Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Most olvasom, hogy Beckham erőteljesen lobbizik, hogy J-No a Giants-ben folytassa. Érdekes.
| Vicc | .
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom éjjel-nappal a Panthers FO-asztalát csapkodta, hogy X pénzt akar, csinálta a cirkuszt, aztán Riveráék meg nem kértek belőle. Jól tették, megmutatták, hogy legyél bárki, első a franchise, a csapat, azzal senki ne szórakozzon. Tökös húzás, egy gyengébb védelemben az is kiderül majd, Norman mennyire túlértékelt. 8)
Stez
Én rohadtul örülnék, ha kicsit elmenne ebbe az irányba az NFL, mert az elmúlt pár évben kezd nagyon játékosközpontú lenni ez a liga, emlékeztetve az NBA-re. Azt sem értékeltem, amit Dez csinált nálunk, soha nem is tartozott a kedvenceim közé.
gorbel
Igen, mint írtam, nekem tetszik ez a tökös lépés a Cardinalstól, ráadásul azért hozzáteszem, noha valamelyik hülye csapat jól megfizeti majd Normant, de ezzel akkor is be lett árazva. A Panthers vezetősége finoman (nem, elég durván) jelezte mind a játékos, mind a liga felé, hogy Norman abszolút nem tartozik a pótolhatatlan kategóriába, illetőleg hogy házon belül az a megérzés (vagy tudják), hogy Norman a kiváló rendszer és a sok jó társ hathatós közbenjárásával lett ennyire jó, nélkülük viszont…

Kicsit sokat hisz már magáról, azok után, hogy a döntő előtti és utáni hetek végig arról szóltak, hogy ő mennyire csapatjátékos, maradni akar, gyűrűt akar, stb.

Ebben a ligában pedig ritka a nélkülözhetetlen játékos, az elmúlt években viszont sokan hitték azt, ők azok. QB-központú az NFL, a jó irányítók azok egyedül azok, akik megtehetik, hogy sírjanak. A Panthers agresszív lépése azért tököt adhat egy-egy másik csapatnak is a jövőben, hogy ne hagyják, hogy a játékosok cicózzanak velük. Igaz ez például a tavalyi Seahawks–Chancellor cirkuszra is.

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Na ez érdekes. Meglátjuk mi lesz belőle, ő bánja-e meg, ha focizhat egy 5-11-es csapatban, vagy nekünk fog hiányozni egy elit CB.
gabokocka
szerintem baszik ő rá, hogy mit ér el a csapata majd, 4 év minimálbér után csak a $$$ a lényeg.
Höri
Nem tudom, hogy a csapat eredményessége mennyire számít neki, de az biztos, hogy nagyon szeretett itt lenni, erősen kötődik a régióhoz is, szereti a közösséget, olvastam sztorikat, amikben Norman messze-messze túlment játékosi kötelezettségein, hogy a rajongóknak örömöt szerezzen.

Nem mondanám, hogy nem team player, nagyon is annak tűnt, az, hogy nagyot akar szakítani, ennek nem mond ellent, különös tekintettel arra, hogy eddig lófasz pénzért nyújtott kiemelkedő teljesítményt, és neki ez az egyetlen esélye egy nagy szerződésre. Az egy másik kérdés, hogy túlértékeli saját magát (mondjuk ez se teljesen objektív dolog, mert ha azt nézzük, hogy Jenkins mennyit kapott, akkor nem is biztos, hogy Norman nem ér annyit valakinek, amennyit szeretne kapni).

Az meg számunkra teljesen érdektelen ebben a sztoriban, hogy a systemnek mekkora szerepe van a sikereiben, attól még nálunk elit szinten tolta és nagyot emelt a védelem szintjén, nem fogjuk tudni őt pótolni, meg lehet azért nézni, hogy a többi cornerünk milyen teljesítményt rakott le, nem összehasonlítható a dolog...

Nagy szopás ez a szituáció, hittem benne, hogy dűlőre jutnak, de igazából nem hibáztatom egyik felet sem, szerintem mindkét álláspont abszolút érthető és racionális. Hosszú távon a csapatra is valszeg pozitív hatással lesz, hogy Gman nem fizette túl, csak idén ez nem segít rajtunk.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na ez érdekes. Meglátjuk mi lesz belőle, ő bánja-e meg, ha focizhat egy 5-11-es csapatban, vagy nekünk fog hiányozni egy elit CB.
gabokocka
szerintem baszik ő rá, hogy mit ér el a csapata majd, 4 év minimálbér után csak a $$$ a lényeg.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Nem dől össze a világ, és azért Norman sem fogadta kitörő örömmel a dolgot, sztem ő itt akarta megkapni a nagy lóvét.

Ezzel 30 misi felett a capspace, ha nem variálunk nagyon, jövőre 100 körül lesz az átvitt zsetonnal együtt.

Jelzés ez mindenkinek, itt nincs holdout, a csapat az első.
gabokocka
Sztem remek üzenet, nagyon tetszik!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ezzel szerintem még izgalmasabbá tettétek a draftot, Hargreaves-re pályázó csapat helyében lehet behúznám, ha van rá keret. amúgy elég tökös lépés volt.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Nem dől össze a világ, és azért Norman sem fogadta kitörő örömmel a dolgot, sztem ő itt akarta megkapni a nagy lóvét.

Ezzel 30 misi felett a capspace, ha nem variálunk nagyon, jövőre 100 körül lesz az átvitt zsetonnal együtt.

Jelzés ez mindenkinek, itt nincs holdout, a csapat az első.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Annyira éreztem, hogy ez lesz, baszki Norman
 pantherlair.sportsblog.com/posts/16325540/breaking-news-panthers-show-josh-norman-the-door.html

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Na ez érdekes. Meglátjuk mi lesz belőle, ő bánja-e meg, ha focizhat egy 5-11-es csapatban, vagy nekünk fog hiányozni egy elit CB.

Ugye Gman szerint sosem egy játékosra vagyunk a bajnoki címtől, nos ezt most bizonyítja is.

Azért hazudnék, ha azt mondanám, hogy örülök, így eléggé hiányposzt lett a CB, pláne ha azt nézzük, hogy Bene azért sérülékeny.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Gondolom éjjel-nappal a Panthers FO-asztalát csapkodta, hogy X pénzt akar, csinálta a cirkuszt, aztán Riveráék meg nem kértek belőle. Jól tették, megmutatták, hogy legyél bárki, első a franchise, a csapat, azzal senki ne szórakozzon. Tökös húzás, egy gyengébb védelemben az is kiderül majd, Norman mennyire túlértékelt. 8)
Stez
Én rohadtul örülnék, ha kicsit elmenne ebbe az irányba az NFL, mert az elmúlt pár évben kezd nagyon játékosközpontú lenni ez a liga, emlékeztetve az NBA-re. Azt sem értékeltem, amit Dez csinált nálunk, soha nem is tartozott a kedvenceim közé.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Gondolom éjjel-nappal a Panthers FO-asztalát csapkodta, hogy X pénzt akar, csinálta a cirkuszt, aztán Riveráék meg nem kértek belőle. Jól tették, megmutatták, hogy legyél bárki, első a franchise, a csapat, azzal senki ne szórakozzon. Tökös húzás, egy gyengébb védelemben az is kiderül majd, Norman mennyire túlértékelt. 8)
Stez
majd Iktriadéknál megmutathatja, hogy ki a fasza gyerek.
Amadeus91
Vagy nálatok.
iktriad
Ilyen karaktereket nem igazol Reggie. Nem teamplayer.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gondolom éjjel-nappal a Panthers FO-asztalát csapkodta, hogy X pénzt akar, csinálta a cirkuszt, aztán Riveráék meg nem kértek belőle. Jól tették, megmutatták, hogy legyél bárki, első a franchise, a csapat, azzal senki ne szórakozzon. Tökös húzás, egy gyengébb védelemben az is kiderül majd, Norman mennyire túlértékelt. 8)
Stez
majd Iktriadéknál megmutathatja, hogy ki a fasza gyerek.
Amadeus91
Vagy nálatok.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát meglepődtem egy kicsit... Mivel a csapatok nagy része kiköltekezte magát lehet kicsit lejjebb kell adnia az igényeit... Persze a jagsnek még így is van 3 off seasonra való zséje 😊

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Gondolom éjjel-nappal a Panthers FO-asztalát csapkodta, hogy X pénzt akar, csinálta a cirkuszt, aztán Riveráék meg nem kértek belőle. Jól tették, megmutatták, hogy legyél bárki, első a franchise, a csapat, azzal senki ne szórakozzon. Tökös húzás, egy gyengébb védelemben az is kiderül majd, Norman mennyire túlértékelt. 8)
Stez
majd Iktriadéknál megmutathatja, hogy ki a fasza gyerek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
levettétek a franchise taget Normanről, FA lett o_O
Löfli
Kb. 12 éve követem a sportot, ilyet még nem láttam.
Ha már az ember taget kap, írja alá azonnal... 😀
Gyulus
2009-ben Leroy Hillel játszotta el ezt a Seahawks, mondjuk vele a draft után, ijedtében alá is írt egy 6 éves szerződést 38 millió dollárért 😀
Egyébként meg:
 twitter.com/JeffDarlington/status/722912360835362816


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
nfl_lover 912
na ezt miért?
winston
A legjobban fizetett corner akart lenni.

Gondolom éjjel-nappal a Panthers FO-asztalát csapkodta, hogy X pénzt akar, csinálta a cirkuszt, aztán Riveráék meg nem kértek belőle. Jól tették, megmutatták, hogy legyél bárki, első a franchise, a csapat, azzal senki ne szórakozzon. Tökös húzás, egy gyengébb védelemben az is kiderül majd, Norman mennyire túlértékelt. 8)
Stez
Szimpatikus húzás, főleg, mert nagyon elszállt a ló a játékosokkal, a sok holdout kapcsán. Talán ezekután majd meggondolják, bár ugye valszeg Norman így is úgy is megkapja a fizuját, csak máshol.

Szerkesztette: nfl_lover
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
levettétek a franchise taget Normanről, FA lett o_O
Löfli
Kb. 12 éve követem a sportot, ilyet még nem láttam.
Ha már az ember taget kap, írja alá azonnal... 😀
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom éjjel-nappal a Panthers FO-asztalát csapkodta, hogy X pénzt akar, csinálta a cirkuszt, aztán Riveráék meg nem kértek belőle. Jól tették, megmutatták, hogy legyél bárki, első a franchise, a csapat, azzal senki ne szórakozzon. Tökös húzás, egy gyengébb védelemben az is kiderül majd, Norman mennyire túlértékelt. 8)

több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
na ezt miért?
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
levettétek a franchise taget Normanről, FA lett o_O


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Nincs ezzel semmi gond, közben Cammel gyakorol Atlantában, az edzőtáborban ott lesz, bárhogy is alakulnak a dolgok addig sztem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 espn.go.com/nfl/story/_/id/15229874/josh-norman-skip-carolina-panthers-workouts-next-week

#KeepPounding
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Denverben kezdünk, remek, ennél jobb motiváció nem is kell.
gabokocka
Várható volt a potenciális hype miatt, én is örülök neki, hajlamosak vagyunk laposan kezdeni a szezont, ez most meglepne. És legalább nem télen kell Denverbe menni. Kötelező W természetesen 😊

A drafton tuti lesznek majd fejvakarós luxuspickjeink, de ha csak a fele bejön, már jó.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Denverben kezdünk, remek, ennél jobb motiváció nem is kell.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Nagyon leült a topik, pedig közeleg a draft 😊
Itt egy névsor azokról a prospectekről, akikkel valamilyen formában találkoztunk

OFFENSE

QB
Dak Prescott, Mississippi State (Pro Day) Proj Round: 4th

FB

RB
Josh Ferguson, Illinois (Shrine) Proj Round: 3rd-5th
Kenyan Drake, Alabama (Senior Bowl) Proj Round: 3rd-4th
Derrick Henry, Alabama (Workout) Proj Round:1st-2nd

OG

C
Graham Gasglow, Michigan (Private) Proj Round: 3rd-5th
Joe Dahl, Washingston State (Workout): Proj Round: 3rd-5th

OT
Willie Beavers, Western Michigan (Senior Bowl) Proj Round: 4th-5th
Germain Ifedi, Texas A&M (Combine, Private, Workout) Proj Round: 2nd
Joseph Haeg, North Dakota State (Workout) Proj Round: 3-5
Brandon Shell, South Carolina (Workout) Proj Round: 5th-6th

WR
Cody Core, Ole Miss (Shrine) Proj Round: 5th
Hunter Sharp, Utah State (Shrine) Proj Round: 7th-UFA
Braxton Miller, Ohio State (Senior Bowl) Proj Round: 2nd
Tyler Boyd, Pittsburgh (Combine & Workout) Proj Round: 2nd-3rd
Sterling Shepard, Oklahoma (Combine) Proj Round: 2nd-3rd
Laquon Treadwell, Ole Miss (Combine) Proj Round:1st
Wendall Williams, University of the Cumberlands (Pro Day) Proj Round: UFA
Keyarris Garrett, Tulsa (Private) Proj Round: 3rd-4th
Chris Moore, Cincinnati (Workout) Proj Round: 7th-UFA
Corey Coleman, Baylor (Workout) Proj Round: 1st-2nd
Johnny Holton, Cincinnati (Workout) Proj Round: UFA
Moritz Boehringer, Germany (Workout/Private) Proj Round: 3rd-6th
Pharoah Cooper, South Carolina (Workout) Proj Round: 2nd-3rd
Marquez North, Tennessee (Workout) Proj Round: 4th-6th

TE
Kivon Cartwright, Colorado State (Shrine) Proj Round: UFA
Austin Hooper, Stanford (Private) Proj Round: 2nd-3rd

DEFENSE

DT
Vernon Butler, Louisiana Tech (Senior Bowl, Private) Proj Round: 1st-2nd
Trevon Coley, Florida Atlantic (Shrine) Proj Round: 7th-UFA
David Onyemata, Manitoba (Shrine) Proj Round: 7th-UFA
Chris Jones, Mississippi State (Pro Day) Proj Round: 2nd-4th
Trevon Coley, Florida Atlantic (Workout) Proj Round: 7th-UFA
Jarran Reed, Alabama (Private) Proj Round: 2nd
A'Shawn Robinson, Alabama (Private) Proj Round: 1st

DE
Romeo Okwara, Notre Dame (Shrine) Proj Round: 5th
Noah Spence, Eastern Kentucky, (Combine) Proj Round: 1st-3rd
Shaq Lawson, Clemson (Private, Workout) Proj Round: 1st
Kevin Dodd, Clemson (Private, Workout) Proj Round: 1st
Matt Judon, Grand Valley State (Workout) Proj Round: 4th
Roy Robertson-Harris, UTEP (Pro Day) Proj Round: 5th-UFA
Emmanuel Ogbah, Oregon State University Proj Round: 1st

LB
Josh Forrest, Kentucky (Pro Day) Proj Round: 7th-UFA
Su’a Cravens, USC (Combine) Proj Round: 2nd
B.J. Goodson, Clemson (Workout, Private) Proj Round: 7th-UFA

CB
DeAndre Elliot, Colorado State (Pro Day) Proj Round: UFA
Harlan Miller, SE Louisiana (Pro Day, Workout) Proj Round: Proj Round: 4th
Mackenzie Alexander, Clemson (Workout) Proj Round: 1st-2nd
Cyrus Jones, Alabama (Workout) Proj Round: 4th-6th
Ryan Smith, North Carolina Central (Workout) Proj Round: 7th-UFA
Kevin Byard, Middle Tennessee State (Workout) Proj Round: 5th-6th

S
Jordan Lomax, Iowa (Shrine) Proj Round: 7th-UFA
Miles Killebrew, Southern Utah (Workout) Proj Round: 3rd-5th
Jayron Kearse, Clemson (Workout) Proj Round: 3rd-5th
Darian Thompson, Boise State (Pro Day, Workout) Proj Round: 2nd-3rd
Vonn Bell, Ohio State (Private) Proj Round: 2nd

--------------------------------------------

*Private = a visit by the prospect to the team' facilities. No work out allowed.
*Workout = a private workout with member(s) of the team anywhere but Charlotte(usually on the prospect's campus)

Most azt mondom, hogy Henry lesz a kiválasztott, ő olyan futóban, mint Cam QB-ban, igazi Gman prospect.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.