Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 353 — "Grammar maci"
Amúgy egy meccsnézésben én is benne lennék, tesómék már amúgy is unják hogy folyamatosan ordítok ha meccs van 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Giri Chicago Bears 19
Majd a super bowlra összehozzuk! 😀

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cutler játszani fog a Hawks ellen, Hanie pedig újra a No. 2 QB 😊Delete
Ennél jobb hírt nem is lehet most itt olvasni.
Teljesen jó, továbbá jogos a döntös.Darth
Én úgy olvastam, hogy most már korlátozások nélkül edz, de még független orvosoknak kell engedélyezni a játékát, ahogy múlt héten is történt. Ez bölcs döntés egyébként, egyrészt azért védik az 50 milliós befektetést (plusz az apró), másrészt elkerülik még a látszatát is annak, hogy erőltetik a visszatérését.

Csillag személyében egy újabb látnokot köszönthetünk körünkben, mondom, kezd ragályos lenni. Lassan indíthatunk önálló műsort a Budapest Tv-ben. Amúgy ha bejön, fizetek egy korsó sört mindenkinek, ha végre összehozunk egyszer egy közös meccsnézést.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Cutler játszani fog a Hawks ellen, Hanie pedig újra a No. 2 QB 😊Delete
Ennél jobb hírt nem is lehet most itt olvasni.
Teljesen jó, továbbá jogos a döntös.

több mint 13 éve
csillag13 Chicago Bears 26
Az alapszakasz végén így áll majd az NFC north:

Bears 10:6
Packers 9:7
Vikings 7:9
Lions 3:12

Megfejtettem.

😀
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Cutler játszani fog a Hawks ellen, Hanie pedig újra a No. 2 QB 😊


több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Jó, tartsuk meg! Ugye a poén abból indult, hogy ha ennyire nem megy Cover2 ellen, akkor mennyire durván frusztráló lehet neki egy sima edzés...

Nem jó az a front 7, hidd el. Cole Mebane, jók, Clemmons tud jó lenni, de tűnt ő már nagyon el. Bryant jó jó, de nem igazi sackveszély, Brockot ismeritek szerintem
A gond az LB sornál kezdődik, illetve Curry-nél, aki borzasztóan fegyelmezetlen, szertelen, és szétszórt. Rá egy egész félidőt lehet alapozni. 😀 A többiek stabilabbak.
A DB sor nagyon vegyes. Trufant ok is tud lenni,... meg nem is, de a másik oldal nagyon be van készülve ( a második félidőt ide lehet alapozni). Thomas nagy húzás volt, de róóóóka. Milloy meg olyan mint az akció utáni pirula, jól szerel, szóval le tudja szedni a 20 yardra meglépett TE-ket, meg jól lép fel futás ellen. A hawks d sémája nem preventív, nem türelmes, kifejezetten martalóc brigádról van szó, rettenetes mennyiségű tesztoszteronnal. Nagyon fizikálisak nagyon gorombák a srácok, de el fognak fáradni, főleg, ha az O semmit sem mutat, és itt jöhet be Martz "zsenije". Most, hogy nem Alex Smith irányít, lehet, hogy bejön, amit elgondol. Márpedig az O szerintem sokat nem fog mutatni. Nem tudom hogy ki kezd QB poszton, de mindegy is. Matt Hass 2 intnél kevesebbet nem vállal.
Lynchtől sem várok sokat, bár szerintem Te is ugyanúgy tudod, mint én, hogy barátunk fejben integrálni nem is tanult meg, de fal nélkül futni igen. Buffalo ebben a tekintetben fantasztikus iskola volt.

Na ennyi!
Üdv H
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ne tegyél már úgy mintha nem tudnád, hogy nagyon kevés kivétellel Nektek szoktam drukkolni. Az idei bandwagon a Giants mellett becsületbeli ügy (gyengébb idegzetűek, most ne olvassák a mondat végét), Fewell miatt 😊.Helmut Zimmer
Persze, hogy tudom, de ezt a Cutler nem tudja olvasni a cover 2-t azért megtarthatnánk egy közös poénnak 😀

Hülyeségről focira visszatérve, az rendben van, hogy filozófiában távol áll a Fewell-féle védelemtől, de nem hiszem, hogy ez sokkal jobban ízlene a csapatnak. Nem rossz az a front seven, rosszabb egységek is kapták már szét ezt a támadófalat, és ugye az előbb írtam, még mindig nem állt össze a kezdő ötös. Igaz, még csak október közepe van, támadófalnál amúgy se fontos a konzisztencia. Ami mázli, hogy Martz rendszere nagyon tudja büntetni a blitzelő csapatokat. De ha állandóan 7 ember lesz visszadobva coverage-be, kíváncsi leszek, JC mit alkot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
A Rams elleni meccsüket láttam végig, meg a Chargers elleniből egy keveset. Ez alapján a front seven jó, főleg fut ás ellen, de tudnak blitzelni is. A secondary olyan-amilyen, de nem állnak hadilábon a labdaszerzéssel. Egyes ellendrukkerek szerint, kiket név szerint ne említsünk (Helmut), Cutler vajúdik a cover 2 védelmek ellen. Ha őszinték akarunk lenni, ebben egy pici igazság talán van. Hangyányi. De mondjuk sokat segítene, ha a fal három héten keresztül tudna ugyanabban a fellásban kezdeni. Szinte mindenki 4 man rusht erőlteti ellenünk, az is sikeres, így azért nehéz (Packers ellen is, de főleg a Giants ellen látszott). Ha jobb pass prottal rá tudnánk őket kényszeríteni a blitzekre, akkor Forténak megint nagy napja lehet - elkapásokban, futás nem hiszem, hogy nagyon működne. Hasselbeck ismét új rendszert tanul, de öreg fa ő az átültetéshez, remélem ő marad a kezdő. A cseréje Weissberger (valami duplavé) se lehet nagy spíler, de róla nincs semmi videó, azt nagyon utálják az edzők. Az ST-ben Washington életveszély a Chargers elleni meccset szinte egyedül nyerte meg. Ha nem muszály, ne szedjünk össze 100 yard büntetést, na adjnuk el újra 4 labdát, a fal legalább a Cowboys/Packers elleni szintet hozza, az ST ne engedje Washingtont 2 TD-t szerezni, különösebb gond nem lehet. Ha két számmal nagyobb mellénnyel megyünk ki a pályára, az más tészta.füligjimmy
Na szevasz Brada!

Vajúdik!?? Én még életemben nem fogalmaztam ilyen szépen. 😊
Az hogy a Giants kifúgázta Cutlerrel a gyepet nem jelent túl sokat a hétvégi meccs vonatkozásában, mert:
- a Seahawks def rendszerének, filozófiájának sok köze nincs (gyengébb idegzetűek, most ne olvassák a mondat végét) Fewell rendszeréhez.
-Közel távol nincs olyan passrush-unk, mint a Giants gárdájának. (jobb mint vártuk, vagy, mint az agyonekézett Buffaloé, de közel sem ligaelit)

Amúgy:
- Hass megfáradt megkopott, Karesz életében nem játszott éles meccsen
- Branch lélekben már annyira sincs velünk, mint valaha volt (az sem volt sok)
- Nehogy már a 3 év alatt 3. vezetőedzőjét taposó Hawks legyen a kihívás az állandósság és a megrendíthetetlen bizalom fellegvárában. 😛

Ne tegyél már úgy mintha nem tudnád, hogy nagyon kevés kivétellel Nektek szoktam drukkolni. Az idei bandwagon a Giants mellett becsületbeli ügy (gyengébb idegzetűek, most ne olvassák a mondat végét), Fewell miatt 😊.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Chris Williams a héten már a csapattal edz, a hétvégén talán már játszhat is. Kíváncsi leszek, egyből kezdő lesz, vagy csereként kap néhány snappet. Mi lesz Webb és Edwin Williams sorsa? És ki Eric Cartman apja?!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
A Rams elleni meccsüket láttam végig, meg a Chargers elleniből egy keveset. Ez alapján a front seven jó, főleg fut ás ellen, de tudnak blitzelni is. A secondary olyan-amilyen, de nem állnak hadilábon a labdaszerzéssel. Egyes ellendrukkerek szerint, kiket név szerint ne említsünk (Helmut), Cutler vajúdik a cover 2 védelmek ellen. Ha őszinték akarunk lenni, ebben egy pici igazság talán van. Hangyányi. De mondjuk sokat segítene, ha a fal három héten keresztül tudna ugyanabban a fellásban kezdeni. Szinte mindenki 4 man rusht erőlteti ellenünk, az is sikeres, így azért nehéz (Packers ellen is, de főleg a Giants ellen látszott). Ha jobb pass prottal rá tudnánk őket kényszeríteni a blitzekre, akkor Forténak megint nagy napja lehet - elkapásokban, futás nem hiszem, hogy nagyon működne. Hasselbeck ismét új rendszert tanul, de öreg fa ő az átültetéshez, remélem ő marad a kezdő. A cseréje Weissberger (valami duplavé) se lehet nagy spíler, de róla nincs semmi videó, azt nagyon utálják az edzők. Az ST-ben Washington életveszély a Chargers elleni meccset szinte egyedül nyerte meg. Ha nem muszály, ne szedjünk össze 100 yard büntetést, na adjnuk el újra 4 labdát, a fal legalább a Cowboys/Packers elleni szintet hozza, az ST ne engedje Washingtont 2 TD-t szerezni, különösebb gond nem lehet. Ha két számmal nagyobb mellénnyel megyünk ki a pályára, az más tészta.füligjimmy
Whitehurst,Chargerstől hozták aránylag sokért,nem elsőéves gyerek de sztem nem is kezdett még.Caroll egyetemről ismeri mivel Clemsonnal játszottak USC ellen és látott benne vmit azért vitte Seahawkshoz,ha Hassie lesérül sztem tőle nem kell tartanunk...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 353 — "Grammar maci"
Azért a Vikings-al várjunk még. Ott lesznek ők az elszámolásnál, csakúgy mint a GB, akiket rengeteg sérülés sújt, a játékuk is akadozik. Mi és az említett 2 csapat kb azonos mérleggel zár majd a szezon végén. 2 csapat innen tuti megy a POba. Nem kezdek bele esélylatolgatásba, hogy a Vikings elleni hazai meccs előtt milyen mutatóval kellene állnunk, mert a Giants ellen írtam hasonlókat és bukta lett. Koncentráljunk a Seahawksra. Szerintem ha összegzést kértek a csapatról a seahawks topikban garázdálkodók szívesen írnak a csapatukról. 😉. Igazából sok mindent nem tudok róluk. Utóbbi 2 évben össz-vissz a tavalyi meccsünket láttam ellenük. Hasselback már nem a régi annyi szent, belehajszólható pickekbe, fumblikba. Futást legyilkoljuk aztán jók lehetünk. Futás elleni védelmük 2., passz elleni 31. Bár utóbbi csalóka, mert Rivers 450 yardja jelentősen megdobta. Még is nyertek a Chargers ellen, köszönhetően Leon Washington 2 return TDjének. Szóval az ST pazar.

Azonban itthon csak a győzelem elfogadható. Védelem összeállt, támadósor Cutlerrel jobb lesz. Bár kérdéses, hogy Cutlerrel milyen stratégiájú lesz az offense. A futójátékunk csak fellángolás volt szvsz a Panthers ellen, ennyire jó még egyszer nem lesz. Ha hoznánk egy stabil 100-120 yardot meccsenként az igen jó lenne.

Briggsről azt olvastam semmi komoly. Szerdán vagy csütörtökön már edzhet.tüsi91
Na ezek jó hírek.
Én sem azt mondtam hogy a Vikes-szal nem kell számolni, sőt simán kijöhet nekik a lépés, csak megjegyeztem hogy gyengébbnek érzem őket mint tavaly, természetesen ők is ott lesznek a végelszámolásnál. Viszont kijelenthető hogy mindkét csoportriválisunknál vannak (kicsit szokatlan) gondok amik révén az elején beragadhatnak és ezt ki kell tudni használni.
Ha lépéselőnyben várnánk az ellenük vivott meccseket az talán adna egy plusszt a srácoknak, a vikingeket kilátástalan helyzetben is megvertük, remélem akkor esélyesebbként nyugodtan szétcincáljuk őket 😀

Érdekes hogy te egyből 2 csapatot vársz a POba innen, én is, a Packers fórumon csak 1et várt valaki a sok körbeverés miatt.
Az igazság az hogy én már hiszek egy pozitiv szezonban, nehéz lesz a vége de meg lehet csinálni, csak ne veressük szét Cutlert mert a backupját láttuk vasárnap...OMG

Seahawks ellen tényleg csak a győzelem az elfogadható hazai pályán, éppen ezért félek tőle már most...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Rams elleni meccsüket láttam végig, meg a Chargers elleniből egy keveset. Ez alapján a front seven jó, főleg fut ás ellen, de tudnak blitzelni is. A secondary olyan-amilyen, de nem állnak hadilábon a labdaszerzéssel. Egyes ellendrukkerek szerint, kiket név szerint ne említsünk (Helmut), Cutler vajúdik a cover 2 védelmek ellen. Ha őszinték akarunk lenni, ebben egy pici igazság talán van. Hangyányi. De mondjuk sokat segítene, ha a fal három héten keresztül tudna ugyanabban a fellásban kezdeni. Szinte mindenki 4 man rusht erőlteti ellenünk, az is sikeres, így azért nehéz (Packers ellen is, de főleg a Giants ellen látszott). Ha jobb pass prottal rá tudnánk őket kényszeríteni a blitzekre, akkor Forténak megint nagy napja lehet - elkapásokban, futás nem hiszem, hogy nagyon működne. Hasselbeck ismét új rendszert tanul, de öreg fa ő az átültetéshez, remélem ő marad a kezdő. A cseréje Weissberger (valami duplavé) se lehet nagy spíler, de róla nincs semmi videó, azt nagyon utálják az edzők. Az ST-ben Washington életveszély a Chargers elleni meccset szinte egyedül nyerte meg. Ha nem muszály, ne szedjünk össze 100 yard büntetést, na adjnuk el újra 4 labdát, a fal legalább a Cowboys/Packers elleni szintet hozza, az ST ne engedje Washingtont 2 TD-t szerezni, különösebb gond nem lehet. Ha két számmal nagyobb mellénnyel megyünk ki a pályára, az más tészta.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért a Vikings-al várjunk még. Ott lesznek ők az elszámolásnál, csakúgy mint a GB, akiket rengeteg sérülés sújt, a játékuk is akadozik. Mi és az említett 2 csapat kb azonos mérleggel zár majd a szezon végén. 2 csapat innen tuti megy a POba. Nem kezdek bele esélylatolgatásba, hogy a Vikings elleni hazai meccs előtt milyen mutatóval kellene állnunk, mert a Giants ellen írtam hasonlókat és bukta lett. Koncentráljunk a Seahawksra. Szerintem ha összegzést kértek a csapatról a seahawks topikban garázdálkodók szívesen írnak a csapatukról. 😉. Igazából sok mindent nem tudok róluk. Utóbbi 2 évben össz-vissz a tavalyi meccsünket láttam ellenük. Hasselback már nem a régi annyi szent, belehajszólható pickekbe, fumblikba. Futást legyilkoljuk aztán jók lehetünk. Futás elleni védelmük 2., passz elleni 31. Bár utóbbi csalóka, mert Rivers 450 yardja jelentősen megdobta. Még is nyertek a Chargers ellen, köszönhetően Leon Washington 2 return TDjének. Szóval az ST pazar.

Azonban itthon csak a győzelem elfogadható. Védelem összeállt, támadósor Cutlerrel jobb lesz. Bár kérdéses, hogy Cutlerrel milyen stratégiájú lesz az offense. A futójátékunk csak fellángolás volt szvsz a Panthers ellen, ennyire jó még egyszer nem lesz. Ha hoznánk egy stabil 100-120 yardot meccsenként az igen jó lenne.

Briggsről azt olvastam semmi komoly. Szerdán vagy csütörtökön már edzhet.
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Igen, valóban érdekesen alakul a tabella, néztem még az idény elött a Bears jóslatokat, senki egy petákot sem tett volna ránk, építés alatt állunk, gyenge a futás, a védelem sem a régi, és az irányító is rinyál a pályán, mert többet van földön, mint talpon. Még el sem kezdődött az év és már is elment a kedvem attól, hogy a tv-t bekapcsoljam, mert hát ki szereti ha megalázzák a nagyok? Ehhez képest 4:1 az arányunk, az egekig magasztalt Vikings meg a fejét fogva kóborol valahol a pálya szélén, de a Frisco is akit az esélyesek közé emeltek, szintén valahol a béka segge alatt produkál. Egy biztos: a fogadóirodákban megy a kasza rendesen, kiváncsi lennék a Bears-re milyen arányban adtak pontot.
De lehet, hogy tényleg eddig csak szerencsénk volt és a zúzás most jön majd, nem tudom, de eddig széles mosolyra húzom a szám és bizakodok a többi meccset illetően, várhatóan inspirálni fogják az eredmények őket.
De a Seahawks-ról én is szivesen olvasnék szakértő sorokat, ahogy néztem ez nehezebb meccs lessz, mint a Panthers volt. Habár nincsen jó helyezésük a csoportban, de szerintem csak nem volt szerencséjük eddig. De lehet rosszul gondolom, várom a válaszokat. Üdv!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 353 — "Grammar maci"
Spoiler alert 😛


Kikapott a Vikes... Érdekes a helyzet a csoportban, azt hiszem erre még a legelvakultabb szurkoló sem számított, legalábbis hogy ekkora differencia lesz már a csoportrangadók előtt. Nem elképzelhetetlen hogy ugyanolyan jól fogunk állni a csoportban a bye weekünk előtt mint amennyire a vikingek rosszul. Egyszer tutira kijön még nekik a lépés, de a tavalyi csapat leverte volna ezt a Jetset is szvsz. Az ellenük vivott két meccs fog dönteni a továbbiakról, elég finom lesz 😊

Remélem Briggs sérülése nem súlyos, tud valaki híreket róla?
Collins még a csapatban van? 😀

Seahawaks ellen mire számíthatunk?

Ha megkérhetem az urakat valaki tájékoztasson hogy érdemes-e ismét ránk fogadni vagy ez egy egyszeri fellángolás volt :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
szerintetek a Seattle ellen már játszhat/játszik Cutler?Vian
egész biztosan. Tegnap nem akartak kockáztatni, ha tényleg brutálisan fontos meccs lett volna (fontos volt a maga nevében, de ha mondjuk 16-17. héten van és ezen múlna a PO vagy ilyesmi), akkor játszott volna. Én változatlan örülök a győzelemnek. A defense nagyon szívderítő a szezonban. Bár tegnap nem egy elit támadóegység volt fenn, de ettől függetlenül zúzás volt, leszámítva az első drivet, ahol 8 futásból nyeltünk 60 yardot. Utána 24 yardot kaptunk 17 futásból. Hasonlóan nálunk is az első drive remek volt, majd utána Forte 68 yardos TD. Neki tegnap kijött a lépés, Taylornak nem, de van ez így. Már írtam meccs közben, örülök, hogy ketten közel azonos carry-t kapnak. Régen voltunk 200 futott yard felett.tüsi91
Szerintem tegnap Taylor is hozzátette a magáét a csapat teljesítményéhez, emlékezzünk csak a 15 centin múló TDjéhez, azt is szépen oldotta meg szvsz, kár hogy sikerült úgy befejezni azt a drive-ot ahogy... Örültem én is annak hogy végre rábíztunk pár playt, mondta is a kommentátor a meccsen hogy az egyik legalulértékeltebb futó a ligában. Többet nyertünk vele mint amennyit használjuk jelenleg.davemayer
Taylor a meccs végén elrontotta a lőlapját, az ő futásaival pörgettük az órát. Amit kellett, azt megoldotta (a TD nem jött össze, azt sajnálom), pass protban is jó volt, és 40 cipelést nem adhatsz csak egyetlen futónak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 353 — "Grammar maci"
szerintetek a Seattle ellen már játszhat/játszik Cutler?Vian
egész biztosan. Tegnap nem akartak kockáztatni, ha tényleg brutálisan fontos meccs lett volna (fontos volt a maga nevében, de ha mondjuk 16-17. héten van és ezen múlna a PO vagy ilyesmi), akkor játszott volna. Én változatlan örülök a győzelemnek. A defense nagyon szívderítő a szezonban. Bár tegnap nem egy elit támadóegység volt fenn, de ettől függetlenül zúzás volt, leszámítva az első drivet, ahol 8 futásból nyeltünk 60 yardot. Utána 24 yardot kaptunk 17 futásból. Hasonlóan nálunk is az első drive remek volt, majd utána Forte 68 yardos TD. Neki tegnap kijött a lépés, Taylornak nem, de van ez így. Már írtam meccs közben, örülök, hogy ketten közel azonos carry-t kapnak. Régen voltunk 200 futott yard felett.tüsi91
Szerintem tegnap Taylor is hozzátette a magáét a csapat teljesítményéhez, emlékezzünk csak a 15 centin múló TDjéhez, azt is szépen oldotta meg szvsz, kár hogy sikerült úgy befejezni azt a drive-ot ahogy... Örültem én is annak hogy végre rábíztunk pár playt, mondta is a kommentátor a meccsen hogy az egyik legalulértékeltebb futó a ligában. Többet nyertünk vele mint amennyit használjuk jelenleg.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Már írtam meccs közben, örülök, hogy ketten közel azonos carry-t kapnak. Régen voltunk 200 futott yard felett.tüsi91
Én már nem is nagyon emlékszem ilyenre. Esetleg Forte első évében, vagy még a Jones korszakban.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
szerintetek a Seattle ellen már játszhat/játszik Cutler?Vian
egész biztosan. Tegnap nem akartak kockáztatni, ha tényleg brutálisan fontos meccs lett volna (fontos volt a maga nevében, de ha mondjuk 16-17. héten van és ezen múlna a PO vagy ilyesmi), akkor játszott volna. Én változatlan örülök a győzelemnek. A defense nagyon szívderítő a szezonban. Bár tegnap nem egy elit támadóegység volt fenn, de ettől függetlenül zúzás volt, leszámítva az első drivet, ahol 8 futásból nyeltünk 60 yardot. Utána 24 yardot kaptunk 17 futásból. Hasonlóan nálunk is az első drive remek volt, majd utána Forte 68 yardos TD. Neki tegnap kijött a lépés, Taylornak nem, de van ez így. Már írtam meccs közben, örülök, hogy ketten közel azonos carry-t kapnak. Régen voltunk 200 futott yard felett.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintetek a Seattle ellen már játszhat/játszik Cutler?
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na jó, de ezt a Carolina-t a Budapest Wolves II is verné, bruhahaha!😊Go Vikings!
Ja, a Saints verte őket vagy két ponttal. Kicsit nehezebben, mint a vikingeket, de ezek az összehasonlítgatások értelmetlenek. Kivéve, ha én csinálom 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 430 — Bowl Winner
Na jó, de ezt a Carolina-t a Budapest Wolves II is verné, bruhahaha!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jobban megnézem majd a támadófal teljesítményét, mert a pass protectiontól nem lehetünk lenyűgzve. 20 passz -> 3 sack. A Panthers védelem eddig 4 meccsen csinált négyet. Emeljük ki a két futott TD-nél az elkapók (Knox, majd Bennett) milyen remekül blokkoltak. De többször hívtak sweep futást (hogy kell ezt magyarul?), az egészen kritikán aluli volt. De a trap playek működtek, ez is valami.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Győzelem!

Passzjáték 0 (így Cutler távollétében nem megy, így őt lehet dicsérni rendesen, felértékelték nem kicsit)
Van futás nini, Forte végre mutatott valami rookie évéből.
Védelem meg állat.