt, ha végre egészséges akkor meg megkapja a nagy zsozsot.

Ha fiatalitjuk a csapatot és most draftról építkezünk akkor bőven bele fog férni. Ezzel a draftrol épitkezéssel csak 5-6 bajom van:
Benji,Fun, Shaq, Butler, Ealy, meg a többiek. Nekik mind alap embereknek kéne lennie ha nem is klasszisnak. A draftunknak elég jól kell sikerülnie, ha a 2 Linet onnan akarjuk feltápolni. Hurney amúgy korrekt munkát végzett idén. De az utolso G man draft se reménytelen Motonnal és CMC-vel. Kéne még pár hátsó kör, hogy tudjunk felmozogni azokért akiket akarunk, ne az legyen aki jut.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Kalil és Torrey cutjából megvan Reid és Williams 😊 Searcy és Munnerlyn kivágása is kötelező, minden ballasztot ki kell dobni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ja és amúgy drága 😀, de ez nekem azt bizonyitja hogy invesztálünk a A Secre.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ez egyébként teljesen no brainer volt.
Ugyan ennyire az a Torrey, Kalil cut.
Searcy Munnerly meg szerintem addig maradjon amíg nem szerzünk jobbat.

Fontossági sorrend szerint most Williamsnek kell jönnie, egybekötve egy Kalil cuttal.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nagyon jó hír. Jöhet a párja.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
The #Panthers are giving starting S Eric Reid a 3-year contract worth more than $22M, per @MikeSilver.
több mint 5 éve
SrBandi Carolina Panthers 378
Reid 3 évre aláírt.  www.panthers.com/news/eric-reid-signs-three-year-contract
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Iupatit kirakta a Cardinals, már nem a régi, meg sérülékeny is, de egy próbát megérne veterán depthnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nekem is ez a véleményem, csak azt mondom hogy mit látok valoszinunek.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Imádom Stew-t, de ne. Két eve is üres volt a tank, a mostani állapotaról ne is beszéljünk. Hozzunk vmi UDFA-t ha nem akarunk komoly váltótarsat CMC mellé.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Stewart kirugva. Nem hiszem hogy sokkal drágább lenne mint valaki más. Szerintem vissza fogjuk hozni backupnak.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Igen nagyon sok példa van arra hogy inkább a közép szar veteránt választja. Nekem az a tök érdekes hogy amig ez ment Ron kretén volt nyertünk meccseket. Aztán a Ravens Tampa ellen játszottuk azt amit a keret ugymond kiván és kipukkadt.
Moore Samuel fent volt egyfolytába Torrey snapet se kapott, egy idő után Funchess se.

Tavaly egy nagyság rendekkel szarabb skill player settel simán nyertük a meccseket amiket kell, szar játékkal de nyertük. És tavaly se volt mélységi játék, vagy jó fal, vagy sokkal jobb védelem.

Ennek nem igazán tudom és értem az okát. Nem hiszem hogy csak Cam válláról volt szó vagy hogy nem tudták össze szedni maguk a Pittsburgi vereségtől.
Rengeteget probaltuk ugyan azt utana is mint a Ravens ellen, de 0 sikerrel. Az a 2 meccs szerintem inkább az ujdonsag varázsa volt és azt tudom levonni belőlle ha nincs falad, tudsz csodat muvelni 2-3 meccsen de ennyi.
Turóczi Szabolcs
Azért Cam sérülése is belejátszott. Az hagyján, hogy nem volt mélységi passzjáték, de a rövid és középtávoli passzokban sem volt meg a labda sebessége. Egyébként meg nem az volt a gond, hogy nem tudtunk haladni (pl a Seahawks ellen egyszer puntoltunk talán és felraktunk 500 yardot), hanem hogy eladtuk a labdát sokszor és a kulcsjátékokat sem tudtuk megcsinálni. Ráadásul a védelem is nyelte a nagy játékokat, a ST is balfasz volt, magyarul ment el meccs szinte mindenen. Arról nem is beszélve, hogy idegenben olyan dekoncentráltan mentünk fel a legtöbb esetben a pályára, hogy rossz volt nézni. Szóval sok tényezős volt a dolog, de az a véleményem, hogy ezt nem lehet pusztán szerencse, balszerencse faktorra fogni, egyszerűen nem voltunk elég jók.

Reid és Williams kell, ha ők maradnak akkor azért két komolyabb lyuk be van tömve, persze maradna még bőven ezután is...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
A senior bowlon Safetyket Centereket nézegetünk
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Iletve tárgyalnak Reid és Williams szerződéséről is