Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Cam teljesítményét, és persze az elkapókét is, erőteljesen befolyásolta, hogy a Cowboys DL azért igencsak ütötte-verte a falunkat, a második félidőben még kicsit tán jobban is, mint mi az övéket. Az elsőben is főként a read option meg a run/pass option játékok húzták az O szekerét, és hát ezeknek Cam az alfája és az ómegája, rendre teljesen hülyét csinált a dallasi front7-ből, élén Leevel.

Szabolcsnak igaza van, hogy Ron hozta a szokásos formáját és 10-0 után ráment az óra pörgetésére. Ezért írtam, hogy a meccs képe ugyanolyan volt, mint egy random meccs Shulával, annyi különbséggel, hogy Turner jobb playcaller, nagy faszságokat nem hívott, mint Shula szokott volt.

CMC mint futó volt számomra a legnagyobb kérdés, és egyelőre nem kaptam egyértelmű választ. Az nyilvánvaló volt, hogy a preseasonbeli dominancia megtévesztő, de nem volt ez olyan rossz, a tavaly minden armtackle-től lement, látszik, hogy erősödött, rossz futására nem is emlékszem, leszámítva a fumblit, de ha abból nem lesz trend, nem gáz, egyszer-egyszer minden futó kezéből kiütik a labdát. Anderson még ezzel együtt is kicsit jobbnak tűnt, határozottabban, keményebben megy be a résekbe.

Remélhetőleg Samuel tényleg jöhet vissza nemsokára, nagyon kell még egy playmaker.

Perception is reality.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Amini: egy TE jobban blokkol mint ő.
Nem lehet szavakkal leírni amit lerendezett. Ő olyan mint a polo amit nem hordasz már, de nem dobod ki mert mikor mindened mosásba van jó lehet még, aztán mikor felveszed rájössz miért nem hordod.

Turóczi Szabolcs
Made my day. 😊

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Majd ha vissza nézed a meccset akkor figyeld ezt is külön. Az nem tetszik hogy tavaly ő maga nyilatkozta le hogy vegig kell menni a célpontjain. Annyi változott( ez tavaly is megvolt) hogy most ha nem hosszú akkor CMC minden áron.
Nyílván nem fog 180 fokos fordulatot tenni Cam mentalitása, de feljődés vártam ebbe tőle ha ő is mondja.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Sztem jó helyekre dobta a labdákat, ha nem volt mélységi lehetőség működött a security blanket CMC személyében, nem éreztem, hogy olyan labdákat erőltetett volna, amiknek nincs értelme. Én látom nála az előrelépés, egyedül a félidő végéért hibáztatom, ott miután megúszta a sacket, kellett volna dobni egy incomplete passzt, hogy legyen még egy lövés az endzoneba és nem megelégedni a FG-lal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Ha szted Cam szar volt, akkor nem ugyanazt a meccset néztük. Ha kicseréled a két QB-t kikapunk. Konkrétan ő és Luke jelentette a különbséget. Ellenben a több labdát CJ-nek mozgalmat támogatom, még ha CMC több broken tackle-t csinált tegnap, mint tavaly összesen.
gabokocka
Inkább várnám eltőle hogy jo dontéseket hozzon, minthogy ő legyen a csapat legjobb futoja.

Irányítónak nem volt jó tegnap, de az teljesen igaz hogy playmaker.
Ezek mellet elvárnám hogy bízon a társaiba és ne ő akarjon mindent megoldani még ha most épp elég is volt ennyi.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Ha szted Cam szar volt, akkor nem ugyanazt a meccset néztük. Ha kicseréled a két QB-t kikapunk. Konkrétan ő és Luke jelentette a különbséget. Ellenben a több labdát CJ-nek mozgalmat támogatom, még ha CMC több broken tackle-t csinált tegnap, mint tavaly összesen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Coaching:
Ron verette a bevállt 2 labda előnyröl csináljunk izgalmas meccset poént, amin sose nevetek.
Norv ujitásai látszottak csak gyakorlatba nem ment át a személyzet miatt. Mozgot az a lánc tudtunk haladni, amikor nem azt Ron bunker taktikájának köszönhetjük.
Washington jó játékokat hívott bár volt pár 3&long ami fájt. Ugyan azt tudom elmondani hogy amikor nem ment az szerintem Ron taktikája miatt volt, hogy hagyja őket halladni csak lassan.

A legnagyobb kérdések:
1.
Anderson miért nincs pályán mikor minden futása jó volt? Az lenne a logikus hogy amig friss a védelem addig beküldöd őt aztán mikor segükön veszik a levegőt akkor CMC jöhet frissen és töri a bokákat. Ehhez képest CJ bejött 1-2 snapre a meccs közepén futott egy rövidet meg egy 10+ yardot aztán leültették.
2
Hogy lehet a szezon első hetébe egy Colin Jones 3 számú Safety? Érthetetlen baszdmeg hogy egy jó védelembe miért egy ST játékos a csere safety.
3
Ron komolyan nem tudott jobbat beküldeni Amininál? Komolyan beküld egy gyengét alulrol surolo játékost egy olyan posztra ahol 1 snapet nem töltött élete során?
Tény hogy Silatolu szar volt, de aki ezek után beküldi az a hülye.

Összeségében csináltak egy halál sima meccsből egy olyat ami szorosnak néz ki.

Cam: szar volt! Hihetetlen labdákat tud megdobni de iszonyat kiszámítható. Olsen CMC nek megy a labda Manhertz többször maradt egymaga szart rá nézegette a hosszút. Az egész mozgásán látszik hogy na most Funchesst keresi hosszúra. Vakon van nem megy végig a célponton, a játék megvolt a végre hajtás nem. Előitéletes és annak dob akinek ő akar, nem annak aki megjátszható.

Ryan Kalil: még tud egy közepeset de szerintem ennyit kell elvárni tőle idén már.

Roten: ugyan ugy volt jó mint kevésbé jó momentuma.

Turner: nem égeték de azért nem is zárt hermetikusan. Társak kellenek neki hogy Elit legyen az nélkúl csak jó.

Moton: amit ellehet várni tőle azt hozta, csak ezzel a teljesítményével is megtudja pecsételni Matt sorsát.

Williams: hát láttuk miért kellet erőltetni, beszoptuk.

Amini: egy TE jobban blokkol mint ő.
Nem lehet szavakkal leírni amit lerendezett. Ő olyan mint a polo amit nem hordasz már, de nem dobod ki mert mikor mindened mosásba van jó lehet még, aztán mikor felveszed rájössz miért nem hordod.

Funchess: Nagyon jól játszott, szerintem nem csak elment. Folyton üresre tudta magát játszani, sokszor a fal nem tartott ki addig, vagy zászló volt. Az ő játéka jó volt, számokban ez nem látszik az O gyengébb játéka miatt de ez nem rajta múlt.

Torrey: volt egy elkapása, számolni fogom az évben. 5m/catchnél tart.

Moore: hagyjuk, ott se volt.

Wright: 3 védővel jól elharcolt jutalma egy fumble volt. De valoban érzi a 3.downokat majd alakul.

CMC:
Nem használtuk jobban mint tavaly de látszik a fejlődés egyes területeken. Meglátjuk mennyire jön bele, de elég parát tudnak okozni futásoknál Cammel.

CJ: kurva jó futó, semmi több oda adod neki 3x a labdát futni fog összesen 10 yardot. Ennyit kell tudni egy futonak. Szarrá lehetne tömni meccs elején aztán villoghat CMC a fáradt D ellen. Érthetetlen miért nem terhelték.

Olsen: HOF tagságért mehetne idén, így lehet nem lesz meg neki elsőre 😕

Ian Thomas: használni kéne.

Manhertz: egy 3. TE mit varunk tőle?
De mondjuk ha megjátszanák ha üres lehet kibékülnénk vele. Valoszinuleg Olsen gyengélkedése miatt kerult a keretbe, és most ott is fog ragadni mert sok a 2TE felállás.

Armah: vissza tért a fullback játék, olyan amilyen kell tudja amit kell.
Lehetne RT is. A TD miatt külön grat neki. Szerethető FB.

Luke: szokásos, csak a legjobb LB között lehet emlegetni All time.

Shaq: bármi lehet belöle, snap számtól függ.

Mayo: nem baszot el semmit, ővé az él első tackleje és negatív yardos szerelése is.

Pep: szét holdingolták, tényleg vicc volt. 2-3 play sima zászló lett volna

Addison: elverte Tyron Smith, ez nekem elég, jött a szokásos Fumble is Alap ember.

Poe: biztos ott volt és kellemetlen volt.

Butler: közepes szintet elérte grat.

Love: Kell a csapatba

Short: szét kapta a Boyz falat és pont, ezt fogja csinálni minddel.

Adams: jól játszott, és idén még jol is fog.

Searcy: mindegy

Colin: csak hogy 11 en legyünk azért van ott, de ilyen látványosan szarni bele hogy ki a Safety....

Munnerly: bizakodtunk hogy most idén már jó lesz. Nem volt az Beaslyből, Edelmant csinált.

Bradberry: nem is láttam

Jackson: amit belehet szopni beszopta amit kilehetett védekezi az kivédekezte. Worleynél már jobb volt.

ST zseniális Blackburn taps
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Ma még visszanézem a teljes meccset, de az első benyomások alapján az offense az első félidőben jól nyomta, három fasza drive-unk volt, mondjuk ebből a 10 pont kevés, de reméljük CMC nem fog minden meccsen fumblizni a gólvonalon. Cam futásait nagykanállal ette a Boyz D, szegény Sean Lee sztem még most sem tudja merre fusson. Olsen sérülése azért is sajnálatos, mert jó volt, 2-3 elkapása is volt 1 negyed alatt, nem látszott az öregedés, erre megint ledöglik. Mondjuk, ha akkor visszajön, mint tavaly, azt most is aláírom. A falat azért agyusztálta rendesen az ellen védőfala, de még így is jobban néztek ki, mint a Cowboys O-Line, pedig az ligaelit egység. Mondjuk Williams sérülése nagy szopás, nyilván a fogalmatlan Manhertz belelöki Lawrence-t a térdébe. Az elkapóktól kevesebbet kaptam, mint vártam, Funchess szódával hozta amit kellett, Wright dettó, a többiek semmi. Tetszett a 3&rövidek megoldása, a 3&2-re hívott QB sneak külön mosolyt csalt az arcomra.

A védelem két drive-ot leszámítva szétalázta Prescottot, aki amúgy totál vakon volt, nem is tudom mikor láttam ennyire ergya teljesítményt, mint amit az első félidőben hozott. Luke remélem egyben marad, elit volt tegnap is. A falnak a 3 negyed végétől jött egy kis rövidzárlat, de a végén amikor nagyon kellett megrázták magukat. 5 v 6 sack, Zeke két futást leszámítva nulla, így kell ezt. A secondary pozitív meglepetés, Jackson nagyon jó volt, Adams is, a többiek meg nem nagyon tűntek fel, már ez is dícséretes. Searcy persze megsérült, soha nem vagyok olyan boldog, mint amikor megláthatom Colin Jonest a D-ben.

A speciális egységnek nagy pacsi, Byrd hozta az extrát, persze ő is meghalt, Palardy a végén puntolhatott volna jobbat, de ez legyen a legnagyobb bajunk. Ja, és Silatolut innen is vegyük ki, tragédia a csávó.

A sérülések ellenére szépen behúztuk, persze a végén kicsit szokás szerint izgalmassá tettük magunknak, de azért amikor nagyon kellett lezártuk.

Megyünk Atlantába, ugye a papírforma L betűt ígér, de ha Sark megsegít minket, elég szar helyzetbe hozhatjuk őket. Nekünk veszítenivalónk nem lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Az kb biztos volt, hogy Olsen már nem bír végig egy szezont, meglátjuk, hogy később még vissza tud-e jönni. Williams nem játszott igazán jól, mégis óriási volt a kontraszt a sérülése után, mert hát Amini értékelhetetlen, rejtély, hogy Rivera miért tartja állandóan rosteren. Az egész OL szenvedett, mindenkinek voltak vagy szabálytalanságai, vagy szimplán rontott snapek, amikor agyonverték őket a védők.

Egyébként ha nem tudnátok, hogy nem Shula az OC, feltűnt volna?

Öröm lesz nézni, ahogy Shaq megy vissza a padra az ötödik héten...
Jakehomer
Nekem az első félidő tetszett O szinten, a vége viszont qrvára nem, miutan bevittük a második TD-t, ment a semmi izomból. Samuel hiányzott, Moore nem igazán tudott még hozzátenni semmit...
A ST viszont idén is jó lesz, persze Byrd is megsérült, csak hogy onnan is dögöljön ki vki.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az kb biztos volt, hogy Olsen már nem bír végig egy szezont, meglátjuk, hogy később még vissza tud-e jönni. Williams nem játszott igazán jól, mégis óriási volt a kontraszt a sérülése után, mert hát Amini értékelhetetlen, rejtély, hogy Rivera miért tartja állandóan rosteren. Az egész OL szenvedett, mindenkinek voltak vagy szabálytalanságai, vagy szimplán rontott snapek, amikor agyonverték őket a védők.

Egyébként ha nem tudnátok, hogy nem Shula az OC, feltűnt volna?

Öröm lesz nézni, ahogy Shaq megy vissza a padra az ötödik héten...

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
De Manhertz is kinyírta Williams térdét. Olsen meg ismét meg tud sérülni ugyanúgy, ilyen a világon nincs. Nagyon kéne egy RT, mert Silatoluval ez vállalhatatlan lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Silatolu sose adja vissza az èveket amiket elvett. Minden playben csak kárt okozott. Csak kéne az a cut.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Mindenki játszik, érdekes lesz Williams, bennem van a para.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kezdhettek aggòdni, mert most ùgy èrzem, hogy simàn nyerünk.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Olsen és Williams is kezdeni fog elvileg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Efe Obadáról méltatlanül keveset beszélünk amúgy. Bekerült az 53 as keretbe, egy olyan csapatba ami talán az egész ligában legkényesebb a front7-re és annak a rotációjára.

Nálam Efe be is került az Alltime szimpátia csapatomba.
Turóczi Szabolcs
Plusz csavar ráadásul, hogy tavaly játszott nálunk is.
Cowboykarcsi90
Három éve szedték össze Londonban. Mostanra már lassan beérhet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Olsen is Q. Valamiért ettől idén annyira nem fázok már
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 073 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Efe Obadáról méltatlanül keveset beszélünk amúgy. Bekerült az 53 as keretbe, egy olyan csapatba ami talán az egész ligában legkényesebb a front7-re és annak a rotációjára.

Nálam Efe be is került az Alltime szimpátia csapatomba.
Turóczi Szabolcs
Plusz csavar ráadásul, hogy tavaly játszott nálunk is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Efe Obadáról méltatlanül keveset beszélünk amúgy. Bekerült az 53 as keretbe, egy olyan csapatba ami talán az egész ligában legkényesebb a front7-re és annak a rotációjára.

Nálam Efe be is került az Alltime szimpátia csapatomba.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Szerintem Ron is tartott egy önvizsgálatot tavaly óta. Shula elküldése GMan elküldése óta én látom rajta a változást. Sokkal jobban bizik a fiatalokba mint eddig.
Nem ragaszkodik a középszar veteránokhoz, összeségébe modernebb és bátrabb foci van a fejébe.

Szerintem Roten lesz a kezdő és Thomas is marad TE2 be.
Williams is kezdeni fog azt gondolom de szerintem nem játsza végig a meccset, lesz egy kis fájdalma akkor lehozzák.

Én Gaulden helye miatt aggodok inkább, azt el tudom képzelni hogy Jonest is berakják elé, Searcy ha hadra fogható akkor ő kezd.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Attól félek, Silatolu felépül és Ron berakja LG-nak. Konkrétan agyfaszt kapnék. A másik, hogy Manhertzet Thomas elé rakja. Az is igen hasznos volna, ja nem....

Egyébként egy hasonló slugfestre számítok, mint volt a failcons meccs, mert a Cowboys D sztem egyelőre sok lesz az újjáalakuló offense-nek ezzel a félig krepa fallal. Fontos lesz, hogy Turner ne akarja egyből megváltani a világot, ne adjuk el a labdát, ne adjuk short fieldet, ne könnyítsük meg a faszságainkkal Prescotték dolgát. Ellenben a védelemtől elvárható, hogy ezt a Cowboys O-t kordában tartsa, Shaq és Luke számára nem szabad megoldhatatlan feladatot jelentsen Zeke limitálása, más playmaker egyelőre nem nagyon tűnik ki náluk. Jó volna, ha a ST felénk billentené a mérleg nyelvét, Byrdtől sokat várok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Williams, Silatolu és Manhertz is Q.

Olyan opció van, hogy az utóbbi kettő összes gyógyulási energiáját átrakjuk Williams-re. Ha kell odaküldjük Gyurcsókot 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Na ezt a Falconst nem lehet megverni. Ők verik meg magukat.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Williams ma is edzett, Mahon is visszatért, egyedül Samuel hiányzott. Illetve volt az edzésen még vki 😊 89

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Samuel szívritmuszavara önmagában nem olyan veszélyes állapot, de egy élsportolónak biztos nem szerencsés. Hihetetlen, hogy mindig van valami baja szerencsétlennek.
Jakehomer
Nagyon sok élsportolonak van és gond nelkul élik le az életuk. Persze minden ember màs, nekem volt egy edzőm aki 35 évig triatlonozott, egyik orvos szivritmus zavart állapitott meg, 2 évig hurcolták ide oda, majd az első komolyabb orvos rá kérdezett hogy mit sportolt és meddig. Megmondta neki hogy 35 év triatlon erre kb haza is kuldtek hogy ez akkor “teljesen normalis”.
Turóczi Szabolcs
És mi lett a sztori vége? Azóta is éli mindennapjait? Mert ha nem, akkor nem olyan jó sztori 😊
Wyatt
Azota is és még mindig sportol