Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Martz's unit has converted 55-plus percent of its third downs in each of the last three games to become the first Bears team to accomplish that since at least 1978, when the league adopted a 16-game schedule.

Martz-ről lehet rosszat írni de Turnerhez képest egy géniusz.Nem mindig trfál bele de legalább próbálkozik,és változtat.

Julius Peppers was named NFC Defensive Player of the Week

Peppersről meg nem lehet rosszat írni😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Pro Bowl szavazáson Hester, Peppers első, Urlacher második, Kreutz harmadik, Briggs pedig negyedik a posztjukon.Delete
Hali Urak!
Kreutz mi a tökömet keres ott. Nem igen szolgált rá idénChesterPapa
Kreutz az elmúlt három évben szar, nemcsak idén. Ki szoktam néhány játékot kockázni, vastagon kiveszi mendenből a részét az elrontott blokkolásaival. Nagyon gyenge, nagyon lelassult. Egyvalamiben profi: dühüsen összecsapni a tenyerét, hogy "ej, már megint elbasztam". Mehet a Pro Bowlra, ha lesz szezon kap egy három éves hosszabbítást, rendbe is leszünk egy darabig.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
A Pro Bowl szavazáson Hester, Peppers első, Urlacher második, Kreutz harmadik, Briggs pedig negyedik a posztjukon.Delete
Hali Urak!
Kreutz mi a tökömet keres ott. Nem igen szolgált rá idén

Másik. Én parázok attól, hogy belefutunk az elkövetkező meccseken egy irgalmatlan zakóba. Nem feltétlenül az Eagles ellen, hanem pl a Lions csapja szét az arcunkat. Merthogy őket meg a Vikes-t gondoljuk többen is win-nek a jövőben.
Nem tudom ki írta valamikor a múlt héten, hogy azért csak összejött eddig hét győzelem és nem a legyek hordták össze. Ezért én bizakodó vagyok.


Na a lényeg a lényeg:
PHI: W (túl jók mostanság, most betliznek)
DET: W (Megatront valahogy leszedjük, Cutler meg elszalad Suh elől)
MIN: W (Még mindig az Öreg fog dobálni, el is bassza nekik)
NE: L (Welkert nem fogjuk tudni tartani)
NYJ: W (A védelmünk több pontot fog szerezni)
GB: L ( Tök mindegy már mert megvan a PO)ChesterPapa
Ha a Lions Stafford nélkül "szétcsapja az arcunkat" akkor nem kell aggódni, úgysincs ott a helyünk a POban 😀

Már nagyon várom a meccset, pedig még csak szerda van :mad:
Remélem Hesternek megint legalább olyan jól fog menni a visszahordás mint a vikingek ellen és akkor a jó field poziciónak köszönhetően tudjuk tartani a lépést Vickkel majd a végén megnyerjük 1 pontocskával 😀

Ha nyerünk, óriási, ha nem akkor sincs világvége, de akkor a Pats & Jets kettősből minimum az egyiket le kell győzni. Most hogy belegondolok az lenne a legjobb ha nem szólnánk bele az ő versenyfutásukba, inkább verjük el jól mindkettőt 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
A Pro Bowl szavazáson Hester, Peppers első, Urlacher második, Kreutz harmadik, Briggs pedig negyedik a posztjukon.Delete
Hali Urak!
Kreutz mi a tökömet keres ott. Nem igen szolgált rá idén

Másik. Én parázok attól, hogy belefutunk az elkövetkező meccseken egy irgalmatlan zakóba. Nem feltétlenül az Eagles ellen, hanem pl a Lions csapja szét az arcunkat. Merthogy őket meg a Vikes-t gondoljuk többen is win-nek a jövőben.
Nem tudom ki írta valamikor a múlt héten, hogy azért csak összejött eddig hét győzelem és nem a legyek hordták össze. Ezért én bizakodó vagyok.


Na a lényeg a lényeg:
PHI: W (túl jók mostanság, most betliznek)
DET: W (Megatront valahogy leszedjük, Cutler meg elszalad Suh elől)
MIN: W (Még mindig az Öreg fog dobálni, el is bassza nekik)
NE: L (Welkert nem fogjuk tudni tartani)
NYJ: W (A védelmünk több pontot fog szerezni)
GB: L ( Tök mindegy már mert megvan a PO)
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
A Pro Bowl szavazáson Hester, Peppers első, Urlacher második, Kreutz harmadik, Briggs pedig negyedik a posztjukon.


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 174 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem vasárnapig szüneteltessük ezt a PO dolgot. Amikor beszéltünk róla utána mindig kikaptunk 😊. A hétvége után okosabbak leszünk, mert ugye a Packers is NFC csatát vív, méghozzá Atlantában, meg mi is itthon a Phillyvel.tüsi91
Tutira nyerünk, megraktam a Bearst, eddig a szezonban csak akkor kaptunk ki amikor nem fogadtam 😂davemayer
Egyszer minden sorozat véget ér 😀 Amúgy én eredetileg ezt a meccset magunknak L-nek számoltam s pláne ahogy most a D-tek kezdett játszani sanszos, hogy így lesz, de azért, hogy a többi meccsünk főleg a vége ne legyen nyomáskényszer alatt játszva muszáj lenne már most nyernünk. Igazából egy dologban reménykedek, hogy Cutlert sikerül bizonytalanságra kényszeríteni s ha máshogy nem az ő hibáiból nyerünk bár jobb lenne úgy, hogy valóban vagyunk, de ez nehéz lesz. Nálunk sanszos egy szoros W míg nálatok ha ti nyertek akkor az nagyobb arányú győzelem lehet. Vasárnap kiderül!

Fly Eagles: deeee
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Szerintem vasárnapig szüneteltessük ezt a PO dolgot. Amikor beszéltünk róla utána mindig kikaptunk 😊. A hétvége után okosabbak leszünk, mert ugye a Packers is NFC csatát vív, méghozzá Atlantában, meg mi is itthon a Phillyvel.tüsi91
Tutira nyerünk, megraktam a Bearst, eddig a szezonban csak akkor kaptunk ki amikor nem fogadtam 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Először is szögezzük le, Big Love nem puhapöcs, sőt. Tavaly azt hittem, a játékosok kihátráltak mögüle, de nem. És most eljött az az időszak, amikor hibázol, ki vagy téve a csapatból, kérem a következőt. Egyvalamiben teljesen sötét: személyi döntések meghozatala. Legyen az játékosok megítélése, vagy edzői stáb összeállítása. Mondjuk Ánheló mi a faszt keres a környéken, arra még nem jöttem rá eddig. Mert ugye mindent megbeszélnel, és csak olyan játékost draftolnak, akivel kapcsolatban scoutok, edzők egyetértenek. Ez olyan jól szokott siekrülni, hogy tavaly alig volt pick, erre jött a szöveg, hogy több idő lesz értékelni a hátsókörös prospecteket, erre annyira kurvára kiértékelték őket, hogy az első öt választásból kettő van a csapatnál. Most jó lenne egy olyan edző, akinek alegnagyobb újítása az lenne, hogy bemutatja a bordásfalat, és azt mondja rá, ez a "Wall of Pain", és ez milyen menő. Nem. De én kezdeném az építkezést egy GM-mel, aki ad egy rostert az edző segge alá,meg egy stábot, akivel tud együtt dolgozni. És nem értana, ha olyan emberek jönnének, akik felfogják, hogy az NFL nem arra tart, hogy minél keményebb védelem, hanem minél több pont, szóval szezononként 14 DL játékos igazolása helyett talán a támadófallal kellene kezdeni valamit. Mert ehhez megint kellesz 3-5 év, mire megértik. Pedig fociról beszélünk, nem kell neked lenni a legfényesebb villanykörtének, hogy megértsd az alapjait.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem vasárnapig szüneteltessük ezt a PO dolgot. Amikor beszéltünk róla utána mindig kikaptunk 😊. A hétvége után okosabbak leszünk, mert ugye a Packers is NFC csatát vív, méghozzá Atlantában, meg mi is itthon a Phillyvel.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
anfernee egyet értek veled Singletary-vel kapcsoltatban, annyi különbséggel hogy nem lehet tudni hogy melyik csapatból mit tud kihozni egy edző- lehet hogy velünk meg szárnyalna 😉

Amúgy ha van rá esély én inkább egy feltörekvő és bizonyított HC-ot igazolnék az NCAA-ből. Tudom ez az NFL de örülnék egy olyan embernek aki friss lendületet tudna adni ennek a gárdának (nem ismerem az NCAA-s viszonyokat így nem tudom szóba jöhet-e valaki)

Az esélylatolgatásoddal is egyetértek (már ha ez számít 😀 ), én pont ugyanezt írtam azzal együtt hogy a Vikes idegenben W-t is neccesnek érzem.
Nem tudom hogy ez mire lesz elég + mi lehet még a csapatban de ha ebből PO lesz az azt hiszem nagy bravúr.
Szvsz nálunk kell egy plusz W(akár mákkal is) és a Packersnél kellene egy meglepetés L ahhoz hogy komolyan beszéljünk a POról.

Annyira tetszene ha Vick és az Eagles szárnyalását mi törnénk meg... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
és örülnél ha maradna?

A pats és a jets Wben a hazai pálya miatt vagy biztosabb? Az sem lesz könnyebb mint a Philly most, mindkettő élet-halál harcot vív ráadásul egymással...davemayer
kit hoznál helyette? biztos sikeresebbek lennénk az új HCval? hosszútávon biztos beválna? Nem mondom, hogy repdesnék örömömben, de nem is törnék zúznék.
Nyílván nem. A Philly most olyan szériában van, hogy minden bejön nekik. A Pats és Jets duó pedig egyeltalán nem félelmetes.tüsi91
Pont ezt írtam le én is az előbb, szól mellette és ellene de a váltás csak akkor szükséges ha van olyan jelölt aki "nyilvánvaló" előrelépést jelentene. Nem tudom Singletary az-e, motivációban biztosan, nem az a csendben álldogálós típus 😀davemayer
Singletary nem mutatott semmit,tavaly 8-8,első idényben mikor Nolant elküldték akkor asszem pozitiv volt a mérlege,nézd meg mennyire motiváltak a 49esek most😀 Sztem Samurai MIke édeskevés lenne.Cowher nem jönne hozzánk sztem,Dungy sem,Billicket ne,Harbaugh-t mondják sokan h visszajön NFL be mostmár HC-ként,nem igazán tudnék mondani olyat akinek hú de örülnék,most kicsit elmúlt ez a bárkit csak Lovie-t ne...

jah és:
Eagles: L
Lions: W
Vikings: W
Pats: L
Jets: W
Packers: L

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Akk leírom nálam, hogy van az év végi 6 meccs.
Philly L
Lions W
Vikings L - attól függ, hogy muzsikálnak majd, de látva a Dallast...
Pats W
Jets W
Packers L

Big Love pedig, ha nem lesz negatív ez a maradék 6 meccs mérlege, marad, POtól függetlneül. Ebben biztos vagyok.tüsi91
és örülnél ha maradna?

A pats és a jets Wben a hazai pálya miatt vagy biztosabb? Az sem lesz könnyebb mint a Philly most, mindkettő élet-halál harcot vív ráadásul egymással...davemayer
kit hoznál helyette? biztos sikeresebbek lennénk az új HCval? hosszútávon biztos beválna? Nem mondom, hogy repdesnék örömömben, de nem is törnék zúznék.
Nyílván nem. A Philly most olyan szériában van, hogy minden bejön nekik. A Pats és Jets duó pedig egyeltalán nem félelmetes.tüsi91
Pont ezt írtam le én is az előbb, szól mellette és ellene de a váltás csak akkor szükséges ha van olyan jelölt aki "nyilvánvaló" előrelépést jelentene. Nem tudom Singletary az-e, motivációban biztosan, nem az a csendben álldogálós típus 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Na akkor szerintem:
Eagles: W
Lions: W
Vikings: W
Pats: L
Jets: W
Packers: L
Amúgy meg Singletaryt ide HC-nek 😂


több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Akk leírom nálam, hogy van az év végi 6 meccs.
Philly L
Lions W
Vikings L - attól függ, hogy muzsikálnak majd, de látva a Dallast...
Pats W
Jets W
Packers L

Big Love pedig, ha nem lesz negatív ez a maradék 6 meccs mérlege, marad, POtól függetlneül. Ebben biztos vagyok.tüsi91
és örülnél ha maradna?

A pats és a jets Wben a hazai pálya miatt vagy biztosabb? Az sem lesz könnyebb mint a Philly most, mindkettő élet-halál harcot vív ráadásul egymással...davemayer
kit hoznál helyette? biztos sikeresebbek lennénk az új HCval? hosszútávon biztos beválna? Nem mondom, hogy repdesnék örömömben, de nem is törnék zúznék.
Nyílván nem. A Philly most olyan szériában van, hogy minden bejön nekik. A Pats és Jets duó pedig egyeltalán nem félelmetes.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Akk leírom nálam, hogy van az év végi 6 meccs.
Philly L
Lions W
Vikings L - attól függ, hogy muzsikálnak majd, de látva a Dallast...
Pats W
Jets W
Packers L

Big Love pedig, ha nem lesz negatív ez a maradék 6 meccs mérlege, marad, POtól függetlneül. Ebben biztos vagyok.tüsi91
és örülnél ha maradna?

A pats és a jets Wben a hazai pálya miatt vagy biztosabb? Az sem lesz könnyebb mint a Philly most, mindkettő élet-halál harcot vív ráadásul egymással...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Akk leírom nálam, hogy van az év végi 6 meccs.
Philly L
Lions W
Vikings L - attól függ, hogy muzsikálnak majd, de látva a Dallast...
Pats W
Jets W
Packers L

Big Love pedig, ha nem lesz negatív ez a maradék 6 meccs mérlege, marad, POtól függetlneül. Ebben biztos vagyok.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Sziasztok!
Ritkán szoktam írni ide a Bears topicba, remélem megengeditek, hogy egy-két gondolatomat megosszam veletek.
Most az általam nem remélt 7-3 -as állás, meg a 700. győzelem miatt elkezdem számolgatni, mi lenne ha...
Összehasonlítottam a menetrendünket a Packersével, így talán egy botcsinálta tippelést is megejtenék. 😊
Szóval:

Bears: Eagles (o) - W, Lions (i) - W, Pats (o)- L, Vikings (i) - W, Jets (o)- L, Packers (i) -?
Packers: Falcons (i) - L, 49-ers (o) -W, Lions (i)- W, Pats (i) -L, Giants (o) - W, Bears (o) - ?

E forgatókönyv szerint ki-ki meccs lesz az utolsó, és kell a négy győzelem a divízióhoz. Három győzelemmel a Wild Card sem biztos.
Csak azt akartam kiemelni, hogy rohadt nehéz meccseink lesznek, de a Packersé sem egyszerű, nekik is simán kinézhet akár három zakó is.csi77
Hát egy ilyen durva sorsolását ha ti kihoztok 4 W-vel én Bears fun leszek a playoffba. 😀
Toca
Vigyázz, vetetünk veled mezt is 😛

Amúgy favre végignyomja a szezont kezdőként, bárki az edző ő fog játszani 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Látod Jimmy, pont Lovie miatt van bennem kettősség a teljesítményünkkel kapcsolatban 😀

Arra se fogadnék sajnos hogy ha éppen hogy de lemaradunk a POról akkor kirúgják... Nem tudom, nálam még akkor is repülne ha bejutnánk a POba, maximum azért nem hogy Cutlernek ne kelljen 3 év alatt a 3dik arccal ismerkednie, de mi a biztosíték arra nézve hogy a csapat játéka egyben marad és legalább ezt a szintet hozni képes nem is csak most hanem mondjuk jövőre is?!

Én nem bízom már Lovieban, azt sem gondolom hogy ez az idei jobb mutató az ő érdeme lenne, de ha az övé is : ha egy diák 3szor sorozatban egyest kap és utána kap egy 4est az még mindig nincs 2es átlag ugyebár (és a 4esért nálam kört kell menni a POban... :cool: )

Ha én döntenék beszélnék a játékosokkal, aztán ha látok a piacon olyan edzőt aki jobb nála és megéri idehozni akkor kirúgnám.
Ha nem csak a következő 1 évet nézzük hanem 4 éves ciklust akkor jobb döntés ha valaki tiszta lappal felépíti a csapatot újra.

Lovie mellett egyetlen érv szól: ismeri a játékosokat, ismeri a franchise-t
Ellene: semmi szisztematikus építkezés, no draft, idétlen playcalling(tavaly pl), megrögzött ragaszkodás a sémákhoz (pl Grossman a QB...) és szerintem egy puhapöcs is de ez tényleg csak szvsz 😀

Ha marad ez a játék és esetleg éppen lemaradunk a POról azt mondom meg lehet próbálni, kicsit jogos is főleg hogy a csapat magjának kb 2 év van hátra, lehet hogy Smitht akarják. Amilyen hülyék a főnökök még hosszabbítanak vele... 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Kicsit félre lett értve.....

Nem azt mondom, hogy egy szint a két srác és semmi pluszt nem hozott Cutler (ez csúnya is lett volna ha így van).
Viszont azért akkora javulás sincs mint azt sokan reméltük, remélték errefelé.
Orton-t meg védjük meg annyiban, hogy rá írt playbook-al azért szépen tud mit kezdeni. Jó hogy hosszú átadást nem tud, de a közelieket szépen megoldja, magabiztos kis QB lett belőle.

Cutler meg egy franchise QB szóval én szar fal mögött is többet várnék tőle. Lásd tavaly Rodgers szar mögött is a liga egyik legjobb irányítója lett. Vagy ott van Big Ben példának, idén ott már lassan fal sincs, legalább is bal oldal halott.Darth
Nah azért álljunk már meg egy kicsit,tavaly a szar fal mögött nézd meg milyen elkapókkal játszott Rodgers,mellette Grant 1200 yardot futott,tehát nem volt olyan egyoldalu a kép mint nálunk, a receiverekről nem is beszélve,Driver meg Jennings 1000 yard fölött voltak,Finley is 500on túl,klasszis elkapók.Nézd meg a mi statjainkat😊
Big Ben idén meg alig játszott,de nem térnék ki milyen futó játék volt ott,receiverekre meg csak idén panaszkodhat,SB-be nem jutsz szar fallal...anfernee
Az, hogy Cutler érkezésével mindenki SB-t vizionált, arról személy szerint nem tehetek. Egy rájátszásban én is bíztam, de ugye a tavalyi év az olyan volt, amilyen (amíg a védelmet négyszer szétalázzák egy szezonban, nem sok jóra számíthatunk). A támadófal most a liga legrosszabja. Cutler lábában benne van a bugi, ez kicsit elfedi a valóságot. Van két megbízható célpontja, Olsen és Knox (aki egy rosszul megdobott labdát nem tud megfogni, mert a védők elnyomják). Ha most Hester azt a labdát elkapta volna, és lenne TD Cutler neve mellett, az engem is elégedett(ebbé) tenne. Ha ilyen százalékal oldjuk meg a 3. kísérleteket, és ennyit vagyunk a pályán, nincs olyan támadósor, aki ellen ez a védelem 17 pontot kapna 20 perc alatt. Amúgy mikor a Bills (tudom, szar csapat) kezdte szét cincálni a védelmet, akkor azért nem a futójátékkal nyertük meg a meccset.

Az Eagles most bomba formában van, ráadásul nagyon "szexi" csapat, a tévések nem tudják, hogy szopják fel őket. Ha felrakunk ellenük a pályára egy jó telejsítményt, és szűken kikapunk, nem leszek elégedetlen, az nagyon sok csapat ellen elég lesz. Amúgy azt sejtitek, hogy rájátszás esetén Big Love szinte biztosan új szerződést kap?! Childress meg munkanélküli, tavaly novemberben erre ki fogadott volna 😂füligjimmy
Kár h nálunk nincs szabad hely,Lovie tuti idehozná Tice Marinéni meg Martz mellé 4.ex HC-nek😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit félre lett értve.....

Nem azt mondom, hogy egy szint a két srác és semmi pluszt nem hozott Cutler (ez csúnya is lett volna ha így van).
Viszont azért akkora javulás sincs mint azt sokan reméltük, remélték errefelé.
Orton-t meg védjük meg annyiban, hogy rá írt playbook-al azért szépen tud mit kezdeni. Jó hogy hosszú átadást nem tud, de a közelieket szépen megoldja, magabiztos kis QB lett belőle.

Cutler meg egy franchise QB szóval én szar fal mögött is többet várnék tőle. Lásd tavaly Rodgers szar mögött is a liga egyik legjobb irányítója lett. Vagy ott van Big Ben példának, idén ott már lassan fal sincs, legalább is bal oldal halott.Darth
Nah azért álljunk már meg egy kicsit,tavaly a szar fal mögött nézd meg milyen elkapókkal játszott Rodgers,mellette Grant 1200 yardot futott,tehát nem volt olyan egyoldalu a kép mint nálunk, a receiverekről nem is beszélve,Driver meg Jennings 1000 yard fölött voltak,Finley is 500on túl,klasszis elkapók.Nézd meg a mi statjainkat😊
Big Ben idén meg alig játszott,de nem térnék ki milyen futó játék volt ott,receiverekre meg csak idén panaszkodhat,SB-be nem jutsz szar fallal...anfernee
Az, hogy Cutler érkezésével mindenki SB-t vizionált, arról személy szerint nem tehetek. Egy rájátszásban én is bíztam, de ugye a tavalyi év az olyan volt, amilyen (amíg a védelmet négyszer szétalázzák egy szezonban, nem sok jóra számíthatunk). A támadófal most a liga legrosszabja. Cutler lábában benne van a bugi, ez kicsit elfedi a valóságot. Van két megbízható célpontja, Olsen és Knox (aki egy rosszul megdobott labdát nem tud megfogni, mert a védők elnyomják). Ha most Hester azt a labdát elkapta volna, és lenne TD Cutler neve mellett, az engem is elégedett(ebbé) tenne. Ha ilyen százalékal oldjuk meg a 3. kísérleteket, és ennyit vagyunk a pályán, nincs olyan támadósor, aki ellen ez a védelem 17 pontot kapna 20 perc alatt. Amúgy mikor a Bills (tudom, szar csapat) kezdte szét cincálni a védelmet, akkor azért nem a futójátékkal nyertük meg a meccset.

Az Eagles most bomba formában van, ráadásul nagyon "szexi" csapat, a tévések nem tudják, hogy szopják fel őket. Ha felrakunk ellenük a pályára egy jó telejsítményt, és szűken kikapunk, nem leszek elégedetlen, az nagyon sok csapat ellen elég lesz. Amúgy azt sejtitek, hogy rájátszás esetén Big Love szinte biztosan új szerződést kap?! Childress meg munkanélküli, tavaly novemberben erre ki fogadott volna 😂

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Sziasztok!
Ritkán szoktam írni ide a Bears topicba, remélem megengeditek, hogy egy-két gondolatomat megosszam veletek.
Most az általam nem remélt 7-3 -as állás, meg a 700. győzelem miatt elkezdem számolgatni, mi lenne ha...
Összehasonlítottam a menetrendünket a Packersével, így talán egy botcsinálta tippelést is megejtenék. 😊
Szóval:

Bears: Eagles (o) - W, Lions (i) - W, Pats (o)- L, Vikings (i) - W, Jets (o)- L, Packers (i) -?
Packers: Falcons (i) - L, 49-ers (o) -W, Lions (i)- W, Pats (i) -L, Giants (o) - W, Bears (o) - ?

E forgatókönyv szerint ki-ki meccs lesz az utolsó, és kell a négy győzelem a divízióhoz. Három győzelemmel a Wild Card sem biztos.
Csak azt akartam kiemelni, hogy rohadt nehéz meccseink lesznek, de a Packersé sem egyszerű, nekik is simán kinézhet akár három zakó is.csi77
Hát egy ilyen durva sorsolását ha ti kihoztok 4 W-vel én Bears fun leszek a playoffba. 😀
Mondjuk a packers sem fog szerintem ennyit nyerni. Lion és Giants rohadtul nem fekszik szerintem nekik mert elég jó a D-faluk vagy pass rushuk .Viszont ha veritek a Packset nektek 1 lossal több belefér izgi lesz.

Jah és azért minket ne vegyél biztos W-re mert addigra lehet Favreot leültetik. 😀
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Sziasztok!
Ritkán szoktam írni ide a Bears topicba, remélem megengeditek, hogy egy-két gondolatomat megosszam veletek.
Most az általam nem remélt 7-3 -as állás, meg a 700. győzelem miatt elkezdem számolgatni, mi lenne ha...
Összehasonlítottam a menetrendünket a Packersével, így talán egy botcsinálta tippelést is megejtenék. 😊
Szóval:

Bears: Eagles (o) - W, Lions (i) - W, Pats (o)- L, Vikings (i) - W, Jets (o)- L, Packers (i) -?
Packers: Falcons (i) - L, 49-ers (o) -W, Lions (i)- W, Pats (i) -L, Giants (o) - W, Bears (o) - ?

E forgatókönyv szerint ki-ki meccs lesz az utolsó, és kell a négy győzelem a divízióhoz. Három győzelemmel a Wild Card sem biztos.
Csak azt akartam kiemelni, hogy rohadt nehéz meccseink lesznek, de a Packersé sem egyszerű, nekik is simán kinézhet akár három zakó is.csi77
Azért durva hogy tényleg itt áll ez a csapat 7-3mal és semmi sem biztos a POra nézve - te beírtad az Eagles-t Wre, hát én személy szerint nem nagyon bízom ebben, abban inkább hogy ez a Jets kipukkad a végére és ellenük lehet keresnivalója a Bearsnek. 6 meccs van hátra ha biztosan tovább akarunk menni akkor 4-2re minimum kell hozni, necces ha 3-3 és bármely más esetben valószínű a bukta. Sajnos a realitás nem mellettünk szól, DE őszintén bevallom hogy én nem hittem volna hogy verjük a Vikingeket még ha ilyen szétziláltak is.

Ami ellenünk szól az az hogy a nagyjából hasonló(kicsit egyszerűbb a Packersé) sorsolásból nekik több esélyük van a több Wre.

Beírtad a W-t a Lions és a Vikes elleni idegenbeli csoportderbikre...Nem tudom, én ezektől is nagyon félek, a Lionst dominálhatjuk ha jó passzban van a csapat de a vikingeknél még mindig azt érzem hogyha összeszedik magukat fejben + Favre is magára talál ütnek minket sajnos, és akkor ott vagyunk egyből hogy a 3 otthoni meccsből minimum 3őt kell hozni + a csoport elsőségért ütni kell a sajtosokat a "lembón" ami nem kis feladat lenne úgy hiszem.

A csapat meg fogja adni a választ a pályán hogy mire hivatott idén, remélem nem kell felébrednünk, jó lenne minél tovább haladni.

Ja és ahogy így latolgattam az esélyeket eszembe jutott a Seattle meg a Washington elleni meccs úgyhogy ha én lennék az edző ma is korbács lenne a vacsora a srácoknak... 😀 (hogy kéne most az a 2 W te jó ég...)davemayer
Igen a Vikings is 2esélyes így h Chillyt kirúgták ma,reméljük náluk nem az lesz mint Cowboysnál...ahogy írtátok azért mindenképp Vikes és Lions W amire legnagyobb az esély jelenleg,ez 2,többi ahogy tüsi is írta...sztem pont GB a legnehezebb,örülök neki h nem most játszunk velük.Igazából mindenki verhető ahogy a Browns is mutatta,go Bears.Fogjuk fel úgy hogy kurvanagy meccsek lesznek😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Sziasztok!
Ritkán szoktam írni ide a Bears topicba, remélem megengeditek, hogy egy-két gondolatomat megosszam veletek.
Most az általam nem remélt 7-3 -as állás, meg a 700. győzelem miatt elkezdem számolgatni, mi lenne ha...
Összehasonlítottam a menetrendünket a Packersével, így talán egy botcsinálta tippelést is megejtenék. 😊
Szóval:

Bears: Eagles (o) - W, Lions (i) - W, Pats (o)- L, Vikings (i) - W, Jets (o)- L, Packers (i) -?
Packers: Falcons (i) - L, 49-ers (o) -W, Lions (i)- W, Pats (i) -L, Giants (o) - W, Bears (o) - ?

E forgatókönyv szerint ki-ki meccs lesz az utolsó, és kell a négy győzelem a divízióhoz. Három győzelemmel a Wild Card sem biztos.
Csak azt akartam kiemelni, hogy rohadt nehéz meccseink lesznek, de a Packersé sem egyszerű, nekik is simán kinézhet akár három zakó is.csi77
Azért durva hogy tényleg itt áll ez a csapat 7-3mal és semmi sem biztos a POra nézve - te beírtad az Eagles-t Wre, hát én személy szerint nem nagyon bízom ebben, abban inkább hogy ez a Jets kipukkad a végére és ellenük lehet keresnivalója a Bearsnek. 6 meccs van hátra ha biztosan tovább akarunk menni akkor 4-2re minimum kell hozni, necces ha 3-3 és bármely más esetben valószínű a bukta. Sajnos a realitás nem mellettünk szól, DE őszintén bevallom hogy én nem hittem volna hogy verjük a Vikingeket még ha ilyen szétziláltak is.

Ami ellenünk szól az az hogy a nagyjából hasonló(kicsit egyszerűbb a Packersé) sorsolásból nekik több esélyük van a több Wre.

Beírtad a W-t a Lions és a Vikes elleni idegenbeli csoportderbikre...Nem tudom, én ezektől is nagyon félek, a Lionst dominálhatjuk ha jó passzban van a csapat de a vikingeknél még mindig azt érzem hogyha összeszedik magukat fejben + Favre is magára talál ütnek minket sajnos, és akkor ott vagyunk egyből hogy a 3 otthoni meccsből minimum 3őt kell hozni + a csoport elsőségért ütni kell a sajtosokat a "lembón" ami nem kis feladat lenne úgy hiszem.

A csapat meg fogja adni a választ a pályán hogy mire hivatott idén, remélem nem kell felébrednünk, jó lenne minél tovább haladni.

Ja és ahogy így latolgattam az esélyeket eszembe jutott a Seattle meg a Washington elleni meccs úgyhogy ha én lennék az edző ma is korbács lenne a vacsora a srácoknak... 😀 (hogy kéne most az a 2 W te jó ég...)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 695 — Bears & Illinois fan
Sziasztok!
Ritkán szoktam írni ide a Bears topicba, remélem megengeditek, hogy egy-két gondolatomat megosszam veletek.
Most az általam nem remélt 7-3 -as állás, meg a 700. győzelem miatt elkezdem számolgatni, mi lenne ha...
Összehasonlítottam a menetrendünket a Packersével, így talán egy botcsinálta tippelést is megejtenék. 😊
Szóval:

Bears: Eagles (o) - W, Lions (i) - W, Pats (o)- L, Vikings (i) - W, Jets (o)- L, Packers (i) -?
Packers: Falcons (i) - L, 49-ers (o) -W, Lions (i)- W, Pats (i) -L, Giants (o) - W, Bears (o) - ?

E forgatókönyv szerint ki-ki meccs lesz az utolsó, és kell a négy győzelem a divízióhoz. Három győzelemmel a Wild Card sem biztos.
Csak azt akartam kiemelni, hogy rohadt nehéz meccseink lesznek, de a Packersé sem egyszerű, nekik is simán kinézhet akár három zakó is.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Magadnál vagy? Keresd már elő azt a meccset, amikor Orton itt ennyi 3&long szituációt megoldott! Vagy egyáltalán egy olyan meccset, ahol megnyertük a labdabirtoklási mutatót, ha nem ment a futójáték.

Amúgy a Giants tudtommal játszott zsinórban 4 meccset, amikor csereirányítók játszottak, érdekes módon azok arrafelé teljes értékű győzelemnek számítanak. Errefelé nem.füligjimmy
+ Orton előtt még egy türhető fal játszott...tüsi91
Kicsit félre lett értve.....

Nem azt mondom, hogy egy szint a két srác és semmi pluszt nem hozott Cutler (ez csúnya is lett volna ha így van).
Viszont azért akkora javulás sincs mint azt sokan reméltük, remélték errefelé.
Orton-t meg védjük meg annyiban, hogy rá írt playbook-al azért szépen tud mit kezdeni. Jó hogy hosszú átadást nem tud, de a közelieket szépen megoldja, magabiztos kis QB lett belőle.

Cutler meg egy franchise QB szóval én szar fal mögött is többet várnék tőle. Lásd tavaly Rodgers szar mögött is a liga egyik legjobb irányítója lett. Vagy ott van Big Ben példának, idén ott már lassan fal sincs, legalább is bal oldal halott.Darth
Nah azért álljunk már meg egy kicsit,tavaly a szar fal mögött nézd meg milyen elkapókkal játszott Rodgers,mellette Grant 1200 yardot futott,tehát nem volt olyan egyoldalu a kép mint nálunk, a receiverekről nem is beszélve,Driver meg Jennings 1000 yard fölött voltak,Finley is 500on túl,klasszis elkapók.Nézd meg a mi statjainkat😊
Big Ben idén meg alig játszott,de nem térnék ki milyen futó játék volt ott,receiverekre meg csak idén panaszkodhat,SB-be nem jutsz szar fallal...

"Do or Do not. There is no try."