Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
nézegettem Chicago-s videókat jutubon, ez nagyon tetszett, ajánlom mindenkinek: http://www.youtube.com/watch?v=73dW4740ILE&feature=related
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Huh ezt nem hiszem el,az offensive coordinatorunk felvállalta 1az1ben a felelősséget a giants elleni meccsért.
Milyen szép is ez a Turner nélküli élet...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Cutler (és Collins is) edzett ma, valószínűleg akkor a Panthers ellen játszani fog.


több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A legnagyobb baj az, hogy a falat már évek óta csak foltozzuk (azt is rémisztő sikerességgel), igazi megoldás nincs. Ott tartunk, hogy már az alap sincs meg akikhez hozzácsapjuk az embereket. Kreutz? Nagy center volt valamikor régen, talán igaz sem volt, de már bekellett volna húzni az utódját. Tacklebe próbálkoztunk Williams-sel erősen bust gyanú, de ezen kívül igazán semmit nem tettünk a falért. Persze hoztuk Pacet, Omiyalet, aki mindenhol játszott már a falban, csak a helyén vajnyi keveset. Garza régen is szar volt, a fal jobb teljesítménye húzta fel őt is, Louis meg épp olyan mint Garza fiatalabb kiadásban. Hiába húzunk UT-t első körben attól meg nem lesz jobb még a fal. Ez egy hosszú folyamat eredménye. 07ben ugye kellett egy TE első kör végén. 08ban belenyúltunk Williamsbe, 09-10ben meg nem volt első 2 körünk. Parádés. Mire itt összedobnak egy normális falat az min 3-4 év. Addig meg törjék Jayt.
több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Ma Angelo nyilatkozott a szokásos szerdai média eseményen. Cutler majd csak holnapra vállalta az interjút.

Angelo nyilatkozatából kiragadva egy-két mondatot:
“I’m concerned because we didn’t protect the quarterback"
"We need to get the same five players playing every week. That’s the goal."
"I’m not minimizing talent, but if the players aren’t on the same page, talent is irrelevant."
on loss to the Giants: “It was a butt-kicking. It’s as simple as that."
on Jay Cutler's status: “We feel very confident that Jay’s going to be fine."
on Jay Cutler: "Our medical people will determine when he is healthy and available to play.”
on OL help: "If there’s a good player out there who can help us, we’ll look at him."

Szóval rájöttek az OL-anyag, amelyből vmit ki kéne hoznia Tice-nak, egy kalap szar.... pedig anno az offseasonban Ticet megkérdezték, h hozzanak-e bárkit is a O-falba, de ő azt mondta, h nem kell, mivel tele van tehetséges egyénekkel, aham, persze...

Cutler úgy néz ki, h nem egy könnyen fogja túltenni magát ezen a meccsen, lehet, h sikeresen hazavágtunk, egy reményteljes QB-t. Végre úgy tűnt, van egy tehetséges QB-nk, de persze megvédeni, azt minek...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Jimmy Barátom!

Kérdeznék! Mit gondolsz Jay Cutler és az elvileg szinte már közhelyes Cover 2 playbook kapcsolatáról?
Előre is kösz
Ölelés
HelmHelmut Zimmer
Úgy olvassa, mint hülyegyerek a képeskönyvet 😀. Főleg a Fewell által felkészített védelmek ellen acélos. 😀 Nem is lehet rajta csodálkozni, hogy ilyen jól megy neki, a cover 2 lejárt lemez, az idő vasfoga elrepült felette, nem lep meg már senkit etc. Az új király a 3-4, oda se jó játékos, se jó edző nem kell, amelyik csapat átáll erre, varázsütésre jobb lesz. Lásd például bills védelme hogy megacélosodott.füligjimmy
😀 😀 😀

Perry Fewell kérdése Jay Cutler válasza
(Cover23+ mod) = n/0
, ahol a "0" konstans

Persze csak túlzok, sarkítok, de meglepő, hogy mennyire nem megy, és lehet baszogatni bármelyik OC-t, de Shanny - Bates párosnak sem sikerült 2 éve Buffaloban úgy hívni a pléjjeket, hogy sikerüljön megoldani az EREDMÉNYES előrehaladást. Nem is jutott be a Broncos a a rájátszásba. 😀
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Első 8 meccs tűnik könnyebbnek, utolsó 8 nehezebbnek. Következő 4 meccsből ha jól jövünk ki bármi lehet. Panthers, Hawks, Skins ill Bills. Ezekből min 3, de inkább 4. 6-2 ill 7-1 után majd ráérünk beszélni, az alatt szerintem felesleges.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Azért ezzel a Cutler gyerekkel kéne valamit kezdeni, mert ez már tényleg röhejes, na mindegy. Kis offolás, remélem nem baj, de hátha valakit érdekel:

http://divat-ruha.vatera.hu/ferfi_ruhazat/kabat_dzseki_atmeneti/xl_es_meret/nfl_chicago_bears_amerikai_football_dzseki_182858644.html

Ha valakit érdekelne írjon privit, magamnak rendeltem, de nem jó rám, köszi!
Ja és egy kérdés: láttok reális esélyt a pozitív mérlegre? jó kezdés volt, de a Giants erősen alázott minket és az erős védelem sem tudta pótolni Cutler hiányosságait.Gabez
Nem Cutlernek voltak hiányosságai,illetve voltak miután kapott párat😊Sztem kb egálra jövünk ki,most nem nagyon lehet jósolni,amúgysem de egy ilyen meccs után meg végképp,kiderül fel tudunk e állni...Mike Tice varázslat😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy Barátom!

Kérdeznék! Mit gondolsz Jay Cutler és az elvileg szinte már közhelyes Cover 2 playbook kapcsolatáról?
Előre is kösz
Ölelés
HelmHelmut Zimmer
Úgy olvassa, mint hülyegyerek a képeskönyvet 😀. Főleg a Fewell által felkészített védelmek ellen acélos. 😀 Nem is lehet rajta csodálkozni, hogy ilyen jól megy neki, a cover 2 lejárt lemez, az idő vasfoga elrepült felette, nem lep meg már senkit etc. Az új király a 3-4, oda se jó játékos, se jó edző nem kell, amelyik csapat átáll erre, varázsütésre jobb lesz. Lásd például bills védelme hogy megacélosodott.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Azért ezzel a Cutler gyerekkel kéne valamit kezdeni, mert ez már tényleg röhejes, na mindegy. Kis offolás, remélem nem baj, de hátha valakit érdekel:

http://divat-ruha.vatera.hu/ferfi_ruhazat/kabat_dzseki_atmeneti/xl_es_meret/nfl_chicago_bears_amerikai_football_dzseki_182858644.html

Ha valakit érdekelne írjon privit, magamnak rendeltem, de nem jó rám, köszi!
Ja és egy kérdés: láttok reális esélyt a pozitív mérlegre? jó kezdés volt, de a Giants erősen alázott minket és az erős védelem sem tudta pótolni Cutler hiányosságait.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Jimmy Barátom!

Kérdeznék! Mit gondolsz Jay Cutler és az elvileg szinte már közhelyes Cover 2 playbook kapcsolatáról?
Előre is kösz
Ölelés
Helm
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Grant lehet a mi Tank Johnsonunk...bajos, de tehetséges jószágnak tűnik ennyi infó alapján...KiP
öreg már és nem is illik a sémába szvsz.
a Fins-nél volt próbajátékon a nyáron, és ott 3-4-es DE-t akartak belőle csinálni, mert nagy.

egyébként Jimmy rosszul mondta, nem Kanadából jött, hanem Omahából. (Nebraska)
tudom, UFL, CFL egy kutya.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
[Ortonnak innen a kanapémről küldök egy puszit a hasára, kívánok neki két MVP címet, meg egy aranygyűrűt, de ha ő játszana itt, mire mennénk? Négy meccsből ötöt nyertünk volna. Nem te hozod ki belőlem a vadállatot, hanem a sok okos szakértő, akiknek hetente teljesen más véleményük van ugyanarról a kérdésről. Pedig én aztán nem vagyok egy véresszájú drukker, nem szoktam elájulni a csapattól győzelmek után se.

Gilbert FA, Grant a szteroidos eltiltása után valami lövöldözésbe keveredett, most Kanadából kaparták elő. Amúgy Incognito nélkül is van elég holding, meg false start, nem kell még meccsenként 2-3 personal fault is mellé.füligjimmy
Szerintem, aki érdemben akar összehasonlítani QB-kat annak igencsak össze kell szednie magát...

Amiben maximálisan igazat adok Neked (nektek) hogy az itt a kérdés kivel működik jobban az offense...
Ilyen értelemben
Vick> Kolb... Michael-nek jobban megy a kevéssé hatékony O-fal mögötti játék....
Gradkowski> Cambell... Jobban dolgozik érte a fal...
Ennek ellenére nem hinném, hogy a fentiek valós relációk...

SZóval nem lehet két külön csapat irányítóját összehasonlítani...ennek ellenére a legtöbb szakértő szerint Cutler a tehetségesebb, jobb, szebb...ami viszont szerintem is valószínű: Ortonnal nem menne jobban most a Bearsnek...

Incognito lehet, hogy fegyelmezetlen a penalityk terén, de legalább nem átjáróház a guard pozíció...

Grant lehet a mi Tank Johnsonunk...bajos, de tehetséges jószágnak tűnik ennyi infó alapján...
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Állj meg szőnyeg!

Én nem kezdtem verni a nyálam, nem dícsértem Ortont.... a saját véleményem igen elfogult, de ennek csak igen szolíd formában adok hangot, ugyanis tudom sokan nem értenek velem egyet...legutóbb is csak ennyit írtam:

Nem vagyok Peter King, de én ezt már 2 éve mondom....
De az idő és a számok beszéljenek, ne az elfogult szurkolók...
KiP
SZóval nálama téma lezárva, de ha ekkora visszhangot kap ez a két mondat akkor nem csak Peter Kingnél téma ez....

inkább erről:
Anderson cut.... a 12sackes év után 46 meccsig vártuk Mark Andreson újabb eljövetelét...de ez nem történt meg... egyet tudok azzal érteni, hogy a léhűtők húzzanak a sunyiba...
Alex Brown nem zavar sok vizet a Saintsben, Gilbert street free agent (ha jól tudom)....nem hinném, hogy nagyot vesztettünk...sajnos Grantről keveset tudok de bízom a legjobban...

O-fal= NO fal

ideálisan így néznénk ki:

ChrisWill- Garza???- Kreutz-Luis????-OMi

Guard téren olyan szinten vagyunk bajban, hogy nem tudom miért nem harcoltunk Incognitóért, vagy valamelyik nagyobb névért, mert itt vékonyabbak vagyunk mint akárhol...

Valaki tudja, hogy áll CWill betegsége?

Ja és Orton a király....és rosszul mondjátok, nem pro bowl, hanme all pro!!!! 😛 😛 😛 😛 😛KiP
Ortonnak innen a kanapémről küldök egy puszit a hasára, kívánok neki két MVP címet, meg egy aranygyűrűt, de ha ő játszana itt, mire mennénk? Négy meccsből ötöt nyertünk volna. Nem te hozod ki belőlem a vadállatot, hanem a sok okos szakértő, akiknek hetente teljesen más véleményük van ugyanarról a kérdésről. Pedig én aztán nem vagyok egy véresszájú drukker, nem szoktam elájulni a csapattól győzelmek után se.

Gilbert FA, Grant a szteroidos eltiltása után valami lövöldözésbe keveredett, most Kanadából kaparták elő. Amúgy Incognito nélkül is van elég holding, meg false start, nem kell még meccsenként 2-3 personal fault is mellé.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
KiP nincs ezzel semmi baj,én Rexyt is bírtam,de nem hasonlitgatnám senkihez😀
C Will re kb 3-4 hetet mondtak,tehát jöv héten kiderül mi merre,talán már játszik,Wrighté a súlyosabb...Most olvasom h williams már játszana Panthers ellen...
All pro még runner upnak sem😊

Állj meg szőnyeg!

Én nem kezdtem verni a nyálam, nem dícsértem Ortont.... a saját véleményem igen elfogult, de ennek csak igen szolíd formában adok hangot, ugyanis tudom sokan nem értenek velem egyet...legutóbb is csak ennyit írtam:

Nem vagyok Peter King, de én ezt már 2 éve mondom....
De az idő és a számok beszéljenek, ne az elfogult szurkolók...
KiP
SZóval nálama téma lezárva, de ha ekkora visszhangot kap ez a két mondat akkor nem csak Peter Kingnél téma ez....

inkább erről:
Anderson cut.... a 12sackes év után 46 meccsig vártuk Mark Andreson újabb eljövetelét...de ez nem történt meg... egyet tudok azzal érteni, hogy a léhűtők húzzanak a sunyiba...
Alex Brown nem zavar sok vizet a Saintsben, Gilbert street free agent (ha jól tudom)....nem hinném, hogy nagyot vesztettünk...sajnos Grantről keveset tudok de bízom a legjobban...

O-fal= NO fal

ideálisan így néznénk ki:

ChrisWill- Garza???- Kreutz-Luis????-OMi

Guard téren olyan szinten vagyunk bajban, hogy nem tudom miért nem harcoltunk Incognitóért, vagy valamelyik nagyobb névért, mert itt vékonyabbak vagyunk mint akárhol...

Valaki tudja, hogy áll CWill betegsége?

Ja és Orton a király....és rosszul mondjátok, nem pro bowl, hanme all pro!!!! 😛 😛 😛 😛 😛KiP

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Állj meg szőnyeg!

Én nem kezdtem verni a nyálam, nem dícsértem Ortont.... a saját véleményem igen elfogult, de ennek csak igen szolíd formában adok hangot, ugyanis tudom sokan nem értenek velem egyet...legutóbb is csak ennyit írtam:

Nem vagyok Peter King, de én ezt már 2 éve mondom....
De az idő és a számok beszéljenek, ne az elfogult szurkolók...
KiP
SZóval nálama téma lezárva, de ha ekkora visszhangot kap ez a két mondat akkor nem csak Peter Kingnél téma ez....

inkább erről:
Anderson cut.... a 12sackes év után 46 meccsig vártuk Mark Andreson újabb eljövetelét...de ez nem történt meg... egyet tudok azzal érteni, hogy a léhűtők húzzanak a sunyiba...
Alex Brown nem zavar sok vizet a Saintsben, Gilbert street free agent (ha jól tudom)....nem hinném, hogy nagyot vesztettünk...sajnos Grantről keveset tudok de bízom a legjobban...

O-fal= NO fal

ideálisan így néznénk ki:

ChrisWill- Garza???- Kreutz-Luis????-OMi

Guard téren olyan szinten vagyunk bajban, hogy nem tudom miért nem harcoltunk Incognitóért, vagy valamelyik nagyobb névért, mert itt vékonyabbak vagyunk mint akárhol...

Valaki tudja, hogy áll CWill betegsége?

Ja és Orton a király....és rosszul mondjátok, nem pro bowl, hanme all pro!!!! 😛 😛 😛 😛 😛
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Anderson más csapatban képes-e villogni, mint megannyi volt Bears player a közelmúltból. Újonc éve után aligha számítottunk erretüsi91
Aki a védelemből eligazolt (elzavarták), az nem nagyon villog máshol. Támadóoldal persze más tészta. Amúgy nagyon ideje már, hogy a semmirekellőket elzavarják a csapattól, nem pedig adni nekik egy utolsó utáni utáni esélyt. Következő Tommie Harris?füligjimmy
Cap nélküli évben bármi elképzelhető. Azért, hogy Toeiana (nem bántva őt) kiszorítja mindent elmond, Melton is egyre többet fenn van + kis tétben bármikor megfogadom, hogy Marcus Harrison 1 év múlva már nem lesz itt (naggyal csak azért nem, mert akk sose nyerek)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Anderson más csapatban képes-e villogni, mint megannyi volt Bears player a közelmúltból. Újonc éve után aligha számítottunk erretüsi91
Aki a védelemből eligazolt (elzavarták), az nem nagyon villog máshol. Támadóoldal persze más tészta. Amúgy nagyon ideje már, hogy a semmirekellőket elzavarják a csapattól, nem pedig adni nekik egy utolsó utáni utáni esélyt. Következő Tommie Harris?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Anderson más csapatban képes-e villogni, mint megannyi volt Bears player a közelmúltból. Újonc éve után aligha számítottunk erre
több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears have officially signed veteran Charles Grant
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mark Anderson cutHöri
Csipicsip csuré 😂

amúgy ezt honnan?füligjimmy
The Chicago Bears have released defensive end Mark Anderson, Sean Jenson of the Chicago Sun-Times reports.
http://twitter.com/skjensen/statuses/26481822524Höri
Kösz, már én is megtaláltam 😀 Először Brown, aztán Gilbert, most Anderson..... Marinelli Magic

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mark Anderson cutHöri
Csipicsip csuré 😂

amúgy ezt honnan?füligjimmy
The Chicago Bears have released defensive end Mark Anderson, Sean Jenson of the Chicago Sun-Times reports.
http://twitter.com/skjensen/statuses/26481822524

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mark Anderson cutHöri
Csipicsip csuré 😂

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mark Anderson cut

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Végre megnéztem a meccset. Legalábbis az érdemi részét. Megkérdeznék pár embert, miről bszél tulajdonképpen? Az első negyedben erőltették a screen passzokat. Semmire se jutottak vele. 3&long, 4 man rush, és szétszedték a falat, és mindenkit, aki próbált blokkolni. Az első sacknél Garza és Shaffer egyszerre lett megverve kb. két másodperc alatt, a másodiknál szinte mindenki. Ismétlem, a Giants alig blitzelt. Volt olyan sack, amikor Cutler sokáig tartotta a labdát, azt észrevettétek e, hogy Olsen és Hester egymásnak ütközött? Ez már a második negyedben történt, előtte szerintem Osi vert rajta egy akkorát, hogy már ott megszédült, nem is kicsit, alig bírt felállni. Mindegy. De erre a minek erőltetik a nagy játékot (amelyek az első három meccsen azért gyakorlatilag győzelmet jelentettek) felvetésre annyit reagálnék, hogyha nem megy screen (se RB, se bubble, semmi), meg úgy zusammen a counter blitz játékokat kivehetjük a pakliból, hisz nincs blitz, nem megy a futójáték, 3&long, akkor mi legyen? Meg se próbáljuk? Behoztak egy RB-t, egy TE-t, néha mindkettőt 4 man rush ellen, és egyszerűen semmire se voltak jók. És elég gyakran próbálkoztak 3 step droppokkal, sőt. De valahonnan mindig jött a nyomás. Olsent megdícsértem, hogy még a végén férfiként fog játszani, hiba volt, Malumaneluna kidobott pénz. Forte, az Aranygyermek semmit nem csinált. Garza szánalmas, dagadt kocsmáros benyomását keltette, Shaffer úgy játszott, hogy majdnem visszasírtam Fred Millert (azért ott még nem tartok), Louis ugyan mi a tökömért kapta a kezdő posztot,még ebből a falból is kilóg lefelé. Omiyale és Kreutz nem voltak ennyire kritikán aluliak, csak rosszak. Ami megnyugvást ad, hogy ennél rosszabbul nem lehet játszani.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson