Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Fefe77 Chicago Bears 78
Én bizakodom, bár az edzői stábbal magam sem vagyok kibékülve.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Eddig minden ami lehet szar ezen a hétvégén számomra. Remélem legalább mi nyerünk, kis szívderítőnek.
Steltz játéka kérdéses csupán. Többiek játszanak. Kellemes idő várható gyenge kb 15-20 km/h-s széllel.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Na egy vélhetően keserű év első összecsapása közeleg igencsak. A Lions mindenképp megerősödött, mi viszont nem érzem, hogy előre léptünk-e valamit. Vasárnap egy jó értékmérő lesz, de az hogy hol tartunk valójában az a Cowboys és a Packers ellen derül ki. Mondanom sem kell, hogy a győzelem kötelező. El is áshatjuk magunkat, ha a Lions megverne minket otthon. Ezzel korántsem a Lionst lenézve, ahol sokkal szisztematikusabb az építkezés, mint nálunk és könnyen lehet, hogy jövőre le is köröznek minket, de érzésem szerint idén még mi vagyunk a jobbak, főleg otthon. Legalábbis remélem.
Kíváncsian várom a Bears OL és a Lions DL csatáját, főleg a Williams KVB meccset. Cutlernek vélhetően azért jól indulhat a szezon a Lions secondary ellen egy kis önbizalom adagot össze lehet gyűjteni, ha gond lenne vele. Fortenak jól megy a Lions ellen, bár azt hiszem a legjobb Lions def. ellen vasárnap fog pályára lépni. Bár a megérzéseim mást diktálnak, nagyon bízom benne, hogy legalább most vasárnap sikerül egy stabil futójátékot bemutatni. Másik oldalakat megnézve jóval komolyabb aggályaim támadnak. Kis túlzással tavaly Culpi is szétdobált minket, nem beszélve a szeptemberi meccsről amikor ha csak egy félidőig is de Stafford is halmozta a yardokat. CJ ellen sok esélyünk nincs, ha Staffnek van ideje. Ebben pedig egész biztosan jobbak leszünk. Pep érkezésével jócskán felhúzhatja a fal teljesítményét. Futójáték ellen hatékonyak leszünk a szezonban. TOP 10es védelmünk lesz ilyen téren, ebben nem kételkedek. Más kérdés, hogy a passzvédekezésünk is TOP 10es lesz hátulról. A labdaszerzések számát viszont minimum visszakellene tornázni a 2008as szezonban lévőre. Mert tavaly ebben is visszaestünk. Pl. csak egy adat a 32 csapatból 2 darab olyan alakulat volt amelyik a RZben nem csinált turnovert. Az egyikre nem emlékszem melyik volt, a másikat jól tudom.
Elérkeztünk az preseason legrémisztőbb pontjához a speciel teamhez. Ami ezekben a szürke esztendőkben is mindig az elitbe tartozott, az valami katasztrófális volt. Toubnak rendbe kell szednie az egységet, mert a nehéz pillanatokban idén is mint mindenkor kell a jó ST munka. Hestert tovább erőltetjük PRbe. Nem akarom vizionálni a fumble hegyeket amiket elkövet, de mostmár jó lenne eldönteni ezt a kérdést, hogy a papíron No. 1 WRnek kikiáltott CB miért vállal PR munkát. Vagy az egyikre koncetráljon vagy a másikra. Blokkolt puntunkat pedig az leaglább elkövetkező preseasonig nem akarok látni.

Összeségében hétvégén egy eredmény elfogadható a győzelem, ami mindeképp meglesz, ah nem verjük meg magunkat, mert önerőből a Lions még nem fog minket.tüsi91
Köszi az összegzést, csak remélni tudom hogy a pozitív dolgokban amit leírtál tényleg igazad lesz. Nagyon remélem hogy összeszedi magát a társaság és lesz egy izgis szezon, én is sokat várok a defensetől idén, csináljanak csodát, Cutler meg hozzon egy jó formát és emelje fel az egekbe a WReket... 😊

Na felébredtem, szóval a Lionst verjük meg oda vissza és szorítsuk meg a green bayt és a vikingst+ ne játszunk totálisan szánalmasan egyik meccsünkön sem, akkor már elégedett leszek.

Csak ez az óriási szakadék ne lenne az elithez képest...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na egy vélhetően keserű év első összecsapása közeleg igencsak. A Lions mindenképp megerősödött, mi viszont nem érzem, hogy előre léptünk-e valamit. Vasárnap egy jó értékmérő lesz, de az hogy hol tartunk valójában az a Cowboys és a Packers ellen derül ki. Mondanom sem kell, hogy a győzelem kötelező. El is áshatjuk magunkat, ha a Lions megverne minket otthon. Ezzel korántsem a Lionst lenézve, ahol sokkal szisztematikusabb az építkezés, mint nálunk és könnyen lehet, hogy jövőre le is köröznek minket, de érzésem szerint idén még mi vagyunk a jobbak, főleg otthon. Legalábbis remélem.
Kíváncsian várom a Bears OL és a Lions DL csatáját, főleg a Williams KVB meccset. Cutlernek vélhetően azért jól indulhat a szezon a Lions secondary ellen egy kis önbizalom adagot össze lehet gyűjteni, ha gond lenne vele. Fortenak jól megy a Lions ellen, bár azt hiszem a legjobb Lions def. ellen vasárnap fog pályára lépni. Bár a megérzéseim mást diktálnak, nagyon bízom benne, hogy legalább most vasárnap sikerül egy stabil futójátékot bemutatni. Másik oldalakat megnézve jóval komolyabb aggályaim támadnak. Kis túlzással tavaly Culpi is szétdobált minket, nem beszélve a szeptemberi meccsről amikor ha csak egy félidőig is de Stafford is halmozta a yardokat. CJ ellen sok esélyünk nincs, ha Staffnek van ideje. Ebben pedig egész biztosan jobbak leszünk. Pep érkezésével jócskán felhúzhatja a fal teljesítményét. Futójáték ellen hatékonyak leszünk a szezonban. TOP 10es védelmünk lesz ilyen téren, ebben nem kételkedek. Más kérdés, hogy a passzvédekezésünk is TOP 10es lesz hátulról. A labdaszerzések számát viszont minimum visszakellene tornázni a 2008as szezonban lévőre. Mert tavaly ebben is visszaestünk. Pl. csak egy adat a 32 csapatból 2 darab olyan alakulat volt amelyik a RZben nem csinált turnovert. Az egyikre nem emlékszem melyik volt, a másikat jól tudom.
Elérkeztünk az preseason legrémisztőbb pontjához a speciel teamhez. Ami ezekben a szürke esztendőkben is mindig az elitbe tartozott, az valami katasztrófális volt. Toubnak rendbe kell szednie az egységet, mert a nehéz pillanatokban idén is mint mindenkor kell a jó ST munka. Hestert tovább erőltetjük PRbe. Nem akarom vizionálni a fumble hegyeket amiket elkövet, de mostmár jó lenne eldönteni ezt a kérdést, hogy a papíron No. 1 WRnek kikiáltott CB miért vállal PR munkát. Vagy az egyikre koncetráljon vagy a másikra. Blokkolt puntunkat pedig az leaglább elkövetkező preseasonig nem akarok látni.

Összeségében hétvégén egy eredmény elfogadható a győzelem, ami mindeképp meglesz, ah nem verjük meg magunkat, mert önerőből a Lions még nem fog minket.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nah ez azért durva,Don Banks Si-n 29.nek rangsorolt minket a power rankingsben...a Lions és Browns után...ez azért kicsit túlzás bármilyen szarok is vagyunkanfernee
Az érem másik oldala. Tavaly vki Pats vs Bears SB döntőt tippelt. A realitás valahol a 18-22. hely között van.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
No igen, ennyire szerintem sem rossz a helyzet....
Tényleg nézzük meg, h mit tudnak élesben...már nem sokat kell várni...😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nah ez azért durva,Don Banks Si-n 29.nek rangsorolt minket a power rankingsben...a Lions és Browns után...ez azért kicsit túlzás bármilyen szarok is vagyunk

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Captain Mcbright 65 — Bears fan
Srácok, azt mondom, h várjuk meg az első 5 meccset az elküldéssel....nekem sem tetszik, ami most megy, de ha ezzel meccset lehet nyerni, akkor nekem jó....(kevéssé hiszek ebben)Bear
Ez ráadásul azért is igaz, mert az első 5 meccs:

Lions: az utóbbi évek legjobb Detroit-i alakulata látogat el hozzánk csoportrivális és a szezon első meccsén mindenki meg akarja mutatni mit tud. Mondjuk, hogy: W.
Cowboys: a secondary nem áll túl jól, félő, hogy előbb a passzokkal, majd a futásokkal kergetnek őrületbe minket Sajnos, szerintem: L.
Packers: Csoportrivális, a szakértők szerint biztos a "sajtfejek" győzelme, ráadásul előre predesztinálják őket a főcsoport döntőbe. Mentségünkre otthon játszunk, de félő, hogy a rettenetes hangulat sem lesz elég. Szerintem: L
Giants: A nagy almában mindig nehéz győzni az offense-ük több lábon áll, nehéz lesz betörni őket, de mivel idáig pesszimista voltam, legyen: W.
Panthers: Julius könnyes szemekkel sack-eli 13 és félszer Matt Moore-t és behúzzuk DeAngelo Williamstől függetlenül, szerintem W.

Ha az első öt meccset 3-2-vel zárjuk, akkor sajnos Lovie marad. Nem tudom miért szorítsak,hogy ne legyen ez vagy hogy legyen.........
Túl sok minden függ ettől az öt meccstől, az a baj. Remélem nem lesz igazam az "L-ek" tekintetében, és nagyon jók leszünk idén és felforgatjuk a világot. Ránkférne.

Go Bears!

Off.

T.J. Housmandzadeh signs with Ravens

Football is life. The rest is just details.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Srácok, azt mondom, h várjuk meg az első 5 meccset az elküldéssel....nekem sem tetszik, ami most megy, de ha ezzel meccset lehet nyerni, akkor nekem jó....(kevéssé hiszek ebben)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
st player semmi több
de legalább fehérbriareos

mondanám hogy ez előrelépés ha elvakítaná az ellent, de nem hiszem... 😀

Nem tudom mi megy itt srácok de megkímélhetne minket Lovie ha felállna a helyzetre való tekintettel... Szezon közben ki lehet rúgni vagy akkor is sokat kell perkálni? Bár inkább akkor már hagyják hogy "befejezze" amit elkezdett 😕

ááá nem értem hogy ennyi évet eltölt itt és meg sem próbálta(!) újra felépíteni a csapatot és ezzel újra eladni magát, simán feladta. Megérte még egy évet elpazarolni rá...? Nem érte volna meg inkább kifizetni és viszlát, nem nagyobb presztízs veszteség ez így mint 10M? Nem értem, én kirúgtam volna, bár én szurkoló vagyok 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
st player semmi több
de legalább fehér

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
leigazoltátok JD Folsom LB-t, tavaly draftolta a Phinsbriareos
Sajnos nem tudom milyen játékerőt képvisel, tudna valaki segíteni?

Várható még erősödés vagy kialakult a végső keret?

Köszi 😊davemayer
Sennilyet,Lefavourt akartuk erre a helyre de elvitték.Nemhinném h Folsom bármiben is jobb mint Shaw,csak töltelék.Vicc az egész.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
leigazoltátok JD Folsom LB-t, tavaly draftolta a Phinsbriareos
Sajnos nem tudom milyen játékerőt képvisel, tudna valaki segíteni?

Várható még erősödés vagy kialakult a végső keret?

Köszi 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
leigazoltátok JD Folsom LB-t, tavaly draftolta a Phins

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462

😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
tegnap megállapítottuk Zordddal, hogy igencsak szomorú szezon vár ránk

valamint, hogy nem csak hogy faszságokat csinálunk, hanem azokat még átgondolatlan, őrült módon ráadásul. ami movementek most voltak, úgy érzem úgy működik a csapatvezetés, mint az ominózus South Park epizódban a gazdaság
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
KiP te kurvára elfogult vagy Ortonnal szemben😊 100 emberből 98 Cutlert választaná Orton helyett,Cutler valóban varázsló,olyan dobásai vannak néha amiket Kyle soha a büdös életben nem fog tudni,de a Broncos messze jobban össze van rakva mint a mi...várjunk ezzel az egész Denver felsorakozott Orton mögé dologgal,követelni fogják még ott Tebow-t kezdőnek...

na mindegy remélem egyszer lesz olyan amikor nyugodtan lehet majd szidni Cutlert mert a csapat tökéletes 😊davemayer
ANélkül is lehet szidni... 😀 😀 😀 Tudom, gyakoroltam... 😀

Mondjuk az sok érdekes kérdést vet fel, hogy most Orton mögé egy emberként sorakozott fel a Denveri csapat, szurkolók, média, edzői stáb, pedig itt chicagoban mindenki azt mondta? " csak a defense viszi a hátán a fakezűt...."
Ha Cutler valóban varázsló, hol marad a varázslat....

MAcho Harrist kivágta az eagles...ki mennyi esélyt lát rá, hogy behúzzuk Bullocks helyére? (sajna én se sokat)

Húsmadzag Úr...van arra esély, hogy jön? (szerintem: öreg, hisztis, drága)KiP

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
PS:
Wide receivers Juaquin Iglesias and Greg Mathews, fullback Eddie Williams, center/guard Edwin Williams, tackles James Marten and Levi Horn and defensive end Barry Turner.
Még egy hely kiadó:
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Lefevourt elvitte a Bengals.
Lovie Smith egyre nagyobb vicc. Jövőre ki kell rúgni nincs mese.Höri
már réges rég ki kellett volna. A draftot már úgyse éri meg.
Pedig kedveltem Lefevourt és a játéka is tetszett. Sikerült egy újabb draft picket kidobni.tüsi91
Szánalom ami ennél a csapatnál megy, olyan fejetlenség van hogy az hihetetlen... Ez még egy jobb csapatnak is megárt nemhogy a mostani Bearsnek 😐

Lovie nyaral egy fél évet még aztán be ne tegye a lábát Chicagoba... 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lefevourt elvitte a Bengals.
Lovie Smith egyre nagyobb vicc. Jövőre ki kell rúgni nincs mese.Höri
már réges rég ki kellett volna. A draftot már úgyse éri meg.
Pedig kedveltem Lefevourt és a játéka is tetszett. Sikerült egy újabb draft picket kidobni.

szerk. : Shaw a Titansben landolt
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lefevourt elvitte a Bengals.

Lovie Smith egyre nagyobb vicc. Jövőre ki kell rúgni nincs mese.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
T.J. Housmandzadeh szabad ha jól olvastam most a hírt, rá nem lehetne esetleg lecsapni?
Vagy van már elég kiváló célpontja Cutlernek..? 😊

Revis durva igazolás lenne azért, maximum olyan áldozattal lehetne elhozni mint Jay-t.Vagy olcsóbban is elengednék?davemayer
Revisért kb annyit kellene fizetni mint Jay-ért...és primadonnákra nincs szüksége egy haldokló defensnek...

Tj Husi...na azt már tényleg nem kellene erőltetni...lassú, öreg és a keze sem a régi... martz rendszerében gyorsan kukában végezné....

Iglesiason nem kell meglepődni...Rashied sokkal jobb spec teamer... A kezdőhöz meg egyiknek sem lenne köze...
Knox profi,
Hester az örök reménység és elméletileg igazi deep threat lehet, mert routot futni nem tud,
Aroma biztos kezűnek tűnt és elég nagy darab lehet a red zonehoz,
Bennet meg túl sok yardot kapott el ahhoz tavaly hogy idén cut legyen...
Iglesias meg gyenge volt campben...és ez most elég volt ahhoz hogy kivágjuk...akárhol is draftoltuk...

Gilbert pedig Bazuin és Okwo sorsára jutott....a szurkolók nem is láthatták, hogy miért kell menni, de nem hinném, hogy ilyen gyorsan kivágnák a 2009-es top draft picket ha nem lenne igazán xar....
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
T.J. Housmandzadeh szabad ha jól olvastam most a hírt, rá nem lehetne esetleg lecsapni?
Vagy van már elég kiváló célpontja Cutlernek..? 😊

Revis durva igazolás lenne azért, maximum olyan áldozattal lehetne elhozni mint Jay-t.Vagy olcsóbban is elengednék?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ahogy mostanság draftolunk, simán megérné, ha Revis-t ide tudnánk hozni pickért...bár Bowman biztos kiszorítaná a kezdőből...😊😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jennings és Bullocks sem való ide...akkor már inkább a tolószékes Gilbert és Iglesias...ilyenkor szokott az történni, h vhol máshol jól fognak működni.....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)