NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Az OTA-k alapján Corey Brown nagyon sokat fejlődött, rengetegszer készülhet a kezdőkkel és meg is hálálja a bizalmat. Funchess is pozitív képet alakított ki magáról, ha ők tényleg olyan komoly értéket képviselnek majd, mint amilyenre jelenleg a stáb taksálja őket, akkor hosszú időre meglehet az elkapó sorunk.
Dream scenario

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Igen, az ilyen dolgokra odafigyelnek minden offseasonra jut 1-2 ilyen story.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 espn.go.com/nfl/story/_/id/13043769/braylon-beam-6-year-old-cancer-patient-signs-1-day-deal-coach-carolina-panthers

Jók ezek a sztorik. Ennél már csak az lenne jobb, ha nem lenne szükség rájuk.... 😕gabokocka
omegacukiság. CBS egyébként megjegyezte azt is, hogy Riverának egyszer küldött öt dollárt egy kissrác, mikor hallotta, hogy leégett a háza. Rivera erre visszaküldött egy vagon merchandise-cuccot.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
 espn.go.com/nfl/story/_/id/13043769/braylon-beam-6-year-old-cancer-patient-signs-1-day-deal-coach-carolina-panthers

Jók ezek a sztorik. Ennél már csak az lenne jobb, ha nem lenne szükség rájuk.... 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Amúgy Cam garantált fizuja is csak akkor válik garantálttá, ha 2016-ban és 2017-ben is a rosteren van az új ligaév harmadik napján. Ergo kirakható anélkül, hogy garantálttá válna már a jövő évi fizuja. Nyilván nem fog erre sor kerülni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Megint OTA van 😊

Variálgatunk a védőfalban, CJ-t átmozgattuk jobb oldalra, Ealy szerepelt DT poszton, Short pedig LE-ként.
Volt állítólag egy vicces jelenet, Cam dobott egy picket CJ kezébe, aki ahelyett, hogy bedöcögött volna az endzoneba, visszadobta a zsugát Camnek, hogy próbált újra 😀

Benwikere maródi, a combját fájlalja, nem nagyon szaladgál, csakúgy, mint Benji.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Oszt ha kicsűrik Cutlert ki a tököm irányítana, a Josh McCown wondert láttuk tavaly. Brutál szinten leszűkült azon irányítók tábora, akikkel érdemben neki lehet vágni egy szezonnak. Ha Bradford kihúzza egészségesen Phillyben az évet, ő is siman 20+ misit el fog kérni. A Delfineknél Tannehill is 19 millió felett, és nem azért feltétlenül, mert akkora király, hanem mert nincs kire lecserélni. Ha egy csapatban van legalább egy közepes irányító azt onnan el nem engedik, amíg nincs reális opció másra. És mostanság nem nagyon van. Meg lehet nézni miket szenved a szerencsétlen Texans vagy a Rams is egy bőven fasza kerettel normális QB nélkül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cutlernek még 30 millió garantáltja van hátra, persze, hogy nem tették ki. 😊 De pont Cutler a jó példája annak, hogy nem mindegy, hogy van-e garantált, vagy nincs. Ha nem lett volna, akkor nála benne lett volna a pakliban, hogy valamilyen trade formájában megszabadulnak tőle, és az érte kapott pickkel rámennek valamelyik fiatalra a kettő közül a drafton.
Dalton és Tannehill se nagyobb kutya Cutlernál. Ha a szerződéseik 3.-4. évében sz*rok lesznek, és a csapatnak lesz valamilyen opciója (egy sz*r szereplés megnöveli az opciókat a korai pick miatt), akkor bizony ők is simán trade lapátra kerülhetnek. Ilyenre egyébként korábban is volt példa. Brees így kötött ki a Saints-ben pl.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Persze, elméletileg ki lehet szállni ezekből a szerződésekből, de kire cseréled le Daltont vagy Kaepernicket?
Fitzpatrickra vagy McCownra? Ez a nem garantált annyit jelent, ha 1/1 leszel ingyen ki tudod vágni, különben kitölti a szerződést nagy részét, mint a nagyobb garantált lóvéjú szerződések. Cutler is ott van a Bearsben, nem volt túl jó szezonja, nincs a topon reputációja, mégse tudnak jobb opciót, akivel nagyobb esélyük lenne nyerni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
 overthecap.com/closer-look-at-cam-newtons-contract/#more-9932

Érdemes látogatni ezt az oldalt, akit picit mélyebben érdekel az NFL üzleti oldal, vagyis inkább a csapatok menedzselése, a játék a salary cappel, nagyon jó írások vannak.

A lényeg, hogy kb Matt Ryan szintű kontrakt, csak két évvel később, valamint 15%-kal magasabb salary cap mellett.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze, mindenkiből kinézem én is, de mindenkinek van ügynöke is. Aki baszhatja a karrierjét, ha a top kliense a piaci ár alatt ír alá. Luck jövőre nem fog olyan szerződést aláírni, aminek az èves átlaga nem lesz top3. Sőt sztem az rekord lesz. És akkor már bőven 23 felett leszünk.gabokocka
Ezeknek a szerződéseknek az éves átlaga elég csalóka. Kaepernick szerződése például hiába 6 év 19 milla/év papíron, a gyakorlatban az egy 1 éves 13 millás szerződés, a többi "ha jó leszel megkapod, ha nem, mehetsz" (kivéve sérülést). Az ilyen szerződés nem 6 éves, csak annak látszik. Az átlaga is. 😊 Dalton szerződése is ugyanilyen. Az első 17 milliót megkapta, aztán a többi vagy lesz vagy nem lesz. Ezzel szemben Tannehill szerződése - miközben éves átlagban papíron kb. ugyanott van (1-2 milla eltéréssel) - a valóságban "komolyabb", mert abban több a garantált, ezzel a Miami elköteleződése is. Newton szerződése meg még inkább komoly, mert abból az első 3 évben gyakorlatilag nem tud a csapat kiszállni, miközben Newton 21+ körül fog keresni átlagban - és garantáltan.

Wilson szerződésére nehezen tippelek, mert nem tudom belőni, hogy a Seattle mit gondol a stílusáról (mennyire sérülésveszélyes, ill. mennyire eshet vissza a teljesítménye idővel ebben a stílusban - lásd Vick), és úgy általában a fontosságáról (hosszú távon is game managernek látják-e, vagy látják benne a jövő Brady-jét)

Lucknál egész biztos, hogy rekord mértékű garantált lesz. Nem kérdés, hogy a Colts a karrierje végéig meg akarja tartani, és mivel nem sérülékeny, kiegyensúlyozott a teljesítménye, ezért benne is van egy hosszú karrier. Emiatt a Coltsnak megéri több garantáltat adni, több évre leköteleződni mellette. (Akár mind az öt évre is.) Lényegében ebben merül majd ki a rekord fizetése, nem abban, hogy papíron hány év hány millió, mert azt úgyse kapja meg (mert ha egészséges lesz, akkor hosszabbít, ha meg nem, akkor azért nem).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
petibá Carolina Panthers 41
...kérdés: van az NFL-ben olyan franchise QB aki nincs túlfizetve a többiekhez képest? (itt nyilván az újoncszerződések utáni hosszabbításra gondolok, nem arra, hogy pl. Wilson mennyit keres most). Lehet, hogy van, nem tudom. Mindenesetre szerintem a lavinát Andy Dalton szerződésével indították el, azóta olvasni gyakrabban ilyen 100 millió feletti rekordpénzekről. Sokkal inkább én is arra vagyok kíváncsi, képes lesz - e Cam végre igazi leaderré előlépni... - értem én, hogy szeretne, meg el is fogadom, de úgy is kéne akkor már ennyi pénzért "viselkedni". - remélem menni fog neki, és onnantól kezdve nem érdekel, hogy a többi irányítóba mennyi pénzt fektet a saját klubja, majd megoldják, magasabb a plafon.
Luck - ot meg Wilsont pedig igenis fizessék meg még jobban, vagy garantáljanak még többet nekik, - ők egy más dimenzióban játszanak Newtonhoz képest, - legalább is eddig - remélem 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Persze, mindenkiből kinézem én is, de mindenkinek van ügynöke is. Aki baszhatja a karrierjét, ha a top kliense a piaci ár alatt ír alá. Luck jövőre nem fog olyan szerződést aláírni, aminek az èves átlaga nem lesz top3. Sőt sztem az rekord lesz. És akkor már bőven 23 felett leszünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk itt már sokban játszanak az emberi szempontok is. Luckból kinézem, hogy elfogad egy ilyen szerződést, vagy Rodgers féle évi 21-22 millióért aláír, és nem szőrözik nagyon.

Rodgers ugye évi 22 milliót kapott, nem is idén, Lucknak a garantáltja lesz 60-65 körül, aztán annyi, én legalábbis – amennyiben idén, vagy még jövőre új szerződést kap – egyáltalán nem tippelem többre. Ha két év múlva adunk neki új szerződést, akkor a 25 millió már reális, addigra már végképp elgurul mindenki gyógyszere.

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Túlfizetve vagy nem túlfizetve?

Az itt a kérdés?

Shékszpír után szabadon :😊ThundersNFL
Nem hiszem, hogy ez lenne a kérdés, ha van egy qb-d, akivel lehet nyerni, azt megtartod, értsd túlfizeted (persze igazából nem is túlfizetés, mert olyan kevés adekvát irányító van, hogy törvényszerűen sokkal többe fáj, mint bármely más pozíció, és ahogy megy egyre feljebb a fizetési plafon, úgy fognak nőni az aránytalanságok is a qb fizuknál). Inkább az a kérdés, hogy tényleg lehet-e Cammel nyerni...

Ha tud még fejlődni, és igazi franchise QB lesz belőle, akkor ez reális ár. Az a 67 milla az első 3 évben nem semmi mondjuk...iktriad
A front loaded jelleg a csapatnak is jó, Camnél azért kérdés, hogy 4-5 év múlva milyen állapotban lesz... Jövőre amúgy egy csomó pénz felszabadul (CJ-t és TD-t olcsóbban lehet majd hosszabbítani), és Luke-ot lehet majd fordítva, back loaded szerződéssel megdobni, nála kisebb a kockázat.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Azért idén hosszabbítani fog Wilson mellett Eli, és Rivers, Breesnek is kinéz egy új kontrakt (hogy a Saintsnél vagy máshol az ilyen szempontból mindegy) ezek mind emelni fogják az árakat sztem. Wilsonnál emlékeim szerint pedig 6 évet emlegettek, szóval lesznek még itt érdekességek.

Sztem aki a végére marad az évi 25 misi alatt nem ússza meg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Inkább csak Wilson kapcsán merül fel a kérdés, mert Lucknak még két éve van (most jön a negyedik, és az ötödik is le van hívva), hülye lenne a Colts most hosszabbítani vele évi pár milla miatt, amikor ahhoz képest idén szó szerint szotyiért, de még jövőre is sok millával kevesebbért játszik.
Wilson ideje már inkább itt van, mert ő jövőre FA lesz. Én nem hiszem, hogy Newton miatt Wilson 22-be kerülne. Legjobb esetben is fog kapni egy "rekord szerződést" ő is, ami majd nem 103, hanem 106 milla lesz öt évre vetítve - esetleg még több garantálttal. Egy évre lebontva nem különösebben oszt- vagy szoroz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
De ha Luck és Wilson jár jobban, nyilvánvaló, hogy a csapatuk rosszabbul.
Ezek után sztem mindkettő évi 23-25 misi körül fog kapni.
Sztem az eztán kötött franchise QB szerződések mind mennek majd e fölé.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 overthecap.com/cam-newton-joins-the-big-boy-contracts/#more-9923

A cikk végén van egy nagyon fontos mondat. Azzal igencsak jól jártunk, hogy Cam Wilson és Luck előtt aláírt.gabokocka
Ebben nem vagyok biztos. A Hawksnál állítólag ennél kevesebb pénzben gondolkoznak egy ideje Wilsonnál, aki évi 20 millió körül akar. Newton ezt megkapta. És Newton azért egyértelműen rosszabb QB a két általad említettnél.

Szerintem ezzel pont Newton járt jól, hogy nem várta meg a két "nagyot", illetve Luck és Wilson jár még jobban, mert alapból szerintem ilyen szerződésben gondolkoztak, viszont ezek után már megtehetik, hogy többet kérjenek.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding


Beszarás 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
 overthecap.com/cam-newton-joins-the-big-boy-contracts/#more-9923

A cikk végén van egy nagyon fontos mondat. Azzal igencsak jól jártunk, hogy Cam Wilson és Luck előtt aláírt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Nem kis pénz, de egyszerűen nem tudsz mit csinálni, erre tart a piac.
Nyilván ha konzisztens, jó játékot tud hozni, akkor többért is megérte volna, ha nem lesz jó, akkor évi 5 misivel kevesebb is kidobott pénz lenne az ablakon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 894 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Túlfizetve vagy nem túlfizetve?

Az itt a kérdés?

Shékszpír után szabadon :😊ThundersNFL
Ha tud még fejlődni, és igazi franchise QB lesz belőle, akkor ez reális ár. Az a 67 milla az első 3 évben nem semmi mondjuk...
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Túlfizetve vagy nem túlfizetve?

Az itt a kérdés?

Shékszpír után szabadon :😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
60M a garantált Schefter szerint.

Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 27 s27 másodperccel ezelőtt Fordítás megtekintése
Cam Newton gets $103.8M in 5 year extension. Averages close to $21M/yr with $60M guarantee. Get massive $67.6M in 1st 3yrs. Wow...