NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lovie takarodj, ezt így nem lehet, ki fogunk esni a másodosztályba etc.

A támadófal nagyon csicska volt, ez már lógott a levegőben. A védelem jó, sőt. De ezen a meccsen nincs mit elemezgetni. Megyünk a Panthershez, kezdik egyre inkább összekapni magukat, ráadásul mumuscsapat. 3-1

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutlert széttörték, Collinst széttörték. Futójáték 0. Ez vajon miért lehet?
Defense meccsben tartott minket 3 és fél negyedig. A végére igaz sok lett a yard, de ezt nem varnáma nyakukba. Remélem Jaynek nincs komoly baja.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
szánalom...ez talán még durvább mint a tavalyi cinci.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Eddig parádésan szar hétvégém van, remélem a Bears felhúzza. Most is vélhetően idegtépő meccs lesz, nagyon bízom benne megéri felkelne ebben az istentelen időpontban. Kiwanuka (4 sack, 1FF) nem játszik a Giantsben nem mondom, hogy bánkódok emiatt. Nálunk Chris Williams és Major Wright kivételével úgynéz ki mindenki fedélzeten. Kíváncsain várom Tommie Harris játszik-é vagy sem, de nem tudom elképzelni, hogy újabb meccsről "száműzzék".
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A draftot azért említettétek, hogy kilúgozzátok az emberből a lelkesedést, ugye? Ez egy olyan téma, mint egy fekély, megszúrod egy kicsit, és felbugyog a lelkedből mindenféle cucc. 😀

Koncentráljunk inkább a Giants elleni meccsre. A sérüléseik megkönnyítik a támadófal dolgát, de a legendásan kőkemény Elizabeth Manning elkaphat egy jó napot, és akkor benne van a zakó a meccsben. A védelemtől túl sok újdonságot nem várok, lelassítjáka támadókat, minél hosszabb drive-okra kényszerítik őket, hátha hibázik valaki. A Giants most olyan formában van, hogy hibáznak. Ezt a jó szokásukat tartsák meg még két napig. A védelmüket nem tudom hova tenni. Legutóbb kaptak 300 yardot se, de ebből 29 pontot. Ha Cutler csak a Packers elleni formáját hozza (és ne jöjjön senki azzal a röhejjel, hogy ha nincsenek a bírók, akkor dobott volna még két intet, ha nincsenek a szabálytalanságok a dobások előtt, nem dobott volna egyet se), meglehet a 4-0. Mindenki nagyon mantrázza, hogy a Giants ellen idegenben mi vagyunk az esélytelenebbek, de én nem tervezek be itt se vereséget, az úgyis jön magától.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
igen ezt én is olvastam 😊. Azt hittem tud vki vmi belsőbb infot. Amúgy Toeiana nem volt rossz. Azért valamit mindenképp megjegyeznék. Utóbbi 3 év draftjai: Marcus Harrison (3.kör): igencsak epizodista és valszeg nem is lesz jobb. Gilbert (3.kör): nincs a csapatnál. Henry Melton (4.kör) DE átképezve DT-vé, tavaly IR, idén epizódszerep. Corey Woottont pedig majd meglátjuk. Azért parádés defensive tackle/end draftok az utóbbi 3 évből. Szegény Gaines Adamsről nem is beszélve.tüsi91
Nemcsak D-line,utóbbi pár év draftja siralom,Knox volt nagyonnagy húzás,meg Olsen jó,még Bennett elfogadható,többi kuka...idén mondjuk már lesz 1 és 2 körünk,el sem hiszemanfernee
Olsen sem ért meg első kört..., Forte-t sem nevezném rossz húzásnak. Itt Williams az ordas nagy bust 08ból. 09-10 Cutler.
Attól, hogy lesz első két körünk (ha addig nincs trade) nem azt jelenti, hogy jól is húzunk sajnos.tüsi91
Tényleg Forté még jó pick volt második körben...Cutler meg megérte a pickeket,de az h kb tlg a felsoroltakon kivül nincs egy sem aki bármit is ért...ha még egyáltalán játszanak valahol.Remélem iszonyatosan figyelnek minden héten NCAA O-linemenekre.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A hivatalos indoklás szerint a többiek olyan jó edzésmunkát végeztek, hogy Big Love nagyobb szerepet akart nekik adni. Ez nagyjából fedheti is a valóságot, semmivel se voltak rosszabbak, mint Harris. Különösebb indok, magyarázkodás nem volt. És persze remélik, hogy Tommie újra csúcsformába lendül, néha egy hét pihentetés is segít, elvégre még csak 4 évvel ezelőtt volt utoljára jó meccse, szóval akármikor kijöhet belőle még egy.füligjimmy
igen ezt én is olvastam 😊. Azt hittem tud vki vmi belsőbb infot. Amúgy Toeiana nem volt rossz. Azért valamit mindenképp megjegyeznék. Utóbbi 3 év draftjai: Marcus Harrison (3.kör): igencsak epizodista és valszeg nem is lesz jobb. Gilbert (3.kör): nincs a csapatnál. Henry Melton (4.kör) DE átképezve DT-vé, tavaly IR, idén epizódszerep. Corey Woottont pedig majd meglátjuk. Azért parádés defensive tackle/end draftok az utóbbi 3 évből. Szegény Gaines Adamsről nem is beszélve.tüsi91
Nemcsak D-line,utóbbi pár év draftja siralom,Knox volt nagyonnagy húzás,meg Olsen jó,még Bennett elfogadható,többi kuka...idén mondjuk már lesz 1 és 2 körünk,el sem hiszemanfernee
Olsen sem ért meg első kört..., Forte-t sem nevezném rossz húzásnak. Itt Williams az ordas nagy bust 08ból. 09-10 Cutler.
Attól, hogy lesz első két körünk (ha addig nincs trade) nem azt jelenti, hogy jól is húzunk sajnos.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Tényleg egyéként mi a hivatalos indok Harris hiányára? (és a valódi???).tüsi91
A hivatalos indoklás szerint a többiek olyan jó edzésmunkát végeztek, hogy Big Love nagyobb szerepet akart nekik adni. Ez nagyjából fedheti is a valóságot, semmivel se voltak rosszabbak, mint Harris. Különösebb indok, magyarázkodás nem volt. És persze remélik, hogy Tommie újra csúcsformába lendül, néha egy hét pihentetés is segít, elvégre még csak 4 évvel ezelőtt volt utoljára jó meccse, szóval akármikor kijöhet belőle még egy.füligjimmy
igen ezt én is olvastam 😊. Azt hittem tud vki vmi belsőbb infot. Amúgy Toeiana nem volt rossz. Azért valamit mindenképp megjegyeznék. Utóbbi 3 év draftjai: Marcus Harrison (3.kör): igencsak epizodista és valszeg nem is lesz jobb. Gilbert (3.kör): nincs a csapatnál. Henry Melton (4.kör) DE átképezve DT-vé, tavaly IR, idén epizódszerep. Corey Woottont pedig majd meglátjuk. Azért parádés defensive tackle/end draftok az utóbbi 3 évből. Szegény Gaines Adamsről nem is beszélve.tüsi91
Nemcsak D-line,utóbbi pár év draftja siralom,Knox volt nagyonnagy húzás,meg Olsen jó,még Bennett elfogadható,többi kuka...idén mondjuk már lesz 1 és 2 körünk,el sem hiszem

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tényleg egyéként mi a hivatalos indok Harris hiányára? (és a valódi???).tüsi91
A hivatalos indoklás szerint a többiek olyan jó edzésmunkát végeztek, hogy Big Love nagyobb szerepet akart nekik adni. Ez nagyjából fedheti is a valóságot, semmivel se voltak rosszabbak, mint Harris. Különösebb indok, magyarázkodás nem volt. És persze remélik, hogy Tommie újra csúcsformába lendül, néha egy hét pihentetés is segít, elvégre még csak 4 évvel ezelőtt volt utoljára jó meccse, szóval akármikor kijöhet belőle még egy.füligjimmy
igen ezt én is olvastam 😊. Azt hittem tud vki vmi belsőbb infot. Amúgy Toeiana nem volt rossz. Azért valamit mindenképp megjegyeznék. Utóbbi 3 év draftjai: Marcus Harrison (3.kör): igencsak epizodista és valszeg nem is lesz jobb. Gilbert (3.kör): nincs a csapatnál. Henry Melton (4.kör) DE átképezve DT-vé, tavaly IR, idén epizódszerep. Corey Woottont pedig majd meglátjuk. Azért parádés defensive tackle/end draftok az utóbbi 3 évből. Szegény Gaines Adamsről nem is beszélve.
több mint 13 éve
Giri Chicago Bears 19
Ez gonosz volt, de az a baj hogy igaz! 😊

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tényleg egyéként mi a hivatalos indok Harris hiányára? (és a valódi???).tüsi91
A hivatalos indoklás szerint a többiek olyan jó edzésmunkát végeztek, hogy Big Love nagyobb szerepet akart nekik adni. Ez nagyjából fedheti is a valóságot, semmivel se voltak rosszabbak, mint Harris. Különösebb indok, magyarázkodás nem volt. És persze remélik, hogy Tommie újra csúcsformába lendül, néha egy hét pihentetés is segít, elvégre még csak 4 évvel ezelőtt volt utoljára jó meccse, szóval akármikor kijöhet belőle még egy.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tényleg egyéként mi a hivatalos indok Harris hiányára? (és a valódi???).
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Harris ha így folytatja, munkanélküli lesz. Toeniát jegelték tavaly, bár a DL annyira pöpec volt, hogy nem lehetett neki helyet találni. Good choaching, Herr Smith. Szóval CB helyett nem elképzelhetetlen egy UT az első körben. Már csak azért is, mert a falból inkább a két G szar, Kreutz meg öreg, de belső falembert ritkán húznak ilyen magasan, nálunk meg példa nem volt rá szerintem. Andersont megdícsérték, hogy milyen jól játszott, én azt láttam, hogy vagy ötször kilapították. Aroma ha padozik, annak biztosan megvan az oka. Bennett megbízhatóan és kőkeményen játszik. Visítok mióta, hgy agresszívnek kell lenni a támadóoldalon is, végre látom, hogy tökösen blokkolnak. Kár, hogy az elkapása nem lett TD, nagyon mátrixos volt. Nincs bérelt hely a csapatban, a posztok nagy részén versenyhelyzet van, ezt is megéltük.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Devin Aromashodu nagyon hiányoltam, passzt nem kapott, de egyáltalán játszott?
Tavaly év végén nekem nagyon tetszett, üde színfolt volt az O-banDarth
Inaktív volt...
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Roster hír a nagy örömködés közben: Asiata cut, helyette Edwin Williams (center) lett aktiválva a PSbőltüsi91
Asiata resigned to practice squad

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Roster hír a nagy örömködés közben: Asiata cut, helyette Edwin Williams (center) lett aktiválva a PSből
több mint 13 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Az ismétlést láttam.Gratula a Maciknak! Szerintem nagyot játszottak. Urlacher és Briggs + az ST 2006-ot idézte. De van egy rossz hírem: jövőre is Lávi lesz a headcoach. Bár, ha hagyja érvényesülni Martz-et és Marinellit, akkor kit érdekel.
A PO még messze van, de a Bears rálépett az útra.
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
fantasztikus meccs volt, féltem hogy kezdünk az idén, de ez minden várakozásomat felülmúlta, remélem a folytatás is ilyen lesz
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Devin Aromashodu nagyon hiányoltam, passzt nem kapott, de egyáltalán játszott?
Tavaly év végén nekem nagyon tetszett, üde színfolt volt az O-banDarth
nem hiszem hogy pályán volt, lehet Martznak nem fér bele az elképzeléseibe vagy csak jegeli.
Azt hiszem csak a Lions ellen játszott pár playt, Cowboys ellen már nem láttam és most sem.davemayer
Aroma nem is öltözött be.Mintahogy Tommie H sem.Aroma indoklása Martztől az volt h nem tudja a slotot játszani...sokan viszont Chicagoi médiában inkább azt mondják a Lions elleni sok drop és blokkolni nem tudás miatt,amiben meg Bennett nagyon jó.anfernee
Ezt jogosnak érzem, kicsit szivja fel magát és majd vele megverjük oda-vissza a Vikest 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Devin Aromashodu nagyon hiányoltam, passzt nem kapott, de egyáltalán játszott?
Tavaly év végén nekem nagyon tetszett, üde színfolt volt az O-banDarth
nem hiszem hogy pályán volt, lehet Martznak nem fér bele az elképzeléseibe vagy csak jegeli.
Azt hiszem csak a Lions ellen játszott pár playt, Cowboys ellen már nem láttam és most sem.davemayer
Aroma nem is öltözött be.Mintahogy Tommie H sem.Aroma indoklása Martztől az volt h nem tudja a slotot játszani...sokan viszont Chicagoi médiában inkább azt mondják a Lions elleni sok drop és blokkolni nem tudás miatt,amiben meg Bennett nagyon jó.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Devin Aromashodu nagyon hiányoltam, passzt nem kapott, de egyáltalán játszott?
Tavaly év végén nekem nagyon tetszett, üde színfolt volt az O-banDarth
nem hiszem hogy pályán volt, lehet Martznak nem fér bele az elképzeléseibe vagy csak jegeli.
Azt hiszem csak a Lions ellen játszott pár playt, Cowboys ellen már nem láttam és most sem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Hát én 10 évet öregedtem ezalatt a bő 3 óra alatt... kibírtam és nem néztem meg az eredményt, bár a környezetem jól felidegelt a kis megjegyzéseikkel... 😊

Ez egy igen nagy W volt, bár most nekünk kell elrebegni egy miatyánkot kis szobánk csendes magányában amiért jöttek azok a drága kis sárga zászlócskák(mind jogos volt de láttunk már olyat hogy mégsem dobják be ugyebár).
Urlacher és Briggs... a playhívások miatt úgy tűnhetett talán hogy sokszor súlytalanul mozognak, kevés volt a blitz de amikor a legjobban kellett csináltak egy olyan playt amire évek múlva is emlékezhetünk. Legalább is nekem beleégett a retinámba az a pillanat amikor látom hogy a labda ott csorog a vonalon belül 10 centire... 😀

DEVIN HESTER YOU ARE RIDICULOUS!
Elképesztő volt látni újra a régi fényében tündökölni ezt a srácot, a végén az ugrásánál majdnem levertem a csillárt én is 😂

Mindenesetre ez egy olyan meccs volt aminél az eredmény a fontos de nehéz összeszámolni hogy hányszor mentette meg Cutler seggét a Packers...

Jövő héten újabb bravúr kell, LEGYEN MEG!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 274 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Devin Aromashodu nagyon hiányoltam, passzt nem kapott, de egyáltalán játszott?
Tavaly év végén nekem nagyon tetszett, üde színfolt volt az O-ban

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 274 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Teljes meccset látva, ez egy nagyon nagy harc árán nehezen kiizzadt győzelem volt.
A GB nagyon erős és nagyon jó csapat. Nálam tuti PO-s az fix.

Bears a védelem a védelem, nem mai fickók már, de azért még mindig ott vannak. Bár már kicsit lassabbak, de kemények mint a beton.
Az, hogy a passzok ültek az Rodgers nagyságát dicséri, nem a védelem hibája volt szerintem.
Az O-ról annyit, hogy Mathews-t (nagyon szeretem amúgy) ahhoz képest amit tud szerintem istenesen meg lett fogva. Őt ennyire lehet és kész.

Szóval igazi lélektani, mentális győzelem ez. Megmutatta a csapat (védelem), hogy még mindig nagy.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Gratula, ti kihasználtátok a kapott lehetőségeket, mi elbasztuk az összeset. Jók lesztek egy wild cardra 😛