Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Cowboys betli kell? hozzuk össze újra Romót Jessicával 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Holnap Cowboys ellen Dallasban... Valaki mondjon valami pozitív dolgot a csapattal kapcsolatban amitől úgy érezhetem legalább a meccs előtt hogy lehet esélyünk 😕 davemayer
Előveszema legpozitívabb énemet és írom:

A cowboys teljesítési kényszer alatt van és múlt héten buktak...remeg a léc... nagy teher alatt ROmo bajban van mint tudjuk...

A futójáték ellen Urlacher és Briggs is jók voltak, de istenáldja a secondaryt....mindenki Mooret félti nickel packageban de én jobban féltem Bowman élesben...ami biztató Tillman még idén nem csinált nagy playt....remélhetőleg a Cowboys ellen villan Peanut!

Tommie és Peppers ha megérti egymást nyomhatják keményen Romot...Adams helyén...kell az összhang de van remény, főleg ha Peppers mindkét oldalon megy és Colombo (akit mi elzavartunk!!!) nem játszik...

Cutler (bár én nem szeretem) nagyon jó lehet ha a fal megvédi(és miért ne tenné-jó, ebben én sem vagyok biztos)

Forte ha hozza a múlt heti formáját és a 2 TD-t akkor elég lehet, mivel a 'Boys múlt héten csak egy TD-t csinált...

Lehet van még 1-2 eldugott szabály ami nekünk kedvez mint Calvin elkapásánál....

Tisztelt Dave! Ennél többet a legoptimistábban sem tudok összeszedni!

De az én tippem CHI@ DAL 24-21.... menni fog ez....

Lovie meg addig marad amig Halas-ék türelme tart....és az most végtelennek látszik....
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Holnap Cowboys ellen Dallasban... Valaki mondjon valami pozitív dolgot a csapattal kapcsolatban amitől úgy érezhetem legalább a meccs előtt hogy lehet esélyünk 😕

Remélem hogy nem lesz lélektelen a játék és a srácok meg akarják majd mutatni hogy a Lions ellen csak be volt húzva a kézifék(vagy inkább kiesett mind a 4 kerék a helyéről...) és sikerül valami bravúrt elérni de legalább nagy csatára késztetni a hazaiakat.

Nem nagyon ismerem a Cowboyst, van olyan gyengéjük ami a mi arzenálunkkal kihasználható vagy tényleg totál esélytelen...?

Gondoltam hét közben megnézem újra a Lions-meccset de egyszerűen nem vitt rá a lélek, még túl friss az "élmény" 😀

Ha netán pozitív lenne a szezonunk valami csoda folytán "Lovely" Smith-t akkor is kirúgják a végén ugye?

Holnap dobáljuk le magunkról ezeket a tehenészeket és szerezzünk több pontot mint ők... :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Rövid haj, kisebb légellenállás... Hestert nem lehet majd utólérni 😀Collapo
Ez már Sámsonnak se jött be... 😊

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Rövid haj, kisebb légellenállás... Hestert nem lehet majd utólérni 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
azért arra ne is gondoljunk, hogy Urlacher nem bírja végig. sajnálom HH-t, Roach sérült, Tino elég sérülékeny, amrad Iwuh. Nem sok...tüsi91
kivágtuk idény előtt Malastot és Shaw-t...persze nekünk kell 4-TE,Wolfe 4. RB-nek,meg ugye Rashied Davis is a spec teambe.anfernee
Clarkot átképezték FBvé, mert ugye TEként is oly remek blokkoló volt. Ez a mérkőzés során látszott is...... Nem tudom akkora csoda lenne egy normálisan blokkoló FBt kukázni. Talán majd Unga.tüsi91
Jah ez tlg okos,hozunk állítólag blokkolni kurvasokpénzért egy Te-t Manumaleuna mikor a mi Clarkunk akkora jó h hbacknek használjuk..lehet tlg egy fullback kellett vna inkább...
közben Forté NFC offensive player of the week...Hester meg levágatja a haját...hátha jobb lesz...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na a legjobb pont az LB sor is gyengül így szépen. Főleg ha arra gondolunk, hogy Urlacher se szokta mostanság végig bírni a szezont sajnos.Darth
azért arra ne is gondoljunk, hogy Urlacher nem bírja végig. sajnálom HH-t, Roach sérült, Tino elég sérülékeny, amrad Iwuh. Nem sok...tüsi91
kivágtuk idény előtt Malastot és Shaw-t...persze nekünk kell 4-TE,Wolfe 4. RB-nek,meg ugye Rashied Davis is a spec teambe.anfernee
Clarkot átképezték FBvé, mert ugye TEként is oly remek blokkoló volt. Ez a mérkőzés során látszott is...... Nem tudom akkora csoda lenne egy normálisan blokkoló FBt kukázni. Talán majd Unga.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nem hiszem el...agyrázkodás miatt,Wilsont hozzuk visszaanfernee
Na a legjobb pont az LB sor is gyengül így szépen. Főleg ha arra gondolunk, hogy Urlacher se szokta mostanság végig bírni a szezont sajnos.Darth
azért arra ne is gondoljunk, hogy Urlacher nem bírja végig. sajnálom HH-t, Roach sérült, Tino elég sérülékeny, amrad Iwuh. Nem sok...tüsi91
kivágtuk idény előtt Malastot és Shaw-t...persze nekünk kell 4-TE,Wolfe 4. RB-nek,meg ugye Rashied Davis is a spec teambe.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hillenmeyer is IRHöri
Nem hiszem el...agyrázkodás miatt,Wilsont hozzuk visszaanfernee
Na a legjobb pont az LB sor is gyengül így szépen. Főleg ha arra gondolunk, hogy Urlacher se szokta mostanság végig bírni a szezont sajnos.Darth
azért arra ne is gondoljunk, hogy Urlacher nem bírja végig. sajnálom HH-t, Roach sérült, Tino elég sérülékeny, amrad Iwuh. Nem sok...
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Hillenmeyer is IRHöri
Nem hiszem el...agyrázkodás miatt,Wilsont hozzuk visszaanfernee
Na a legjobb pont az LB sor is gyengül így szépen. Főleg ha arra gondolunk, hogy Urlacher se szokta mostanság végig bírni a szezont sajnos.

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hillenmeyer is IRHöri
Nem hiszem el...agyrázkodás miatt,Wilsont hozzuk vissza

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hillenmeyer is IR

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bár mégcsak most kezdődött el a 2010es szezon, ittvan kikkel játszunk jövőre (2 csapat még hiányzik, ahogyan az látható). http://www.chicagobreakingsports.com/2010/09/bears-lineup-of-2011-opponents-nearly-set.html
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/ct-spt-0914-pompei-film-session--20100913,0,2298174.column

Pompei elemzi az összes poziciot,elég jó elemzés Martz hogy próbálta segíteni az O-line-t.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nem olyan biztos az,Lovie mellett a másik kirugásért küzdő pont Wade Phillips😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na lehiggadva az én szemszögemből.
Először is számomra felfoghatatlan, hogy egy NFL mérkőzéshez katasztrófális minőségü streamet lehet csak találni 1 negyeden kereztül, ez hihetetlen számomra.
Offense: a fal erős tulzással közepes, de inkább gyenge. Futójátékot továbbra sem segítjük hatékonyan, ezt mi sem bizonyítja jobban, mint Forte 17/50 (3as alatt az átlag), Chester 9/29 (épp 3 felett). Pass protection sem volt acélos, Cutlernek sokszor kellett menekülnie, fumbli is lett emiatt. + rengeteg szabálytalanság, ami miatt ismét sok 3 és long szituáció van, amiből az INT is lett. Cutlernek voltak homályai, rossz döntése az INTnél, de összeségében vezére volt az offensenek. Forte fényévekre van újonc formájától futásokat tekintve, de legalább az elkapások terén hatékonyan használtuk. 2 TDje kiemeli a teljesítményét a 2 fumble ellenére. Taylor hozta azt amit várnak tőle. Elkapók terén van hiányérzetem. Olsen.... fumbli. Martz féle rendszer amúgy sem neki kedvez. 1 yardos vonalról 5ből semmi. Ez hiper szánalom. Az utóbbi években annyiszor bebizonyosodott, hogy valami okból elképesztő szarok vagyunk goal linenál, futásblokkolásban. Nézzétek a Lionst, simán bevitték 2szer. Mi 4 futás, 1 passz, ahol láthatóan leolvasta a Lions LB mi jön. Miért nem próbálunk meg QB sneaket, esetleg felívelni a sarokba, mert azért Olsen magas, jókezű.....
Csőd volt a tegnapi.

Def.: Mindenképp örülni lehet a kevés kapott yardnak, a 3 turnovernek, Urlacher visszatérésének. Mint számtottam rá a futást öljük, de pontosan látszott, hogy a passzvédekezés gyenge. A DL közepes teljesítménye kis csalódás nekem. Briggs és Urlacher viszont remek volt szvsz. Urlacher még mindig kiemelkedő a védelembe, Briggstől meg ezt várjuk. A secondary meg oylan amilyen. Tudjuk, hogy szar. Szétdobált minket a Lions, mikor tudtuk, hogy passzok jönnek.
Összeségében a tegnapi defense teljesítménnyel elégedettek lehetünk.

ST: semmi xtra. Azért azt megjegyezném, hogy puntoltunk 37 ill. 38 yardról is. Onnan a legtöbb csapat FGt kísérel, csak sajnos Robbie erénye a pontosság, nem a kraft. Ezzel nem bántva, sőt, csak érdekesség.

A tegnapi meccs összessége a véleményem szerint: Remélem letudtuk a szezon legrosszabb meccsét az offense részéről, mert iylen teljesítménnyel nem fogunk sok meccset nyerni. Ami lehet minden rossz volt. A játékvezetők pedig lehet, hogy szabályszerűen döntöttek, de tudjuk, hogy ezt a meccset a Lions a végén megfordította.

Jövő héten a Cowboys otthonában ilyen offense teljesítménnyel súlyos verésbe szaladhatunk. Romo légicsapást mér a defensere és a végére még a futás védekezés is összeomolhat. Sima vereséget várok vasárnap.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Üdv,

gratu a győzelemhez... még ha necces is volt.

Meglátás:
-
Már eredménykövetőbe is írtam, ennyi hiba(INT, Fumble), bünti nem fér bele más csapat ellen...
hiába van 300+ passzolt yard, kell legalább 120-140 futott is, ezt tegnap nem láttam, pedig
a futó duó önmagában többre képes...

+
Ez a védelem kemény dió lesz bárkinek, mivel - hasonlóan a Hollókhoz - ha a fron7 nyom
elég lehet a közepes secondary is, ráadásul a Tampa2-t játszátok még mindig ha jól sejtem
s ahhoz kiváló embereitek vannak.
Ha az O ennyi yardra képes - csak kevesebb hibával - akkor még a csoportgyőzelmet is
Nektek adom... csak hát a hibák ugye...

Még1x gratu és a legjobbakat Nektek.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Igen de vannak pozitivumok is,20 futott yardon tartottuk őket,Briggser és Urlachert kurvajó volt látni újra élesben,Defense-el nem volt baj a rozsdás kezdést és az utolso drive-ot leszámítva.Peppers egy freak.Chester nagyon kellett,jó volt mikor bejött Forté helyére,tlg nagyon jó lehet 3rd down szituknál.
Persze utolsó ítélet meg eladott labdák...de 168 lions yard 463 ellen...ha nem ilyen impotens a fal és a playcalling 3.negyedben vége a meccsnek,kb döntetlen lett vna igazságos így.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért az a 9 büntetés 100 yardért is elég húzós
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Nem láttam a meccset, de megyek az összefoglaló gyorsan rá, egy győzelem után a fanok így szidják a csapatott ott komoly gond van.....
Remélem ennyire nem rossz a helyzet, csak ti látjátok ilyen feketén.Darth
A kávé amit kortyolgattam reggel szebb szinű volt (tej nélkül iszom) mint amilyen hangulat itt lesz kb a szezon felénél...
A tesóm azt hitte beteg vagyok mert 3.50el a vége előtt inkább kimentem cigizni vele ahelyett hogy nézném a meccset, pedig egész héten ordítottam a fülébe hogy KICKOFF 😊

A legjobb amit tehet az edzői stáb hogy bemennek az öltözőbe, lerakják a fülest meg a playbooknak nevezett izét és jóóó messze elkerülik Chicago környékét is!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Cutlerrel semmi baj,nincs előtte fal.Ortonnal kevered szerintem,de ő már nem nálunk játszik.anfernee
Szerintem füligjimmyre gondolt.Bazzani
Így van 😊davemayer
rossz helyre ment sry,KiP-ére ment...de tlg jimmy jól eltűnt...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nem láttam a meccset, de megyek az összefoglaló gyorsan rá, egy győzelem után a fanok így szidják a csapatott ott komoly gond van.....
Remélem ennyire nem rossz a helyzet, csak ti látjátok ilyen feketén.

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Jimmyt ezer éve nem láttuk itt hol van?davemayer
Cutlerrel semmi baj,nincs előtte fal.Ortonnal kevered szerintem,de ő már nem nálunk játszik.anfernee
Szerintem füligjimmyre gondolt.Bazzani
Így van 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmyt ezer éve nem láttuk itt hol van?davemayer
Cutlerrel semmi baj,nincs előtte fal.Ortonnal kevered szerintem,de ő már nem nálunk játszik.anfernee
Szerintem füligjimmyre gondolt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jimmyt ezer éve nem láttuk itt hol van?davemayer
Cutlerrel semmi baj,nincs előtte fal.Ortonnal kevered szerintem,de ő már nem nálunk játszik.anfernee
Cutlert szentté lehet avatni, de attól még nem bizonyította, hogy megérte azt a rohadt sok draft picket.... 2 első körért ennyi elég lenne?

Ortonról pedig nem így beszélnél, ha láttad volna a Broncos meccset...