Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Áthelyezett hozzászólások:

Nem csodálom; Bears drukkerként én is téptem volna a hajam. A Giants több sacket (9)csinált 1 félidő alatt; mint jaguárjaim eddig 4 meccsen(8). Szegény Mike Tice(Maci O-line coach); szerintem már bánja hogy elment tölünk hozzátok...iktriad
Szerintem nem vele van a baj, hanem, a Martz féle play hívásokkal. Szereti a 7 lépéses passzokat, addig meg nem tart a fal. West coast kell ide, de semmiképpen sem run & gun. Nekem a fő bajom az az, hogy erőltetünk valamit, ami nem megy. Mindent próbáltunk max protection, dupla TE, de a remek formában játszó Giants ellen (megjegyzem Kiwanuka nem is játszott) nem tudtuk megvédeni az agyon ajnározott Cutlert, aki rendszerint rossz döntéseket hozott. Érdemes meghallgatni Lovie sajtótájékoztatóját a meccs után.... Szánalmas. Mindent megpróbáltunk bla,bla,bla Defense parádés bla,bla,bla Különböző play hívási sémák, bla,bla,bla No comment.Captain Mcbright
Azert kicsit eltulozzatok szerintem a dolgot. Ettol a Bearstol egyaltalan nem rossz szerintem ez a 3-1es kezdes, es siman belefer egy vereseg idegenben a Giants ellen. Osszesegeben nem ennyire rossz ez a Bears mint ahogy most minden pocsek eddig a szezonban hangulat, de nem is annyira jo mint az eddig 3-0 mutatta, a ketto kozott kb. szerintem.zavi27
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezt most így KiPnek,mint legnagyobb Orton fannak😊anfernee
Most nem akarok itt szájkaratézni, meg senkit se sértegetni. Egy normális edzői stábbal, és "kiszolgáló személyzettel" belőle is sokat ki lehetett volna hozni, ezt látjuk. De az első hullaszar évében Cutler szinte minden franchise rekordot majdnem megdöntött. És végre elértük azt, hogy idehoztak néhány igazi edzőt.Ezen a meccsen a játékoso semmit nem tudtak megvalósítani. Ilyen is van. Ha ezt még kétszer megismétlik, elkezdek aggódni. Csúnya verés volt, de láttunk már olyat, hogy nem tudjuk kihozni a labdát a térfelünkről. Mostanában kicsit elszoktunk tőle

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hagyjuk már ezt a Cutler-Orton témát a pitébe. Itt volt nálunk a dinamitkaru Orton, hogy ő mekkora nyertes, a faszér nem jutottunk be egyszer se a rájátszásba akkor? 2007-ben az utolsó három meccsen talán egy TD-t dobott, kettőt mégis nyertünk, Hester miatt, meg AP egy trükkös játék végén talán hamarabb passzolt TD-t. 2008-ban nekem meg már a tököm tele volt vele, 50-es ratingekkel dobálózott, most hirtelen beraknám a Texans, meg a Vikings elleni idegenbelit, jusson már eszünkbe, mit vesztettünk, meg mondjuk a Jax ellenit, ahol a második félidőben volt talán két jó passza, mégis megnyertük, csak tudnám, hogyan. Érdekes módon, míg JC dobált az első 3 mecsen 900 yardot, meg 6 TD-t, és kulcspillanatokban remek megoldásokat választott, ez valahogy senkinek nem jutott eszébe (aki Kinget olvas, sikeres ember nem lehet). Most volt ez a szar meccs, és megy a fika, hogy miért vállalta be a pofont, és nem dobta ki a labdát? A balfasz hülyegyerek, még ki akart hozni valamit a meccsből, pedig három ponttal le voltunk maradva a félidőben, az pedig már behozhatatlan hátrány. És miért nem a rövid játékokat erőltettük, az még a Packers ellen is totálisan működött. Ez a meccs el lett baszva. Ennyi.

Egyébként most néztem meg, állnak egy 2-2-vel a csoportjuk 3. helyén. Mi meg 0-4-gyel vagyunk tökutolsók, ugye?füligjimmy
Ezt most így KiPnek,mint legnagyobb Orton fannak😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hagyjuk már ezt a Cutler-Orton témát a pitébe. Itt volt nálunk a dinamitkaru Orton, hogy ő mekkora nyertes, a faszér nem jutottunk be egyszer se a rájátszásba akkor? 2007-ben az utolsó három meccsen talán egy TD-t dobott, kettőt mégis nyertünk, Hester miatt, meg AP egy trükkös játék végén talán hamarabb passzolt TD-t. 2008-ban nekem meg már a tököm tele volt vele, 50-es ratingekkel dobálózott, most hirtelen beraknám a Texans, meg a Vikings elleni idegenbelit, jusson már eszünkbe, mit vesztettünk, meg mondjuk a Jax ellenit, ahol a második félidőben volt talán két jó passza, mégis megnyertük, csak tudnám, hogyan. Érdekes módon, míg JC dobált az első 3 mecsen 900 yardot, meg 6 TD-t, és kulcspillanatokban remek megoldásokat választott, ez valahogy senkinek nem jutott eszébe (aki Kinget olvas, sikeres ember nem lehet). Most volt ez a szar meccs, és megy a fika, hogy miért vállalta be a pofont, és nem dobta ki a labdát? A balfasz hülyegyerek, még ki akart hozni valamit a meccsből, pedig három ponttal le voltunk maradva a félidőben, az pedig már behozhatatlan hátrány. És miért nem a rövid játékokat erőltettük, az még a Packers ellen is totálisan működött. Ez a meccs el lett baszva. Ennyi.

Egyébként most néztem meg, állnak egy 2-2-vel a csoportjuk 3. helyén. Mi meg 0-4-gyel vagyunk tökutolsók, ugye?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Orton és a pro bowl... érdekes lesz, ha neki tegnap 9 sacket adnak vége a szezonjának szvsz 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Tökmind1 milyen gameplant raknak össze iylen fallal,max max protection mehet de arra Knox meg Hester kevés.Ahogy Kip is írta futás kell,ami megint csak a falból indul...mint minden az offense-ben.
Manu bentvolt,csak éppen kurvára megverték szitne mindíg,teljesen fölösleges igazolás volt.
Orton messze nincs sehol Cutlerhez,jó közepes irányító,ugyanúgy szétszedték volna ha még mindíg nálunk játszik.
Most jó helyen van jókor,JMD rendszere kedvez neki,ő is mondta h könyörgött Cutlernek had mutathassa meg neki mit akarnak játszani csak Jayt nem érdekelte.Orton egy olyan meccset sosem fog összerakni mint Cutler mondjuk a Dallas ellen...bár ha így folytatja Probowlra simán mehet.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Várjunk még,ez csak week 4 volt😊
SI.com Peter King viszont ezen a héten már kihozta h Orton jobb Qb mint Cutler😀 Nagyot röhögtem ezen azért.2 héttel ezelőtt Kurt Warner második eljövetele,ma már Ortonnál gyengébb😊anfernee
Nem vagyok Peter King, de én ezt már 2 éve mondom....
De az idő és a számok beszéljenek, ne az elfogult szurkolók...

Én végig sírtam egyébként a meccset....hogy lehet o-falban meccs közben cserélni? Egy egyébként is inkonzisztens falat megbontani, öngyilkosság...
Ha eddig quick slantekkel szétszedtük a pass rusht akkor most miért nem tettük ezt?
Miért Olsen marad benn blokkolni, ha nem tud a szentem és miért nem Manu vagy CLark?
Cutler nagyon megijedt az első 10 percben aztán már csak az életéért szaladgált, mint egy rookie Qb....érthetetlen...
Az szerintem a kissebb baj, hogy CUtlernek nincs ideje mély passzokra, ezt rendes screenekkel és qick slantekkel megoldhatjuk, de HOL A FUTÁS???... nekem ez fáj a legjobban....régen amikor Rexy szerencsétlenkedett sokszor kihúzták a sz*rból futással...most nem tudunk 50 yardot összeszedni 2 ilyen futóval....
Ennyi erővel maradhatott volna Cody Balogh Ő lassú is meg rossz is de ebben a falban fel sem tűnne és legalább magyar származású 😛

Remélem jön a feltámadás és sokkal jobb gameplant rak össze Martz Úr... !
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Igen szinte biztos h azért nem látta már ezeket mert nem volt tiszta,meg a másik,ha ennyit kapsz,nem igazán bízol már semmiben...anfernee
Igen, biztos ez volt. Meg, ugye volt egy INT is viszonylag korán. Ez meg a sok sack teljesen elveheti egy QB önbizalmát. A meccset nézve úgy tűnt, hogy 3-4 sacket megúszhatott volna, ha elhajítja a labdát az oldalvonal felé, én persze örültem...G-men
Favre-tól eltanulhatná azt a fajta incomplite pass-t 😊davemayer


😊
Nekem is ő jutott eszembe!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Várjunk még,ez csak week 4 volt😊
SI.com Peter King viszont ezen a héten már kihozta h Orton jobb Qb mint Cutler😀 Nagyot röhögtem ezen azért.2 héttel ezelőtt Kurt Warner második eljövetele,ma már Ortonnál gyengébb😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
A védelmetek tényleg jól nyomta. Eli-t 200 yard alatt tartani manapság elismerésre méltó. A futást is egész jól megfogtátok az első három negyedben.

Én továbbra is drukkolok nektek, NFC North-ban ti vagytok a szimpik, és még mindig meglehet a 7-1 a szezon felénél, amit kívántam a múlt héten.

Annyit az O-line védelmében (sajnos ismerős a téma, a mienk sem ligaelit), hogy az esetek többségében 4-5 mp-e megvolt Cutlernek a passzra, de nem engedte el. Az utolsó sack-je kapcsán még ki is elemezték az NBC-n, hogy ahogy jött a blitz, látnia kellett volna, hogy üresen maradt egy elkapója a szélen, és még abba az irányba is nézett... Persze akkor lehet, hogy már nem volt teljesen tiszta a megelőző 8 földreviteltől... És hát a DE-jeink Super Bowl XLII formában voltak tegnap.G-men
Igen szinte biztos h azért nem látta már ezeket mert nem volt tiszta,meg a másik,ha ennyit kapsz,nem igazán bízol már semmiben...anfernee
Igen, biztos ez volt. Meg, ugye volt egy INT is viszonylag korán. Ez meg a sok sack teljesen elveheti egy QB önbizalmát. A meccset nézve úgy tűnt, hogy 3-4 sacket megúszhatott volna, ha elhajítja a labdát az oldalvonal felé, én persze örültem...G-men
Favre-tól eltanulhatná azt a fajta incomplete pass-t 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Sztem ennyit az idei playoffról. Ilyen fallal képtelenség.
Delete
Egyetértek, azért 9 sack 1 félidő alatt... Agyrázkódás után kell minimum 3 nap a regenerálódásra és hogy tünetmentesnek nyilvánítsák, de utána még hetekig megvan a kockázata hogy ha kap egyet abból nagyon rosszul jöhet ki.

Ezzel a meccsel sajnos bebizonyították a fiúk hogy kevesek egyelőre a feladatra, egy playoff csapatnak hoznia kellett volna ezt a meccset, mint ahogy a magasabb szintű D hozta is. Collins szánalom volt, bár az vicc volt hogy mondogattam a többieknek előre a playeket annyira gyenge hívások voltak... Pl 3&2nél futás OLDALRA mondtam is hogy -3ért megy majd erre lett -4...
Nem sok minden használható volt tegnap az arzenálunkban de azt sem használtuk egy pillanatra sem, nagy gratula.

Annyira kétarcú a csapat hogy az már fáj, néha azt érzem hogy kezdenek összeállni, utána meg jön a zuhanás, a leengedett karok meg a bamba tekintetek...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nagyon csúnya vereség....sajnálom.

Ha tudtok valamit Cutler-ről vágjátok be. azért ennyi ütést, sack-et kapni....
Ez a rakat sz*r O istent csinált a Giants D-ből... (bocs a kifejezésért, de helytálló sajnos)

A D nem lehet szidni, jók voltak, a végére elfáradtak.......valaki csodálkozik mikor ilyen O-t kell nézni.Darth
A védelmetek tényleg jól nyomta. Eli-t 200 yard alatt tartani manapság elismerésre méltó. A futást is egész jól megfogtátok az első három negyedben.

Én továbbra is drukkolok nektek, NFC North-ban ti vagytok a szimpik, és még mindig meglehet a 7-1 a szezon felénél, amit kívántam a múlt héten.

Annyit az O-line védelmében (sajnos ismerős a téma, a mienk sem ligaelit), hogy az esetek többségében 4-5 mp-e megvolt Cutlernek a passzra, de nem engedte el. Az utolsó sack-je kapcsán még ki is elemezték az NBC-n, hogy ahogy jött a blitz, látnia kellett volna, hogy üresen maradt egy elkapója a szélen, és még abba az irányba is nézett... Persze akkor lehet, hogy már nem volt teljesen tiszta a megelőző 8 földreviteltől... És hát a DE-jeink Super Bowl XLII formában voltak tegnap.G-men
Igen szinte biztos h azért nem látta már ezeket mert nem volt tiszta,meg a másik,ha ennyit kapsz,nem igazán bízol már semmiben...anfernee
Igen, biztos ez volt. Meg, ugye volt egy INT is viszonylag korán. Ez meg a sok sack teljesen elveheti egy QB önbizalmát. A meccset nézve úgy tűnt, hogy 3-4 sacket megúszhatott volna, ha elhajítja a labdát az oldalvonal felé, én persze örültem...
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Sztem ennyit az idei playoffról. Ilyen fallal képtelenség.


több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Jól összefoglaltad Szesze a meccset és amit már mi is leírtunk.
Cutlernek agyrázkódása van. Nem tudom ez necces a hétvégére való tekintettel? Futónál nyílván más lenne a helyzet (bár Cutler is kap annyit), de egy QBval? Panthers majdnem elkapta a Saints-t. Clausen ugyan kezd belelendülni, de továbbra is az erős futójátékukra alapoznak. Ez nyerő párosítás lehet nekünk.
Amúgy Hanie >> Collins. Collins megfáradt öregember benyomását kelti nekem és nem hittem volna, hogy idejutunk, de erőteljesen visszasírom a St. Clair - Tait tackle párost.tüsi91
Sztem a Panthers ellen is védekező párharc várható, nem hiszem h túl sok pont lesz. Az agyrázkódás mindenképp necces, de talán játszhat majd.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jól összefoglaltad Szesze a meccset és amit már mi is leírtunk.
Cutlernek agyrázkódása van. Nem tudom ez necces a hétvégére való tekintettel? Futónál nyílván más lenne a helyzet (bár Cutler is kap annyit), de egy QBval? Panthers majdnem elkapta a Saints-t. Clausen ugyan kezd belelendülni, de továbbra is az erős futójátékukra alapoznak. Ez nyerő párosítás lehet nekünk.
Amúgy Hanie >> Collins. Collins megfáradt öregember benyomását kelti nekem és nem hittem volna, hogy idejutunk, de erőteljesen visszasírom a St. Clair - Tait tackle párost.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
A védelmetek tényleg jól nyomta. Eli-t 200 yard alatt tartani manapság elismerésre méltó. A futást is egész jól megfogtátok az első három negyedben.

Én továbbra is drukkolok nektek, NFC North-ban ti vagytok a szimpik, és még mindig meglehet a 7-1 a szezon felénél, amit kívántam a múlt héten.

Annyit az O-line védelmében (sajnos ismerős a téma, a mienk sem ligaelit), hogy az esetek többségében 4-5 mp-e megvolt Cutlernek a passzra, de nem engedte el. Az utolsó sack-je kapcsán még ki is elemezték az NBC-n, hogy ahogy jött a blitz, látnia kellett volna, hogy üresen maradt egy elkapója a szélen, és még abba az irányba is nézett... Persze akkor lehet, hogy már nem volt teljesen tiszta a megelőző 8 földreviteltől... És hát a DE-jeink Super Bowl XLII formában voltak tegnap.G-men
És Kiwanuka nem is játszott.... Cutler nagy play-eket akart, holott az egyik legjobbak vagyunk/voltunk yard after catch-ben ilyen sebességű elkapókkal. Martz imádja a 7 lépéses passzokat. Run and gun helyett play action és west coast. Mi kell ahhoz, hogy ezt észrevegyék? Ne értsetek félre, nem nagyképűség, de ez a fal nem képes 4-5 mp-ig tartani a pass rushereket, három lépés max. Ráadásul igazi full back nélkül a két tight end-re marad a block-olás. Max. protection sem megy, nincs üres célpont. Hihetetlen. Jó mondhatnánk, hogy a falemebrek nem a helyükön játszottak, meg kereshetnénk egyéb kifogásokat, de ami sok, az sok. Special team, Defense no comment, függetlenül a harmadik és negyedik negyedtől, mert az a defense aki ennyit van a pályán, előbb-utóbb elfárad. Még Collinsnak is sikerült egyszer-kétszer eltalálni valakit pont ezért nem értem, hogy Cutler miért nem a legközelebbi célpontokat választja. El vagyok keseredve. Ha Lovie megy, akkor vigye magával Martz-ot is.Captain Mcbright
Captain Mcbright
Érthetetlen volt miért eröltetitek ennyire a big-playre való játékot. Az még oké, h ezzel a stratégiával kezdtetek, de elég gyorsan kiderült, h ez nem lesz életképes. Miért hagyták egy félidőn keresztül szétveretni Cutlert? Nem beszélve arról, h a rövid passzok elleni védekezés a gyenge LB-k (főleg Goff) miatt épp a leggyengébb elemünk... ezzel a "taktikával" amit Martz választott épp a brutál erős DL-ünket teszteltétek ami nagy marhaság volt. Gondolom azt hitték, h Kiwanuka nélkül nem lesz olyan nagy a nyomás(?) Sztem eleve az alapstratégiában is nagyot hibáztak az edzők, de ami érthetetlen volt, h utána sem váltottatok semmit, helyette szétverettétek az összes QB-t. Nagy a felelőssége az edzőknek sztem is.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Egyetértek Jimmyvel, hogy mentálisan nem bírta el a defense. Hihetetlen demoralizáló lehet, hogy állandóan kivédekezik, majd 3 és out után jönnek vissza. Majd még elbírni azt, hogy széttörik a kezdő QB-t és valójában lehetett érezni, hogy ezen a meccsen az offense nem tud pontot felrakni a táblára. 3 és fél negyedik remekül helyállt a defense. Apropó csak nekem tűnik határozottan jobbnak Jennings? Tegnap volt pár szép megmozdulása. Bowman meg a labdaszerzését követően benyalt egy szokásosat.tüsi91
Jennings tűnt fel nekem is első félidőben pont,csodálkoztam is rendesen,futás meg rövid playek ellen már előző meccsen is jó volt,most ált jó volt a coverage hosszabb passzoknál is.Bowman...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyetértek Jimmyvel, hogy mentálisan nem bírta el a defense. Hihetetlen demoralizáló lehet, hogy állandóan kivédekezik, majd 3 és out után jönnek vissza. Majd még elbírni azt, hogy széttörik a kezdő QB-t és valójában lehetett érezni, hogy ezen a meccsen az offense nem tud pontot felrakni a táblára. 3 és fél negyedik remekül helyállt a defense. Apropó csak nekem tűnik határozottan jobbnak Jennings? Tegnap volt pár szép megmozdulása. Bowman meg a labdaszerzését követően benyalt egy szokásosat.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nagyon csúnya vereség....sajnálom.

Ha tudtok valamit Cutler-ről vágjátok be. azért ennyi ütést, sack-et kapni....
Ez a rakat sz*r O istent csinált a Giants D-ből... (bocs a kifejezésért, de helytálló sajnos)

A D nem lehet szidni, jók voltak, a végére elfáradtak.......valaki csodálkozik mikor ilyen O-t kell nézni.Darth
A védelmetek tényleg jól nyomta. Eli-t 200 yard alatt tartani manapság elismerésre méltó. A futást is egész jól megfogtátok az első három negyedben.

Én továbbra is drukkolok nektek, NFC North-ban ti vagytok a szimpik, és még mindig meglehet a 7-1 a szezon felénél, amit kívántam a múlt héten.

Annyit az O-line védelmében (sajnos ismerős a téma, a mienk sem ligaelit), hogy az esetek többségében 4-5 mp-e megvolt Cutlernek a passzra, de nem engedte el. Az utolsó sack-je kapcsán még ki is elemezték az NBC-n, hogy ahogy jött a blitz, látnia kellett volna, hogy üresen maradt egy elkapója a szélen, és még abba az irányba is nézett... Persze akkor lehet, hogy már nem volt teljesen tiszta a megelőző 8 földreviteltől... És hát a DE-jeink Super Bowl XLII formában voltak tegnap.G-men
Igen szinte biztos h azért nem látta már ezeket mert nem volt tiszta,meg a másik,ha ennyit kapsz,nem igazán bízol már semmiben...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mikor egy csapat három pontot szerez, abban mindenki benne van. Mondom ezt úgy, hogy a meccset nem láttam, csak az összefoglalót. Értem én, hogy Martz miért akarja, amit akar, de ha nem megy? Aztán, ha változtat, RB screen, meg futójáték, meg Libresse always invisible maximum protection, csak épp a falemberek lógatják a kezüket, a futók nem tudnak egy védőt legyalulni (nincs futott TD négy meccs alatt), az a TE, aki a szőke fürtjei mellett még elképesztően atletikus is, nem tud egy védőt maga előtt tartani, a másikat, aki nem jóképű, csak kurva nagydarab, eltolják...... az elkapók nem tudnak elszakadni, ha mégis, az irányító nem tudja odadobni, még akkor se, ha éppen nem verik pofán. A védelem inkább mentáisan fáradhatott el, azért 33 percet (ha hinni lehet a statisztikáknak) ki kell bírni.

A héten vérhugyozás lesz, főleg a falemberek nem teszik ki az ablakba, amit kapni fognak. Ha Williams visszatért, az talán ad egy kis lökést a társaságnak. Amúgy én nem emlékszek arra, a Pantherst mikor vertük meg utoljára, ők is hazai pályán 4 verés után nem fogják könnyen adni magukat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én már meccs közben is írtam, hogy ebben Martz is benne van vastagon. Mondjuk valamit biztos segítene a helyzeten, ha tudnánk 3 yardot futni azzal a szájbalökött labdával. De nem tudunk. Nincs pass protection, nincs run block, nincs semmi. El lett ba**va az egész napom.
több mint 13 éve
Captain Mcbright 65 — Bears fan
Nagyon csúnya vereség....sajnálom.

Ha tudtok valamit Cutler-ről vágjátok be. azért ennyi ütést, sack-et kapni....
Ez a rakat sz*r O istent csinált a Giants D-ből... (bocs a kifejezésért, de helytálló sajnos)

A D nem lehet szidni, jók voltak, a végére elfáradtak.......valaki csodálkozik mikor ilyen O-t kell nézni.Darth
A védelmetek tényleg jól nyomta. Eli-t 200 yard alatt tartani manapság elismerésre méltó. A futást is egész jól megfogtátok az első három negyedben.

Én továbbra is drukkolok nektek, NFC North-ban ti vagytok a szimpik, és még mindig meglehet a 7-1 a szezon felénél, amit kívántam a múlt héten.

Annyit az O-line védelmében (sajnos ismerős a téma, a mienk sem ligaelit), hogy az esetek többségében 4-5 mp-e megvolt Cutlernek a passzra, de nem engedte el. Az utolsó sack-je kapcsán még ki is elemezték az NBC-n, hogy ahogy jött a blitz, látnia kellett volna, hogy üresen maradt egy elkapója a szélen, és még abba az irányba is nézett... Persze akkor lehet, hogy már nem volt teljesen tiszta a megelőző 8 földreviteltől... És hát a DE-jeink Super Bowl XLII formában voltak tegnap.G-men
És Kiwanuka nem is játszott.... Cutler nagy play-eket akart, holott az egyik legjobbak vagyunk/voltunk yard after catch-ben ilyen sebességű elkapókkal. Martz imádja a 7 lépéses passzokat. Run and gun helyett play action és west coast. Mi kell ahhoz, hogy ezt észrevegyék? Ne értsetek félre, nem nagyképűség, de ez a fal nem képes 4-5 mp-ig tartani a pass rushereket, három lépés max. Ráadásul igazi full back nélkül a két tight end-re marad a block-olás. Max. protection sem megy, nincs üres célpont. Hihetetlen. Jó mondhatnánk, hogy a falemebrek nem a helyükön játszottak, meg kereshetnénk egyéb kifogásokat, de ami sok, az sok. Special team, Defense no comment, függetlenül a harmadik és negyedik negyedtől, mert az a defense aki ennyit van a pályán, előbb-utóbb elfárad. Még Collinsnak is sikerült egyszer-kétszer eltalálni valakit pont ezért nem értem, hogy Cutler miért nem a legközelebbi célpontokat választja. El vagyok keseredve. Ha Lovie megy, akkor vigye magával Martz-ot is.Captain Mcbright

Football is life. The rest is just details.
több mint 13 éve
Captain Mcbright 65 — Bears fan
Nagyon csúnya vereség....sajnálom.

Ha tudtok valamit Cutler-ről vágjátok be. azért ennyi ütést, sack-et kapni....
Ez a rakat sz*r O istent csinált a Giants D-ből... (bocs a kifejezésért, de helytálló sajnos)

A D nem lehet szidni, jók voltak, a végére elfáradtak.......valaki csodálkozik mikor ilyen O-t kell nézni.Darth
A védelmetek tényleg jól nyomta. Eli-t 200 yard alatt tartani manapság elismerésre méltó. A futást is egész jól megfogtátok az első három negyedben.

Én továbbra is drukkolok nektek, NFC North-ban ti vagytok a szimpik, és még mindig meglehet a 7-1 a szezon felénél, amit kívántam a múlt héten.

Annyit az O-line védelmében (sajnos ismerős a téma, a mienk sem ligaelit), hogy az esetek többségében 4-5 mp-e megvolt Cutlernek a passzra, de nem engedte el. Az utolsó sack-je kapcsán még ki is elemezték az NBC-n, hogy ahogy jött a blitz, látnia kellett volna, hogy üresen maradt egy elkapója a szélen, és még abba az irányba is nézett... Persze akkor lehet, hogy már nem volt teljesen tiszta a megelőző 8 földreviteltől... És hát a DE-jeink Super Bowl XLII formában voltak tegnap.G-men
És Kiwanuka nem is játszott.... Cutler nagy play-eket akart, holott az egyik legjobbak vagyunk/voltunk yard after catch-ben ilyen sebességű elkapókkal. Martz imádja a 7 lépéses passzokat. Run and gun helyett play action és west coast. Mi kell ahhoz, hogy ezt észrevegyék? Ne értsetek félre, nem nagyképűség, de ez a fal nem képes 4-5 mp-ig tartani a pass rushereket, három lépés max. Ráadásul igazi full back nélkül a két tight end-re marad a block-olás. Max. protection sem megy, nincs üres célpont. Hihetetlen. Jó mondhatnánk, hogy a falemebrek nem a helyükön játszottak, meg kereshetnénk egyéb kifogásokat, de ami sok, az sok. Special team, Defense no comment, függetlenül a harmadik és negyedik negyedtől, mert az a defense aki ennyit van a pályán, előbb-utóbb elfárad. Még Collinsnak is sikerült egyszer-kétszer eltalálni valakit pont ezért nem értem, hogy Cutler miért nem a legközelebbi célpontokat választja. El vagyok keseredve.

Football is life. The rest is just details.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nagyon csúnya vereség....sajnálom.

Ha tudtok valamit Cutler-ről vágjátok be. azért ennyi ütést, sack-et kapni....
Ez a rakat sz*r O istent csinált a Giants D-ből... (bocs a kifejezésért, de helytálló sajnos)

A D nem lehet szidni, jók voltak, a végére elfáradtak.......valaki csodálkozik mikor ilyen O-t kell nézni.Darth
A védelmetek tényleg jól nyomta. Eli-t 200 yard alatt tartani manapság elismerésre méltó. A futást is egész jól megfogtátok az első három negyedben.

Én továbbra is drukkolok nektek, NFC North-ban ti vagytok a szimpik, és még mindig meglehet a 7-1 a szezon felénél, amit kívántam a múlt héten.

Annyit az O-line védelmében (sajnos ismerős a téma, a mienk sem ligaelit), hogy az esetek többségében 4-5 mp-e megvolt Cutlernek a passzra, de nem engedte el. Az utolsó sack-je kapcsán még ki is elemezték az NBC-n, hogy ahogy jött a blitz, látnia kellett volna, hogy üresen maradt egy elkapója a szélen, és még abba az irányba is nézett... Persze akkor lehet, hogy már nem volt teljesen tiszta a megelőző 8 földreviteltől... És hát a DE-jeink Super Bowl XLII formában voltak tegnap.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nagyon csúnya vereség....sajnálom.

Ha tudtok valamit Cutler-ről vágjátok be. azért ennyi ütést, sack-et kapni....
Ez a rakat sz*r O istent csinált a Giants D-ből... (bocs a kifejezésért, de helytálló sajnos)

A D nem lehet szidni, jók voltak, a végére elfáradtak.......valaki csodálkozik mikor ilyen O-t kell nézni.