Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Hát meglepő...
Lehet van vmi a háttérben, amit nem tudunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Boykin released. Ööö okééé. Kb újonc cb sorral vág neki a csapat a szezonnak, nem igazán értem.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Állítólag Garrett hatalmas tanár volt tegnap, mindenki oda van tőle. A CB-k közül Worley emelkedett ki, akit még megemlítettek az Damiere Byrd, aki egy speedster, tavalyi UDFA elkapó, állítólag szedett magára egy kis izmot és egész jól nézett ki a mozgása.

Casht tényleg linebackerként próbálgattuk, oda igencsak alulméretezettnek tűnik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
The Carolina Panthers should sign Dwight Freeney :: The Panther Lair  pantherlair.sportsblog.com/posts/17773439/the-carolina-panthers-should-sign-dwight-freeney.html

#KeepPounding
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Reggel Butler is aláírt, ahogy az várható volt, lassan jönnek majd a hírek is a rookie campből, bár nyilván sokat nem jelentenek majd.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Sanchez is aláírt, maradt Butler.
Elvileg még öt üres hely van a rosteren, szóval a tryoutosok közül jó néhányan helyet kaphatnak a 90 fős keretben a hétvége után.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Stewart ranked 86th in NFL Top 100
 www.panthers.com/news/article-2/Stewart-ranked-86th-in-NFL-Top-100/b7a69d20-1ac7-4bdd-b349-0e58247d4522

#KeepPounding
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Jaja, már Worley is megvan, Sanchez és Butler hiányzik már csak, de sztem ma holnap ők is aláírnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 www.panthers.com/news/article-2/CB-Worley-signs-contract/1559facd-96b8-4d15-ad36-e7d1f373138d?utm_source=twitter.com&utm_medium=twitter&utm_campaign=br_panthers

#KeepPounding
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Sztem csak idő kérdése és vele megállapodunk egy hosszútávú szerződésről.
Star sorsa érdekesebb, ha Butler beválik és ő nem nyújt vmi extrát, nem biztos, hogy hosszabbítunk vele. De az még ráér bőven, az ötödik éves opcióval 2017-re is magunkhoz kötöttük.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
black & dekkes Carolina Panthers 5
És Kawann Shorttal is tárgyalunk...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Bradberry és Sandland aláírt, várhatóan a többiek is megteszik péntekig, mert akkortól rookie minicamp, aztán nem hátrány, ha addigra van szerződés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/a-foci-osztonos-allatias-de-nem-igazsagtalan-josh-norman-irasa
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
The Carolina Panthers next owner?  car.247sports.com/Bolt/The-Carolina-Panthers-next-owner-45187838

#KeepPounding
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
 o.twimg.com/2/proxy.jpg?t=HBhaaHR0cDovL2EzLmVzcG5jZG4uY29tL2NvbWJpbmVyL2k_aW1nPSUyRnBob3RvJTJGMjAxNiUyRjA1MDQlMkZyODAyMjlfMl8xMjk2eDcyOV8xNiUyRDkuanBnFKAUFMwKHBSEBhSUAwAAFgASAA&s=OyAg2iWTVsCPAz7pA6tgaL6Uw3Kyu5_KhRRWjjZgjlQ

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Nyilván megvan az oka, hogy nem draftolták őket. Garrett esetében az route futás a tanítható része a dolognak szerintem, amióta Proehl dolgozik az elkapókkal, szemmel látható az előrelépés, elég Funchess tavalyi szezonját megnézni, hogyan javult folyamatosan a játéka.

Cash nyilván teljesen homály coverben, de remek box safetyt lehetne belőle faragni, és eddig Roman Harper volt az egyik safetynk. Itt is bízom Wilks tudásában, csakúgy, mint a cornereknél. LB poszton nem látom esélyét hogy megragadjon, de én SS-ként látok benne fantáziát, pláne olyan linebacker sorral mint a mienk, ahol aztán tényleg mindenki remek passzvédekező.

De ez még nagyon korai, jövő héten rookie minicamp, akkor picit talán okosabbak leszünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Casht és Garrettet szerintem túlértékeled, engem meglepne, ha mindkettő rostert fogna. Cashnek nincs posztja, safetyben életveszély, LB-nk meg van sok jobb, Garrett meg egy elég pocsék route runner, mondjuk ha tanítható, nála látok némi upside-ot.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Jakehomer
Tényleg, és szakmai szemmel mi a véleményed Olsen golftudományáról 😀
gabokocka
Jó kis hobbista szint, de szerencse, hogy a focit választotta 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Akkor nézzük, hogy áll az offense tavalyhoz képest, kik alkothatják az 53-as keretet szeptembertől. Zárójelbe tettem azokat, akik sztem nem élig túl az utolsó cutot.

Offense (25)

QB: Cam, Anderson, Webb

Ez volt tavaly is, idén sem valószínű, hogy változna. Webbnek sztem meg lesz a rosterhely, Riveráék kedvelik a sokoldalúsága miatt, ráadásul a mostani offseasonban írt alá két éves szerződést, szóval megint három QB-val megyünk neki a szezonnak.

RB: Stew, Fozzy, CAP, Wegher
Itt sincs változás, noha örültem volna egy kis vérfrissítésnek. Wegher helye lehet kérdéses, ha más poszton több játékost vinnénk, de ha tavaly végig rosteren volt, idén is ott lesz.

FB: Tolbert (Devin Johnson)
Tolbert is két évvel hosszabbított, Devin Johnson pedig egy UDFA, akit akár a futókhoz is rakhattam volna, de nem hiszem, hogy több lenne egy camp bodynál.

WR: Benji, Funchess, Ginn, Philly, Hill, Garrett (Bersin, Norwood, Byrd, Hamilton, Stoshak)
Cotcheryvel nem hosszabbítottunk, viszont Benji visszatérhet, nehéz volna nem erősebbként tekinteni erre az egységre, mint amilyen tavaly volt. Sztem Hill és Garrett is le fogja tudni nyomni a riválisokat, ők jóval nagyobb upside-dal bírnak, mint a többiek.

TE: Olsen, Dickson, Sandland (Simonson, McGee, Bonnet)
Egy hetedik körös újonc és két UDFA jött. Sztem Sandland élvez majd annyi előnyt, mint draftpick, hogy ha brutál szar nem lesz, akkor rosteren lesz, ezáltal viszont a többieknek nehéz dolguk lesz. Azon sem lepődnék meg, ha Dicksont is szorongatnák, de azért sztem nem fogjuk kitenni, bár ez az egyik poszt, ahol nem lennék meglepve, ha a veteránt leváltanák a fiatalok. Egyébként nagy változás itt sincs tavalyhoz képest.

OL: Oher, Norwell, Kalil, Turner, Remmers, Williams, Scott, Gradkowski (Masifilo, Dismukes, Larsen, Yankey, Foucault, Hawkins)

Ez a csoport is szinte teljesen megegyezik a tavalyival, Velasco lett lecserélve Gradkowskira. Viszont sem a drafton nem húztunk ide senkit, még egy nyomorult UDFA sem jött, szóval elődfordulhat, hogy máshonnan kivágott, fölöslegessé vált játékost begyűjtünk akár trade, akár FA igazolás útján. Pletykálják hozzánk Joeckelt és Monroet is, meglátjuk mi sül ki belőle, Matsko nagy király, minden bizodalmam benne, ha Oher karrierjét fel tudtuk éleszteni, akkor ez akár mással is előfordulhat.

Defense (25)

DE: CJ, Ealy, Addison, Delaire (Cox, Miley, Horton, Webster)

Allen visszavonult, CJ masszív paycut után maradt, Ealy pedig harmadik évére egyértelmű kezdő lesz. Első blikkre négy embert írtam ide, de könnyen lehet, hogy 5 DE-et tartunk meg végül, akkor Cox-ot vagy Miley-t tudom elképzelni még a csapatban. Nagyon remélem, hogy Hortonról leteszünk, a csávó passrushban annyira súlytalan, hogy teljesen fölösleges kísérletezni tovább vele.

DT: Star, Short, Butler, Soliai, Love (Alecxih, Crume, Thomas)
Itt erősödött a rotáció, egy kiégőfélben levő Edwardsot az elsőkörös Butlerre valamint Soliaira cseréltük. Utóbbi helyzete érdekes, azért elég komoly pénzt fizettünk neki a mi szintünkön, majd draftoltuk a nyakára Butlert. Love veterán minimum környékéért jött vissza, így úgy gondolom, hogy inkább ő eshet ki, ha csak négy belső falembert tartunk meg, annak ellenére, hogy az ő passrush képessége nyilvánvalóan gyengébb, mint Love-é. A többieknek nem sok esélyük van bármire is.

LB: Luke, TD, Shaq, Klein, Mayo, Jacobs (Blechen, Norris)
A kezdő hármas adott, Klein helye is biztosnak tűnik, Mayo és Jacobs pedig a speicális egységben komoly hozzáadott értékkel bír. A honlapon Casht a linebackerek közé sorolják, de sztem legkésőbb a TC alatt át fogják pakolni safetynek, annyira adja magát, hogy Harper helyét átvegye a rosteren, mégha nem is kezdőként (legalábbis idén).

CB: Bene, Boykin, Bradberry, Worley, Sanchez (McClain, Dixon, Williams, Young)
Norman távozása a legnagyobb veszteség, ami érte a csapatot, de ezt párszor már kitárgyaltuk. 6 CB megtartását nem tartom valószínűnek, így a Boykin McClain párosból valakinek menni kell – draftpick kirakása sem valószínű – és Boykin sztem jobb játékos, ráadásul slot cornert csak az ötödik körben húztunk, úgyhogy sztem ő marad.

S: Coleman, Boston, Marlowe, Dowling, Cash (Ball, Robinson, Jones)
Ez talán a legnehezebben megjósolható poszt, tulajdonképpen csak Boston és Coleman helye biztos. Marlowe helyzete hasonló mint Wegheré, tavaly egy Harperrel súlyosbított rosteren sikerült helyet kiharcolnia magának, így sztem ez idén sem fog gondot okozni neki, idén én Dowlingban látom azt az embert, akit az utcáról szedtünk össze és mégis hasznos tag lehet, Cashről pedig már értekeztem korábban, optimális esetben 2017-ben Coleman elengedését követően átvehetné a SS posztot és játszhatna párban Bostonnal #dreamscenario

ST: Gano, Waters, Jansen (Palardy)
Az, hogy nem draftoltunk puntert, jelzi, hogy a) bízunk a két srác egyikében, aki most rosteren van; b) bízunk benne, hogy valahonnan repül olyan veterán, akit mi használni tudunk. Mivel ez utóbbival egyelőre számolni nem tudok, ezért beírtam Waters, mert ő jött korábban 

Sztem a támadókon fog múlni a szezon, ha Cam tudja hozni a tavalyi szezonban mutatott játékát, semmi sem ment meg minket az újabb csoportgyőzelemtől, mert a védelem Norman hiányában is top10-es lesz, abban biztos vagyok. Ha az offense akadozni fog, akkor azért bajban lehetünk, mert a secondary az finoman szólva is kérdőjeles, tehát csak a védelemmel nem fogunk tudni elég meccset nyerni. Persze ez még csak egy előzetes tipp, meglepne, ha nem lenne benne legalább öt olyan játékos, aki szeptemberben már nem lesz nálunk.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Jakehomer
Tényleg, és szakmai szemmel mi a véleményed Olsen golftudományáról 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Gyilkos 😀

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Gettleman óriási forma volt a sajttájon szokás szerint, de ami a lényeget illeti, nekem most már az a benyomásom, hogy nem is azért draftolt három cornert, mert Normant nem tudtuk megtartani, hanem pont fordítva, az volt a terv, hogy corner heavy lesz a draft és ezzel nyer értelmet az, hogy Norman egyéves rentalja már nem tűnt olyan jó dealnek. Nyilván nem lehet mindent előre kiszámítani, mi fog a drafton történni, de a két becélzott corner a hagyományos rankingek szerint nem volt magasra taksálva és még így is feltrade-eltünk Worleyért, nehogy véletlen elvigyék előlünk.

Sanchez valszeg nem volt tervezve, de BPA-nak érezte, nekem ez a pick tetszik a legkevésbé, egy OL prospectet szívesebben láttam volna, bár a beválási valószínűsége Sancheznek alighanem magasabb, még ha az ő upside-ja erősen limitált is.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Cash LB-ként van aposztrofálva a honlapon, meglátjuk mi lesz belőle.
85 fős most a roster, pár hely még kiadó, jövő hét végén rookie minicamp, ott biztos lesz pár érdekesség.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az látszik hogy Sanchezt miért nem kívül akarjuk hasznàlni 😊
De Garrett egy beast, lehet, hogy kevés fajta route-ot futott, de Proehl kezei közül kikerülve félelmetes fegyver lehet.
gabokocka
Elég ha slantet, curlt meg flyt jól fut 😉
A Houston-Tulsa meccset érdemes visszanézni, William Jackson ellen mire ment.

Abszolút értelmezhetetlen számomra, hogy nem vitték el.. azt figyelembe véve hogy milyen WR-ek mentek uccsó 3 körben...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Végighallgattam a sajtótájékoztatót, tanulságos.
Fontos szempont volt a draftboard kialakításakor, hogy rendszerbe illő játékosokat keressünk, illetve meglegyen a kellő gógyijuk, hogy meg tudják tanulni a kellő dolgokat.
Mindhárom CB járt nálunk, alaposan kivesézték őket, és nagyon örülünk, hogy sikerült őket behúzni.

Meglássuk, én annyira továbbra sem vagyok elragadtatva, de már olyan mérges sem vagyok, mint a draft alatt. Jöhetnek az edzők aztán építhetik fel a tehetségeket.

Mindenesetre azt elértük, hogy Teddy Williams roster helye igen meleg legyen 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.