Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Gratula, ti kihasználtátok a kapott lehetőségeket, mi elbasztuk az összeset. Jók lesztek egy wild cardra 😛
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Na kicsit átgondolván a meccset. Én nem vagyok azért elragadtatva ettől a produkciótól. Vitán felüli, hogy nagy győzelmet értünk el, aminek nem csak pusztán a győzelem értéke fontos, hanem, hogy milyen utak is nyílnak meg ezzel. Ettől függetlenül megkaptuk ezen a meccsen a választ hol a helyünk is igazából.
Nem akarok megbántani senkit csupán szubjektív véleményem ez, de a mai meccsen OL nem ütötte meg az NFL szintet. Akkor sem voltak képesek elegendő időt hagyni Cutlernek, amikor csak 4en jöttek rushra. Egyszerűen borzalmas volt. Vészjóslóan borzalmas. Nagy dilemma lesz, hogy OL vagy DB legyen az első körben áprilisban. Cutlerről elég annyi, hogy ez a meccs olyan volt, mint a tavalyi szezonja. Nem mondom pokoli dolga volt, de hihetetlen rossz döntéseket hozott. Remélem egyszeri kisiklás volt és hétvégén visszatalál a Dallas ellen mutatott formájához. Futójáték értékelhetetlen, mert nincs. Elkapók rendben voltak, igyekeztek segíteni Cutlernek, de sajnos nincs olyan szintű WR, aki 1,5-2 sec alatt képes elszakadni.
A defense is vegyes. Nem csak a passz és a futás védekezés közti kontrasztra gondolok, hanem úgy egészbe. Látszik a koncepció: futást ölni, big playt kerülni. Így a fal mögé pötyögtetésekkel sima 1st downokat hoz az ellenfél. Nemcsak a GB, hanem bárki hozza majd. Nem tudom helyesebb lenne-é kicsit agresszívabban, nem a leghelyesebb szó amerikai foci lévén de bátrabban védekezni, mint ezt csinálni. Annyira mélyen zónáznak az LBk, hogy gyak. tálcán kínáljuk az ellenfélnek a lehetőségeket, hogy kis passzok után megfussák a szükséges yardokat. Az előző gondolatmenetem megcáfolásaként, amíg a defense a kritikus pillanatokat megoldja talán jól van ez így. Kiderült Jennings semmivel sem rosszabb CB, mint Bowman, nem feltétlenül utóbbi dicsősége ez. 😀. Noha Rodgerst egyszer sem sikerült begyűrni a fal ( Peppers ), kierőszakolt kb 80 yard büntit. Meggyőződésem, hogyha Rodgersnek gyengébb napja van 4-5ször bezúzzuk, de valahonnan, vmilyen hihetetlen érzékkel álladnóan megúszta, ha kergették is.
Na itt vagyunk az általam szapult STnél. FG block, punt return Hester TD. Ez olyan igazán Chicagos special team volt. Toub valamit nagyon tud, mert ezt a meccset a mi részünkről szerintem a special team fogta.

Összeségében látható volt, hogy a GB egyértelműen jobb csapat, megkockáztatom, hogy a Saintsel kiemelkedik a konferenciából, de ma sikerült saját magukat megverniük. Mert tegyük a szívünket a kezünkre ezt a meccset sokkal inkább a GB vesztette el, mint mi nyertük meg. Két dolgot azért megjegyeznék: korántsem pozitív, hogy ennyire nincs futójátékunk 3 meccs alapján. Nagyon kétlem, hogy képesek lennénk egy sarkosan egy dimenziós offense-el hosszú távon jelentős eredményt elérni. A pozitív dolog: Martz. Nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem óriási tartást ad a srácoknak, hogy ott van velük a pálya szélén és nem föntről a kakasülőről dirigál.

És, hogy mit hozhat a jövő? A legvérmesebb Bears fanok sem gondoltak 3-0ás kezdésre. Az optimisták mondtak 2-1t, a realisták 1-2t. Mégis 3-0. Hétvégén egy erősen sebezhető, de mindenképp javítani akaró Giants otthonában hasonlóan kiélezett meccset vívunk szerintem. (megjegyzem ismét prime time meccs --> magyar embernek embertelen időpont). Kicsit továbbnéznék, illetve visszatekintenék. Giants és Panthers 2 idegenbeli meccs jön 3-0ás kezdés után. A helyzet kíséretetiesen hasonlít a tavalyihoz akkor 3-1 és bye után Falcons és Cincy otthonában vizitáltunk. Szoros magunkat kinyírós, majd egy megalázó vereség. Gyakorlatilag ott elment a szezonunk. Ismét 2 idegenbeli meccs. Lehet, hogy hülyének tartanak, de ezen a 2 meccsen áll vagy bukik nekünk a PO, legalábbis a WC hely. Hiába lesz utána még 11 meccs, de itt az elején játszunk az inkább verhető csapatokkal, esetleges 2 idegenbeli győzelem még nagyobb lökést adhat. Utána Seahawks és Skins (itthon), majd bye és Bills. Nos nem mondom, hogy 8-0, mert az irreális, de mondom azt, hogy 7-1 benne van. Az első 3 meccsen a csapat megalapozta, hogy remek félidényt zárjon, onnan pedig már csak egy ugrás a PO.

A legfontosabbat lefelejtettem: volt szíve a csapatnak és ez tesz engem boldoggá a mutatott játék ellenére.tüsi91
7-1 aláírva, hozzátok a papírt. Csak vasárnap mi legyünk az 1 loss-otok!

Amúgy grat,hogy elkentétek az eddig agyonsztárolt packers száját. Elegem van belőle, hogy a csapból is ők folynak, ha SB-esélyről van szó. Olyan, mint 2007-ben a Pats. igaz akkor a végén egész jó helyre került a SB!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gratula a Maciknak!
NAGYON jó meccs volt 😊
De jöttök még a Lambeau Field-re 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kicsit elsikkadtunk fölötte, de Cutler becsajozott. Íme a hölgyről néhány fénykép, az apukája biztos büszke a kicsi lányára.
http://www.chicagonow.com/blogs/jay-cutler-superstar/2010/09/jay-cutler-cutie-kristin-cavallari-vanity-fair-pictorial.html
füligjimmy
LOL bazzeg! 😀
Konquerornak nagy kedvence a csaj, azt hiszem a Van Wilder III-ban tűnt fel neki.

linkelt is egy videot twitterre már jó rég, de nem találom sehol basszameg 😀
szerk http://www.youtube.com/watch?v=vFqP_Y-s-Mk&feature=relatedHöri
mivan? ezt csak most látom. Jay barátunk a Wilder 3-as Kaitlint dugja? 😮 úgy látszik a diabétesz is jó valamire 😛

ez a videó valóban jobban kiemeli a lány tehetségét. visszaolvastad a twitterem egész addig? 😮 amúgy fórumról Kristóf szúrná erősenkonqueror
nem twitterren találtam, a youtube-ot túrtam fel hatszor.
az ilyen nagyeszű feltöltőket szívesen hátba rúgnám, akik ilyen címet adnak a videónak, hogy ha akarod se tudd megtalálni egyből.

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Innen már bármi lehet! 😊Giri
Persze ..ezt írhattad vna a szezon elején is. 😂
Azért nem kell még elbízni magatokat..mert pl. az O line úgy szar ahogy van és ha nem a gyors passzokkal operáltok akkor Cutlert rendesen meggyalázzák.+Ott van még a Cutler tényező(ez a meccs sem rajta múlott) ő simán odadobálta az ellenfél kezébe csak az idióta GB büntik mentették meg a seggét.Greengo
Jaja de éppen ez az h csak a Dallas meccs volt a 3ból ahol minden működött nagyjából Williams kiesése után,Cutlernek messze legrosszabb meccse,és így verjük meg Packerst...szóval fal ide vagy oda,secondary,meg minden mégis 3-0...persze láttuk a tavalyi Broncost...bármi lehet,de attól jó egy csapat ha így is győzni tud mint a Bears ma éjjel...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kicsit elsikkadtunk fölötte, de Cutler becsajozott. Íme a hölgyről néhány fénykép, az apukája biztos büszke a kicsi lányára.
http://www.chicagonow.com/blogs/jay-cutler-superstar/2010/09/jay-cutler-cutie-kristin-cavallari-vanity-fair-pictorial.html
füligjimmy
LOL bazzeg! 😀
Konquerornak nagy kedvence a csaj, azt hiszem a Van Wilder III-ban tűnt fel neki.

linkelt is egy videot twitterre már jó rég, de nem találom sehol basszameg 😀
szerk http://www.youtube.com/watch?v=vFqP_Y-s-Mk&feature=relatedHöri
mivan? ezt csak most látom. Jay barátunk a Wilder 3-as Kaitlint dugja? 😮 úgy látszik a diabétesz is jó valamire 😛

ez a videó valóban jobban kiemeli a lány tehetségét. visszaolvastad a twitterem egész addig? 😮 amúgy fórumról Kristóf szúrná erősen
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Innen már bármi lehet! 😊Giri
Persze ..ezt írhattad vna a szezon elején is. 😂
Azért nem kell még elbízni magatokat..mert pl. az O line úgy szar ahogy van és ha nem a gyors passzokkal operáltok akkor Cutlert rendesen meggyalázzák.+Ott van még a Cutler tényező(ez a meccs sem rajta múlott) ő simán odadobálta az ellenfél kezébe csak az idióta GB büntik mentették meg a seggét.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Én viszont amondó vagyok, hogy tavaly a Packers drukkerek se sírtak, amikor úgy szereztek győztes TD-t, hogy Vasher seggre esett, aztán hazai pályán mi szedtünk össze 130 yard büntetést. A Bears-Packers meccsek ilyenek. És végre újra működik a "bent but not break" defense. Sok yard, de kevés pont, akármikor aláírom. Most hazudhatnám azt, hogy én bíztam a védelemben, mert nehéz lenne visszakeeresni a hozzászólásaimat, de nekem hatalmas meglepetés a tavalyi világröhej után ez a szereplés. Azt sejtettem (reméltem), hogy jobbak lesznek, azt álmomban se gondoltam, hogy ennyivel.füligjimmy
Igen igen és Marinelliről egy szó sem esik sehol,pedig nem csak Martz a változás oka...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én viszont amondó vagyok, hogy tavaly a Packers drukkerek se sírtak, amikor úgy szereztek győztes TD-t, hogy Vasher seggre esett, aztán hazai pályán mi szedtünk össze 130 yard büntetést. A Bears-Packers meccsek ilyenek. És végre újra működik a "bent but not break" defense. Sok yard, de kevés pont, akármikor aláírom. Most hazudhatnám azt, hogy én bíztam a védelemben, mert nehéz lenne visszakeeresni a hozzászólásaimat, de nekem hatalmas meglepetés a tavalyi világröhej után ez a szereplés. Azt sejtettem (reméltem), hogy jobbak lesznek, azt álmomban se gondoltam, hogy ennyivel.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na kicsit átgondolván a meccset. Én nem vagyok azért elragadtatva ettől a produkciótól. Vitán felüli, hogy nagy győzelmet értünk el, aminek nem csak pusztán a győzelem értéke fontos, hanem, hogy milyen utak is nyílnak meg ezzel. Ettől függetlenül megkaptuk ezen a meccsen a választ hol a helyünk is igazából.
Nem akarok megbántani senkit csupán szubjektív véleményem ez, de a mai meccsen OL nem ütötte meg az NFL szintet. Akkor sem voltak képesek elegendő időt hagyni Cutlernek, amikor csak 4en jöttek rushra. Egyszerűen borzalmas volt. Vészjóslóan borzalmas. Nagy dilemma lesz, hogy OL vagy DB legyen az első körben áprilisban. Cutlerről elég annyi, hogy ez a meccs olyan volt, mint a tavalyi szezonja. Nem mondom pokoli dolga volt, de hihetetlen rossz döntéseket hozott. Remélem egyszeri kisiklás volt és hétvégén visszatalál a Dallas ellen mutatott formájához. Futójáték értékelhetetlen, mert nincs. Elkapók rendben voltak, igyekeztek segíteni Cutlernek, de sajnos nincs olyan szintű WR, aki 1,5-2 sec alatt képes elszakadni.
A defense is vegyes. Nem csak a passz és a futás védekezés közti kontrasztra gondolok, hanem úgy egészbe. Látszik a koncepció: futást ölni, big playt kerülni. Így a fal mögé pötyögtetésekkel sima 1st downokat hoz az ellenfél. Nemcsak a GB, hanem bárki hozza majd. Nem tudom helyesebb lenne-é kicsit agresszívabban, nem a leghelyesebb szó amerikai foci lévén de bátrabban védekezni, mint ezt csinálni. Annyira mélyen zónáznak az LBk, hogy gyak. tálcán kínáljuk az ellenfélnek a lehetőségeket, hogy kis passzok után megfussák a szükséges yardokat. Az előző gondolatmenetem megcáfolásaként, amíg a defense a kritikus pillanatokat megoldja talán jól van ez így. Kiderült Jennings semmivel sem rosszabb CB, mint Bowman, nem feltétlenül utóbbi dicsősége ez. 😀. Noha Rodgerst egyszer sem sikerült begyűrni a fal ( Peppers ), kierőszakolt kb 80 yard büntit. Meggyőződésem, hogyha Rodgersnek gyengébb napja van 4-5ször bezúzzuk, de valahonnan, vmilyen hihetetlen érzékkel álladnóan megúszta, ha kergették is.
Na itt vagyunk az általam szapult STnél. FG block, punt return Hester TD. Ez olyan igazán Chicagos special team volt. Toub valamit nagyon tud, mert ezt a meccset a mi részünkről szerintem a special team fogta.

Összeségében látható volt, hogy a GB egyértelműen jobb csapat, megkockáztatom, hogy a Saintsel kiemelkedik a konferenciából, de ma sikerült saját magukat megverniük. Mert tegyük a szívünket a kezünkre ezt a meccset sokkal inkább a GB vesztette el, mint mi nyertük meg. Két dolgot azért megjegyeznék: korántsem pozitív, hogy ennyire nincs futójátékunk 3 meccs alapján. Nagyon kétlem, hogy képesek lennénk egy sarkosan egy dimenziós offense-el hosszú távon jelentős eredményt elérni. A pozitív dolog: Martz. Nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem óriási tartást ad a srácoknak, hogy ott van velük a pálya szélén és nem föntről a kakasülőről dirigál.

És, hogy mit hozhat a jövő? A legvérmesebb Bears fanok sem gondoltak 3-0ás kezdésre. Az optimisták mondtak 2-1t, a realisták 1-2t. Mégis 3-0. Hétvégén egy erősen sebezhető, de mindenképp javítani akaró Giants otthonában hasonlóan kiélezett meccset vívunk szerintem. (megjegyzem ismét prime time meccs --> magyar embernek embertelen időpont). Kicsit továbbnéznék, illetve visszatekintenék. Giants és Panthers 2 idegenbeli meccs jön 3-0ás kezdés után. A helyzet kíséretetiesen hasonlít a tavalyihoz akkor 3-1 és bye után Falcons és Cincy otthonában vizitáltunk. Szoros magunkat kinyírós, majd egy megalázó vereség. Gyakorlatilag ott elment a szezonunk. Ismét 2 idegenbeli meccs. Lehet, hogy hülyének tartanak, de ezen a 2 meccsen áll vagy bukik nekünk a PO, legalábbis a WC hely. Hiába lesz utána még 11 meccs, de itt az elején játszunk az inkább verhető csapatokkal, esetleges 2 idegenbeli győzelem még nagyobb lökést adhat. Utána Seahawks és Skins (itthon), majd bye és Bills. Nos nem mondom, hogy 8-0, mert az irreális, de mondom azt, hogy 7-1 benne van. Az első 3 meccsen a csapat megalapozta, hogy remek félidényt zárjon, onnan pedig már csak egy ugrás a PO.

A legfontosabbat lefelejtettem: volt szíve a csapatnak és ez tesz engem boldoggá a mutatott játék ellenére.
több mint 13 éve
Fefe77 Chicago Bears 78
Csodálatos volt az éjszakám, hajnalom. Ezért megérte a mai napra szabadságot kérnem. Azt hiszem az ilyen mérkőzések csak élőben jók, én legalábbis csak így tudom élvezni. És még azt hittem majd elalszom véletlenül a fáradságtól... 😊

Az első félidő végéig úgy éreztem akár még egy nagy pofon is lehet a vége, hiszen a GB támadásban nem tűrt ellentmondást, nekünk viszont sok volt a hiba a játékukban. A félidő végén szerzett, kissé szerencsés TD azonban megváltoztatott mindent. Új erőre kapott a védelem, a támadósor és sikerült ezt a szenzációsan jó Rodgerssel felálló GB támadósort is lefékezni. A szerencse is velünk volt, hiszen a GB rendre a legjobb időben szabálytalankodott. Urlacher és Briggs pedig éppen akkor volt észen, amikor igazán kellet. Julius Peppers pedig engem már most lenyűgöz.

Szerintem egy csodálatos mérkőzés volt, örülök, hogy élőben láthattam. Remélem a szezon további része is ilyen szenzációs lesz számunkra.
több mint 13 éve
Giri Chicago Bears 19
Innen már bármi lehet! 😊

több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
na ki az egyedüli veretlen az NFC-ben? 😛konqueror
még egy hétig!
több mint 13 éve
Captain Mcbright 65 — Bears fan
Kemény meccs...kellett hozzá a Green Bay is elég erőssen,iszonyat mennyi büntetést kaptak,2 interceptiont meg egy TD-t visszafújtak nekik de mind 100%ig jogos volt,bírók elég jól fújtak.
Cutler ideges volt végig,nem úgy mint Cowboys ellen,Matthewsék kikészítették már az elején,fal úgyanúgy kezdett mint week2 ben...van baj,1st round pickünk nem lehet más mint OL😊
Defense...Urlacher és Briggs amilyen formában vannak az hihetetlen,utoljára a XLI évben volt ilyen defense,mindenki a labdára megy,én azthittem Peanut fog megint fumble-t csinálni erre Brian...iszonyat nagy volt.
Benyeljük a rövid passzokat,tipikusan Rodgers szétszedett mnket ahogy kell,Linebackerek és Secondary közé dobált elég sokat,de amikor kellett megállítottuk őket...
Peppers meg egy freak,remegtek vele szemben végig😊anfernee
Brian és Lance 88-adszor voltak együtt a pályán kezdőként ez semmelyik másik csapatnál nem fordult még elő. Picit azért lassultak, de két perccel a vége előtt a forced fumble, az parádés volt. Peppers még nem a régi, nem játszik még bombaformában, de a field goal blockja parádés volt. Rodgers. A liga egyik legjobbja szerintem. Vannak tökéletes passzok, amit egyszerűen nem lehet levédekezni, ilyen CB-kel. Gondolok itt a három lépéses passzaira amikor simán megdobta a quick slant-eket, de a negyedik negyedben az intentional gruounding az csúnya volt. 3 és 2-nél a negyedik negyedben 0 coverage-nél, úgy dobta az underneath passzt, hogy még a legvéremesebb Medvék is csettintettek. Ha van Lambeau leap, akkor Hestertől most láttuk a Soldier bounce-t. Örülök, hogy korai tippjeim nem jöttek be. Parádésan kezdtünk, messze még a vége, de jó úton járunk. Go Bears!

Football is life. The rest is just details.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na ki az egyedüli veretlen az NFC-ben? 😛
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Kemény meccs...kellett hozzá a Green Bay is elég erőssen,iszonyat mennyi büntetést kaptak,2 interceptiont meg egy TD-t visszafújtak nekik de mind 100%ig jogos volt,bírók elég jól fújtak.
Cutler ideges volt végig,nem úgy mint Cowboys ellen,Matthewsék kikészítették már az elején,fal úgyanúgy kezdett mint week2 ben...van baj,1st round pickünk nem lehet más mint OL😊
Defense...Urlacher és Briggs amilyen formában vannak az hihetetlen,utoljára a XLI évben volt ilyen defense,mindenki a labdára megy,én azthittem Peanut fog megint fumble-t csinálni erre Brian...iszonyat nagy volt.
Benyeljük a rövid passzokat,tipikusan Rodgers szétszedett mnket ahogy kell,Linebackerek és Secondary közé dobált elég sokat,de amikor kellett megállítottuk őket...
Peppers meg egy freak,remegtek vele szemben végig😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula a győzelemhez, jó meccs volt. Sajnos Hester még mindig a régi :/ 😊

több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Gratulálok én is a győzelemhez, bár megmondom őszintén, nem erre az eredményre számítottam. Érdekes lesz idén az NFC North 😊

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratu a győzelemhez... bár ha jól sejtem, kellett a 152 yard bünti, hogy így legyen, de akkor is
kemény meccsen, jó győzelem...
Hajrá Macik, találkozzunk a SB-n

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nem bírtam ki megnéztem az összefoglalót. Pedig este a meccset is meg akarom.

Én tartottam magam ahhoz, hogy a GB ellen bukta lesz, de nem. Az összefoglaló alapján is nagyon nagy meccsen sikerült a győzelmet kiharcolni.
Így elsőre továbbra is aggasztó a futás lehet, hogy nagyon nem megy, de ezt majd este meg lehet nézni rendesen.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
El se hiszem. Egyelőre csak a statisztikai adatokat böngészem, (hétre nekem is be kell érnem dolgozni), nem lehetett valami fényes a támadójáték, de a lényeg, és mindennél fontosabb a győzelem az ősi rivális ellen. A Packers mindenkinél az SB egyik esélyese (részemről sincs vita), ez alapján nem hiszem hogy a Bears ne lenne esélyes legalább egy Szabad Föld kupára.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
A végén azért Cutler 2x is majdnem elveszítette nektek a meccset...de nem volt rossz.A védelem kegyetlen.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Gratulálok a szomszédvárnak, szívvel-lélekkel küzdő csapatotok megérdemelten nyert.
Amikor kellett, amit kellett, hoztátok, és ki is használtátok a hibáinkat. Még egyszer gratula.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
nos, fergeteges meccs volt, az első félidőben azt gondoltam nagyon elvernek minket, főleg a kihagyott 4th down után.. de aztán valami megváltozott. nagyon nagy tartást kell, hogy adjon a srácoknak ez a győzelem! ilyen kezdésre biztosan nem számítottam😊

szerk: az első MNF élő nézés azért elég jól sikerált számomra! :cool:

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kicsit elsikkadtunk fölötte, de Cutler becsajozott. Íme a hölgyről néhány fénykép, az apukája biztos büszke a kicsi lányára.
http://www.chicagonow.com/blogs/jay-cutler-superstar/2010/09/jay-cutler-cutie-kristin-cavallari-vanity-fair-pictorial.html
füligjimmy
LOL bazzeg! 😀
Konquerornak nagy kedvence a csaj, azt hiszem a Van Wilder III-ban tűnt fel neki.

linkelt is egy videot twitterre már jó rég, de nem találom sehol basszameg 😀
szerk http://www.youtube.com/watch?v=vFqP_Y-s-Mk&feature=related