Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Igen, a hosszútávú a big picture előnyt élvezett az idei eredményességgel szemben ennél a döntésnél. A nagy kérdés az, hogy megéri-e ez, akkor, amikor nyilvánvalóan kontender csapatunk van/volt. Bár ahogy senki nem gondolta, hogy tavaly az offense olyan lesz Benji sérülése után, mint amilyen, úgy a védelem is túlélheti Norman távozását.

Egyébként én is szurkolok neki, de sztem fog ő még nálunk játszani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ugye amióta lehet görgetni a capspacet, nem mindegy mennyi marad meg. Idén sztem cirka 25 milliót fogunk átvinni, ha vmi nagy dolog nem történik, ezzel jövőre (nyilván attól függ, hogy mennyi lesz a cap jövőre) 80-90 milliónk lesz alsó hangon. Viszont lejár egy csomó kezdő ember szerződése: Oher, Norwell, Short, CJ többek között, utána megint, így nem fog elveszni a pénz, amit most Normanen megspóroltunk.
gabokocka
Persze, világos, hogy hosszú távon komoly előnyökkel járt a döntés - és bár összességében nem vész el a cap space, idén lényegében igen. Bajnokesélyes csapat (bár Norman nélkül ez már kérdőjeles szerintem) esetében ez luxus.

Gman többre tartotta a 2017-es kompenzációs picket és a cap spacet, mint egy utolsó Norman évet, illetve kiülés esetén a cap spacet és a cirkuszt.
nemtomi
Igen, valszeg ennyi, és hát nyilván ők vannak ott, ha úgy érezték, hogy a csapategységet veszélyezteti a szitu, akkor érthető, bár ez nem egy egzakt dolog, és nem is kiszámítható, a csapattársak szerintem nem fújtak volna Normanra, ők is kerülhetnek ebbe a helyzetbe, fognak is páran...

Összességében én nem vagyok róla meggyőződve, hogy a legjobb döntés volt a tag levétele, de végül is érthető.

Joshnak meg örülök, hogy összejött az élet, végtelenül szimpatikus gyerek.

Perception is reality.
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Nem írta ala a taget, nem tudtak volna elcserelni, pont ez volt a problema.
undisputedly
Az aláírt/nem aláírt tag nem befolyásolt semmit. Csupán egy dolog számított, hogy ne kerüljön visszavonásra, amivel FA lett.

Norman ügynökét tájékoztathatták volna, hogy el akarják cserélni, ha nem ír alá "kisebb összegért" a Pantherssel hosszú távra.
(Norman reakciója alapján eléggé egyértelmű, hogy ezt nem tették meg.)
A csere Norman számára is vonzóbb volt, mint az egyéves szerződés, s ráadásul a non-exclusive tag értelmében szabadon tárgyalhatott bárkivel. Csupán az lett volna fontos, hogy a potenciális új csapat ne tegyen hivatalos ajánlatot, mert akkor az ajánlattevőnek két első köröst kellett volna adnia, ha a Panthers nem tartotta volna az ajánlatot.

Július 15-ig volt ideje Norman ügynökének, hogy egyeztessen az új csapattal a hosszú távú szerződés feltételeiről, a Panthersnek pedig az új csapattal a csere ellenértékéről. Ha mindkettő megvan, aláírja előbb Norman és Panthers a hosszú távút, majd a Panthers a cserét az új csapattal ("haverral").

Feltételezem, hogy ez megért volna legalább egy harmadik körös draft cetlit valamelyik érdeklődőnek.

Ha pedig nem találtak volna cserepartnert, július 15 után Normannek már nem lett volna érdemi mozgástere:
Egy 28 éves játékos, aki előző évében 1,6 milliót keresett, nem tehette volna meg, hogy végül nem írja alá a 14 millás franchise taget, s inkább kiült volna 1 szezont abból a 2-3 szezonból, amikor reális esélye van sokat keresni.

Gman többre tartotta a 2017-es kompenzációs picket és a cap spacet, mint egy utolsó Norman évet, illetve kiülés esetén a cap spacet és a cirkuszt.

Gman-nek egyszerűen elege lett a Norman ügyből (több, mint egy évig tartott), s meggyőzte Riverat és Wilkst. Miután az öltözői légkört tartják jelenleg a legtöbbre, így nem kockáztattak.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem írta ala a taget, nem tudtak volna elcserelni, pont ez volt a problema.
undisputedly
Aláírta volna előbb-utóbb, csak lehet lett volna még pár kör cirkusz előtte (és utána), ezt semmiképpen sem akarták.

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem írta ala a taget, nem tudtak volna elcserelni, pont ez volt a problema.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem véletlenül vették le a taget.
A vezetőség valószínűleg érzékelt Norman irányából némiféle sértődöttséget vagy hasonlót, amiből úgy gondolta, hogy a játékos hozáállása „sérül”, esetleg kihathat akár a szezonra, akár az öltözőben lehet utóhangja. A Panthersnél ezt nem akarták megkockáztatni, legyen bármennyire is jó Norman, úgy döntöttek, nem próbálkoznak cserével, nem ügyeskednek, húzzák a dolgot, meghúzták a váratlant.

Ezt azoknak írom, akik számára érthetetlen, hogy a csapat miért húzta ezt meg, miért nem próbálkoztak cserével, stb.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Nem írta alá, azért tudtuk levenni. És igen, az egyik indok az volt, hogy nem akart Gettleman "distractiont" a felkészülés során.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Állítólag 4 év 44 milliót ajánlottunk Joshnak, hát az elég lowball...

Értem én, hogy a csapatépítési filozófiába nem fért bele, hogy egy cornert túlfizessünk, ezzel nincs is gond, ami fura, hogy akkor miért nem jövőre engedtük el egy év tag után. Mert idén nem fogjuk elkölteni azt a 14 milliót, és a csapat egyértelműen gyengült.
Jakehomer
Egyébként aláírta a anno a taget előtte?
empty taxi
Nem úgy van az, hogy az aláírás pillanatától teljesen garantált a pénz?
gyeek
Asszem de. Azért kérdezem mert ha taget nem írta volna alá és ink holdoutol akkor lehet ez volt az értelmesebb megoldás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Állítólag 4 év 44 milliót ajánlottunk Joshnak, hát az elég lowball...

Értem én, hogy a csapatépítési filozófiába nem fért bele, hogy egy cornert túlfizessünk, ezzel nincs is gond, ami fura, hogy akkor miért nem jövőre engedtük el egy év tag után. Mert idén nem fogjuk elkölteni azt a 14 milliót, és a csapat egyértelműen gyengült.
Jakehomer
Egyébként aláírta a anno a taget előtte?
empty taxi
Nem úgy van az, hogy az aláírás pillanatától teljesen garantált a pénz?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Állítólag 4 év 44 milliót ajánlottunk Joshnak, hát az elég lowball...

Értem én, hogy a csapatépítési filozófiába nem fért bele, hogy egy cornert túlfizessünk, ezzel nincs is gond, ami fura, hogy akkor miért nem jövőre engedtük el egy év tag után. Mert idén nem fogjuk elkölteni azt a 14 milliót, és a csapat egyértelműen gyengült.
Jakehomer
Egyébként aláírta a anno a taget előtte?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Ugye amióta lehet görgetni a capspacet, nem mindegy mennyi marad meg. Idén sztem cirka 25 milliót fogunk átvinni, ha vmi nagy dolog nem történik, ezzel jövőre (nyilván attól függ, hogy mennyi lesz a cap jövőre) 80-90 milliónk lesz alsó hangon. Viszont lejár egy csomó kezdő ember szerződése: Oher, Norwell, Short, CJ többek között, utána megint, így nem fog elveszni a pénz, amit most Normanen megspóroltunk. Az már más kérdés, fel tud-e annyira javulni a passrush, hogy ne nagyon érezzük meg a hiányát. Mert ha Ealy előlép, CJ visszatér régi formájához (ne feledjük, még 30 alatt van, a playoffban pedig már megcsillantotta korábbi önmagát), Short tartja a tavalyi formát, akkor tényleg nem lesz akkora érvágás Norman eligazolása. Ha nem, akkor szenvedni fog a secondary, mert ez a Bene, Boykin McClain hármas nem világverő, hogy finoman fogalmazzak. Persze kiváncsi leszek Bene mit tud nyújtani, mint no1 CB, Boykint én nagyon bírom, és még a draft is hátravan, Gman szerint elég jó az idei class.

Amúgy jó volna belátni a színfalak mögé, hogyan zajlottak az események, érdekelne, mi lett volna az az összeg, amiért maradt volna, és mennyi lett volna amit még Gman megadott volna neki. Mondjuk ezeket sose tudjuk meg 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mit kellett volna csinálni? Egy fa játékost nem tudsz tradelni. Ha meg megkapta volna a szerződését nem lenne miről beszélni. Nem tudom, hogy lehetett volna ebből többet kihozni...
peach
Sztem arra gondolt, hogy rajtahagyni a taget és tradepartnert keresni, mint a Jets csinálja Wilkersonnal.
gabokocka
Norman dolog után, úgy hiszem h Wilkerson esetében az egyetlen gond h a kért ellenérték, azaz h vmit fel kellene adnia a trade partnernek érte, mert költekezési hajlam megvan a csapatokban.
Beki
Na ja csak elkölteni 100+ milliót az FA-n kicsit másabb, mint emellé a pénz mellé adni még egy első kört is (+ esetleg 3-4. kört is.) Mégha belemennétek egy első körös cserébe pl velünk és kaptok még egy 3-4.kört még azt mondom oké... De ti simán első kört akartok, azt meg senki se fogja megadni úgy hogy Wilknek egyből le kell tenni egy rakat pénzt is a hosszútávúra...

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Állítólag 4 év 44 milliót ajánlottunk Joshnak, hát az elég lowball...

Értem én, hogy a csapatépítési filozófiába nem fért bele, hogy egy cornert túlfizessünk, ezzel nincs is gond, ami fura, hogy akkor miért nem jövőre engedtük el egy év tag után. Mert idén nem fogjuk elkölteni azt a 14 milliót, és a csapat egyértelműen gyengült.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Mit kellett volna csinálni? Egy fa játékost nem tudsz tradelni. Ha meg megkapta volna a szerződését nem lenne miről beszélni. Nem tudom, hogy lehetett volna ebből többet kihozni...
peach
Sztem arra gondolt, hogy rajtahagyni a taget és tradepartnert keresni, mint a Jets csinálja Wilkersonnal.
gabokocka
Norman dolog után, úgy hiszem h Wilkerson esetében az egyetlen gond h a kért ellenérték, azaz h vmit fel kellene adnia a trade partnernek érte, mert költekezési hajlam megvan a csapatokban.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Mit kellett volna csinálni? Egy fa játékost nem tudsz tradelni. Ha meg megkapta volna a szerződését nem lenne miről beszélni. Nem tudom, hogy lehetett volna ebből többet kihozni...
peach
Sztem arra gondolt, hogy rajtahagyni a taget és tradepartnert keresni, mint a Jets csinálja Wilkersonnal.
gabokocka
Nem is tudják eladni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Mit kellett volna csinálni? Egy fa játékost nem tudsz tradelni. Ha meg megkapta volna a szerződését nem lenne miről beszélni. Nem tudom, hogy lehetett volna ebből többet kihozni...
peach
Sztem arra gondolt, hogy rajtahagyni a taget és tradepartnert keresni, mint a Jets csinálja Wilkersonnal.
gabokocka
Gondolom gettleman sem hülye, nyílván szólt a haveroknak, hogy norman vihető csak azok tojtak rá...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Mit kellett volna csinálni? Egy fa játékost nem tudsz tradelni. Ha meg megkapta volna a szerződését nem lenne miről beszélni. Nem tudom, hogy lehetett volna ebből többet kihozni...
peach
Sztem arra gondolt, hogy rajtahagyni a taget és tradepartnert keresni, mint a Jets csinálja Wilkersonnal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Állítólag volt róla szó, hogy keressen tradepartnert, de nem nagyon működött a dolog.

És azért sok újonc szerződés alatt levő játékosunk van, akiket majd meg kell tartani, kell majd rájuk a capspace, Gettleman hitvallása szerint inkább a falakra költ, mintsem a secondaryre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Mit kellett volna csinálni? Egy fa játékost nem tudsz tradelni. Ha meg megkapta volna a szerződését nem lenne miről beszélni. Nem tudom, hogy lehetett volna ebből többet kihozni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
A gyakorlatban egy 2017-es, harmadik körös kompenzációs pickért "cseréltük" el Normant. Cap space hatás jelentősége csekély, mert nem költekezünk. Az ellenben felmerült bennem, hogy akár értékesebb cserealapot is szerezhettünk volna az idei draftra tekintettel. Nem az zavar, hogy Gman elengedte, hanem az, hogy vélhetően nem hozta ki a helyzetből a maximumot.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Jàr, így könnyebben tudunk akár mozogni felfelé idén, hiszen jövőre számolhatunk egy plusz harmadik körrel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
tagelt majd untaggelt játékos után jár majd a jövő évi (3) comp pick nektek?unrectricted lett ilyenkor?

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Tavaly ugye ő volt a legjobb CB a ligában, ahhoz képest hogy milyen pénzek mentek a piacon, ez még nem is olyan borzasztó összeg. És hát ő lett a Skins legjobb védője, itt azért erről nem lehetett szó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
A Saints is intenzíven kampányol, mondjuk arról fingom sincs, ők hogy raknák be a sapka alá az évi 15 millióját.
gabokocka
Brees hajlandó lett volna lemondani a fizetésének a feléről, ami ugye 15 millió lett volna, hogy jöjjön Norman. De mostmár mindegy. Egy jó szezonért kiadni 75 millát szerintem egy kicsit sok.


több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Norman családostul a fővárosban, meglepne, ha eljönne onnan szerződés nélkül.
gabokocka
Nem is jött el

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"