Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Hát mit mondjak, éreztem hogy ez a meccs most veszélyes lesz, de szerintem a három pontos különbség nem olyan elfogadhatatlan, tudom, hogy csak a végeredmény számít, de azért mégse 76:3. Mindegy, belefért ez a pofon, legalább kicsit komolyabban vesszük magunkat a legközelebbi meccsre. Legalább is ne engedjék meg, hogy elfogyjon a véres izzadtsággal összehozott előny. Amúgy a hétvégén pont esküvőn voltam hivatalos, így ugrott a magyar bowl, pedig nagyon készültem már rá, hogy kimenjek végre. Valaki volt rajta? élmények? és olvasnék a következő meccs esélyekről is, köszönet értük!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
szánalom.3rd downok...két OT-nek fogggalma nincs mit kellene csinálniuk.hihetetlen,milloy meg babineaux ugy futottak el mellettük mintha egy csapatban lennének.Martzet meg eddig abszolut pozitivumnak tartottam de nem értem,ha előző meccsen futunk sokat és hatékonyan,seahawks dl meg nem egy túl nagy,Cutler agyrázkodásból jön vissza erre szinte csak passzokat hív??????

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Dühíti az embert, hogy kikapott a csapata hazai pályán egy esélytelenebbtől, de ezen a héten még 13 másik csapat ki fog kapni. Tillmant Williams egyszerűen össze-vissza szopatta. Ezen az egy párhacon el is dőlt nagyon sok minden. Az OL egész siralmas, de bltizek ellen az összes blokkoló, legyen az TE, vagy RB leszerepel. Megint 6 sack?? 0 yardos futójátékok egymás után? Nevetséges. Helmut nem hitte el, hogy úgy fog kinézni a DL, mint a Steel Curtain, de nekem lett igazam. Pedig szépen indult. Ennél a csapat többet tud, ezt már láthattuk, most ennyi fért ki a csövön. 4-2.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
Kikapott a Packers, és szerintem a Vikings is kifog ma. Talán így kicsit elviselhetőbb lesz a vereség.Delete
Nekem személy szerint pont ezért elviselhetetlen ez a vereség :/

Egyszerűen nem értem hogy hogyan tudunk így felhozni egy közepes Seattle-t egy már közepes irányítóval ilyen szintre. Lynchet leigazolták, nem kellett volna felkészülni a futásra? Ma nálam a D is csalódás, mintha elfáradtak volna vagy nem tudom, nem éreztem azt a töretlen akaratot.

Cutler szerintem nem volt rossz, jó sem, de látszott azért hogy tud ő dobni, de nem lehet csak rá bízni az egészet. Ha az OL gyenge a futáshoz azt be kell látni, de valamit ki kell találni mert így tényleg negatív lehet a szezon. Nem értem, senki sem hitte szerintem hogy itt az elején lesz már esélyünk arra hogy (az ellenfelek botlásai miatt) beszéljünk a bíztató csoportállásról, ez a vereség nagyon fog kelleni - ha a POhoz ha csak a pozitív mérleghez de mindenképp meg kellett volna nyerni.

A playcalling nálam überbukta, semmi építkezés, vagy managment. Ha van ilyen statisztika nagyon megnézném hogy hány 1downt kezdtünk futással. Az a véleményem hogy ebben (is) nagyot hibázott Martz : az elején nem ment az alibi(!) futójáték, na akkor ezt hagyjuk is, inkább menjünk rá a passzra azzal a Cutlerrel aki kihagyott egy hetet legalább - Csoda hogy nem dobott picket komolyan...

Nagyon demoralizáló ez a vereség de még az elején vagyunk és remélem a csoportellenfelek továbbra is megadják nekünk a lehetőséget hogy elhiggyük: ennél azért jobbak vagyunk ( mindenesetre lelkesebbek lehetnénk...)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Kikapott a Packers, és szerintem a Vikings is kifog ma. Talán így kicsit elviselhetőbb lesz a vereség.


több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Labdaszerzés nélkül, sack nélkül nehéz. Ma annyi hiányzott, mint amennyit a defense eddig mindig hozzátett.tüsi91
És Cutler teljesen formán kívűl volt. Ez van, ha a kezdő irányítód 6 negyeden keresztül hiányzik. Ez a világvége hangulat is csak egy hétig tart

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
nekem a normális game management hiányzik

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Labdaszerzés nélkül, sack nélkül nehéz. Ma annyi hiányzott, mint amennyit a defense eddig mindig hozzátett.
több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears inactives: Marcus Harrison, Charles Grant, Roberto Garza, Kahlil Bell, Josh Moore, Major Wright, Lance Briggs, 3rd QB Todd Collins.

Briggs kiesése fájdalmas egy csöppet.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Lassan újra meccs. Lehet mondani a közhelyeket, hogy a kötelezők a legnehezebbek, ez így is van. Martz értelmes ember, nagyon bízok benne, hogy ismét egy futójátékra épülő playcallingot épít fel. Örülnék neki, ha Jay-nek hétvégén "csak" egy game-manager QB szerep jutna és ne neki kelljen meccset nyernie. Kicsit féltem is, de végül is a független orvosok engedték....
Defense oldalon szokásos a dolog. Futás kiiktatása elsősorban (kíváncsi vagyok Lynch hány carryt kap), Hasselback felett eljárt már az idő, hozza majd a már-már szokásos labdavesztéseit. Briggs sérülése aggasztó egy kicsit. Liga elit 2 ST összecsapása is jó matchup.tüsi91
A futás ellenni védelmünk elit, szóval Cutlernek kell vinnie az offensetek.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem a mai meccshez kapcsolódó téma, de engem mindig vonzottak az ilyen kérdések és valószínű senki sem tud majd rá normális választ adni, de mégis hátha.
1. Minden évben egy hazai mérkőzésünket narancs mezben játszuk. Idén a GB és a Vikings elleni hazai meccsen retro mezekben szerepelünk/szerepeltünk. A retro mez miatt lesz idén narancssárgás hazai meccs?
2. Az első meccsen itthon fehérben /idegenbeli/ mezben játszottunk a Lions ellen. Ez azért volt, mert utána héten a hazai mezünkben játszottunk a Cowboys otthonában???
Bocs ha valakit felhúzok az idétlen kérdésekkel. )

A mai meccsről annyit kíváncsian várom, hogy Briggs kiesését megérzi-e a védelem, valamint, hogy a liga 2. Seahawks run D ellen tudunk-e felmutatni vmit. Összeségében 7-14 pontos győzelmet várok.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Briggs valószínűleg nem játszik, a helyére kerül Iwuh. Garza sikeres térdműtéten esett át, remélem mindkét Williams úgy fog játszani, hogy senkinek eszébe se jut egy hónap múlva visszatenni a kezdőbe.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én írtam, hogy Williams bust gyanús és fenn is tartom még ezt a kijelentésem. Lehet, hogy az eredti posztján keveset játszott, sérült volt, egy jobb falban ő is jobb teljesítményre lenne képes stb., de ettől függetlenül nem úgy tűnik, mint aki megért 1/14et.tüsi91
Tice ezt nyilatkozta tegnap róla:
A karrierje ezen pontján - ő valószínűleg nem ért velem egyet - de a karrierje ezen a pontján azt hiszem, ő jobb futásblokkoló, mint passzblokkoló...... Tudom, hogy ő valószínűleg nem akarja ezt hallani, de én csak értekéltem a filmet, és ezt a döntést hoztam. Nem tehettem mást.

Konkrétan ennyit a scoutok munkájáról. Mert csak ezt lehetet hallalni, hogy micsoda fineszes passzblokkoló, és jobb passzblokkoló, mint futásblokkoló stb. most már mindegy, remélem beválik ezen a poszton. Ha eljutnánk odáig, - és erre a szezonra meg is van a mantrám - hogy megtartsák a zsebet 4 man rush ellen, akkor már ki lehetne nyitni a playbookot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Számomra még egyszerűbb a képlet: több pontot szerezz, mint amennyit kapsz.

Cutlernek semmi baja mentálisan. Tavaly úgy osztogatta a védőknek a labdát, mint Télapó a virgácsot, az se viselte meg túlzottan, most kapott jópár pofont, ez se fogja. És pont az lenne neki a sikerélmény, ha ő nyerné meg a meccset. A futás megalapozására várunk lassan másfél éve. Sőt, már a 2008-as szezon végén se nagyon működött a futójáték. Jött a panthers elleni telejsítmény kicsit a semmiből, jó ez, adtunk a védőkoordinátoroknak egy kis gondolkodnivalót, de én se hiszem, hogy a 4 yardos átlagot elérnénk ezen a meccsen. Márpedig Martz megmondta a szezon előtt, ha 4.2 yardos átlaggal tudsz futni, azzal lehet meccset nyerni, amúgy nem érdemes erőltetni. Ezzel lehet vitázni, de az eredményei őt igazolják.

Én is fázok a meccstől, mert ha ezt elbukjuk, az a csapat hülyesége miatt lesz. Vagy az ST, vagy a védelem összeomlása esetén, vagy Cutler dob két pick-sixet. Ráadásul esélyesként hazai meccs. Ha mennénk például idegenbe a Steelershez, és kikapnánk hét ponttal, mindenki csak a vállát vonná, hogy benne van. Ha itt zakó, abból nehéz lesz kimosakodni. De valószínűnek tartom a játékosok kicsit jobban elviselik a nyomást, mint mi a számítógépeink előtt: D

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
mindent leírtatok srácok,futást megalapozni,Cutlertől nem kell a nagy játék csak annyi h ne mindenki Forté nyakán lógjon,én esküszöm adtam vna 1 hetet még Jaynek,lássuk mit tud Caleb...Hawkst szerintem még igy is el lehetne kapni,ami nem azt jelenti h nincs benne egy vereség is akár,de ez a szép az NFLben,minden héten háború...CWill left guard...ezt most akkor nem érteni...na mind1.Iwuh készül Briggs helyén ha nem játszana...meglátjuk

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
Valamiért én nagyon félek ettől a meccstől: a futásunk kulcskérdés lesz(tudom, mindig az). Cutlernek kéne egy kis sikerélmény, ez azt jelenti hogy nem neki kéne megnyernie ezt a meccset, remélem hogy a playcalling is ezt fogja tükrözni. A kérdés csak az hogy ha nem megy a futás(sztem nem fog...) akkor mikor fogy el a türelem és mikor kezdik el izomból dobatni Jay-t. Ha ez megtörténik akár a győzelembe is kerülhet, 2 vagy feletti INTel pedig mentálisan(is) összetörhet Cutler ami a szezonra nézve nem lenne túl jó. Hiába, minden meccs kulcskérdés, ez az NFL 😀

A legjobb az lenne ha végig kiegyensúlyozottan, szépen nyugodtan bedarálnánk a Seattle-t, ők fussanak az eredmény után, a D meg megoldja a többit. Remélem szép délután lesz, fel kell újra építeni Cutlert mentálisan, de nem azzal hogy hajszoljuk, hanem kevés feladatot kell neki adni de azt maximálisan hajtsa végre. Tényleg, Tüsi leírta egy szóval: GM QB kell ide 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lassan újra meccs. Lehet mondani a közhelyeket, hogy a kötelezők a legnehezebbek, ez így is van. Martz értelmes ember, nagyon bízok benne, hogy ismét egy futójátékra épülő playcallingot épít fel. Örülnék neki, ha Jay-nek hétvégén "csak" egy game-manager QB szerep jutna és ne neki kelljen meccset nyernie. Kicsit féltem is, de végül is a független orvosok engedték....
Defense oldalon szokásos a dolog. Futás kiiktatása elsősorban (kíváncsi vagyok Lynch hány carryt kap), Hasselback felett eljárt már az idő, hozza majd a már-már szokásos labdavesztéseit. Briggs sérülése aggasztó egy kicsit. Liga elit 2 ST összecsapása is jó matchup.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én írtam, hogy Williams bust gyanús és fenn is tartom még ezt a kijelentésem. Lehet, hogy az eredti posztján keveset játszott, sérült volt, egy jobb falban ő is jobb teljesítményre lenne képes stb., de ettől függetlenül nem úgy tűnik, mint aki megért 1/14et.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://bit.ly/d2kJLP

Na, egy újabb O-fal változás. Omi marad az LT, és Chris Williams visszatértével át lesz mozgatva LG-be. Valaki számon tudja még tartani, hogy ez az 5 meccs alatt a hányadik különböző O-fal összetétel? Érdekes. Garza kispadra kerül - sérüléssel küszködik, aham persze - Kreutz center, Edwin Williams lesz a kezdő RG és Webb lesz a kezdő RT, akiről a cikkbe, mint jövőbeni LT-ről beszélnek....

Egy momentum Jay-jel készült rövid interjúból:
Reporter: "Do you feel like you're a good team right now?"
Jay Cutler: "Yes. You might not, but that doesn't really matter to us. We're 4-1"

Imádom, amikor Jay nyilatkozik. Nagy arc a csávó! 😊soma80
Cutler nyilatkozaban érdekesen keveredik a gúny, és az unalom. Szerintem azok közé tartozik, akik nem értik, mire ez a picsanagy felhajtás egy sportesemény körül. Amúgy a dokik játékra alkalmasnak nyilvánították, kezdő lesz a Seahawks ellen.

Hatodik meccsen a negyedik kezdő. Majdnem mondtam rá valami csúnyát, de aztán belegondoltam, inkább próbáljanak az edzők változtatni, mint ugyanazt a szart bámulni egy szezonon keresztül. Garza műtétre megy, mivel azóta rossz a térde, hogy eljött a Falconstól, szerintem a pályafutása ennyi volt, viszlát, és kösz a halakat. Tice és Martz nyilatkoztak, mindketten ugyanazt nyilatkozták: a legjobb öt játékost kell pályára küldeni. Ez egyelőre így néz ki: Omi-CW-Kreutz-EW-Webb. Ölég szomorú. Ideje lenne Angelot kirúgni, mert a védőfalba annyi elsőkörös tehetség jött, hogy az egyik felét már ki kellett rúgni, a másik fele majd ki lesz rúgva, aztán úgy állunk fel, hogy Peppers, 30 éves tehetség 90 millióért, Toineia, PS játékos, Adams, szabadügynök, Izzy, manitóbai UDFA. Gratulálok a rengeteg fiatal tehetséghez. Ugyanarra a két posztra ennyi szar játékost húzni nem kis teljesítmény. Mindegy, nem kell még egyszer elmondani ezt a leckét. Leülhet, elégtelen!

Martzot megkérdezték erről az 1 yardos megoldásokról, annyit bökött ki egy kínos kis röhintés után, hogy próbálja megtalálni a megoldást, de ilyet még az életében nem látott. És persze megpróbálja megvédetni Cutlert.... csak ahhoz blokkolni kellene. Nem tudom, hogy milyen lesz CW, mint guard. De ha nem szed össze 30-40 yard büntetést, nem látom, hogyan lehetne rosszabb, mint Garza. A másik, nem tudom ki mondta, hogy CW bust. Könyörgöm, megnéztük LT poszton 7, azaz hetes darab meccsen. Voltak büntetései, voltak elváltásai, de nem volt olyan elképesztően tré, sőt. Nem mondom, hogy beválik, mint G. De kijön a koliból, egyből redshirt, ami bölcs húzás, véletlenül se nézd meg mire képes, aztán lett RT, aztán LT, majd most úgy néz ki, G. Ha azt akarják az edzők, hogy sose legyen belőle jó játékos, akkor jó úton járnak. Az, hogy draftolnak egy játékost, majd azt játszatják vele, amit nem nagyon tud, eddig csak a védőknél volt. Ott is jól szokott elsülni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
http://bit.ly/d2kJLP

Na, egy újabb O-fal változás. Omi marad az LT, és Chris Williams visszatértével át lesz mozgatva LG-be. Valaki számon tudja még tartani, hogy ez az 5 meccs alatt a hányadik különböző O-fal összetétel? Érdekes. Garza kispadra kerül - sérüléssel küszködik, aham persze - Kreutz center, Edwin Williams lesz a kezdő RG és Webb lesz a kezdő RT, akiről a cikkbe, mint jövőbeni LT-ről beszélnek....

Egy momentum Jay-jel készült rövid interjúból:
Reporter: "Do you feel like you're a good team right now?"
Jay Cutler: "Yes. You might not, but that doesn't really matter to us. We're 4-1"

Imádom, amikor Jay nyilatkozik. Nagy arc a csávó! 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jó, tartsuk meg! Ugye a poén abból indult, hogy ha ennyire nem megy Cover2 ellen, akkor mennyire z durván frusztráló lehet neki egy sima edzés...
Helmut Zimmer
Bizony, még az előszezonban volt olyan edzés, ahol 7 INT-et dobott, kb. 60 snap alatt. Akkor kezdtek ráncolódni a homlokok istenigazából, hogy talán nem lesz olyan sima ez az átállás. De eddig különösebben nics gond, de a Giants ellen nagyon látszott, még az első negyedben is (a 2.-ban már szerintem kába volt), hogy lövése sincs, mit lát. Az INT az parádés volt.....

Az a font 4 úgy fog kinézni ellenünk, mint a Steel Curtain. Egyszerűen Kreutz-Garza-Manu rosszul játszanak. Táppénzen vagyok, bőven volt időm kielemezni ezt a meccset is.... hát botrány. Néhány játékban mindenki hibázik. De én ki tudtam emelni 7 olyan játékot, amikor mind a hárman elkúrtak valamit. Szörnyű. Kreutz azt se tudja, hol van. Garza olyan gyenge, hogy rossz nézni, egy blitznél az 50-es számú - egy LB, ez Curry szempontjából jó hír - seggreültette. De nem ám véletlenül. A legkonzistensebbnek kikiáltott falemberünk látta az emberét, odaállt tökösen, aztán összeesett. Óóóóóóó, Robertóóóóóóóóó! Manu pedig egyrészt gyenge, másrészt sokszor azt se tudja, hol van. Kidobott 6 millió, inkább kellett volna egy használható FB, tizedennyiért. Le tudnám írkálni részletesen, hogy mit rontottak el, de maradjunk pozitívak. Webbnek szerintem beírtak egy sacket, (mert Garzát kapásból hátratolta az embere, Collins előrelépett, pont a - Webb által egyébként jól blokkolt - DE karjaiba), de jól játszott, Williams szintén remekelt, remélem így folytatja, nemcsak egyszeri felvillanás volt, de a falból a legjobb szerintem Omi volt, ezt is megéltem. De ötből három az kevés.

Lynch remélem nem ellenünk fog bemutatkozni valami 150 yardos teljesítménnyel. De biztosan meg fog fejelni néhány védőt elég keményen. Futónál kissé hasznosabb ilyesmire hasznáni a fejedet, és nem integrálásra. Amúgy én analízisből háromszor buktam, mire úgy éreztem, eltiltás helyett talán meg is tanulhatnám. Szóval rasztahajú barátunk sem feltétlenül elveszett ezen a téren, kicsit kevesebb fű, több matek......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
Csak ne a legends sportpubban,basszus 7végén 550 ér ittam a korsó aranyászokot...és egy nem túl szép nyegle tinipicsa hozta ki😊anfernee
Picsányi asztaloknál asztalnyi picsák 😀

Ha jól állunk majd ki kéne nézni egy helyet és lesz Vikes elleni MNF ha jól tudom,az is jó lenne sztem, de a PO a tuti élmény :cool:
(bár félek hogy akkor évekig csak írkálunk itt egymásnak 😉 )

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
Csak ne a legends sportpubban,basszus 7végén 550 ér ittam a korsó aranyászokot...és egy nem túl szép nyegle tinipicsa hozta ki😊anfernee
Picsányi asztaloknál asztalnyi picsák 😀

Ha jól állunk majd ki kéne nézni egy helyet és lesz Vikes elleni MNF az is jó lenne sztem, de a PO a tuti élmény :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha közös meccsnézést akarunk összehozni azt max POban, ha bejutunk, de az még odébb van. Nagyon kellene a következő 3 meccs. Elvileg ezek a kötelezően hozhatóba tartoznak. Nem vagyok pesszimista, de szerintem 2-1 lesz ez a 3 meccs.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Csak ne a legends sportpubban,basszus 7végén 550 ér ittam a korsó aranyászokot...és egy nem túl szép nyegle tinipicsa hozta ki😊

"Do or Do not. There is no try."