Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tényleg azt hitted búza?! Én nem ítélkezek senki felett de ha búza lenne csak RBnek megy nem??? 😂

Amúgy akár mekkora a kiscsaj melle csak megkérdezném tőle hány óra... 😛

Legyen akaraterőd Jimmy, felvett meccsek nézésénél én személy szerint sokkal jobban tudom élvezni a meccshangulatot ha nem tudom az eredményt, feltéve persze ha vissza tudod nézni.

Este a szendvicsre dupla annyi sajtot tettem, ZABÁLJUK MEG ŐKET! :cool:davemayer
Én meg voltam róla győződve, hogy az. Na, engem aztán a melegség hidegen hagy (jahaj de vicces vagyok ma), ha a Lombardi trófea árnyékában ő és Urlacher egymásnak esnek, az se érdekel. Csak nyerjék meg. De viccet félretéve, én nem vagyok tőle lenyűgözve, hogy ilyen C-kategriás tévés macákkal mozog. Eddig ez jó vért nem szült.


A mai meccsel kapcsolatban van egy olyan érzésem, hogy Taylor nagyobb szerepet fog kapni. Úgy érzem, mintha eddig jegelték volna. A blitzekre fel kell készülni, Matthews ellen ki kell találni néhány blokkolási variációt, és ami a lényeg, normálisan meg is kell csinálni. Nálam Shaffer nagyobb kérdőjel, mint Omi. Williams kiválását első dühömben én se bántam, most már kicsit húzom a szám szélét. A védelem várhatóan sok yardot fog kapni, ez hosszú éjszakának ígérkezik számukra. A lényeg, ilyen kaliberű ellenfél ellen szinte hiba nélküli játékra van szükség. Ezt persze ők is elmondhatják. Aztán a várakozásokra rácáfolva egy nevetségesen alacsony színvonalú meccset láthatunk 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Én korán lefekszem, hogy élőben nézhessem a meccset. Ezt a Vikingek elleni meccsek mellett szintén kötelező mindenkinek élőben nyomatnia... Jó játék és 1pontos győzelem, ennyit szeretnék csak ma! 😊

Cutler csaja nekem szimpi, én bírom az ilyen deszka csajokat, amúgy a lelkem reality-star volt, szóval esze tényleg nem sok, de ha nyugton tartja Cutlert, hát tőlem legyen...😊
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Amúgy én azt hittem, hogy saját térfélre szereti dobálni a gólokat, de mégis inkább a csajokra bukik, nahát.füligjimmy
play action fake 😛JayB
ROFL

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Sajna nem tudom nézni a meccset, de reggel első dolgom, hogy megnézem az eredményt, nekem nincs túl sok akaraterőm. Azért én nem lennék meglepve, ha most jönne két vereség. A Dunának se szaladnék dühömben, ha jó játékkal kapunk ki egy jobb csapattól.

Kicsit elsikkadtunk fölötte, de Cutler becsajozott. Íme a hölgyről néhány fénykép, az apukája biztos büszke a kicsi lányára.
http://www.chicagonow.com/blogs/jay-cutler-superstar/2010/09/jay-cutler-cutie-kristin-cavallari-vanity-fair-pictorial.html

Nincs sok csöcs a csajon, szerintem dekára meg lehet mondani az eszét, de ki vagyok én, hogy ítélkezzek? Mindenesetre látszik, hogy JC sokkal nyugodtabb, nincs benne a a rengeteg feszültség 😀 Amúgy én azt hittem, hogy saját térfélre szereti dobálni a gólokat, de mégis inkább a csajokra bukik, nahát.füligjimmy
Tényleg azt hitted búza?! Én nem ítélkezek senki felett de ha búza lenne csak RBnek megy nem??? 😂

Amúgy akár mekkora a kiscsaj melle csak megkérdezném tőle hány óra... 😛

Legyen akaraterőd Jimmy, felvett meccsek nézésénél én személy szerint sokkal jobban tudom élvezni a meccshangulatot ha nem tudom az eredményt, feltéve persze ha vissza tudod nézni.

Este a szendvicsre dupla annyi sajtot tettem, ZABÁLJUK MEG ŐKET! :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Amúgy én azt hittem, hogy saját térfélre szereti dobálni a gólokat, de mégis inkább a csajokra bukik, nahát.füligjimmy
play action fake 😛
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sajna nem tudom nézni a meccset, de reggel első dolgom, hogy megnézem az eredményt, nekem nincs túl sok akaraterőm. Azért én nem lennék meglepve, ha most jönne két vereség. A Dunának se szaladnék dühömben, ha jó játékkal kapunk ki egy jobb csapattól.

Kicsit elsikkadtunk fölötte, de Cutler becsajozott. Íme a hölgyről néhány fénykép, az apukája biztos büszke a kicsi lányára.
http://www.chicagonow.com/blogs/jay-cutler-superstar/2010/09/jay-cutler-cutie-kristin-cavallari-vanity-fair-pictorial.html

Nincs sok csöcs a csajon, szerintem dekára meg lehet mondani az eszét, de ki vagyok én, hogy ítélkezzek? Mindenesetre látszik, hogy JC sokkal nyugodtabb, nincs benne a a rengeteg feszültség 😀 Amúgy én azt hittem, hogy saját térfélre szereti dobálni a gólokat, de mégis inkább a csajokra bukik, nahát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
felejtős. Ahogy közeledik a meccs egyre inkább reménykedek. Remélem valami normális szakkom lesz. Olivér, Sanyi kilőve. Marad Viziló, Márk és Gumbó. Ha netán utóbbi lesz jövök netre, különben TVből élvezem a meccset.
GO BEARS!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Nézegettem kicsit a sorsolásunkat. Ma egy esetleges W-vel 3-0 után utaznánk az erősen sebezhetőnek tűnő Giantshez, azok után, az eddig 0-3 Carolina otthona is húzható, majd itthon Seattle és Washington is nyerhető meccs, hogy az bye után sorra kerülő Bills ellenit ne is említsem. Tehát első 8 meccsünkből azt mondom egy 6-2-t minimum kikellene innen hozni, ha a Cowboys elleni meccset veszem alapul. Onnan pedig már lehetne matekozni. De az még nagyon messze van.... Ráadásul tavaly is félig rózsaszín volt 4 kör után...tüsi91
úúúúúúúúú legyünk túl a main basszus😀anfernee
ezt ítam én is hogy ha ma nyerünk az lendületet adhat az idegenbeli meccsekre(amik hozhatóak)

bye week 0 L-al? 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nézegettem kicsit a sorsolásunkat. Ma egy esetleges W-vel 3-0 után utaznánk az erősen sebezhetőnek tűnő Giantshez, azok után, az eddig 0-3 Carolina otthona is húzható, majd itthon Seattle és Washington is nyerhető meccs, hogy az bye után sorra kerülő Bills ellenit ne is említsem. Tehát első 8 meccsünkből azt mondom egy 6-2-t minimum kikellene innen hozni, ha a Cowboys elleni meccset veszem alapul. Onnan pedig már lehetne matekozni. De az még nagyon messze van.... Ráadásul tavaly is félig rózsaszín volt 4 kör után...tüsi91
úúúúúúúúú legyünk túl a main basszus😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nézegettem kicsit a sorsolásunkat. Ma egy esetleges W-vel 3-0 után utaznánk az erősen sebezhetőnek tűnő Giantshez, azok után, az eddig 0-3 Carolina otthona is húzható, majd itthon Seattle és Washington is nyerhető meccs, hogy az bye után sorra kerülő Bills ellenit ne is említsem. Tehát első 8 meccsünkből azt mondom egy 6-2-t minimum kikellene innen hozni, ha a Cowboys elleni meccset veszem alapul. Onnan pedig már lehetne matekozni. De az még nagyon messze van.... Ráadásul tavaly is félig rózsaszín volt 4 kör után...
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://www.facebook.com/l.php?u=http://www.youtube.com/watch%3Fv%3D8WJsuM19-8c&h=2b12f

Obama velünk van😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
NFC North derbi, veretlen csapatok meccse, MNF. Nem kell több. Talán még egy -10 fok egy kellemes chicagoi széllel még inkább illene ehhez a meccshez, de így is jó lesz. Őszintén megmondva gondolkodva, kicsit átnézve a csapatot nem tudom hová kellene tennem. Melyik is az igazi arcunk? Az első hétbeli, vagy a Cowboyst verő? Vagy a 2 között valahol félúton? Ma eldől. Tavaly oda-vissza kikaptunk 2 szoros meccsen, remélem most felénk billen el a mérleg nyelve.

Magáról a csapatról: Tavaly finoman szólva sem ízlett nekünk a GB védekezése, a folyamatos blitzek. Cutler dobott 6 picket a 2 meccsen, futójátékunk nem nagyon volt. Ebből kiindulva nem sok esély mutatkozna, de hála Istennek idén más a kép. A fal még mindig tré ezzel együtt kell élnünk. Nagyon bízok Martzban, hogy hasonlóan jó playcalling lesz, mint múlt héten. A secondary Woodson kivételével sbezhetőnek tűnik, viszont az LB soruk parádés. Rengeteg passzjátékunk lesz, ahol az RBknek és az aktuális FBnek többségben blokkoló szerep jut. Vélem azt, hogy az offense képes lesz olyat produkálni amivel reális esélyünk van a győzelemre.
Nagy meccs lesz a labda túl oldalán is. A DL kap egy olyan ellenfelet, amely ellen lehet turbózni a számokat. A Lions ellen sem voltam különösen elragadtatva a pass rushtól, múlt héten nem sikerült sacket elérni. Futójátéka nincs a GBnek, bár Grant általában ellenünk mindig alkot vmit, de ugye ő sincs, szóval kétlem, hogy jelentős számokat produkálna a Packers. 50-70 yard között valahol. Innentől kezdve kérdés a turnoverek száma. Mert Rodgers passzol majd gazdagon, de ha megint sikerül 3 labdát szereznünk és a kritikus helyzeteket megoldani a Defenseel sem lesz gond.
Green Bayben ha azt mondom az utóbbi években nem volt kiemelkedő az ST akkor helyesen fogalmazok. Sajnos a preseasonbeli tapasztalatok és az első 2 meccs alapján nálunk sem az idén. Packers ellen hagyományosan jó visszahordásaink voltak, most viszont a Speckó teamtől tartok a legjobban. Crosbyban ettől függetlenül bízhatunk, bár idén elég tűrhetően rugdal, de benne benne van a hiba.

Összeségében kiélezett meccsre számítok, amit eldöntenek a turnoverek. Mesés lenne 3-0al kezdeni, de nincs tragédia esetleges vereség után sem. Minden esetre jobbkor talán nem is jöhetne egy Chicago - Green Bay meccs az amerikai futball kedvelőinek.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Williamst valahogy nem sajnálom...davemayer
Én igen...amilyen draftjaink voltak nem kellene még 1 1st rounder kuka😊meg azért várjuk meg mi lesz így h rájuk is készülnek nem Williamsre

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Williamst valahogy nem sajnálom...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hú hiszen mindjárt monday night! TÁ-TÁ-tá-TÁÁÁ 😂

Sajnos nem látom élőben, csak felvételről, addig teljes hírzárlat még a telómat is kikapcsolom...(tesóm úgyis megszivat)

Remélem Rodgers meg Matthewst lefogjuk, akkor van esély a győzelemre. Igyanak vért a fiúk, hazai pályán csak nem hagyják hogy cseszegessék őket?! 😀

Nem volt időm megnézni, valaki aki megnézte írja be hogy van-e valami key injury? köszi

Sok sört, sok pancake-t, bears győzelmet mindenkinek! 😊davemayer
Williams és Wright out...ugyh Omi kezd LT-ben ahogy a Cowboys meccset fejezték be,Williams kicsit hamarabb fog visszajönni,Wrightnak kb 4 hét...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Hú hiszen mindjárt monday night! TÁ-TÁ-tá-TÁÁÁ 😂

Sajnos nem látom élőben, csak felvételről, addig teljes hírzárlat még a telómat is kikapcsolom...(tesóm úgyis megszivat)

Remélem Rodgers meg Matthewst lefogjuk, akkor van esély a győzelemre. Igyanak vért a fiúk, hazai pályán csak nem hagyják hogy cseszegessék őket?! 😀

Nem volt időm megnézni, valaki aki megnézte írja be hogy van-e valami key injury? köszi

Sok sört, sok pancake-t, bears győzelmet mindenkinek! 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
A Cowboys a Texans nemkicsit kiváló támadósorát teljesen levette a pályáról. Ennek fényében a múlt heti teljesítmény még szebb. Bár alulteljesítő csaptból bármikor kijöhet egy kitűnő eredmény.füligjimmy
Ugyanezt akartam írni 😊

Nagyon kemény meccsre számítok a MNF alkalmából, már itt az elején óriási téttel bír ez a rangadó.
Azt hiszem ha itt most nyerne a csapat akkor az lendületet adhat akár a következő 3-4 meccsre is
(bár átmehet nagyképűségbe az önbizalom aztán annyi az egésznek ugyebár...)

Jobb lett volna ma játszani a Vikings-el, nem haraptak még ma sem szvsz de ez a győzelem és főleg ha követi majd még 1-2 zsinórban az felhozhatja őket a tavalyi szintre, de erre remélem minimális az esély 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Cowboys a Texans nemkicsit kiváló támadósorát teljesen levette a pályáról. Ennek fényében a múlt heti teljesítmény még szebb. Bár alulteljesítő csaptból bármikor kijöhet egy kitűnő eredmény. A Packers elleni meccsen nem át, de mégis kicsit előrenézve, ezért is lesz nagyon nehéz a Giants elleni, megnéztem a meccsüket, hát röhejes teljesítményt nyújtottak, egy rakás bünti, olyan safety, amilyet én még nem is láttam, meg eladott labdák minden mennyiségben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Üdv!

Jön a nagy rangadó, érdekes mdon nincs túl nagy szájkarate (nem itt, a nagy vizen túl). A Packers megverte az Eaglest, és a Billst, ez mennyit ér (az Eagles 32 pontot kapott a Lionstól, a Bills pedig eléggé harmatos), elenünk fog kiderülni. Mackóföldén nem lehetnek túl büszkék az idénnyitóra, a Cowboys elleni játékra azért mr igen. Lehet, hogy a Boys túlértékelt, de saját pályán megverni őket nem kis dolog. A védelem kapott 13 pontot, ami remek teljesítmény, hiába a sok passzolt yard, jöttek a labdaszerzések, az LB-k egészen parádésan játszottak, a védőfal pedig legalább futás ellen nagyon jó volt. Az én észrevételeim alapján nem nagyon játszanak mást, mint az elmúlt években, kicsit talán agresszívabb a playhívás. Szóval a playbook nagyjából ugyanaz, csak egyszerűen jobban vannak a játékok kivitelezve.

Most nem kezdenék bele semmiféle Cutler-imádásba, mert ezért hozták, ezért kapja a nagy lóvét. Williams kiválása után jól alkalmazkodott a csapat és az edző, én Shaffertől nem voltam elájulva, de neki van mentsége, a meccs elején Louis meg egyenesen szar volt, Garza meg a szokásos puhapöcs. Omiyale kellemes meglepetés, eddig mindent mondtak rá, csak azt nem, hogy jó játékos lenne. Öröm volt nézni a counter blitz játékokat. Évek óta ezt hajtogatom, mint a pereces, végre ott vannak a jól megtervezett, és jól is kivitelezett RB screenek, többek között. Ezzel egy blitzelő csapatot nagyon meg lehet büntetni, le lehet lassítani a védelmet, hogy aztán máshonnan vigyék be nekik a következő ütést. Le a kalappal Martz előtt, eddig semmiféle hülye kritikára nem szolgált rá, pedig hallottunk belőle bőven (nem használja a Te-ket, csak hosszúpasszt tud, stb.) Remélhetőleg a támadófal fejlődőképes, hiába vannak minden bizonnyal képességbeli problémák is, mégiscsak az összeszokottság az alapja mindennek.

A hétvégére jó mulatást, pihenést, sörözést mindenkinek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Felelevenítésképpen, ha jól emlékszem a Packers és a Vikings elleni Soldieron lévő meccseken ilyen retro mezekben játszunk:
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Örülök hogy bizakodsz a Packers ellen, bár nem emlékszem hogy ez milyen hatással van a konkrét végeredményre (ilyenkor nyerünk ugye...?) 😛davemayer
Ez úgy néz ki, hogy én bizakodok, kijelentek, jósolgatok, aztán néha bejön, inkább nem. Amúgy fenemód dícsérik Martzot, (okkal), senki nem említi, hogy Ron turner azért mégis milyen egy hulladék edző, és ilyen színvonalú munkáért mennyi pénzt vett fel, és ugyan ki volt az a faszkalap, aki kétszer is szerződést hosszabbított vele. Két új játékos érkezett, Taylor, és Manulamulena, biztos ők szabták át teljesen a támadósort.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
„A halálomról szóló híresztelések nagymértékben túlzottak" - don Fülig di St. James

2-0, eddig köszönjük szépen. Bár látom, győztes meccs után is ment a szidás vastagon, szóval szellemem tovább élt 😀 Az offseason elég tré volt, a rosterszűkítés se kis vihart kavart. Jött a Lions, ritka alacsony színvonalú meccsen verték őket. De azt a meccset is háromszor meg lehetett volna nyerni. No mindegy, ennél kevésbé impresszív módon tényleg nehéz győzni. Mondjuk ez a lions 32 pontot karcolt fel a táblára most az Eagles ellen. Most nem mennék bele elemezgetésbe, de a Cowboys elleni meccs már sokkal jobb volt. Főleg Williams kiválása után, többen voltak a pályán nélküle. A támadófal külön megér egy misét. A védelem az elvárható színvonalat hozza, kétszer egymás után, talán rendszer lesz belőle. Az ST elég rossz. :/

A Packers ellen nem értem, mire fel lennénk esélytelenebbek, tavaly ugyan söpörtek, de azt a mutatott játékot ők se tették ki az ablakba. Big Love mindig elég jól fel tudott készülni a Gb ellen, most végre támadó-koordinátor is van a csapatnál.füligjimmy
Üdv Jimmy újra körünkben!

Látod, a többiekkel próbáltuk megőrizni azt a hangulatot amit minden hozzászólásoddal elénk varázsolsz , de hát a piros pöttyös az igazi... 😂

Örülök hogy bizakodsz a Packers ellen, bár nem emlékszem hogy ez milyen hatással van a konkrét végeredményre (ilyenkor nyerünk ugye...?) 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
"most végre támadó-koordinátor is van a csapatnál" by füligjimmy

jó ilyet olvasni egy Bears topicban 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
„A halálomról szóló híresztelések nagymértékben túlzottak" - don Fülig di St. James

2-0, eddig köszönjük szépen. Bár látom, győztes meccs után is ment a szidás vastagon, szóval szellemem tovább élt 😀 Az offseason elég tré volt, a rosterszűkítés se kis vihart kavart. Jött a Lions, ritka alacsony színvonalú meccsen verték őket. De azt a meccset is háromszor meg lehetett volna nyerni. No mindegy, ennél kevésbé impresszív módon tényleg nehéz győzni. Mondjuk ez a lions 32 pontot karcolt fel a táblára most az Eagles ellen. Most nem mennék bele elemezgetésbe, de a Cowboys elleni meccs már sokkal jobb volt. Főleg Williams kiválása után, többen voltak a pályán nélküle. A támadófal külön megér egy misét. A védelem az elvárható színvonalat hozza, kétszer egymás után, talán rendszer lesz belőle. Az ST elég rossz. :/

A Packers ellen nem értem, mire fel lennénk esélytelenebbek, tavaly ugyan söpörtek, de azt a mutatott játékot ők se tették ki az ablakba. Big Love mindig elég jól fel tudott készülni a Gb ellen, most végre támadó-koordinátor is van a csapatnál.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Off de ha vkit érdekel McFarlane toys Urlacher bábú 6 inch,kb 15cm,teljesen új,4000 ftért,doboz nélkül az szóljon...6000kb boltban.
http://www.spawn.com/toys/product.aspx?product=2183

"Do or Do not. There is no try."