Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
én meg ezt vártam tőlük valahol, ideje volt végre felszívni magunkat és biztos vagyok benne, hogy a többi meccsre is ez a 4-1-es arány pozitív hatással lesz és a legjobbat fogja kihozni belőlük. Tudom, hogy az elején vagyunk még és elég egy pofon, hogy visszarántsanak a földre, de most egyelőre nagyon örülök ennek a meccsnek, így kell ezt csinálni!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tüsi kérdezte a véleményemet a DL rotációról. Rotáció az elmúlt években is volt, mert semmi sem működött. Most végre van egy kis hús a fal közepén, Toenia-Adams, Harris a csere, és nickel rusher Melton, aki eddig semmit nem csinált (középre gyenge, a terv az, hogy snap után első lépéssel megveri az emberét, hát nem jön össze), de egyszer a kapanyél is elsülhet. 4-3 one gap védelem a miénk, végre nem tolják el a fal közepét különösebb gond nélkül. Középről nem jön több nyomás, ugye gyakorlatilag két NT trónol ott, de mivel leköti az emberüket a leggyakrabban használt (néha double) A-gap blitzek sokkal sikeresebbek. És nem olyan könnyű az irányítóknak feljebb lépni a zsebben. Mert szerencsére oldalról jön nyomás. Peppers többet tett ezért a csapatért, mint Brown és Goon tavaly ketten együtt. Izzy végre megtalálta a helyét. Andersont nem sajnálom, állandóan lenyomták, főleg futásnál, ami megint csak meglepő, tavaly ebben a műfajban nem nyújtott ennyire rossz teljesítményt. Lehet, hogy statisztikákban nem igazán mutatkozik meg, de sokkal nagyobb a nyomás az irányítókon, mint az elmúlt két évben. Egyelőre ennyi, örülök a győzelemnek. Ha CW visszatér, Webb leülhet, én nem vagyok tőle elragadtatva, Edwin Williams remélem marad, Louis egyszer nem nyújtott ilyen teljesítményt. Mérsékelten lehet örülni, nagyon fáztam a meccstől, pláne Cutler hiányában (gratulálok a sikeres sportfogadóknak egyébként), nem hittem, hogy a Panthers ennyire rossz. Komoly tartásról tesz tanúbiznyságot, hogy egy ilyen rossz teljesítmény után, egy mumuscsapat otthonában a rossz periódusokat átvészelve ilyen arányú győzelmet aratott a csapat, és szinte mindenben ellenfele fölé nőtt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 347 — "Grammar maci"
összességében mondható hogy végig uraltuk a meccset, nagyon jó kezdés után (erre senki sem számított az biztos) sok pick, sok bizonytalanság, végre kitűnő futás és kőkemény D. Ha Collinst levesszük a teljesítményünkről akkor kifogástalan szvsz.
Sajnos ő ma kilógott lefelé és még finom voltam 😛

Igazatok van abban hogy nem szabad kiemelni lefelé így egy játékost de mondhatjuk hogy ma bemutatkozott nekünk. Pont azt nem csinálta amit kell, próbált ( próbáltatták??!) deepeket dobni és láss csodát nem sikerült sőt. 6,3 passer rating azt hiszem nem NFL szint és én személy szerint nem hiszem hogy rossz napja volt csak. Ennyit róla, nem akarok huligánnak látszani aki csak szidni tud 😀

Ki merem jelenteni hogy a D összeállt, remélem Briggs nem sérül le annyira hogy ne bírja "kihordani" lábon... A secondarynket nem tették ma próbára, jó volt ez így... Peppers INTje top 10 play az tuti, óriási volt.

Gould is villantott akkor amikor igazán kellett, egyszóval mindenki hozzátette a teljesítményét a sikerhez és ezt jó volt látni.

Forte&Taylor kiváló párost alkothatnak, remélem így rotálják őket tovább, Cutlerről is sok terhet levehetnek ha nemcsak neki kell megoldania a szitut.

Szeretném már látni azt hogy az ellenfél 1yardján nem tökölünk hanem megcsináljuk 3ból egyszer futással, vagy rúgjunk egyből FGt, az a tuti... :cool:

A 4-1 az 4-1, ez nagyon kellett a SNF után, remélem Cutlert felszivja a csaja és szétszedünk mindenkit a bye weekig... jól állhatunk a csoportban, a GB mindjárt kikap Washingtonban game winning FG helyett.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
csillag13 Chicago Bears 26
http://embed.boxlive.tv/index.php?width=640&height=480&channel=ndsports&autoplay=true
Manning 60 yardot hordta vissza a kickoff-ot, Matt Forte 18y TD.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
No, úgy néz ki, hogy Webb és Edwin Williams (ki?) kezdő lesz. Nem tudom, hogy Garza, vagy Louis fog padozni, de tökmindegy. Esküszöm a hugomban több a vérszomj, mint ebben a két kövér lekvárosbödönben.füligjimmy
Nem lenne értelme nektek egy esetleges Logan Mankins-trade felé tapogatózni?DoM
Fenét. Backus kell ide.Bazzani
Értelme lenne mind a kettőnek, két pro bowlerrel megerősíteni a falat. Szerintem nem akarnak draftcetliket pocsékolni, ha neadjisten jönne valami újhullámos GM, ő is tudjon bustokat húzni, meg rossz játékosokat. Backust meg nem is engednék két elsőkörös cetli alatt. Még így is megérné, de azért kicsit sokba kerül. Mankins körül nem tudom, mi ez a nagy hallgatás, fiatal is, jól is játszott, most a szerződése körüli huzavona lejjebb is vitte az értékét. Én egy telefont azért már megeresztettem volna, de én nem értek hozzá, mert nem dolgozok az NFL-ben

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
No, úgy néz ki, hogy Webb és Edwin Williams (ki?) kezdő lesz. Nem tudom, hogy Garza, vagy Louis fog padozni, de tökmindegy. Esküszöm a hugomban több a vérszomj, mint ebben a két kövér lekvárosbödönben.füligjimmy
Nem lenne értelme nektek egy esetleges Logan Mankins-trade felé tapogatózni?DoM
Fenét. Backus kell ide.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
No, úgy néz ki, hogy Webb és Edwin Williams (ki?) kezdő lesz. Nem tudom, hogy Garza, vagy Louis fog padozni, de tökmindegy. Esküszöm a hugomban több a vérszomj, mint ebben a két kövér lekvárosbödönben.füligjimmy
Nem lenne értelme nektek egy esetleges Logan Mankins-trade felé tapogatózni?
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
No, úgy néz ki, hogy Webb és Edwin Williams (ki?) kezdő lesz. Nem tudom, hogy Garza, vagy Louis fog padozni, de tökmindegy. Esküszöm a hugomban több a vérszomj, mint ebben a két kövér lekvárosbödönben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én nem reménykedtem csak megjegyeztem, hogy Tice ezt mondta. Nincsenek nagy illúzióim a fallal kapcsolatban, hozzanak egy elfogadhatónak vélt teljesítményt és rendben leszünk. Szerintem nem a Panthers az a csapat, aki ellen csődöt mondana a védelem. Urlacherrel stabilak vagyunk, ha nem is elit, de lehet bennük ismét bízni.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megint gameday! Chris Williams, Wright és Jay out. OL így a szokásos, de Tice mondta azt is, hogy Webb váltogatva lesz Shafferrel. A másik oldalt nézve nem tudok bánkódni Otah és Steve Smith hiánya miatt. Clausen kezébe kell átadni a stafétát, elvéve azt a futójátéktól és akkor nem lehet gond. Nem Clausent lebecsülve ezzel. Persze ehhez kell egy normális passrush is, Peppersnek különleges meccs lesz, valamint, hogy az offenseünk ne demoralizálja a saját defensét a teljesítményével. Jóval több futójátékot láthatunk szvsz, mint eddig és ki tudja hátha bejön.
Összeségében defense battle és kevés pont, de győzelem.tüsi91
Webb is egy kalap szar, nem kell reménykedni. Shafferren nagyon csodálkozok: a Boys ellen nem játszott jól, de akkor a padról állt be, a Packers ellen szerintem kimagaslóan jó volt, de a Giants ellen kritikán aluli teljesítményt nyújtott. De minden falemberról elmondható, ha ezen ameccsen legalább a kezüket hajlandóak felemelni, és megérinteni a védők mezét (nem blokkolni, vagy valami, csak érjenek hozzájuk), előrébb leszünk. Amúgy Louis és Garza játszanak folyamatosan nagyon pocsékul, megérte a szezon előtti hacacáré a posztcserélgetéssel.

Erre a meccsre azt jövendölöm, hogy a védelem fog csődöt mondani. Az ST és az O már megtette egy-egy meccsen, most rajtuk a sor. 34-27, nemide

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Megint gameday! Chris Williams, Wright és Jay out. OL így a szokásos, de Tice mondta azt is, hogy Webb váltogatva lesz Shafferrel. A másik oldalt nézve nem tudok bánkódni Otah és Steve Smith hiánya miatt. Clausen kezébe kell átadni a stafétát, elvéve azt a futójátéktól és akkor nem lehet gond. Nem Clausent lebecsülve ezzel. Persze ehhez kell egy normális passrush is, Peppersnek különleges meccs lesz, valamint, hogy az offenseünk ne demoralizálja a saját defensét a teljesítményével. Jóval több futójátékot láthatunk szvsz, mint eddig és ki tudja hátha bejön.
Összeségében defense battle és kevés pont, de győzelem.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Néhány érdekesebb statisztika a futójátékról:
3 down: 10/47 21,28% ---> 32.
68,8 futott yard / game ----> 31.
futott yard / play 3,3 ---> 27.
0 futott TD ---> 32.
futott 1st down 11 ---> 32.
7 csapat van még +20 yardos futás nélkül, köztük mi is.

Amúgy a fal rossz teljesítménye mellett Forte is mindig beleszalad a védőbe (néha saját emberbe). Semmi produktivitás. Taylor sokkal inkább olvassa a fal és a védők mozgását. Szerintem vele többet érnénk jelenleg, mint Forteval futásban. Vélemények???tüsi91

Tökéletes észrevétel, amikor Forte már dől és fekszik Taylor még csinál 3-4 yard pluszt, szerintem is jobban járnánk ha a skillt rábíznánk, a brusztolós "kamu" futás meg maradna Fortéra.davemayer
Régi vicc: Tarzan és Jane épp #@>$đ€ . Egyszercsak Jane megszólal:
- Tarzan, azt nem oda kell tenni.
-Tarzan erős, fúr másik lyukat!

Ezt a mentalitást kellene Forténak átvennie. Pontosabban visszanyerni, mert megvolt ez benne. Ha nincs lyuk, akkor csinálj egyet! Könnyebb mondani, mint megtenni, de amikor látom például Chris Johnson, aki akkora, mint Babszem Jankó, a hátán két emberrel még haladni két yardot (Forte ennyit átlagol nagyjábó), akkor elgondolkodok egy kicsit.

Ha Harrison is ki lesz rúgva, akkor tényleg felállva tapsolhatunk. Annyi draftcetlit vertek el védőfalemberekre, hogy az ember azt hinné, legalább egy bevált. De nem. Most azt mondom, Angelo nagyjából már rájött, hogy jó edzők nélkül nem lehet eredményt elérni, jó irányító nélkül sem a kétezres években, idén talán rájön, hogy támadófal nélkül is elég nehéz, és egyre agresszívabb a szabadügynökpiacon. Körülbelüll tíz év kellett, mire megtanulta a szakmája alapjait, végülis előtte csak húsz évet töltött más csapatoknál. Élethosszig tartó tanulás van, gyerekek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
http://www.chicagobreakingsports.com/2010/10/sources-bears-could-bring-back-alfonso-boone.html

Boonet múlt héten rakta a Chargers, és állítólag a 3hete inaktív Marcus Harrison helyére tervezzük visszahozni őt.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 347 — "Grammar maci"
Néhány érdekesebb statisztika a futójátékról:
3 down: 10/47 21,28% ---> 32.
68,8 futott yard / game ----> 31.
futott yard / play 3,3 ---> 27.
0 futott TD ---> 32.
futott 1st down 11 ---> 32.
7 csapat van még +20 yardos futás nélkül, köztük mi is.

Amúgy a fal rossz teljesítménye mellett Forte is mindig beleszalad a védőbe (néha saját emberbe). Semmi produktivitás. Taylor sokkal inkább olvassa a fal és a védők mozgását. Szerintem vele többet érnénk jelenleg, mint Forteval futásban. Vélemények???tüsi91

Tökéletes észrevétel, amikor Forte már dől és fekszik Taylor még csinál 3-4 yard pluszt, szerintem is jobban járnánk ha a skillt rábíznánk, a brusztolós "kamu" futás meg maradna Fortéra.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Néhány érdekesebb statisztika a futójátékról:
3 down: 10/47 21,28% ---> 32.
68,8 futott yard / game ----> 31.
futott yard / play 3,3 ---> 27.
0 futott TD ---> 32.
futott 1st down 11 ---> 32.
7 csapat van még +20 yardos futás nélkül, köztük mi is.

Amúgy a fal rossz teljesítménye mellett Forte is mindig beleszalad a védőbe (néha saját emberbe). Semmi produktivitás. Taylor sokkal inkább olvassa a fal és a védők mozgását. Szerintem vele többet érnénk jelenleg, mint Forteval futásban. Vélemények???
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tudom mi lesz vasárnap, annyi minden lehetséges, ez a szép benne. Egyrészt a Panthers idén ronggyá van verve mindenki által, most lehet hogy esélyt látnak a javításra, főlleg, hogy Cutler nem játszik, de az is bizti, hogy a három nullás kezdés reményre ad okot és a védelem is. Szerintem nagy meccs lesz.Gabez
A Panthers 0-4-e megtévesztő. Hétvégén nem sok hiányzott, hogy elkapják a Saints-t. Építkezés elején vannak, támaszkodhatnak a hatékony futójátékukra (Williams és Stewart), Clausen bíztatóan játszott. A védekezésük hasonló a mienkéhez. Ugyanazt a bent and not break szisztémát játszák ők is. Válogatott meccs után megnézem a hétvégi meccsüket utána majd megpróbálok többet mondani.tüsi91
Én is belenéztem a meccsükbe, az eredmény nem igazán tükrözi a különbséget a két csapat között. A Phanters mutatott két nagy játékot (vagy a védelem hibázott hatalmasat), és kétszer nagyon jókor labdát szereztek. A támadófaluk idén meg se közelíti a tavaly mutatott teljesítményt, és emiatt idén nincs olyan hatékony futójátékuk se, amire támaszkodhatnának. De mivel nekünk még ilyen kaliberű futójátékunk sincs, a támadófal nálunk szarabb, és az irányítónk még látta Lenint, mi se nagyon verhetjük a seggünket a padlóhoz örömünkben. A védelemben és az ST-ben szerintem jobb teljesítményre vagyunk képesek. De valószínűleg megint valami okosság miatt fogunk szűken kikapni, aztán szívhatjuk a fogunkat, hogy de meg lehetett volna.

Amúgy én is tervezem, hogy kóstolok a meccs közben valami töményebbet, mert nem lesz egy leányálom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem tudom mi lesz vasárnap, annyi minden lehetséges, ez a szép benne. Egyrészt a Panthers idén ronggyá van verve mindenki által, most lehet hogy esélyt látnak a javításra, főlleg, hogy Cutler nem játszik, de az is bizti, hogy a három nullás kezdés reményre ad okot és a védelem is. Szerintem nagy meccs lesz.Gabez
A Panthers 0-4-e megtévesztő. Hétvégén nem sok hiányzott, hogy elkapják a Saints-t. Építkezés elején vannak, támaszkodhatnak a hatékony futójátékukra (Williams és Stewart), Clausen bíztatóan játszott. A védekezésük hasonló a mienkéhez. Ugyanazt a bent and not break szisztémát játszák ők is. Válogatott meccs után megnézem a hétvégi meccsüket utána majd megpróbálok többet mondani.
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Nem tudom mi lesz vasárnap, annyi minden lehetséges, ez a szép benne. Egyrészt a Panthers idén ronggyá van verve mindenki által, most lehet hogy esélyt látnak a javításra, főlleg, hogy Cutler nem játszik, de az is bizti, hogy a három nullás kezdés reményre ad okot és a védelem is. Szerintem nagy meccs lesz.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 347 — "Grammar maci"
Ahogy tüsi is mondta általában az ilyen "foltozós beugrós" helyzetekben a veteránok jobbak tlg,láttam Collins pár meccsét mikor beugrott Redskinsbe és akkor elég jól nyomta,persze az pár éve volt és teljesen más csapat,helyzet...de ilyenkor ritkán adják a csapatot olyan kezébe aki még nem is kezdett soha.
Kurvakiváncsi leszek a gameplanre offense oldalán,mit találnak ki a falra.anfernee
Én inkább előre bekészítem a sör mellé a köhögéscsillapítót is mert hogy szétordítom majd kinomban a monitort az biztos...davemayer
Ha már szba hoztam Collins beugrását a Skinsbe 2007ben
week 14: Csereként 15/20 224 yard 2 TD, 0 INT 24-16 W, gondolom ha nem írom oda a csapatnak a nevét aki ellen játszott kitaláljátok melyik volt az, már aki nem tudja.
week 15: 8/25 166 yard 0 TD, 0 INT 22-10 W, idegenben a Giants ellen (későbbi SB győztes)
week 16: 22/29 254 yard 2 TD, 0 INT 32-21 W, idegenben Vikings
week 17: 22/31 244 yard 1 TD, 0 INT 27-6 W, Dallas otthon


Az 5-7es Redskins Collinsal a csapatban 9-7el a POba ment.
WC: 29/50 266 yard 2 TD, 2 INT 14-35 L, Seahawks idegenben. 14-21 után 2 INTjéből return TD lett.

Persze más csapat volt, más időben, fiatalabb is volt.tüsi91
Szép mutatók, bármi ilyennel hozható is lenne a meccs de (mint ahogy te is utalt rá a végén) kétlem hogy ez most menni fog neki. Azért sem mert az elkapóink között nincs rutinos róka akire mindig lehet számítani ha "gebasz" van ill. a futójátékunk nagyon halovány (hogy jutottunk el idáig?).

Az OL miatt nem tudunk semmit játszani, ha megismétlik a giants elleni statokat akkor bármelyik NFL csapat ellen mészárszék vár a QBra vagy a RBre... Egyszerűen nem értem hogy lehet idáig süllyeszteni ezt a csapatrészt, ez olyan mintha vennél egy jó drága horgászbotot de nem raksz rá csalit és úgy akarsz halat fogni- ha nincs öngyilkos hajlamú kopoltyús a tóban mehetsz megint a tecsoba pontyért a botot meg dobod a tóba...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ahogy tüsi is mondta általában az ilyen "foltozós beugrós" helyzetekben a veteránok jobbak tlg,láttam Collins pár meccsét mikor beugrott Redskinsbe és akkor elég jól nyomta,persze az pár éve volt és teljesen más csapat,helyzet...de ilyenkor ritkán adják a csapatot olyan kezébe aki még nem is kezdett soha.
Kurvakiváncsi leszek a gameplanre offense oldalán,mit találnak ki a falra.anfernee
Én inkább előre bekészítem a sör mellé a köhögéscsillapítót is mert hogy szétordítom majd kinomban a monitort az biztos...davemayer
Ha már szba hoztam Collins beugrását a Skinsbe 2007ben
week 14: Csereként 15/20 224 yard 2 TD, 0 INT 24-16 W, gondolom ha nem írom oda a csapatnak a nevét aki ellen játszott kitaláljátok melyik volt az, már aki nem tudja.
week 15: 8/25 166 yard 0 TD, 0 INT 22-10 W, idegenben a Giants ellen (későbbi SB győztes)
week 16: 22/29 254 yard 2 TD, 0 INT 32-21 W, idegenben Vikings
week 17: 22/31 244 yard 1 TD, 0 INT 27-6 W, Dallas otthon

Az 5-7es Redskins Collinsal a csapatban 9-7el a POba ment.
WC: 29/50 266 yard 2 TD, 2 INT 14-35 L, Seahawks idegenben. 14-21 után 2 INTjéből return TD lett.

Persze más csapat volt, más időben, fiatalabb is volt.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 347 — "Grammar maci"
Ahogy tüsi is mondta általában az ilyen "foltozós beugrós" helyzetekben a veteránok jobbak tlg,láttam Collins pár meccsét mikor beugrott Redskinsbe és akkor elég jól nyomta,persze az pár éve volt és teljesen más csapat,helyzet...de ilyenkor ritkán adják a csapatot olyan kezébe aki még nem is kezdett soha.
Kurvakiváncsi leszek a gameplanre offense oldalán,mit találnak ki a falra.anfernee
Én inkább előre bekészítem a sör mellé a köhögéscsillapítót is mert hogy szétordítom majd kinomban a monitort az biztos...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ahogy tüsi is mondta általában az ilyen "foltozós beugrós" helyzetekben a veteránok jobbak tlg,láttam Collins pár meccsét mikor beugrott Redskinsbe és akkor elég jól nyomta,persze az pár éve volt és teljesen más csapat,helyzet...de ilyenkor ritkán adják a csapatot olyan kezébe aki még nem is kezdett soha.
Kurvakiváncsi leszek a gameplanre offense oldalán,mit találnak ki a falra.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pokoli hírre hazaérni sohasem jó. Valahol várható is volt ez, hogy Jay nem játszik. Mondanom sem kell mekkora érvágás ez az offensenek. Hanie nekem is szimpatikusabb és szerintem jobb is, mint Collins, de ki tudja hogyan dolgozná fel, hogy ő a starter. Persze profi játékosok stb, de mégis első kezdő meccs, ráadásul úgy, hogy vélhetően sok segítséget nem kap se a faltól, se a futójátéktól. Monjduk nem tudom elképzelni, hogy Martz és Tice ne szedte volna annyira össze a falat, hogy egy viszonlyag elfogadható teljesítményt ne rittyentenének elő. Úgy gondolom jó döntés az, hogy Collins kezd. Ne verje el a labdákat, ez a lényeg. Mi meg bízzunk abban, hogy a nem létező futójátékunk legalább erre a meccsre összeáll.
A defense azért nem kis bizakodásra ad okot. Peppers meggyőződésem, hogy nagy meccset játszik.

Cutler nélkül nagyon nehéz lesz, de talán nem megoldhatatlan.

szerk.: ráadásul ne felejtsük el 07-08ben amikor Collins beszállt a Redskinsbe Campbell helyére, nemcsak megbízható teljesítményt nyújtott, hanem vezére is volt az offensenek, már amennyire emlékszem a Dallas legyőzésére és Hawks elleni WC meccsre.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Defensive struggle lesz ez, kevés pont, field position battle, minden, ami szem-szájnak ingere 😊
ST meg a turnoverek döntenek majd várhatóan.

Perception is reality.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 347 — "Grammar maci"
Vasárnap Collins lesz a kezdő QB és Cutler nem fog játszani. Úgy néz ki, h 9 sack már neki is sok(k) volt. Remélem nem fog komolyabb következménye lenni rá nézve, és tényleg csak pihentetni akarják még egy hetet.soma80
Majd megverjük a Pantherst futójátékkal. Nem emlékszek ellenük olyan meccsre, hogy valami csoki ne csapódott volna a ventillátorba.füligjimmy
Azzal az átlag 80yardos futójátékkal? 😊

Érdekes lesz a mérkőzés. Náluk kiesett Smith és ugy cut volt Jarrett, nálunk Cutler esett ki. Kár, hogy ők könnyebben futnak pár száz yardot, mint mi... Hesternek és a spec.teamnek kell ezen a meccsen villantania megint csak...soma80
Én személy szerint többet látok Haineben mint Collinsban, szerintetek is ő lehetne inkább a második számú vagy jobb Collins?
Az egyetlen dolog ami mellette szólhat az talán a "rutin" aztán annyi...

Cutler nélkül ha nyerünk is akkor is vért izzadva + a védelmünket halálra fárasztva. Nem lesz ez így jó, pedig szépen indultak a dolgok 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal