Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Off de ha vkit érdekel McFarlane toys Urlacher bábú 6 inch,kb 15cm,teljesen új,4000 ftért,doboz nélkül az szóljon...6000kb boltban.
http://www.spawn.com/toys/product.aspx?product=2183

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Én tartom, hogy a GB ellen kevések lesznek a macik.
Lions ellen személy szerint nekem, csúnya lett volna más eredmény mint a győzelem. (akár mennyire másabb csapat mint 2 éve.)
Dallas ellen meglepő győzelem én nem számítottam rá, de így még nagyobb a boldogság.

Most viszont azt mondanám, hogy GB csoport első, én úgy érzem, hogy ők rendben vannak.
Viszont most már annyival pozitívabb vagyok, hogy a második hely meglehet, meg kell lennie, és reménykedni kell, hogy elég lesz a playoffra.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én nem pesszimista vagyok, hanem inkább realista, de semmiképp se túlzóan optimista, hogy nagyot csalódjak. Detroit ellen erős szenvedés után nyertünk, bár a Lions már nem az amely az elmúlt 2 évben és jókor utaztunk egy láthatóan frusztrált Dallashoz, akit valóban jó játékkal legyőztünk. De ettől nem fogom rögtön azt mondani, hogy legyőzzük a Green Bayt, még itthon sem. Éles meccs lesz, de ha a tegnapi játékot alulmúljuk, nem fogunk nyerni szvsz.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Nagyon nagy győzelem.
Sok yard az beszaladt, de a Dallas ellen nem csoda, így is jó volt a D.
Az O meg messze messze nem látott szép teljesítmény a csapatnál. (Passzra értve természetesen)

GB ellen szerintem így is bukta lesz, de a Vikings már meglehet a csoportba én úgy érzem.Darth
1.héten Lions előtt az ment, hogy simán le fogunk bőgni még ellenük is olyan gyatra preseason után, aztán W lett.
2.héten Dallas előtt most már tuti L lesz, sőt oltári nagy verést kapunk idegenben esélye sincs a csapatnak... aztán W lett..

3. héten hazai pályán fogadjuk a Packerst... hazai pályán azért nehogy már ők legyenek az esélyesebbek. Komolyan mintha 0-2-vel kezdtünk volna. Én még ilyen pesszimista szurkolókat nem nagyon láttam. Van sok potenciál a csapatban,mind az O,mind a D részéről. Ha nem hibáznak sokat, akkor bárkit meg tudnak verni. Tudom, hogy a csapatunknak nem fekszik a 3-4 D-ben védekező csapatok, de tavaly is megoldottuk...

Szóval továbbra is én vagyok a csapat optimista szurkolója, én hiszek a csapatban! Go Bears!soma80
Szerintem mindenki hisz a csapatban csak valaki jobban ki meri mondani valaki kevésbé 😉

Abban tökéletesen igazad van hogy pesszimista volt a többség a meccsek előtt(bár a Lions ellen sztem a többség várta a győzelmet) és W lett de előzetesen szvsz nem lehetett számítani ekkora fejlődésre a playcalling területén ill. arra sem hogy a fiúk most tényleg akarják majd a győzelmet + valljuk meg azért volt szerencse is a tegnapi győzelemben, több döntő dropja is pl a Cowboysnak tegnap meg a kihagyott FG 20-17nél... Szóval ez egy meglepő ám annál szebb győzelem volt de korántsem érdemtelen!
Nagyon remélem hogy tudják tartani ezt a lelkesedést és formát, így akár beleszólhatunk a csoport végjátékába is ami nagyon tetszene 😀

A Vikes fel fog támadni, az ellenük vívott meccsek illetve a GB idegenben döntő lehet ( nagyon reménykedem hogy a Soldier Fielden meg tudjuk verni a sajtfejűeket, a vikingeket is meg tudtuk tavaly)

Jókor lesz a Bye Week is szerintem, addig mindent ki kéne sajtolni belőlük a minél jobb végjáték érdekében!

C'MON BEARS!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Nagyon nagy győzelem.
Sok yard az beszaladt, de a Dallas ellen nem csoda, így is jó volt a D.
Az O meg messze messze nem látott szép teljesítmény a csapatnál. (Passzra értve természetesen)

GB ellen szerintem így is bukta lesz, de a Vikings már meglehet a csoportba én úgy érzem.Darth
1.héten Lions előtt az ment, hogy simán le fogunk bőgni még ellenük is olyan gyatra preseason után, aztán W lett.
2.héten Dallas előtt most már tuti L lesz, sőt oltári nagy verést kapunk idegenben esélye sincs a csapatnak... aztán W lett..

3. héten hazai pályán fogadjuk a Packerst... hazai pályán azért nehogy már ők legyenek az esélyesebbek. Komolyan mintha 0-2-vel kezdtünk volna. Én még ilyen pesszimista szurkolókat nem nagyon láttam. Van sok potenciál a csapatban,mind az O,mind a D részéről. Ha nem hibáznak sokat, akkor bárkit meg tudnak verni. Tudom, hogy a csapatunknak nem fekszik a 3-4 D-ben védekező csapatok, de tavaly is megoldottuk...

Szóval továbbra is én vagyok a csapat optimista szurkolója, én hiszek a csapatban! Go Bears!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Azért 3. kísérleteknél az 1/11 nem éppen rózsás adat. Csak a teljesség kedvéért.tüsi91
igen az nagyon csúnya,de az az 1 az 59 yardos volt😊anfernee
na az beteg volt majdnem kirúgott tesóm az albiból akkorát ordítottam 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Azért 3. kísérleteknél az 1/11 nem éppen rózsás adat. Csak a teljesség kedvéért.tüsi91
igen az nagyon csúnya,de az az 1 az 59 yardos volt😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért 3. kísérleteknél az 1/11 nem éppen rózsás adat. Csak a teljesség kedvéért.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nagyon nagy győzelem.
Sok yard az beszaladt, de a Dallas ellen nem csoda, így is jó volt a D.
Az O meg messze messze nem látott szép teljesítmény a csapatnál. (Passzra értve természetesen)

GB ellen szerintem így is bukta lesz, de a Vikings már meglehet a csoportba én úgy érzem.

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Jaja nagy negatívság volt itt a preseason után,de week1 től más világ van mindíg...
1 hét az nagyon sok idő NFL-ben,bármi lehet kb.
A D a superbowl szezon óta nem volt ilyen,repkedtek mindenfelé,és ha még sok yardot is csináltak Romoék amikor kellett megállították őket,Marinelli eddig megoldja amit rábíztak.
Martzre nem találok szavakat,Forté Marshall Faulkot játszik,használja Olsent is,ilyen playcallingot nem láttam még nálunk.2-0,lásssuk a Packerst

Emberek, ez óriási volt!

Nagyon vártam ezt a meccset, bár sírtam amikor az eredményre gondoltam a kickoffot megelőzően 😀
valahogy az egész meccsen azt lehetett érezni hogy meglehet. A félidőben azon imádkoztam ha szoros lesz nehogy kikapjunk, az inkább fájó lett volna mint egy sima idegenben.
Nagyszerű eredmény, nagyszerű teljesítmény, NAGYSZERŰ playcalling, ez csak W lehet 😛

1. Lehet tartani ezt a teljesítményt vagy ez 120 % volt?
2. Lehet egy hét alatt ekkorát fejlődni vagy a Lions meccs volt kisiklás (a W ellenére)?

A Packers elleni meccset én is vízválasztónak érzem, valamit ki kell találni ellenük is...
Ma megmutatták a srácok hogy tudnak küzdeni és játszani is, remélem ez nagy erőt ad nekik a folytatásra.

2-0 és a Vikes 0-2...KI hitte volna??? 😂davemayer
anfernee
Igen nagy negativságok voltak eddig, de ezek szerintem jogosak voltak mivel csapnivaló volt a csapat szinte minden téren. A héten meg fogom nézni újra a Lions meccset utána meg a Cowboyst de valószinűleg olyan kontraszt lesz közte mintha eltelt volna legalább 1 szezon...davemayer
és ez csak week2 volt,mekkora lesz a változás 17.re😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Jaja nagy negatívság volt itt a preseason után,de week1 től más világ van mindíg...
1 hét az nagyon sok idő NFL-ben,bármi lehet kb.
A D a superbowl szezon óta nem volt ilyen,repkedtek mindenfelé,és ha még sok yardot is csináltak Romoék amikor kellett megállították őket,Marinelli eddig megoldja amit rábíztak.
Martzre nem találok szavakat,Forté Marshall Faulkot játszik,használja Olsent is,ilyen playcallingot nem láttam még nálunk.2-0,lásssuk a Packerst

Emberek, ez óriási volt!

Nagyon vártam ezt a meccset, bár sírtam amikor az eredményre gondoltam a kickoffot megelőzően 😀
valahogy az egész meccsen azt lehetett érezni hogy meglehet. A félidőben azon imádkoztam ha szoros lesz nehogy kikapjunk, az inkább fájó lett volna mint egy sima idegenben.
Nagyszerű eredmény, nagyszerű teljesítmény, NAGYSZERŰ playcalling, ez csak W lehet 😛

1. Lehet tartani ezt a teljesítményt vagy ez 120 % volt?
2. Lehet egy hét alatt ekkorát fejlődni vagy a Lions meccs volt kisiklás (a W ellenére)?

A Packers elleni meccset én is vízválasztónak érzem, valamit ki kell találni ellenük is...
Ma megmutatták a srácok hogy tudnak küzdeni és játszani is, remélem ez nagy erőt ad nekik a folytatásra.

2-0 és a Vikes 0-2...KI hitte volna??? 😂davemayer
anfernee
Igen nagy negativságok voltak eddig, de ezek szerintem jogosak voltak mivel csapnivaló volt a csapat szinte minden téren. A héten meg fogom nézni újra a Lions meccset utána meg a Cowboyst de valószinűleg olyan kontraszt lesz közte mintha eltelt volna legalább 1 szezon...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Megkövetem magam, mert nem gondoltam rá, hogy mi nyerhetünk Texasban, mégis sikerült. Kicsit átgondolva a mérkőzést van olyan dolog amit másként látok.
Offense:
OL: hát használjuk az erősen középszerű jelzőt. Használhatnám a ramaty vagy a szar kifejezéseket, de mégis egy idegenbeli bravúr után engedékenyebb jelzőkkel is lehet illetni az egységet. Williams kiesése nem mondom, hogy előny, de nem is hátrány. Kérdés mondjuk, hogy Omi oda-vissza van ráncigálva a falban, nem tudom ez mennyire szerencsés. A pass protectiontől sem voltam elájulva, Jaynek rengetegszer kellett menekülni, viszont említsük meg, hogy volt 5-7 olyan dobóhelyzete, amikor bőven volt ideje nézelődni. Futásblokkolásról nem ejtenék szót. Olyan amilyen, jobb nem sokkal lesz.
Forteból nekem még mindig hiányzik valami futásoknál, elkapások után viszont ugyanolyan lendüleets, mint újonc évében.
WR: 😀 Hát nem emelem magasba Hestert, de tegnap volt az eddigi egyetlen olyan meccse, amikor hasonlított egy No.1 WR-re. Knox sebessége félelmetes és ezt ki is használja, nagy steal volt tavaly az 5. körben. Bennett visszatérése után átvette Aromashodutól a 3. számú WR szerepét. Semmi extra elkapások terén, de Olsen TDjénél remekül blokkolt. Olsen 1 elkapás 1TD. Erre azért nem jelenteném ki, hogy Martz használja... Martz 😊. Múlt héten őt is elküldtem a sunyiba, de tegnap a playcalling szerintem jó volt, nem véletlenül lett ő azért SB győztes off coordinátor és még Kitnaval is tudott 7 győzelmes szezont kihozni. 1 yardos vonalon pedig olyan playt játszottunk ami igaz baromi egyértelmű, de szinte levédekezhetetlen, ha jó helyre megy a passz. (régebbi drukkerek emlékezhetnek szinte replay volt a játék a 08as Vikings meccsen lévőre még Ortonnal). Cutler igazi vezetőként viselkedett a pályán. Valami ilyesmiért érhetett ennyi draft picket.

Defense: ööö sok engedett yard. Ez mindenképp negatívum. 3 turnover mindkét meccsen. Ez mindenképp pozitívum. Futás legyilkolása. Pozitívum. (itt megjegyezném azért, hogy akkor leszek igazán kíváncsi, mikor hátrányba leszünk és az ellenfél nyugodtan futhat vagy passzolhat, nincs rákényszerítve csak a passzra). Ami nagyon szembetűnő a kevés misstackle. Tavaly elképesztő sok ilyet láthattunk és azért ebben még mindig megmutatkozik Urlacher zsenialitása, hogy róla nem mennek tovább. Lehet, hogy már lassú, de még mindig biztos szerelő. Briggs hozza az elvárt szintetés Tino is. Tegnap a passrush azért nem volt egetverő, bár a végén már érett, hogy bezúzzuk Romot végül is egyszer sem sikerült. GB ellen viszont lehet szépíteni a statokat, sőt kell is, mert csak is akkor van esélyünk. DJ Moore jó Pippo Inzaghi módra jól halászott a zavarosba. Bowman és Peanut azonban sokszor megverték. Chris Harris is ölég rozsdásnak tűnik.

ST: Meccs előtt írtam, milyen rég kaptunk return TD-t. Bumm neki. Utána viszont már jó volt a coverage. Ilyen meccseken kitűnik milyen jó ha neked biztos lábú placekickered van.

Összeségébe sokszor fanyalgunk, hogy csak az offense volt jó, másik héten a defense volt jó, egyszerre egyik sem. Tegnap vmi olyesmi volt, hogy mindkettő klappolt. Szép győzelem, nagy győzelem, de még hosszú az év. Tavaly 4. kör után milyen szép volt az élet. 3-1 után jött 1-6. Hazudnék, ha azt mondanám nem tekintek bizakodva a GB elleni meccs elé, már így 1 héttel előtte, de azért nehogy nagyot csalódjunk. A GB esélyesebb, esetleges vereséggel sincs még gond, de nagy lehetőséget adott a Vikings a vereségével, mi pedig azzal, hogy egy gyenge rajtot, jó jótékkal feledtettünk.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Jaja nagy negatívság volt itt a preseason után,de week1 től más világ van mindíg...
1 hét az nagyon sok idő NFL-ben,bármi lehet kb.
A D a superbowl szezon óta nem volt ilyen,repkedtek mindenfelé,és ha még sok yardot is csináltak Romoék amikor kellett megállították őket,Marinelli eddig megoldja amit rábíztak.
Martzre nem találok szavakat,Forté Marshall Faulkot játszik,használja Olsent is,ilyen playcallingot nem láttam még nálunk.2-0,lásssuk a Packerst

Emberek, ez óriási volt!

Nagyon vártam ezt a meccset, bár sírtam amikor az eredményre gondoltam a kickoffot megelőzően 😀
valahogy az egész meccsen azt lehetett érezni hogy meglehet. A félidőben azon imádkoztam ha szoros lesz nehogy kikapjunk, az inkább fájó lett volna mint egy sima idegenben.
Nagyszerű eredmény, nagyszerű teljesítmény, NAGYSZERŰ playcalling, ez csak W lehet 😛

1. Lehet tartani ezt a teljesítményt vagy ez 120 % volt?
2. Lehet egy hét alatt ekkorát fejlődni vagy a Lions meccs volt kisiklás (a W ellenére)?

A Packers elleni meccset én is vízválasztónak érzem, valamit ki kell találni ellenük is...
Ma megmutatták a srácok hogy tudnak küzdeni és játszani is, remélem ez nagy erőt ad nekik a folytatásra.

2-0 és a Vikes 0-2...KI hitte volna??? 😂davemayer

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Grat Macik...
GB-t kell elpakolni és tiétek lehet a csoport... na persze ezt megtenni nem lesz egyszerű...
Viszont megint nem igazán futottatok...
Szép volt!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Emberek, ez óriási volt!

Nagyon vártam ezt a meccset, bár sírtam amikor az eredményre gondoltam a kickoffot megelőzően 😀
valahogy az egész meccsen azt lehetett érezni hogy meglehet. A félidőben azon imádkoztam ha szoros lesz nehogy kikapjunk, az inkább fájó lett volna mint egy sima idegenben.
Nagyszerű eredmény, nagyszerű teljesítmény, NAGYSZERŰ playcalling, ez csak W lehet 😛

1. Lehet tartani ezt a teljesítményt vagy ez 120 % volt?
2. Lehet egy hét alatt ekkorát fejlődni vagy a Lions meccs volt kisiklás (a W ellenére)?

A Packers elleni meccset én is vízválasztónak érzem, valamit ki kell találni ellenük is...
Ma megmutatták a srácok hogy tudnak küzdeni és játszani is, remélem ez nagy erőt ad nekik a folytatásra.

2-0 és a Vikes 0-2...KI hitte volna??? 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Csak így tovább. Ha megverjük a Packerst is, akkor jó szezon várhat ránk.


több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagy győzelem. Futójátékunk nincs, passzjátékunk van. Martz most letett vmit az asztalra, múlt héten fikáztam, ma szerintem rég nem látott jó playcallingot sikerült összehozni. Kaptunk 400 yardot, de valahol várható volt, ettől függetlenül a defense jó volt, jöttek a turnoverek, amikor kellett megfogták a Dallast. Bravó srácok.
több mint 13 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
Azért nem próbálják ki, mert WRt faragtak belőle, aki papíron az első számú elkapója a csapatnak, én PRbe sem erőltetném, tavalyi fumbli parádéja után. Manning jó returner, tavaly Knoxal felváltva sokszor hozták kedvező pozícióba az offenset. PRbe pedig elvileg DJ Moore számít Hester mögött második számú opciónak, de emlékezhetünk rá, hogy Bennettnek volt Punt Return TDje a Ravens elleni gyalázatos meccsen.

Nálunk csak Roach játéka kérdéses (ugye kihagyta az preseasont is), így a kezdő 3 LB mellett egyenlőre Iwuh és a most a héten HH helyére igazolt Rod Wilson a mélység....
Dallasnál probablere van írva Ware és a KiP által említett Colombo is. Kétség nélkül játszik mindkettő.tüsi91
Értem hogy WR meg minden de sztem az a kimagasló szezonja anno nem volt véletlen, ki kéne találniuk egy új visszahordási stratégiát(blokkolásoknál pl) mint amikor 12 visszahordott TDje volt. Akkor is meglepték az ellenfeleket, sikerülhetne ez most is?
Az hogy Hester a első számú WR sok mindent elmond az offenseről...davemayer
Ennyi pénzért kicsit luxus returnert tartani (idén 5750000). Ok, hogy az a 2 éve királyság volt de abból nem sok minden maradt. Na meg ugye az említett fumblik.
több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Nem tudom, de van egy olyan érzésem, hogy én látom egyedül a csapatot "nem olyan csapnivalónak" az itteni fórumozok közül. Én igenis látom a potenciált a csapatban.
Az O részéről az első meccsen az elvesztett labdák száma és az a 4.kisérlet volt a gázos. Cutler egyszer hibázott csak, ha kb. max 1 elvesztett labdával lehozzuk a mostani meccset O részről akkor már boldog leszek. Igen, az O-fal olyan, amilyen de nekik is a Dallas elleni lesz az igazi erőfelmérő. Remélem, h Waret nem hagyjuk egy-az-egyben Williams-sel, hanem besegít neki majd valaki, mert akkor tényleg nehéz meccs lesz Cutler számára.
D részéről azért a front seven nem volt rossz, ha nyomás alatt tudnák tartani Romot, akkor a Secondary-nek is könnyebb dolga van. Tillmann azért összeszedett egy INT-t az első meccsen, tehát a nagy játék meg volt részéről. Romonak lesz ideje,akkor kb. tényleg az fog történni, mint az utolsó két percben a Lions ellen. Én bízom a Peppers-Briggs-Urlacher trióban.

A lényeg, h én nem láttam annyira elkeserítőnek a fiúk játékát a Lions ellen,mint itt sokan, de tény, hogy az igazi erőfelmérő most jön.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Az Ayanbadejo fémjelezte ST-t nagyon nehéz lesz megismételni, akkor szószerint minden klappolt. A visszahordott TD-i 2 szezon alatt jöttek össze (2006,2007). Nekünk minden évben van 2-5 Speciel Team által összehozott TD minimum, néhány csapatnak 2-3 éve nincs. Tavaly több olyan visszahordásunk volt, amely nem lett TD, de az ellenfél feléről indultunk támadni, azért ezek hihetetlen fontosak. De pl a 2008as Minnesota elleni meccsen 2 TDt szereztünk az ST által, igaz nem return volt, hanem egy blokk utáni (Wolfe által) valamint egy Bowman által. A csapatmunkát pedig bizonyítja, hogy évek óta nem kaptunk return TDt.tüsi91
Igazad van csak keresem a lehetőséget hogy mivel lehetne megnyerni a mai meccset (is) 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az Ayanbadejo fémjelezte ST-t nagyon nehéz lesz megismételni, akkor szószerint minden klappolt. A visszahordott TD-i 2 szezon alatt jöttek össze (2006,2007). Nekünk minden évben van 2-5 Speciel Team által összehozott TD minimum, néhány csapatnak 2-3 éve nincs. Tavaly több olyan visszahordásunk volt, amely nem lett TD, de az ellenfél feléről indultunk támadni, azért ezek hihetetlen fontosak. De pl a 2008as Minnesota elleni meccsen 2 TDt szereztünk az ST által, igaz nem return volt, hanem egy blokk utáni (Wolfe által) valamint egy Bowman által. A csapatmunkát pedig bizonyítja, hogy évek óta nem kaptunk return TDt.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Azért nem próbálják ki, mert WRt faragtak belőle, aki papíron az első számú elkapója a csapatnak, én PRbe sem erőltetném, tavalyi fumbli parádéja után. Manning jó returner, tavaly Knoxal felváltva sokszor hozták kedvező pozícióba az offenset. PRbe pedig elvileg DJ Moore számít Hester mögött második számú opciónak, de emlékezhetünk rá, hogy Bennettnek volt Punt Return TDje a Ravens elleni gyalázatos meccsen.

Nálunk csak Roach játéka kérdéses (ugye kihagyta az preseasont is), így a kezdő 3 LB mellett egyenlőre Iwuh és a most a héten HH helyére igazolt Rod Wilson a mélység....
Dallasnál probablere van írva Ware és a KiP által említett Colombo is. Kétség nélkül játszik mindkettő.tüsi91
Értem hogy WR meg minden de sztem az a kimagasló szezonja anno nem volt véletlen, ki kéne találniuk egy új visszahordási stratégiát(blokkolásoknál pl) mint amikor 12 visszahordott TDje volt. Akkor is meglepték az ellenfeleket, sikerülhetne ez most is?
Az hogy Hester a első számú WR sok mindent elmond az offenseről...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért nem próbálják ki, mert WRt faragtak belőle, aki papíron az első számú elkapója a csapatnak, én PRbe sem erőltetném, tavalyi fumbli parádéja után. Manning jó returner, tavaly Knoxal felváltva sokszor hozták kedvező pozícióba az offenset. PRbe pedig elvileg DJ Moore számít Hester mögött második számú opciónak, de emlékezhetünk rá, hogy Bennettnek volt Punt Return TDje a Ravens elleni gyalázatos meccsen.

Nálunk csak Roach játéka kérdéses (ugye kihagyta az preseasont is), így a kezdő 3 LB mellett egyenlőre Iwuh és a most a héten HH helyére igazolt Rod Wilson a mélység....
Dallasnál probablere van írva Ware és a KiP által említett Colombo is. Kétség nélkül játszik mindkettő.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Holnap Cowboys ellen Dallasban... Valaki mondjon valami pozitív dolgot a csapattal kapcsolatban amitől úgy érezhetem legalább a meccs előtt hogy lehet esélyünk 😕 davemayer
Lovie meg addig marad amig Halas-ék türelme tart....és az most végtelennek látszik....KiP
Ez komoly??? egy ilyen hazai pályán vereséggel (az is volt...) felérő győzelem után is töretlen?az elmúlt 3 szezon után is ?? Ha hosszabbítanak vele az év végén az szánalmasabb lesz mint amit eddig a csapat mutatott...

Köszönöm a válaszokat, sok érdekes dolgot szedtetek össze, remélem nagy százalékban viszontlátjuk ezeket.

Nekem is elég lenne ha látnék elképzelést a játékban és hogy merjünk győzelemre játszani (pl: playhívások...)
Úgy érzem hogy a defense meg fog tenni mindent a rossz secondary ellenére is, de ha az offense-nél nem lesz rendes playhívás (lions ellen nem volt szvsz) akkor nagy különbség is kijöhet ebből a meccsből sajnos, főleg úgy hogy a Dallas most bizonyitani akar hazai pályán.

Más: Hestert miért nem próbálják ki újra teljes körű visszahordóként? nem hiszem hogy rosszabb lenne mint pl Manning vagy Knox viszont lehet hogy újra megtalálhatja a régi formát. Vagy ez már teljesen elvetélt ötlet? Kéne a ST ahhoz hogy egy ilyen meccset hozzon a csapat...

C'MON BEARS!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Holnap Cowboys ellen Dallasban... Valaki mondjon valami pozitív dolgot a csapattal kapcsolatban amitől úgy érezhetem legalább a meccs előtt hogy lehet esélyünk 😕 davemayer
a mérkőzés előtt minden sportban minden csapatnak/egyénnek van esélye a győzelemre/sikerre stb. Más kérdés, hogy nem sok.
A realitás az, hogy kikapunk. Ezzel nincs is semmi gond. Nagyon boldog lennék, ha sikerülne egy olyan meccset játszanunk, amikor nem segítünk be az ellenfélnek, jól játszunk a labda mindkét oldalán. Ha ez meglenne én elégedetten tápászkodnék fel a székemből, eredménytől függetlenül.
OL-el kapcsolatban nem mondhatni, hogy bizakodó vagyok, mind futás-, mind passzblokkolás terén is alulmúlták a várakozásaimat múlt vasárnap. A Dallas 3-4es védelme azonban kínál lehetőségeket. Elsősorban szélső futásokkal lehetne operálni ellene, késleltetett futásokkal (Ware úgy is elmegy rushra). DLjük erős, szóval a középső futások nem hiszem, hogy nyerőek lesznek, ráadásul az ILBk is jól semlegesítik ezt. A secondaryük azonban sebezhetőnek tűnik. Newman és Jenkins jó cornerek de korántsem az elit kategória, safety páros sem tűnik oly jónak. Cutlernek ma is vezérnek kell lennie, sok passzkísérlettel.

A defense ad okot bizakodásra. A front seven ha nem is jól, de tűrhetően muzsikált a Lions ellen, ebből kellene még javulni. A Cowboys OL tavaly több meccsen is látva hihetetlen jól nyit utakat a futásnak, de ez lesz a kisebb gond, mert teljesen biztos vagyok benne, hogy a futójátékot kinyírjuk. Itt el is érkeztünk ugye a fő gondhoz. Romo min 300 yard. Tudjuk látjuk, secondary szar, + Witten. Az utóbbi pár évben kiütközött, hogy a tight end levédekezése rengeteg esetben megoldhatatlan volt a csapat számára, nem hinném, hogy ez másként lenne ma. Romonak megfelelő célpontjai vannak, a megfelelő számban és könnyedén megtalálgatja őket, ha lesz ideje.

STben mindenképp megemlíteném a Cowboys kickere Buehler jó nagy krafttal rendelkezik, szerencsére a szórása is ehhez hasonlítható.

Összeségében én 7-14 pont közötti vereségre számítok. Jó linkvadászatot, bár nem tudom elképzelni, hogy ehhez ne lenne legalább 1 jó minőségű, már a meccs kezdetétől. Egy kb félórás/ 1 órás késéssel megérkezek.