Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Kellett nagyon a győzelem ez ellen a Miami ellen, meg is lett.
Viszont ez a passzjáték egy Cutler az élen harmat gyenge. Orton is tudott simán ilyet hozni és az ellenértékből is látszott, hogy azért nem egy szint a két srác. A pályán egyenlőre igen sajnos. (Ezt úgy mondom, hogy én Ortont amúgy bírom)Darth
Magadnál vagy? Keresd már elő azt a meccset, amikor Orton itt ennyi 3&long szituációt megoldott! Vagy egyáltalán egy olyan meccset, ahol megnyertük a labdabirtoklási mutatót, ha nem ment a futójáték.

Amúgy a Giants tudtommal játszott zsinórban 4 meccset, amikor csereirányítók játszottak, érdekes módon azok arrafelé teljes értékű győzelemnek számítanak. Errefelé nem.füligjimmy
+ Orton előtt még egy türhető fal játszott...tüsi91
Kicsit félre lett értve.....

Nem azt mondom, hogy egy szint a két srác és semmi pluszt nem hozott Cutler (ez csúnya is lett volna ha így van).
Viszont azért akkora javulás sincs mint azt sokan reméltük, remélték errefelé.
Orton-t meg védjük meg annyiban, hogy rá írt playbook-al azért szépen tud mit kezdeni. Jó hogy hosszú átadást nem tud, de a közelieket szépen megoldja, magabiztos kis QB lett belőle.

Cutler meg egy franchise QB szóval én szar fal mögött is többet várnék tőle. Lásd tavaly Rodgers szar mögött is a liga egyik legjobb irányítója lett. Vagy ott van Big Ben példának, idén ott már lassan fal sincs, legalább is bal oldal halott.

több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Képzeljétek el ha az utolsó meccsre ugyanúgy állnánk a Packersel... Micsoda élet-halál harc lenne 😀
Amúgy valamiért én is az optimista vonalat követem. Eagles szerintem meglesz, én valamiért a Jetstől félek a legjobban, elképesztő milyen last-minute W-ket produkálnak mostanában.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Előre várom már a meccset ellenetek, de érzésem szerint hiába vagyunk esélyesebbek, most jön a blama. Egyyrészt, 4 W nem vallna ránk, másrészt defense ahhoz most túl nagyot játszott, hogy ismételjen megint. (lásd: Falcons ellen minden jött, Titans ellen lebőgés). Emellé jön, hogy IR ma Hobbs, aki szar, meg minden, de így lassan már nincs egyetlen csere CB-nk sem. És ha nem Asante felé megy a passz, akkor simán verhetőek vagyunk benne, inkább futás ellen dominál a csapat a negyedik hét óta. A ti védelmetek meg tipikusan az, amelyik képes lesz levenni McCoy és Vick futópárost, valamint Vick-et megzavarni a passzokban. A dropok meg barátaink, szóval...
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem 4 kellene még a 6ból. Az viszont erőteljesen necces, sőt. Én inkább a pesszimistább realizmust képviselem, úgyhogy ezt így olvassátok. Phillynek most minden sikerül, tegnap sima meccset tettek maguknak nehezebbé, inkább mi tűnünk underdognak a hétvégi meccs előtt. Lions ellenünk szívja magát, Vikings kivágta Childresst, így az is erőteljesen kérdéses, Pats-Jets duóból sztem nem lesz meg 2, Packers ellen meg megint csak.....
Bár jó passzban vagyunk sztem nem lesz meg a PO, bár én mondom inkább pesszimistább szemléletet követek, így legalább kevesebbet csalódok. De kár a 2 itthoni buktáért...tüsi91
mintha nem is 7-3-mal állnánk. Én kezdek hinni a csapatban, az elmúlt meccsek megmutatták,h rengeteg potenciál van bennük. A D régen volt ennyire stabil, minden tackle a helyén, és eddig "kopp-kopp" csak egy-egy drivet engedett vagy még annyit sem. Én miattuk hiszem, h meglehet csípni a PO-t. Nehéz lesz, persze, h az lesz, semmit nem adnak tálcán kínálva ingyen... Redskins ellen is sima lett volna, ha Cutler nem csinálja a műsort, de látszik, h már nem hajszolja bele magát annyi felesleges kockázatvállalásba, kivéve persze egyszer-egyszer, de valami elindult a csapatnál, és szerintem most kell minden meccsre kimenni úgy a csapatnak, h az egy wildcard meccs, mely élet-halálról dönt.

Szóval én hiszem, h lehet, egy szép november-december időszak a Bears fanek számára is! 😊soma80
Nyílván. Ebből a 6 meccsből 5 kőkeményen necces és kétesélyes. A defense valóban nagyon karaj, de az offensetől (főleg OL) még mindig tartok, hiába a mostanában mutatott előrelépés.
több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Szerintem 4 kellene még a 6ból. Az viszont erőteljesen necces, sőt. Én inkább a pesszimistább realizmust képviselem, úgyhogy ezt így olvassátok. Phillynek most minden sikerül, tegnap sima meccset tettek maguknak nehezebbé, inkább mi tűnünk underdognak a hétvégi meccs előtt. Lions ellenünk szívja magát, Vikings kivágta Childresst, így az is erőteljesen kérdéses, Pats-Jets duóból sztem nem lesz meg 2, Packers ellen meg megint csak.....
Bár jó passzban vagyunk sztem nem lesz meg a PO, bár én mondom inkább pesszimistább szemléletet követek, így legalább kevesebbet csalódok. De kár a 2 itthoni buktáért...tüsi91
mintha nem is 7-3-mal állnánk. Én kezdek hinni a csapatban, az elmúlt meccsek megmutatták,h rengeteg potenciál van bennük. A D régen volt ennyire stabil, minden tackle a helyén, és eddig "kopp-kopp" csak egy-egy drivet engedett vagy még annyit sem. Én miattuk hiszem, h meglehet csípni a PO-t. Nehéz lesz, persze, h az lesz, semmit nem adnak tálcán kínálva ingyen... Redskins ellen is sima lett volna, ha Cutler nem csinálja a műsort, de látszik, h már nem hajszolja bele magát annyi felesleges kockázatvállalásba, kivéve persze egyszer-egyszer, de valami elindult a csapatnál, és szerintem most kell minden meccsre kimenni úgy a csapatnak, h az egy wildcard meccs, mely élet-halálról dönt.

Szóval én hiszem, h lehet, egy szép november-december időszak a Bears fanek számára is! 😊
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem 4 kellene még a 6ból. Az viszont erőteljesen necces, sőt. Én inkább a pesszimistább realizmust képviselem, úgyhogy ezt így olvassátok. Phillynek most minden sikerül, tegnap sima meccset tettek maguknak nehezebbé, inkább mi tűnünk underdognak a hétvégi meccs előtt. Lions ellenünk szívja magát, Vikings kivágta Childresst, így az is erőteljesen kérdéses, Pats-Jets duóból sztem nem lesz meg 2, Packers ellen meg megint csak.....
Bár jó passzban vagyunk sztem nem lesz meg a PO, bár én mondom inkább pesszimistább szemléletet követek, így legalább kevesebbet csalódok. De kár a 2 itthoni buktáért...
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Minimum 10...szval 3 kell még,megnéztem Philly meccset,hát sokat nem várok most 7végén.Jó Giants O-lineból hiányzott két meghatározó ember de akkor is,Bradshaw és Jacobs kb semmit nem tudtak csinálni,Bradley nagyon jó volt,engem kicsit emlékeztet Urlacherre,látszott hogy már túl van a sérüléseken.A D elég éles volt,pörögtek rendesen,O pedig lehetett vna sokkal jobb is,Vick megint jó volt,Avantnak és DeSeannak volt 2 iszonyat dropja,-2 TD.Eagles O-line simán fogta azt a falat ami leküldte Cutlert meg Romo-t.Főleg safety blitzekkel próbálkoztak,de Vick nagyon jól látta szinte mindig,utolsó másodpercben is olyan dobásai voltak h csak néztem...első félidőben Giants D linenak egy hibája volt,Vick kapásból megfutott egy TD-t...nah abbahagyom inkább,lényeg az h nagyon kemény meccs lesz,remélem kipörögték magukat és kilesznek 1 hétig😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Micsoda gány nap ez. A Vikings győzelemnek is lehet majd örülni este, ha úgy adódik. Ez mindennek a legalja. Ez a Vick téma meg ráér holnap, ha a Giants védelme nem üti ki, mint azt már tette idén nem egy irányítóval.tüsi91
Sajna minden "riválisunk" nyert: GB, Saints, Eagles (bár a Giants lépéshátrányba került velünk szemben is, a Redskins szerintem már kiszállt a versenyből), Falcons, Saints, és a surranópályán ott a méltatlanul elhanyagolt Tampa, hoppá. Oké, lehet a sablondumát nyomni, hogy nekünk csak a saját meccseinket kell megnyerni, és a sorsunk a saját kezünkben van, de én örültem volna, ha 9 győzelem elég lenne a szabadkártyához. Már most látszik, hogy minimum 10 kell.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Micsoda gány nap ez. A Vikings győzelemnek is lehet majd örülni este, ha úgy adódik. Ez mindennek a legalja. Ez a Vick téma meg ráér holnap, ha a Giants védelme nem üti ki, mint azt már tette idén nem egy irányítóval.tüsi91
az a bizonyos próféta szóljon belőled 😛

nem kívánom egyik játékos sérülését sem , de valaki ráléphetne a tyúkszemére 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Micsoda gány nap ez. A Vikings győzelemnek is lehet majd örülni este, ha úgy adódik. Ez mindennek a legalja. Ez a Vick téma meg ráér holnap, ha a Giants védelme nem üti ki, mint azt már tette idén nem egy irányítóval.
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 695 — Bears & Illinois fan
Sziasztok!
A jövőbeli meccsek kalkulációja mellett szerintem nem eretnekség, ha ma egy kicsit a Vikings-nek drukkolunk. 😊
A hátralévő hat meccsből 3W minimálisan kellene, ha abból az egyik a Packers, akkor szerintem a divízió is megvan. Az már csak hab lenne a tortán, ha Tomb Raidyéket is lenyomnánk....... 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Én meg pont azt érzem hogy alapvetően most az kell a védelemben hogy a többi játékos a maximumot nyújtsa, Peppersre valószinűleg fel fognak készülni így Urlacherre meg Briggsre tényleg nagy szerep hárul a futás szempontjából, de ők képesek megállítani. Igazából én arra leszek kiváncsi ha dobálni fog Vick mire leszünk képesek, illetve ha második vagy harmadik opcióból választja azt hogy ő fut. Csak akkor tudunk jól védekezni egy ilyen játékos ellen ha nagyon megkomponált a védelem, remélem marinéni kitalál valamit.
Nagyon nehéz levédekezni egy ilyen fajta QB-t szvsz.davemayer
Persze,nehéz feladat,de nem a D-n fog múlni,az O-nak kellene lenttartania Vicket a pályáról,hosszú időgyilkos driveok...nekik kell feljavulniuk.anfernee
Imádom,hogy már velünk foglalkoztok. :cool: Amúgy Vicket lent tartani lesz a legnehezebb.futás ellen elég meggyőzőek vagyunk és sztem Cutlert is nagyon fogjuk üldözni(siettetni) a meccsen.Sztem a védelmetek kényszerítheti többször levonulásra.Inkább nagy D# csatát vizionálok a jövő hétre.Amúgy a McNabb era alatt nem sokszor jöttünk ki jól a Bears elleni meccsekből....remélem ez Vickkel majd változik. 😛Greengo
8yard a különbség átlagban a Miami meg a Philly rundefense közt,ami azért nem számít nagynak és ellenük ment...😊A pass D ben pedig ők jobbak 20 yarddal kb.3rd downok lesznek lényegesek mint mindig,utolsó két meccsen Cutlernek mentek,reméljük ez igy is marad.Persze nfl ben jósolni az lutri...meglátjuk,Martznek van plusz 3napja😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
[

Én meg pont azt érzem hogy alapvetően most az kell a védelemben hogy a többi játékos a maximumot nyújtsa, Peppersre valószinűleg fel fognak készülni így Urlacherre meg Briggsre tényleg nagy szerep hárul a futás szempontjából, de ők képesek megállítani. Igazából én arra leszek kiváncsi ha dobálni fog Vick mire leszünk képesek, illetve ha második vagy harmadik opcióból választja azt hogy ő fut. Csak akkor tudunk jól védekezni egy ilyen játékos ellen ha nagyon megkomponált a védelem, remélem marinéni kitalál valamit.
Nagyon nehéz levédekezni egy ilyen fajta QB-t szvsz.davemayer
Persze,nehéz feladat,de nem a D-n fog múlni,az O-nak kellene lenttartania Vicket a pályáról,hosszú időgyilkos driveok...nekik kell feljavulniuk.anfernee
Imádom,hogy már velünk foglalkoztok. :cool: Amúgy Vicket lent tartani lesz a legnehezebb.futás ellen elég meggyőzőek vagyunk és sztem Cutlert is nagyon fogjuk üldözni(siettetni) a meccsen.Sztem a védelmetek kényszerítheti többször levonulásra.Inkább nagy D# csatát vizionálok a jövő hétre.Amúgy a McNabb era alatt nem sokszor jöttünk ki jól a Bears elleni meccsekből....remélem ez Vickkel majd változik. 😛Greengo
Nekünk már a ti elleni meccs az aktuális téma, elhiszem hogy ti még annyira nem foglalkoztok ezzel, ott vannak még az Óriások ugyebár 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 174 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én meg pont azt érzem hogy alapvetően most az kell a védelemben hogy a többi játékos a maximumot nyújtsa, Peppersre valószinűleg fel fognak készülni így Urlacherre meg Briggsre tényleg nagy szerep hárul a futás szempontjából, de ők képesek megállítani. Igazából én arra leszek kiváncsi ha dobálni fog Vick mire leszünk képesek, illetve ha második vagy harmadik opcióból választja azt hogy ő fut. Csak akkor tudunk jól védekezni egy ilyen játékos ellen ha nagyon megkomponált a védelem, remélem marinéni kitalál valamit.
Nagyon nehéz levédekezni egy ilyen fajta QB-t szvsz.davemayer
Persze,nehéz feladat,de nem a D-n fog múlni,az O-nak kellene lenttartania Vicket a pályáról,hosszú időgyilkos driveok...nekik kell feljavulniuk.anfernee
Imádom,hogy már velünk foglalkoztok. :cool: Amúgy Vicket lent tartani lesz a legnehezebb.futás ellen elég meggyőzőek vagyunk és sztem Cutlert is nagyon fogjuk üldözni(siettetni) a meccsen.Sztem a védelmetek kényszerítheti többször levonulásra.Inkább nagy D# csatát vizionálok a jövő hétre.Amúgy a McNabb era alatt nem sokszor jöttünk ki jól a Bears elleni meccsekből....remélem ez Vickkel majd változik. 😛Greengo
Hát igen ők már megtehetik nekünk még túl kell élni a Giants-t én is tartok a Bearstől majdnem jobban mint a Giantstől de bízom benne kiderül mindkettő alaptalan félelem volt 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 686 — Eagles fan
Nemtudom én úgy érzem h Vick ellen kb pont az működhet amit eddig csináltunk.Briggs Urlacher meg Peppers nagyonjók a futás ellen,Vicket mindenképp arra kell kényszeríteni h verjen meg minket a karjával...ha mindenki végre hajtja amit kell meg lehet fogni.Meg minden meccs amúgysem jöhet össze neki😀anfernee
Én meg pont azt érzem hogy alapvetően most az kell a védelemben hogy a többi játékos a maximumot nyújtsa, Peppersre valószinűleg fel fognak készülni így Urlacherre meg Briggsre tényleg nagy szerep hárul a futás szempontjából, de ők képesek megállítani. Igazából én arra leszek kiváncsi ha dobálni fog Vick mire leszünk képesek, illetve ha második vagy harmadik opcióból választja azt hogy ő fut. Csak akkor tudunk jól védekezni egy ilyen játékos ellen ha nagyon megkomponált a védelem, remélem marinéni kitalál valamit.
Nagyon nehéz levédekezni egy ilyen fajta QB-t szvsz.davemayer
Persze,nehéz feladat,de nem a D-n fog múlni,az O-nak kellene lenttartania Vicket a pályáról,hosszú időgyilkos driveok...nekik kell feljavulniuk.anfernee
Imádom,hogy már velünk foglalkoztok. :cool: Amúgy Vicket lent tartani lesz a legnehezebb.futás ellen elég meggyőzőek vagyunk és sztem Cutlert is nagyon fogjuk üldözni(siettetni) a meccsen.Sztem a védelmetek kényszerítheti többször levonulásra.Inkább nagy D# csatát vizionálok a jövő hétre.Amúgy a McNabb era alatt nem sokszor jöttünk ki jól a Bears elleni meccsekből....remélem ez Vickkel majd változik. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ezt ismeritek bocsok?
http://www.youtube.com/watch?v=qFG4J9vSqOg&feature=related
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Örülök hogy te is így gondolod jimmy, jól összefoglaltad a jelenlegi helyzetet, minden szavaddal egyet lehet érteni.

A neheze még most jön, nagyon várom már a végjátékot, de főleg azt hogy felnő-e a csapat a feladathoz. Azt hiszem eddig kijelenthető hogy a csapat jobb a tavalyinál, az hogy ez minek köszönhető azt tudhatjuk meg az elkövetkező fordulókból.
Ha versenyben maradunk ilyen ellenfelekkel szemben is akkor én ezt a szezont egyértelműen a coach-ok számlájára írom pozitív értelemben, Martzra nagyon kiváncsi leszek, de most úgy érzem hogy valami fejlődés elindult a bye week óta. Ilyen játékkal amit az utóbbi három meccsen láthattunk könnyen 9-1nél találhatta volna magát a csapat, ezért is vagyok pipa azért a 2 hazai meccsért :mad:

Remélem a fejlődés megmarad, kell még pár play a tarsolyunkból ahhoz hogy a papíron jobb ellenfeleket meg tudjuk lepni.

Például itt lesz az Eagles Vick-el: hogyan lehet megállítani? egyre jobban dob a futásai meg életveszélyesek, INT-et is alig dobál... Mit lehet ellene csinálni ami kizökkenti? Mondhatni KUTYÁUL elbánt eddig minden csapattal ami szembe jött 😛 😀

Nem akarom KUTYÁUL érezni magam jövő vasárnap a meccs után, kérem a nálam hozzáértőbbek véleményét mit lehet elővenni az arzenálunkból ellene...davemayer
Nemtudom én úgy érzem h Vick ellen kb pont az működhet amit eddig csináltunk.Briggs Urlacher meg Peppers nagyonjók a futás ellen,Vicket mindenképp arra kell kényszeríteni h verjen meg minket a karjával...ha mindenki végre hajtja amit kell meg lehet fogni.Meg minden meccs amúgysem jöhet össze neki😀anfernee
Én meg pont azt érzem hogy alapvetően most az kell a védelemben hogy a többi játékos a maximumot nyújtsa, Peppersre valószinűleg fel fognak készülni így Urlacherre meg Briggsre tényleg nagy szerep hárul a futás szempontjából, de ők képesek megállítani. Igazából én arra leszek kiváncsi ha dobálni fog Vick mire leszünk képesek, illetve ha második vagy harmadik opcióból választja azt hogy ő fut. Csak akkor tudunk jól védekezni egy ilyen játékos ellen ha nagyon megkomponált a védelem, remélem marinéni kitalál valamit.
Nagyon nehéz levédekezni egy ilyen fajta QB-t szvsz.davemayer
Persze,nehéz feladat,de nem a D-n fog múlni,az O-nak kellene lenttartania Vicket a pályáról,hosszú időgyilkos driveok...nekik kell feljavulniuk.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én meg pont azt érzem hogy alapvetően most az kell a védelemben hogy a többi játékos a maximumot nyújtsa, Peppersre valószinűleg fel fognak készülni így Urlacherre meg Briggsre tényleg nagy szerep hárul a futás szempontjából, de ők képesek megállítani. Igazából én arra leszek kiváncsi ha dobálni fog Vick mire leszünk képesek, illetve ha második vagy harmadik opcióból választja azt hogy ő fut. Csak akkor tudunk jól védekezni egy ilyen játékos ellen ha nagyon megkomponált a védelem, remélem marinéni kitalál valamit.
Nagyon nehéz levédekezni egy ilyen fajta QB-t szvsz.davemayer
Első szándékból alig hinném, hogy futni fog. Ha ki tud mozogni a zsebből, és van előtte terület, akkor igen. Az, hogy múltkor két TD-t futott, mert tíz yardon belül egy védő se tudott hozzáérni..... Még Atlantában Urlacher megfejelte úgy, hogy a csattanásba az első sorokban ülők kishíján belesüketültek. Azt hiszed, nem fogják elővenni videón ezt a jelenetet? Presztízskérdést csinálnak belőle, hogy ne fusson ellenünk. Kicsit túl is van ez lihegve. Ott van McCoy (asszem így hívják), őt kell elsősorban megfogni. Aztán jobban járnak, ha Maclint és Jackson egyből lecsapják, amint megkapták a labdát, mert azokat a srácokat utolérni nem lehet. De a mi legjobb védekezésünk, ha a labda nálunk van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Örülök hogy te is így gondolod jimmy, jól összefoglaltad a jelenlegi helyzetet, minden szavaddal egyet lehet érteni.

A neheze még most jön, nagyon várom már a végjátékot, de főleg azt hogy felnő-e a csapat a feladathoz. Azt hiszem eddig kijelenthető hogy a csapat jobb a tavalyinál, az hogy ez minek köszönhető azt tudhatjuk meg az elkövetkező fordulókból.
Ha versenyben maradunk ilyen ellenfelekkel szemben is akkor én ezt a szezont egyértelműen a coach-ok számlájára írom pozitív értelemben, Martzra nagyon kiváncsi leszek, de most úgy érzem hogy valami fejlődés elindult a bye week óta. Ilyen játékkal amit az utóbbi három meccsen láthattunk könnyen 9-1nél találhatta volna magát a csapat, ezért is vagyok pipa azért a 2 hazai meccsért :mad:

Remélem a fejlődés megmarad, kell még pár play a tarsolyunkból ahhoz hogy a papíron jobb ellenfeleket meg tudjuk lepni.

Például itt lesz az Eagles Vick-el: hogyan lehet megállítani? egyre jobban dob a futásai meg életveszélyesek, INT-et is alig dobál... Mit lehet ellene csinálni ami kizökkenti? Mondhatni KUTYÁUL elbánt eddig minden csapattal ami szembe jött 😛 😀

Nem akarom KUTYÁUL érezni magam jövő vasárnap a meccs után, kérem a nálam hozzáértőbbek véleményét mit lehet elővenni az arzenálunkból ellene...davemayer
Nemtudom én úgy érzem h Vick ellen kb pont az működhet amit eddig csináltunk.Briggs Urlacher meg Peppers nagyonjók a futás ellen,Vicket mindenképp arra kell kényszeríteni h verjen meg minket a karjával...ha mindenki végre hajtja amit kell meg lehet fogni.Meg minden meccs amúgysem jöhet össze neki😀anfernee
Én meg pont azt érzem hogy alapvetően most az kell a védelemben hogy a többi játékos a maximumot nyújtsa, Peppersre valószinűleg fel fognak készülni így Urlacherre meg Briggsre tényleg nagy szerep hárul a futás szempontjából, de ők képesek megállítani. Igazából én arra leszek kiváncsi ha dobálni fog Vick mire leszünk képesek, illetve ha második vagy harmadik opcióból választja azt hogy ő fut. Csak akkor tudunk jól védekezni egy ilyen játékos ellen ha nagyon megkomponált a védelem, remélem marinéni kitalál valamit.
Nagyon nehéz levédekezni egy ilyen fajta QB-t szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egyelőre várjuk meg, Fewell mit fog kitalálni. Nem hiszem, hogy újra fel kell találni a szeletelt kenyeret: domináld a támadófalat, és ne rontsd el a szereléseket. Elég szomorú, hogy egy ilyen Redskins védelem megszívatott minket hazai pályán. Én néhány játékos helyében levettem volna a szerelésemet, és a pályán bejelentem a visszavonulásomat. Ha nincs nyomás a védőfaltól, ha senki nem tud szerelni, akkor tökmindegy, hogy ki játszik ellened.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Örülök hogy te is így gondolod jimmy, jól összefoglaltad a jelenlegi helyzetet, minden szavaddal egyet lehet érteni.

A neheze még most jön, nagyon várom már a végjátékot, de főleg azt hogy felnő-e a csapat a feladathoz. Azt hiszem eddig kijelenthető hogy a csapat jobb a tavalyinál, az hogy ez minek köszönhető azt tudhatjuk meg az elkövetkező fordulókból.
Ha versenyben maradunk ilyen ellenfelekkel szemben is akkor én ezt a szezont egyértelműen a coach-ok számlájára írom pozitív értelemben, Martzra nagyon kiváncsi leszek, de most úgy érzem hogy valami fejlődés elindult a bye week óta. Ilyen játékkal amit az utóbbi három meccsen láthattunk könnyen 9-1nél találhatta volna magát a csapat, ezért is vagyok pipa azért a 2 hazai meccsért :mad:

Remélem a fejlődés megmarad, kell még pár play a tarsolyunkból ahhoz hogy a papíron jobb ellenfeleket meg tudjuk lepni.

Például itt lesz az Eagles Vick-el: hogyan lehet megállítani? egyre jobban dob a futásai meg életveszélyesek, INT-et is alig dobál... Mit lehet ellene csinálni ami kizökkenti? Mondhatni KUTYÁUL elbánt eddig minden csapattal ami szembe jött 😛 😀

Nem akarom KUTYÁUL érezni magam jövő vasárnap a meccs után, kérem a nálam hozzáértőbbek véleményét mit lehet elővenni az arzenálunkból ellene...davemayer
Nemtudom én úgy érzem h Vick ellen kb pont az működhet amit eddig csináltunk.Briggs Urlacher meg Peppers nagyonjók a futás ellen,Vicket mindenképp arra kell kényszeríteni h verjen meg minket a karjával...ha mindenki végre hajtja amit kell meg lehet fogni.Meg minden meccs amúgysem jöhet össze neki😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Örülök hogy te is így gondolod jimmy, jól összefoglaltad a jelenlegi helyzetet, minden szavaddal egyet lehet érteni.

A neheze még most jön, nagyon várom már a végjátékot, de főleg azt hogy felnő-e a csapat a feladathoz. Azt hiszem eddig kijelenthető hogy a csapat jobb a tavalyinál, az hogy ez minek köszönhető azt tudhatjuk meg az elkövetkező fordulókból.
Ha versenyben maradunk ilyen ellenfelekkel szemben is akkor én ezt a szezont egyértelműen a coach-ok számlájára írom pozitív értelemben, Martzra nagyon kiváncsi leszek, de most úgy érzem hogy valami fejlődés elindult a bye week óta. Ilyen játékkal amit az utóbbi három meccsen láthattunk könnyen 9-1nél találhatta volna magát a csapat, ezért is vagyok pipa azért a 2 hazai meccsért :mad:

Remélem a fejlődés megmarad, kell még pár play a tarsolyunkból ahhoz hogy a papíron jobb ellenfeleket meg tudjuk lepni.

Például itt lesz az Eagles Vick-el: hogyan lehet megállítani? egyre jobban dob a futásai meg életveszélyesek, INT-et is alig dobál... Mit lehet ellene csinálni ami kizökkenti? Mondhatni KUTYÁUL elbánt eddig minden csapattal ami szembe jött 😛 😀

Nem akarom KUTYÁUL érezni magam jövő vasárnap a meccs után, kérem a nálam hozzáértőbbek véleményét mit lehet elővenni az arzenálunkból ellene...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sziasztok, eddig csak olvastalak titeket.
Nem vagyok hihetetlen szakmai drukker, inkább olyan ösztönös😊
Imádom ezt a játékot!

Még a csütörtöki meccs elött heggesztettem ezt a videót.
Tudom, nyálas.......meg ilyenek, az viszont egyértelmű kinek szurkoltam😊
remélem

http://www.youtube.com/watch?v=iFhSndPGah4frozee
Üdv a fórumon. Én személy szerint a huszonötödikdik másodperc környékén ("hol a szó igaz jel" sornál) beájultam. De gratula, én egy hellóval mutatkoztam be a fórumon, nem egy saját youtube videóval. 😀

Most néztem végig a meccset, idén minden héten vagyok egy kétnapos csúszásban nagyjából. A by week óta nyertünk három meccset, néhány tanulságot levonhatunk. A támadófal nem lett sokkal jobb, de a playhívások, TE/RB blokkolások nagyon sokat javultak. Egyre jobban érzik, mit kell blitzek ellen csinálni, azt nemcsak at irányítónak kell észrevenni, ha az elkapó nem fordul meg, akkor legjobb esetben is csak hátbadobják a labdával. Ilyenkor Cutler általában Olsen és Knox felé néz, főleg nickel blitzeknél. Nem állítom hogy mindhárman érzik a funky-t, de sokkal jobb az összhang. Kemény falat volt a Miami D, tudták, hogy nekik kell megnyerni a meccset, de pályán tartottuk a labdát, nem erőltettünk semmit, talán három dobás ment az end zone-ba (Hesternek azt el kellett volna kapni, szerintem rosszul futotta a route-ot, az időzítés nem volt jó, és Cutler nem adott bele extra kakaót; Bennetten gyönyörűen védekeztek, Davis megérdemelte volna az INT-et, ami szép, az szép; Olsen nem tudott elszakadni, Cutler kidobta a pályáról) elvettük a három pontot, vagy adtuk a rossz mezőnypozíciót. Szerintem az Eagles D hazai pályán nem lesz ennyire kemény dió.

A védelem nagyon ott van a szeren egész szezonban. Megnézed a meccset, és semmi extra dolgot nem látsz, a két safety mélyen hátul, esetleg single high, abból ritkán egy blitz (Moore milyen frankón blitzel amúgy, nem viszi földre az irányítót, de meg kellene nézni, mennyi siettetése van), néha embereznek, de meg is mondja mindenki, alap Cover 2, amit játszanak. És engedtünk 6 passzolt TD-t? Aláírom, játszottunk néhány gyenge QB ellen. De emellé átlagban 80 futott yard? Egyelőre megvárom a szezon végét, mielőtt túl nagy szavakat használnék.

Ez a támadófal sajnos ebben a szezonban már nem fog változni, ők nagyon lerántják a csapatot. De ha mindegyikük tudásának 100%-át kiadja magából meccsenként, okos edzői munkával azért ilyen védelemre támaszkodva rájátszásba érhetünk. Gyakorlatilag hat helyre vannak versenyben nyolcan, és lépéselőnyben vagyunk. Ez lehet csak két hétig fog tartani, de akkor is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Sziasztok, eddig csak olvastalak titeket.
Nem vagyok hihetetlen szakmai drukker, inkább olyan ösztönös😊
Imádom ezt a játékot!

Még a csütörtöki meccs elött heggesztettem ezt a videót.
Tudom, nyálas.......meg ilyenek, az viszont egyértelmű kinek szurkoltam😊
remélem

http://www.youtube.com/watch?v=iFhSndPGah4frozee
Üdv a fórumon!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Sziasztok, eddig csak olvastalak titeket.
Nem vagyok hihetetlen szakmai drukker, inkább olyan ösztönös😊
Imádom ezt a játékot!

Még a csütörtöki meccs elött heggesztettem ezt a videót.
Tudom, nyálas.......meg ilyenek, az viszont egyértelmű kinek szurkoltam😊
remélem

http://www.youtube.com/watch?v=iFhSndPGah4